PDA

Pogledaj cijelu verziju : Napadnut Srbin u Benkovcu

VLATKO
25-11-2005, 23:57
Zadarska policija danas je saopštila da još nije otkrila dvojicu napadača u Benkovcu i dodaje da lekarski pregledi ne upućuju na fizičko ili seksualno zlostavljanje. Portparol zadarske policijske uprave Sandra Poljak-Jurinčić potvrdila je danas da se napad dogodio u sredu uveče oko 23.40 sati, kada su dve mlađe i nepoznate osobe ušle u stan gospodina Mlinara i zatražile novac, posle čega im je on predao manji novčani iznos. Budući da su neki mediji danas objavili kako je srpski povratnik fizički i seksualno zlostavljan, portparol Sandra Poljak-Jurinčić rekla je da se, po dosadašnjim rezultatima obrade slučaja, ne može zaključiti da je 71-godišnjak fizički ili seksualno zlostavljan, ali da policija i dalje intenzivno obrađuje slučaj i utvrđuje činjenice. (Beta)

VGS-, Grgure, koji li je ovo po redu napad na Srbe u zemlju sarenih leptirova, samo u toku ove godine???

×××× te, postali ste gori i od shiptarije
:(

Da li vam je sad jasno zasto su se Srbi svojevremeno pobunili???

I sto je
26-11-2005, 00:01
postalo pravilo, napadaju starce.

To je jos jedan uverljiv dokaz da kuckini sinovi napadaju samo stare i nemocne - one koji nisu u stanju da se brane. :( :( :(

Nista novo.

Uh
26-11-2005, 01:11
Mogli su jos gore proci, ali to im je bio jedini izlaz. :smile06:

Ma sto
26-11-2005, 02:42
se dogadja? Samo napad?
U ××××× materinu, ubi ga da ne dise srpska svinja.
:smile16:

VSG-u(P)
26-11-2005, 11:00
Taj je Srbin rekao fa su ne njega mladici? nabrundali psa - te da ga je PAS?! silovao (analno!!!)

EEEE kad to cujes odmah znas o cem se radi...stovise, NIKAVIH tragova zlostavljanja na tijelu nije imao, a kamoli ono drugo!

No nije to bitno... koliko je Hrvata zlostavljano svaki dan?

Zasto Srbi moraju biti sveci? Zar se njima NESMIJE nista dogadjati? Sve novine pisu (a srpske NIKAD ne promase da objave) cim se IJEDNOM Srbinu NESTO? ISTA! dogodi... KATASTROFA! Nacizam...zamisli nas SRBIN!!??? genocid!

A sta mi (JA!) mislimo o Srbima i njihovom bivanju u HR, a da nisu polozili ispit iz povjesti i TOCNO ispricali STA su radili od 17/08 1990- 10/08 - 2005...to sam ti rekao!

"A sta
27-11-2005, 00:01
mi (JA!) mislimo o Srbima i njihovom bivanju u HR, a da nisu polozili ispit iz povjesti i TOCNO ispricali STA su radili od 17/08 1990- 10/08 - 2005...to sam ti rekao!"

Svede, bez i kakve zajebancije, da li ti verujes vise u drzavne organe i pravni sistem jedne drzave, ili u pravdu koju dele balavci-××××dzije nakresani mrznjom prema Srbima. Da li verujes u pravdu onih koji su se tek rodili kad je rat poceo?

Naravna stvar da starac ima cist dosije cim ga niko ne tereti od zvanicnih organa.

Koji je tebi ×××××, stvarno???
Sta ti trabunjas vecito bez veze???

Poznato je da
27-11-2005, 01:45
ti nemas NIKAKVE logicne reflexe? Ti si zaista pravi Srbin!

Reci mi - Da li si IKAD cuo da je neko natjerao psa da ×××× muskarca u guzicu?

Pokusaj zamisliti??? kako je to UOPCE moguce?

JA NIKAD!!

Na pregledu nema nikakvih tragova nasilja.

Ali nije to najbitnije... DNEVNO, svuda se dogadjaju ××××××, razbojstva, prijetnje, pljacke itd... ali kad se to dogodi Srbinu, bre, to je genocid, nacizam...NAJVECI, NATEZI MOGUCI ZLOCIN!

Sredi se...

Neko bljune u Jasenovcu pobijeno 1,5 miliuna Srbadije... tebi niti trenutak ne proradi reflex logike, reflex moguceg, nemoguceg, vjerojatnog, nevjerojatnog... ti prihvacas sve...

Svede, videcemo
27-11-2005, 01:55
ko laze. Dlake od psa su pronadjene na starcevom krevetu. Policija se dala u potragu za vinovnicima, neki su i pohapseni. Do svega toga ne bi ni doslo da se kompletno posumnjalo u strcevu pricu, dakle neceg ima.

Mr. Svedojeb!
27-11-2005, 04:18
Bez obzira na idiotsko gicanje i batrganje ovog dusevnog bolesnika iz Svedske, ja bi ovu temu prokomentarisao samo sa:

Ubilacki, perverzni i bestijalni hrvatski Gen - ostaje ubilacki, perverzni i bestijalni hrvatski Gen .... bez obzira na sve!

Nego, uzalud je meni ili bilo kome od nas bilo sta pisati kada ovaj ×××××n bolesni ne razume i ne kapira nista, nego uvek jedno te isto, pokusava da ispravi ili ublazi stvari koje mu se desavaju u njegovoj rupi od zemlje .... a sve to tako zvuci jadno, nesrecno, smesno i pateticno u isto vreme. :smile17:
Idi leci se some jedan. :smile06:

mornar
27-11-2005, 05:58
jeba te vrag, bacaju zive engleze u more, a sto ce tek raditi srbima? jeba te vrag

sompompirovi
27-11-2005, 10:00
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_02/thumbnails/4-Hrvatska%2×××.jpg<br><hr>

sompompirovi
27-11-2005, 10:00
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_02/thumbnails/hrvatska11.jpg<br><hr>

majkivi ga spalim
28-11-2005, 01:39
nemoj stavljati ova STRASILA po web stranama.

Ljudi se prepadaju.

Je li ti
28-11-2005, 06:29
strasilo, nisi mi odgovorio kakva ti je to rec "majkevi"?

Da li je to taze novokomponovana za smjehotres?

Policija
28-11-2005, 08:50
Zadarska je danas objavila da Srbina nije silovao pas nego magarac!

Covjek je morao biti kirurski obradjen i sad se oporavlja!

Je li onaj
28-11-2005, 10:59
isti sto ti ga zbiberio kevi, i to sve bez udne tuljice?

Pacijentu
29-11-2005, 17:43
se je stanje pogorsalo. Ima nocne more i samo spominje magarce.