PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zasto ime "Udna Tuljica"?

Mr. Svedojeb!
27-11-2005, 03:55
Na ovim Milinim temama se nemoze upisati odgovor, zato cu da kopiram njegov post i upisem moj. Izgleda da ovde neko pokusava malo da stopira teme koje su blam za hrvate?! :))

.................................

(Mile Humorist)

Alo kolege bre!

Mene interesuje jedna stvar, znajuci da je stara SFRJ tajna sluzba imala sve u knjigama o svakome, ko je ciji simpatizer i slicno..... zasto nisu onima koji su bili proustaskog nacina razmisljanja jednostavno naredili da koriste UDNE TULJICE kada su se sexali? Manje bi problema bilo danas i manje bi se novih majmunskoustaskih generacija rodilo. :))
Mozda je problem bio taj sto se u staroj SFRJ pravila samo jedna vrsta kurtona, ona koja se merila i pravila prema Srpskim kurcinama, sto je bilo preveliko za hrvate, to bi bilo isto kao da neko ko ima cipelu 38, odjednom obuce onu koja je broj 45! :))
Te SFRJ - UDNE TULJICE SU BILE XXXL ZA HRVATE! :smile06:

Mr. Svedojeb!
27-11-2005, 03:57
Tacno Mile, ti SFRJ kurtoni su "doista" bili Ekstra, Ekstra, Ekstra, Ekstra, Ekstra, Ekstra - Large za nasu nekadasnju bracu! ×××× ga, pravljeni su za muskarce sa kurcinama, a ne sa tamo nekim njeznicima, spolovilima, i sta ti ja znam sve ne. :smile06:

duvanje tuljica bre
27-11-2005, 13:44
da jbte, kolike su bile te "sfrj-udne tuljice", hrvati su mislili da su baloni pa su ih duvali! :))

jeste
27-11-2005, 19:11
da,koristili ih za ukras za svadbe i rodjendane! :))
hahahahahaha! :smile16:

Vidim da si
27-11-2005, 21:05
se ispreturao, kao tipicna, seljacka, primitivna, balkanska seljacina, koja niste ne razumije i nije u stanju da razmislja na nikakav nacin oim balkansko/seljacki/srednjevjekovni!

UVJEK, UVJEK si pusio...ispusio si kao niko, pokazi nam jedan "topic" od tih hiljada koje si tu postirao a da nisi ispusio da ti je curilo na sve strane...

Da li ti znas ISTA o Finskom jeziku? Na pr...?

Finski jezik NEMA rijeci kojíma bi ti olaksalo komunikaciju u Finskoj...on ima za svaku rijec SVOJ izraz..na.pr. Centar=keskusta, koje se sjecm... direction, kvalifikacije, ali za sve medjunarodne izraze ima SVOJ originalan izraz! ...nista porijeklom iz latinskog..Madjarski je dosta slican i ima masu originalnih izraza...

Hrvatski je pokusavao prije YU katasrofe biti slican...ali se je u Balkanu "rastopio"...

Ja za izraz "udna Tuljica" cuo nisam, ali je kad malo razmisljam vrlo originalan i simpatican...definitivno originalniji i simpaticniji od Kondoma, ili Kurtona ili "kabanice" kako smo ga mi u mladjim danima zvali!

Sad... daj nam kazi, zasto to tebe toliko intrigira? zasto reagiras tako impulsivno, primitivno, seljacki...? Mi znamo tvoje porijeklo, ali da bas NISAT u svijetu naucio nisi? ...

Kako bi se to trebalo zvati po tebi?

Samo tvoje reagiranje na takav seljacki nacin na jednu takvu trivijaliju otkriva gdje si...a i sto si...ali kako rekoh...posto si Srbin i branis i propagiras sav srpski megazlocin napravljen na izmedju ostalog u mojoj zemlji...jebat cemo te i dalje...

Mr. Svedojeb!
28-11-2005, 00:34
umesto sto blebeces gluposti, kada si ljut i kada penis (VIZE VIZE .... SVI SVI .... UVJEK UVJEK .... :smile06: ) ajde ti nama kazi iskreno koliko si ovakvih "super size" - SFRJ kurtona, pravljenih samo za Srpske kurcine, ti kao dete naduvao i igrao se njima? Tatica ti ih je kupovao jer se uvek nadao da ce napraviti manje, ali mrka kapa moja Vreco Govana, nisu mu pasovali pa ti ih je davao da se igras! :)) Jes ××××no kad eksplodiraju, jeli tako? :))

:smile16: :smile16: :smile16:

hahahahahahahahahaha
29-11-2005, 01:08
ahahahahahahahahaha! :smile06: :smile16: :smile06: :smile16:

vgs -duvanje tuljica
30-11-2005, 01:09
VGS ih je punio vodom pre duvanja! :))

Ima li leka .... ?
05-12-2005, 18:10
Ne, stvarno .... ima li leka Hrvatskoj gluposti? :))

:smile16:

"UDNA TULJICA"!? BOZE SVETI SACUVAJ! :)) :smile06:

a .....
07-12-2005, 19:28
....kako onda hrvatski "STRAGOLJUBI" (na krstenom jeziku-×××××i :)) ) kazu za "BUT PLUG"?

- JEDNORUCNO GUZNO UMAKALO! :)) :smile06: :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

nazad....
08-12-2005, 05:29
....do "udnih tuljica" ..... zamislite koji je to blam bio, kada su hrvati probali koristiti one SFRJ - XXXXL "udne tuljice", pravljene za ogromne Srpske kurcine..... a "tuljica" spada li spada ...... prevelika ××××te! :)) Nije ni cudo sto je VGS puhao i pravio balone! :smile06: