PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tuđman-"Udarite na Srbe tako da nestanu"

DRUG(ar)
23-11-2005, 19:30
Udarite na Srbe tako da nestanu
Tuđman: "Imamo prijatelja Nemačku koja nas suzdržano podržava, u NATO takođe imaju razumevanja za naše poglede. Imamo i naklonost Sjedinjenih Američkih Država, ako ćete gospodo izvršiti na profesionalan način, kao što ste izvršili u zapadnoj Slavoniji u roku od nekoliko dana, to znači, molim, tri-četiri dana, maksimum osam dana. Mi bismo morali naći neki izgovor za našu akciju"
U predvečerje "Oluje", 31. jula 1995. tadašnji predsednik Hrvatske Franjo Tuđman u svojoj rezidenciji na Brionima postrojio je vodeće generale Hrvatske vojske. Uz asistenciju Gojka Šuška, u to vreme ministra odbrane, Tuđman i hrvatski oficirski krem bacili su se na razradu poslednjih detalja dugo pripremanog opšteg napada na Republiku Srpku Krajinu, koja je bila pod zaštitom Ujedinjenih nacija. Misleći da će "poverljivi" razgovori zauvek ostati između zidova njegove rezidencije i učesnika brionskog skupa, Tuđman se raskomotio i laprdao o svemu i svačemu, ne sluteći da će "nadahnute" analize zainteresovati i glavnu tužiteljku Haškog tribunala Karlu Del Ponte.

Na osnovu snimljenih magnetofonskih traka sa "istorijskog" skupa, napravljeni su transkripti, koji su Hagu poslužili za istragu o zajedničkom zločinačkom poduhvatu.

DRUG(ar)
23-11-2005, 19:31
Protiv većine generala, uključujući i najtraženijeg hrvatskog haškog begunca Anta Gotovinu, podignuta je optužnica. Tuđmana je, ispostaviće se, zaobišla samo zato što je smrt bila brža. A da tog 31. jula ništa nije upućivalo na to svedoče i zapisi sa skupa, koje u ovom i narednim brojevima prenosimo izvorno i u celini.

NAPOMENA: Razgovori vođeni na srpskom jeziku hrvatskim narečjem i dalmatinskim dijalektom. Sa sastanka Predsjednika RH dr Franje Tuđmana sa vojnim dužnosnicima, održanog dana 31. srpnja 1995. godine na Brijunima Početak u 10.50 sati

Predsjednik:
Gospodo, sazvao sam ovaj sastanak da bismo procijenili sadašnju situaciju, da bih čuo vaša mišljenja prije nego što donesem odluku o daljnjim našim pothvatima ovih dana.

Kao što znate, mi smo bili odlučni da pođemo u daljnje operacije čemu je ova operacija pothvat Grahovo-Glamoč trebala također poslužiti i u odnosu na Bihać, ali i radi opkoljavanja Knina. Bili smo odlučni da pođemo u deblokadu Bihaća sa zapadne strane. Međutim, sada je takva situacija da su nam predstavnici UN Akaši, Stoltenberg, sa Srbima taj razlog izbili iz ruku, jer prema tome oni povlače svoje snage s područja Bihaća. Neće napadati, dozvoljavaju da se UNKRO postavi na te granice, na promatranja. I to jasno da su odmah to dostavili čitavom svijetu. A, svaka vojna operacija mora imati svoje političko opravdanje.

DRUG(ar)
23-11-2005, 19:31
Prema tome, mi više nemamo opravdanje da idemo u deblokadu Bihaća. Ali, čini se da bismo mogli povoljnu političku situaciju u Hrvatskoj, demoralizaciju u srpskim redovima, naklonost i ljudi u Evropi, jednim dijelom u Europi, ono što je sklono rješenju te krize i u korist Hrvatske gdje imamo, znači, prijatelja NJemačku koja nas suzdržano podržava i u političkim razgovorima, ali i u NATO gdje također imaju razumijevanja za naše poglede. Imamo i naklonost Sjedinjenih Američkih Država, ali do određene granice, ako ćete gospodo izvršiti na profesionalan način, kao što ste izvršili u zapadnoj Slavoniji u roku od nekoliko dana, to znači molim tri, četiri dana, maksimum osam dana onda možemo računati da ćemo i politički, da nećemo politički ne samo pretrpjeti štete, nego da ćemo politički u tom i takvom svijetu dobiti.

Prema tome, po mome mišljenju budući da nam više ne može biti glavni cilj da prodremo do Bihaća. Prodor do Bihaća može biti samo sporedni sada. Mi bismo morali naći neku izliku za našu akciju, naš pothvat koji možemo početi prema planu kao što je bilo jučer, ili pak sutra, ili prema jučerašnjem planu za sutra, ili da se dogovorimo kad možemo.

Ali, ako idemo ovih dana u daljnje pothvate onda Bihać može biti još samo kao izlika i sporedno, a protivniku onda moramo nanijeti ili totalni poraz jug i sjever, da se razumijemo, poštujući istok na miru sada.

DRUG(ar)
23-11-2005, 19:32
Zašto pustiti istok na miru? Zato što se i ti naši prijatelji boje da ne uđe Jugoslavija u rat u cjelini, s Jugoslavijom i Rusija, pa prema tome opći rat.

Prema tome, istok bismo pustili totalno na miru, a ovo bismo morali riješiti i jug i sjever.
Riješiti, na koji način? To je sada tema naše današnje rasprave. Da nanesemo takve udarce da Srbi praktično nestanu, odnosno da ono što nećemo odmah zahvatiti da mora kapitulirati u nekoliko dana.

Prema tome, taj predviđeni plan koji smo imali za sutra trebalo bi prerazmotriti i modificirati. Kada čuejm vaše prosudbe i vaša mišljenja, znači onda ću donijeti odluku. Ali da ponovim, nije glavna zadaća deblokada Mostara, nego je...

(Upadice: Bihaća.)

Nego je, Mostara mi zato pada na pamet, jer vjerojatno će oni dolje čačkati nešto na tom području da bi nas svezali i da bi nas upozorili ako mi idemo, da imaju i oni mogućnosti od Neretve, što ne odustaju, pa do Dubrovnika. Prema tome, nije nam glavna zadaća Bihać nego je nanošenje na nekoliko pravaca takvih udara da se srpske snage više ne mogu oporaviti, nego da moraju kapitulirati.
Kod toga možemo računati da se u tom području Jugoslavija neće angažirati izravno. I noćas su održali sjednicu svoje vlade. Pozivaju, osuđuju našu agresiju i pozivaju Međunarodnu zajednicu da osigura prestanak neprijateljstava i političke razgovore.
Vi ste vjerojatno čitali svi moj odgovor Akašiju, jeste ili niste?

DRUG(ar)
23-11-2005, 19:32
(Upadice: Jesmo.)
Prema tome, kao što ste vidjeli on je ultimativan, ali je već jutros Stoltenberg došao Šariniću i kaže da bi se to moglo popraviti u onom smislu kao što je predsjednik tražio i da oni predlažu da se između kninskih Srba i nas održi sastanak u Ženevi u četvrtak. I predlažu svoju delegaciju u kojoj bi bio Mile Novaković, to je onaj general, njihov ministar Vojnović, pa Macura, pa Prijić i da mole svakako da bude na čelu naše delegacije predstojnik Ureda Šarinić.

Ja sam Šariniću rekao da može načelno reći da mi jesmo za pregovore ukoliko prihvaćaju one moje uvjete koje sam postavio u svom odgovoru Akašiju, ali da on neće biti na čelu delegacije ako dođe do tog sastanka. Tako da i to možemo, još danas će zvati i možemo i to uzeti kao masku da prihvatimo te razgovore, čak da odredimo ne znam i svoju delegaciju, ali da porazgovorimo o tome da li sutra ili nekih narednih dana da idemo u pothvat za solobođenje od Banije, Korduna do Like, Dalmacije do Knina, na koji način da to provedemo sa zadaćom da posao uglavnom završimo u tri, četiri, maksimum osam dana. Da ostanu poslije toga samo nekakve enklave koje bi se morale predati.

DRUG(ar)
23-11-2005, 19:33
Evo toliko kao uvod u raspravu o svemu tome. Molim vaše mišljenje. Svak od vas će biti odgovoran onda za ono što se dogovorimo za provedbu i za međusobnu suradnju, jer bez veoma usklađene suradnje na svim bojištima ne bismo mogli postići uspjeh oslobođenja tih područja u kratko vrijeme. S time da budem do kraja čini mi se jasan da bi trebalo razmisliti da se znači ove snage od Grahova usmjere onda prema ovamo u ofenzivnim djelovanjima.

Toliko kao uvod. Molim gospodo, s punom odgovornošću ono što iznosite, svoje prosudbe i svoje prijedloge, i onda kasnije da donesemo odluku o provedbi.

Od svega
23-11-2005, 23:59
ja bi izdvojio najoptuzujucu naredbu:
"Da nanesemo takve udarce da Srbi praktično nestanu."

Dakle, nema tu vise dvojbe, osnovni cilj je bio kompletno isterivanje Srba iz Hrvatske.

Ta jedna jedina naredba je uzdrmala Hag do temelja.

Zaklela se zemlja crnom raju, sve tajne mora da se znaju.

Ova
24-11-2005, 00:18
srpska govna, nek idu u ××××× materinu.
Samo placete i kukate, ali niste mislili o tome, da mozete dobiti po picki, prvo nego ste napali tudju zemlju?
Zbilja ste ×××××ni, kad mislite da cete dobiti neku samilost na ovom forumu. Zasto ne od××××te i idete preko Drine u tri picke materine. MI SRBI SMO NEVINI, DOBAR NAROD, NIKOGA NE DIRAMO, SVI SU PROTIV NAS, MI SE BORIMO ZA VASE DOBRO, UBIJAMO STO VISE VASIH STARACA I DJECE, TAKO DA NEMATE MNOGO DA HRANITE, VIDITE KAKO VAM SPARAMO LOVU A VI PROTIV NAS NEBASKOG NARODA.
OD SKOPLJA PA DO TRSTA, KRSTI CE SE SA TRI PRSTA I TO U DUPETU BRE.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Uh
24-11-2005, 01:01
Cak i Ho;bruk neki dan kaze :"Trebali smo malo vise slusati Tudman. Covjek je znao sta hoce i danas vidimo da je bio u pravu."

Nisam siguran da li se ovo odnosi na gornji naslov, ali covjek je bio i znao.

ETO VSG-u(P)
24-11-2005, 09:09
Poslao sam isjecak iz srpskih medija na dan kad Kostunica dolazi u ZG da se "miri"... da... ali i zato da vidis (ako je autentican? "supertajan", dakle SVE relevantne cinjenice (osim detalja vojnog planiranja)Srbi, kazu da je?) koliko vidis, Ameri su umjesani, NATO, sve i svasta, zar ne?

A sta znaci "udariti da Srbi nestanu?"

Da vas vojno RAZBIJU!!! u 3-5 dana! TO, To znaci...i TO ste dobili... i tako je bilo...inace, da je to potrajalo du8ze...da je doslo do puskaranja itd... morali bi vas pobiti na desetke hiljada, a i nasih bi vise poginilo...

Znaci, DOBRO je da je sve tako zavrsilo, narocito po vas (a i za nas) zar ne??

a sve to vas ne bi "zadesilo" da niste bili takvi ludjaci...slazes se?

Niko ne
24-11-2005, 15:10
moze da me ubedi da Tudjman nije imao plan, od samog dolaska na vlast, da Srbe protera iz Hrvatske.

Cim je dosao na vlast, krenuo je sa provokacijama. Prva provokacija desila se nedelju dana posle promene vlasti, i to bas u mom kraju, i to bas tamo gde se desila za vreme maspoka.
Provokacija je bila smisljena da bi se Srbi pobunili, i da bi im se time pokazao put bez povratka.

Drugo, ni u jednom svom govoru nije propustio, bahato, da pripreti Srbima, i ni jednom jedinom recju nije ih definisao kao gradjane Hrvatske.
Upamtio sam njegovu cestitku Hrvaticama i Hrvatima za srecnu Novu 91. godinu.
Srbe i sve ostale nije ni pomenuo.
Zar treba jasnija poruka?

Trece, uvodjenje ustaskih simbola, valute, rehabilitacija ustastva bio je nacin da se Srbima utera strah u kosti, a sve sa jasnim ciljem da se samorganizuju i pobune protiv HR, sto je opet imalo za krajni cilj isterivanje Srba iz HR.

Tolerisao je bezakonje, haos i nesigurnost, opet sa istim osnovnim ciljem.

Tolerisao ubijanje Srba diljem Hrvatske (Osijek, Vukovar, Pakrac, Zadar, Sisak, Varazdin, Split, Gospic, Zagreb...), opet radi uterivanje straha, a sa krajnim ciljem isterivanja Srba iz HR.

Otpustanje sa posla, opet sa istim ciljem.

Upucivanje policijskog helikoptera u
Knin, opet je provokacija da bi se Srbi sto pre gurnuli u katastrofu, sa vec pomenutim ciljem. Naima, koja bi druga svrha mogla biti upucivanje desetak policajaca medju 20tak hiljada samo Kninjana??? Sta, da nisu mozda poslati sa namerom da uguse ustanak?

Upucivanje policajaca autobusom sve do granice sa Krajinom, pa kad bi oni sa druge strane zapucali: "Prestanite da pucate, povlacimo se!"

Na desetine primera, koliko je meni poznato, hapsenje Srba bez objasnjenja, i pustanje kuci BEZ OBJASNJENJA I BEZ SASLUSANJA, opet kada bi provokacija uspela.

Transkripti. Transkripti su samo dokaz da sam ispravno uocio igru u samom startu.
Transkripti tesko optuzuju ondasnju HDZ vlast sa Tudjmanom, a Hag nema kud vec da ih uvazi.
Ti transkripti vas vec puno kostaju, a tek ce da vas kostaju.

Hvala onome ko je najvise zasluzio (Mesic, ako se ne varam), sto su doticni transkripti ugledali svetlost dana u Hagu.
Ima boga.

VGS-e, nemas ti PO_JI_MA!

Grga GN.
24-11-2005, 15:57
Kao i uvjek, ti ljigavko lazljivi, bez potpisa ikakvoga, bez obrazno lazes.

MIJE LI VASA BALVANSKA REVOLUCIJA POCELA DAVNO PRIJE NEGO STO JE HDZ BIO I OSNOVAN...?!

TKO JE PROVOCIRAO I BORIO SE PROTIV REFERENDUMA HRVATSKOG NARODA...?!

KOJA NACIONALNA MANJINA JE BOJKOTIRALA TAJ REFERENDUM...?!

TKO JE TO IMAO "STRAH U KOSTIMA" PA NAPAO HRVATSKU IZNUTRA...?!

KAKO TO DA STE VI SVI CIVILI BILI NAORUZANI DO ZUBA A SVI DRUGI U ZEMLJI ( osim Slovenaca ) BILI RAZORUZANI...?!

LAZITORBO KRVOLOCNA...VELIS IMALI STE STRAH OD HRVATA PA STE IH POCELI ISTJERIVATI IZ HRVATSKE...?!

U KOJOJ ZEMLJI NA SVIJETU POLICIJI JE ZABRANJENO DA DODE OBAVLJATI SVOJ POSAO I DA IH SE POUBIJA BEZ KAZNE ( Dalj )..?!

KAKO TO DA HRVATSKI PREDSJEDNIK U HRVATSKOJ NESMIJE HRVATIMA I HRVATICAMA KAO I SVIM GRADANIMA ( sto je bilo u tom govoru, ti lazitorbo ljigava)ZAZELJETI "SRETAN BOZIC I NOVU GODINU"...?!

EVO IMAS TU TRANSKRIPTE NA OVOJ TEMI PA NAM POKAZI GDJE TO VRHOVNI ZAPOVJEDNIK ZEMLJE KOJA JE BILA NAPADNUTA OD DOBRONAORUZANOG NEPRIJATELJ I JEDNA TRECINA ZEMLJE NASILNO ODCJEPLJENA I DOMORODCI PROTJERANI, KAZE NESTO KRIMINALNOG KADA ZAPOVJEDA DA SE TU POSAST MORA ELIMINIRATI, TAJ PROKLETI RAT MORA SE SVRSTIT I TI ORUZANI AGRESORI KAZNJENI I DA NESTANU VEC JEDNOM...?!

Mars kukavico bez lica i obraza, izgubili ste privilegije i poslove kao i citava masa drugih u Hrvatskoj, a da ovo sve lazes potvrduju ti svi oni Srbi iz Ogulina, Istre i Zagreba, koji nisu pobjegli i koji su ostali lojalni svojoj domovini kroz sve nevolje rata.

Koliko je Hrvata i ljudi drugih nacionalnosti u Hrvatskoj, izgubilo poslove , imovinu, zivote, sve sto su imali, zbog vase agresije i tog rata.

KAKO TEBE NIJE SADA STRAH OVDJE DOLAZITI MEDU NAS...?! JELI TE MI TO PROVOCIRAMO PLANIRAJUCI DA TE PROTJERAMO...?!...LOPUZO LAZLJIVA!!!

GONI SE ZOHARU FREDI ! Da ima Boga i dobili ste sto ste trazili i jos cijelom svijetu pokazali koliko ste nesposobne i lazljive kukavice.

GRGA TI je
24-11-2005, 17:55
VSG-u(P) uglavnom odgovorio (samo sa finijim rijecima) ono sta bi ti ja takodjer odgovorio, samo...HMM

I zato, sto sam te pokvareni cetnice, zlocince, nacisto i fasisto procitao ODMAH prije par godina kad sam postao aktivan na forumu, ZATO, BAS zato, sam se okomio na tebe...TI si meni SIMBOL!!! sveg zla kojeg sta nam VI, RAK HR UTROBE nanjeli, ...i vi bi "nazad"? ma kud??? pitam se ja KUD?? KUD??? da vas ZATAMANIMO!! ma reci ti meni - ima li ikakav drugi nacin koji bi bio pogodniji, nego da vas se zatamani!!! DA VAM SE SJEME zatruje? UNISTI, radioaktivno ozraci...

MA koliko sam prokleo Tudjmana, da je tako humano sa vama postupao...te je time novim generacijama ostavio klicu RAKA, Karcinoma...koji NIKADA ne miruje, koji stalno pomalo rovari...stalno ceka, vreba... priliku...rovari... VI bi nazad? OK, samo TOCNO i vrlo strogo ispricati, GDJE STE BILI od I?? STO ste radili!!! od 17.08.1990, - 10.08.1995. Poslije ispitivanja istinitosti SVIH detalja, (samo ako su vjerodostojni), polagati ispit iz HR povijesti, koji pokriva sve od 7 stoljeca pa do(izmedju ostalog) SVIH zlodjela sta ste vi, karcinomi, prouzrocili DOMOVINI, sve zlocine itd...Poslije se krusno ispricati, da ste i vi dio tog zlocinackog naroda, te da se- bar tog dijela od tog naroda - odricete. Poslije SVECANO da obecate da cete biti lojalni gradjani svoje domovine Hrvatske i da cete ciniti sve sta je u vasoj moci za njen boljitak - i da zavrsite "I neka mi u tom BOG pomogne"! . U suprotnom pristajem na sve posljedice.

TO, i tako, samo tako bi mogli nazad!!

Ma nisi ni ti
24-11-2005, 18:12
pri sebi. Da oni obecaju da ce biti ovo ili ono?
Mislim da nisi normalan, ako mislis da se njima moze vjerovati i njihovim obecanjima.
Vec odavna ja kazem da oni trebaju ici:
PREKO DRINE U TRI PIZDE MATERINE,na taj nacin mozemo im vjerovati i na nijedan drugi, jer nas samo daljina moze zbliziti ili daljina stvara povjerenistvo u njih.
Odavna govorim da je nas GRGA pre fin covjek sa njima ali Grga je takav, ja nisam i prema tome saljem ih opet U ××××× MATERINU POSRANI SRBOCIGANI, koji hoce da me uvjere da su oni nebeski narod, mamici im majmun zaprdeka kurcic a tovar kurcinu.
Sto kazes HEHEHE? Bili tvoja keva volila tovarevu UMOCNICU, kako ti kazes?
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Ne slazem se
24-11-2005, 21:02
Prijatelju! Treba imati muda to reci a APSOLUTNO to ne osjecati!

Drugo, ako se kod nekog pokaze da ne postupa po tim principima...imamo cist papir! Samo kazne treba odrediti: Najucinkovitija je - oduzimanje drzavljanstva zbog nelojalnosti domovini i protjerivanje tamo gdje su lojalni - Matica Srbija!

Grgane, ustaski
24-11-2005, 22:58
prdane, lazes kao ona prava olinjala matora ustaska dzukela, i to si slagao u najbitnijoj stvari.

Majmune ustaski, tzv "balvan revolucija" je izbila POSLE dolaska HDZ na vlast, a evo i datuma:

1. maja 1990. HDZ se ustolicio
17. avgusta 1990. doslo do prvih barikada i to bas u mom kraju.

Pa ti majmune onda vidi ko laze a ko istinu govori, sta je prije, maj ili avgust.

Dokle god tvrdis suprotno, nemamo o cemu da pricamo ti i ja, jer dok se ne polozi prvi razred osnovne skole, ne mozemo u drugi, NO?

Inace
24-11-2005, 23:08
mozes ti Grgo da ××××s koliko hoces, da tumacis transkripte kako ti najvise godi, ali ima jedna cinjenica od koje ne mozes pobeci, a to je sud u Hagu ipaak razumeo traskripte na pravi nacin, i da su na osnovu tih traskripta, vase akcije nazvane pravim imenom - ZLOCINACKIM.

E sad znam, odgovor sledi "Sud u Hagu ovo..... sud u Hagu ono.... nepravda.... bla bla bla bla......truc.... plac plac plac..."

Ipak
24-11-2005, 23:56
zelim da prokomentaris ostale tvoje Gluposti, Grgane - krkane, ne cekajuci da zavrsis prvi razred:

>>TKO JE PROVOCIRAO I BORIO SE PROTIV REFERENDUMA HRVATSKOG NARODA...?!<<

Nije provokacija, nije borba, vec bojkot, a bojkot je legalno sredstvo da se izrazi neslaganje.
Sta si mislio, da ce Srbi dovoljni masohisti da ucestvuju u izradi sopstvenog raznja?

>>KOJA NACIONALNA MANJINA JE BOJKOTIRALA TAJ REFERENDUM...?!<<

Ako mislis na Srbe, nisu bili manjina vec konstitutivni narod.

>>TKO JE TO IMAO "STRAH U KOSTIMA" PA NAPAO HRVATSKU IZNUTRA...?!<<

Barikade nikada u istoriji nisu posluzile za napad vec odbranu sopstvene teritorije gde su Srbi bili u vecini.
Sta je bilo posle kad se rat rasplamsao to je druga orica, ja pricam o prvim danima kada su barikade pocele.

>>KAKO TO DA STE VI SVI CIVILI BILI NAORUZANI DO ZUBA A SVI DRUGI U ZEMLJI ( osim Slovenaca ) BILI RAZORUZANI...?!<<

Ma imali ste i vi oruzja, sve nabavljeno "legalno" iz Madjarske, nije da ste imali samo tenisice, kako ti volis da tandrces vecito.

>>KAKO TO DA HRVATSKI PREDSJEDNIK U HRVATSKOJ NESMIJE HRVATIMA I HRVATICAMA KAO I SVIM GRADANIMA ( sto je bilo u tom govoru, ti lazitorbo ljigava)ZAZELJETI "SRETAN BOZIC I NOVU GODINU"...?!<<

Ma jedi ti govna, ja sam cuo sopstvenim usima, na dan 31.12.90 kad je cestitao pred masom na Trgu Bana Jelacica:
"Svim Hrvaticama i Hrvatima cestitam sretnu Novu godinu!". Nije bilo smisla cestitati Bozic, jer je isti bio prosao. Sem Hrvatica i Hrvata, nikoga vise nije pomenuo.
Tada se deklarirao da je predsednik samo Hrvata - poruka da ne moze biti jasnija.

>>EVO IMAS TU TRANSKRIPTE NA OVOJ TEMI PA NAM POKAZI GDJE TO VRHOVNI ZAPOVJEDNIK ZEMLJE KOJA JE BILA NAPADNUTA OD DOBRONAORUZANOG NEPRIJATELJ I JEDNA TRECINA ZEMLJE NASILNO ODCJEPLJENA I DOMORODCI PROTJERANI, KAZE NESTO KRIMINALNOG KADA ZAPOVJEDA DA SE TU POSAST MORA ELIMINIRATI, TAJ PROKLETI RAT MORA SE SVRSTIT I TI ORUZANI AGRESORI KAZNJENI I DA NESTANU VEC JEDNOM...?!<<

Udariti da pobunjenik nestane, udariti da "agresor" nestane sve bi to bilo u redu, ali udariti da Srbi nestanu, po meni je poruka nedvosmislena, a lici tako i onim strucnjacima u Hagu.

>>Mars kukavico bez lica i obraza<<

Mars ti u ××××× materinu lazljivu.

>>KAKO TEBE NIJE SADA STRAH OVDJE DOLAZITI MEDU NAS...?! JELI TE MI TO PROVOCIRAMO PLANIRAJUCI DA TE PROTJERAMO...?!...LOPUZO LAZLJIVA!!!<<

Mozes mi podudlati nogu kad stanem u govno.

Oprem vrlo dobro.

Glupane
25-11-2005, 00:02
Jedan, Haag ovo Haag ono, reci budalo koliko vasih ima u Haagu? Tko ima pravo da stavlja balvane na cestu u tudjoj zemlji?
Idi u ××××× materinu, glupi srbociganine, zar i ti imas kraj u Hrvatskoj?
Reci u mom bivsem kraju you mother ××××er. Imao si nesto a sad imas hrvatsku kurcinu (ne umocnicu) u ustima, posrani ciganine.
Dali je tvoj kraj SKABRNJE? Jebalo ti jato magaradi tu tvoju posranu kevu.
Nece biti mira dok vi ciganini ne idete PREKO DRINE U TRI PIZDE MATERINE.
SVE SRBE NA VRBE.

TRPIMIR
25-11-2005, 00:38
OVA DVA NASA INKVIZITORA PO STAROM,LAZI,LAZI,LAZI,GRGO SE SVADJA SA NEKIM FRDOM, LUPA GLUPOSTI, MJESA DATUME I POJMOVE....VRECA GOVANA SE ISTO SVADJA S NEKIM.....TKO ZNA SKIM :smile06: , KOLIKA JE TO ×××××× I DALJE MISLI DA SU SVI, MEDJU NJIMA I JA ISTO,JEDNA ISTA OSOBA, VELICA ZLOCINACKI GENOCID KAO POBJEDU NAD SVIM SRBIMA,CAK I ONIMA IZ JUGOSLAVIJE, TOLIKO JE U NEKOMU TRANSU DA JADNA ×××××× NE SHVATA DA JE SRECA NJEGOVA I NJEGOVIH (NE MOJIH) HRVATA STO SE OVI NISU SMJELI MJESATI....DOK SE SLUCAJ NASIH ZLOCINA TEK POCEO ODMOTAVATI U HAAGU, OVE TRANSKRIPTE ZASIGURNO IMAJU, IMAJU I MOJU "ZLOCIN U OLUJI", IMAJU ONI SVE TO ZBOG CEGA SE JA SRAMIM HRVATOM ZVATI! :(

Trpimire
25-11-2005, 01:12
Idi u ××××× materinu, ×××××ne jedan.

TRPIMIR
25-11-2005, 01:58
TVOJ JE TATA ZBILJA TREBAO KORISTITI "UDNU TULJICU",POSTEDIO BI SVJET TAKOVOG TOVARA GLUPOG,PROSTOG I NEPISMENOG. :))

Trpimire
25-11-2005, 02:12
Nadji neku drugu izreku, postajes dosadan kao srpski proljev.
×××× ti tovar tu tvoju brkatu kevu.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Grga GN.
25-11-2005, 06:25
Fredi Zoharu, zasto moras sve te epitete da mi djelis ako si toliko kulturan, skolovan i civiliziran pa jos govoris i istinu...?!

Evo ti jos jednom korak po mali korak dokaz tvojih lazi.

Konstituirati znaci nesto uspostaviti.

Dali su Srbi ikada uspostavili Hrvatsku ...?!

Srbi su bili konstituivni narod u Jugoslaviji, ali samo oni Srbi iz Srbije
jer su oni "donjeli" Srbiju u zajednicku drzavu kao i Slovenci i Hrvati.

Po ustavu, svaka republika u federaciji imala je pravo izlaska iz federacije ako se vecina stanovnika te republike na referendumu izjesni za takav cin. Danas Crna Gora cini isto iako Srbija pokusava na sve nacine da je sprijeci.

DAKLE LAZITORBO:...Koju to konstituivnost vam je Hrvatska oduzela?!

ILI OVAKO: Dali je Nikola Tesla bio dio konstituivnog naroda Hrvatske...?!

Ma: lazes, mazes, zavitlavas, iskrivljavas, pokusavas nekoga poniziti da bi tvoji argumenti valjda bolje zvucali, ali kako god okrenes ti si gubitnik i takovi kao ti, tu ti niti sud u Hagu nemoze pomoci.

Tu si toliko hrabar i grlat, a kazes da ste nas napali zbog straha u kostima kada ste vidli da vise ne zelimo biti braca sa vasom maticom.

za sve Fredije
25-11-2005, 06:26
Kazes da smo i mi imali oruzja uvezenog iz Madarske.

Opet pokusavas zavitlavati jer zaboravljas spomenuti u trenutku vaseg napada .....odakle ste vi uvezli oruzje?!

Ma 100ka si ili Cedo ili Fredi ili Trpimir, svejedno.

DA JE HRVATSKA BILA NAORUZANA, DALI BI VI ONDA ISTO NAPALI GOLORUKI TE STRASNE USTASE OD KOJIH VAM JE kako ti kazes i opravdavas Balvanijadu JE STRAH USAO U KOSTI, ILI , VI STE IMALI ORUZJE A USTASE NE PA DA IH SREDIMO...No...?!

Koliko god tu dzipas u krugu, dobili ste sto ste trazili i sada imate plodove svojih djela. Ma nije da ste bas pametni ili sposobni da si sami nesto stvorite.Eto tek toliko od jednog iz prvog razreda.

ggn

Ja ti rekoh
25-11-2005, 07:21
Grgane - krkane, ustaski prdane, LAZOVU MAD LAZOVIMA, rekao sam ti da se ne moze u drugi razred dok se prvi ne polozi.

Tvrdis sledece:
>>MIJE LI VASA BALVANSKA REVOLUCIJA POCELA DAVNO PRIJE NEGO STO JE HDZ BIO I OSNOVAN...?!<<

Po cemu se vidi da nemas blage veze ili DEBELO LAZES.

Hajde sad, kazi mi sta je od ta dva tacno.

Pazi, tvoje izvrtanje stvari naopacke, zadire duboko u sustinu problema, i ja ne zelim ni o cemu da diskutujem dok ne razjasnimo uvu stvar.

I onda mi kazi ko od nas dvojica debelo laze???
Pamtimo, bili smo ocevici. Ja ti mogu dati i koliko je sati bilo kad je vasa policija krenula da gusi kulturnu autonomiju.

Nece moci, Grgure, ove noci.

Grga GN.
25-11-2005, 14:10
Eto naucio si da budes gazda i djelis dozvole i ocjene, ali nemozes da shvatis da toga vise nema. Kazali bi Splicani "partila ferata" a za vas bi se moglo reci "ode traktor: Mile, Fredi, Trpimire, Cedomire"!

Mozes samo da placas ovdje i izigravas deliju, ali nitko te vise ne sljivi. Crkla ti Juga a sada revi o kako ce ti Hag vratiti izgubljeno.

Evo, ti nam ovdje zorno pokazujes zasto sa vama bahatim i grlatim barbarima, nitko ne moze i ne zeli zivjeti u istoj drzavi u kojoj vi imate vlast.

Kazes da ne zelis diskutirati...?!

Ma tko zeli sa tobom ovdje ista diskutovati. Goni se propalico i nasilnice odavde ako ti sew ne svida, tko te sljivi.

Dakle "Balvanijada" je pocela kada su Ustase izglasale HA DE ZE a ne jos od Jasenovca. Teritorijalna odbrana je bila razoruzana poslije poslije kako je HDZ terorizirati goloruke Srbe...?!

Dakle mi smo svi za vas profesore bili i ostali glupi Martini a zasto ste onda vozili te traktore i zasto sada vi dolazite ovdje da placete i da se, ko bajagi, cerekate. Jeli se to cerekate vasojsudbini ili nas zbog vasih uspjeha pokusavate vrijedati i omalovaziti.

I Jasenovac i Oluje i Cele kula i sjeca knezova i Kosovo i sve te vase velike pobjede i triumfe trebali bi proslaviti kako kaze vasa pjesma :

"..gledam u nebo, prolaze vekovi, bojeva davnih jedini lekovi.."

( jer ste ih sve izgubili ) a ti ovdje zapeo pa guras vodu uzbrdo. Mani nas se kraljevicu Fredi.

A ja tebi kazem
25-11-2005, 14:15
Ako ti se ne svidja u Hrvatskoj idi u svoju pisljivu maticu, srbine-krkane.
:))

Cedomire
25-11-2005, 14:49
VSG(P)... nisi polozio ispit!
O domovini neznas skoro nista a ono sto mislis da znas je krivo!
Generacijama si u njoj zivio i uzivao gostoprimstvo i toleranciju! Naucio si i jezik.
Ipak si staio na agresorsku/okupatorsku stranu 1990,

ISPIT si polozio sa nedovoljnim!

Nazad u maticu... imas jos samo JEDAN! popravni!

Jucer sam napisao STA treba znati da o domovini da se dobije domovnica/drzavljanstvo!

Kriterije treba JOS poostriti!

...do onda IZA DRINE U tri P.M:!!

Probisvit.
25-11-2005, 14:58
A sta drugo vec odati svako postovanje za pokojnog predsjednika.
Nikada nije nista bolje izustio od : "Udarite na Srbe, tako da nestanu."

Srbi su tu recenicu svatili u punom znacenju rijeci i nestali su zajedno sa pokradenim trakorima i stvarima iz takozvane republike Kraine, hocu reci Hrvatske.

Eh sada se mozete svi vratiti nazad. Ali sa pokradenim traktorima i stvarima koje ste odvukli u Srbiju.
Vratite se u svoju domovinu Hrvatsku da zivite i da joj se klanjate.

Ali prije
25-11-2005, 16:29
...moraju poloziti ispit is povjesti,
trebaju proglasiti lojalnost (POJEDINACNO!!) domovini
i TOCNO opisati GDJE su bili i sta su radili od:
17-08-1990 - 10/08-1995!

Tek ako poloze uvjete mogu dobiti domovnicu/drzavljanstvo!

hehehe, povratnik
25-11-2005, 17:12
Svako ode svojim poslom i svrati tu ponekad ali Grga je tu kao ovcar :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: srce svoje stado i cubi iza coska :smile06: :smile06: :smile06: ceka zrtvu :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Kupasli se grgo po dzakad ili te treba ofuriti sugovanom jer te vrime gazi sto kaze damos :smile06: :smile06: :smile06: Evo ja nisam bio tu od ljetos bavim se pametnijim poslom , pa sam slucajno svratio i ako mi se vise tu ne dolazi radi tih mojih pacijenata koji grizu prolaznike jer im terapija nikakva ne dijeluje .grgo ti si jedan od rijetkih slucajeva koji bi sebi tako sta dozvolili u tim kasnim godinama da se tu razbacuju svojim glupostima . :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Kod mene je vrijeme uvijek presirano pametnijim stvarima ali ovako ponekad je dobro doci tu nasmijati se tim vasim glupostima i niskotima koje su vam glavna profesija.
Mene ne mozete uvrijediti vec samo duboko nasmijati . :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Grgane, matori
25-11-2005, 23:34
prdane, nista konkretno u vezi moje primedbe o tvojoj bezobraznoj zameni datuma, ha?

Znam te pusko kad si pistolj bila.

Sta kaze, prvo se balvani desili pa onda osnovan HDZ?! Providan pokusaj da se Srbi ocene kao buntovnici protiv Hrvatske u globalu, ne samo kao buntovnici protiv jednog bahatog i zlocinackog rezima koji:
"looked like a duck,
walked like a duck,
quacked like a duck...
who was a duck!"

Znam te ja dobro, perfidna, olinjala ustaska dzukelo.

Hajde Grgure, jos jednom, kad je osnovan HDZ, a kad su pocele prve barikade,NO?

Grga GN.
26-11-2005, 02:30
TRpimire jado jadni. Balvanska revolucija ili Balvanijada je tek ime za jedan pokret koji se planirao davno prije nego sto je HDZ bio i sanjan. Konkretni balvani su tekdogadaj po kome je cijeli pokret dobio ime.

Plitak si i evo uhvatio si se kao pijan za plot za ovo sto sam ti ja rekao o patku ( koji kola vuce ). Daj budi malo originalniji a ne kopiraj sve od nas.

Kada mislis da mene vrijedas svojim primitivizmima samo dokazujes da si olos i moralna i mentalna, a sda opet malo psuj i cerakaj se ( ako ti to pomaze da se bolje osijecas).

Nema li medu vama niti jednog koji se moze ponasati ovdje kao covjek, sve neko sakrivanje i pokusaju snajperiranja iz anonime. ZASTO...?!

Pokvaren si
26-11-2005, 05:09
Grga, kao mucak.

Sta, sada generalizujes stvari, pa kao "balvani" se javili jos od vremena Garasanina, ha?

Znas ti Grgane krkane, da se do 1. maja 90. u miru zivelo, koliko ja pamtim, i da nije bilo nikakvih incidenata na HR teritoriji od strane HR Srba, do pomenutog datuma.

E sad, stara, olinjala ustasina Grga, zeli prikazati kako Srbi nisu bili zadovoljni Hrvatskom.
Ne, Grgane prdane, to nije tacno. Srbi nisu imali nista protiv Hrvatske vec protiv pomenutog rezima, takvog rezima kako se predstavio HR Srbima.

E tacno znam kakav ce biti odgovor ove 2 vrece govana, jedne iz Svedske a jedne iz Kenjade, kao stara pohabana ploca:
"Pa da, niste se bunili jer vam bilo dobro, jer ste bili povlasceni, jer ste bili u policiji, bl bl bla.... trc trc ... skric skric skric (na ovom mestu ploca pohabana)... trc trc..." HAHAHA
HAHHAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAA
HAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAA

Hajde Grgane mani se generalisanja i insinuacija, i dvosmislene price. Ja volim konkretan dijalog, cinjenice na sto (jbga, ja sam tehnicko lice pa sam tako naucio, nisam pravnik ni filozof), nego odgovori mi na dva pitanja, pa da nastavimo:

1) kad je osnovan HDZ, a kad su krenule prve barikade?

2) da li se secas makar jednog incidenta HR Srba do 20. maja 90.
Gde se ko napio, sta je koja baraba pevala ne smatram incidentom, postedi me toga.
NO?

I jos nesto
26-11-2005, 05:16
da bog da ti uzivao u Kenjadi sve one privilegije koje sam ja kao Srbin uzivao u Hrvatskoj! Vazi BRE?

Moj Grgure, da je tako, u toj tvojoj Kenjadi se ne bi zadrzao ni pet minuta.

E sad, ko je meni kriv sto sam zapeo ko mazga pa se nikako nisam hteo latiti tako privilegovanog i profitabilnog zanimanja u Hrvata, pa postati pandurcina, sam sam kriv, jbga. :(

HAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAA

Grga GN.
26-11-2005, 13:16
Za tebe bezimenog Cedu Fredu Trpimira itd. Evo odgovori na tvoja dva pitanja:

1. Neces ti nego kako ti to hoces..no..?! Ono sto sam ja reko to sam vec i objasnio u detalje( procitaj povise), ali ne, ti znas bolje od mene samoga sto sam ja htio i rekao. Pa neka ti bude na tvoje i procitaj ( ponovno ) odgovor na tvoje drugo pitanje.

2. Da je Balvanijada bila pripremljena i planirana te poceta biti provedena u djelo dokaz je oduzimanja naoruzanja T.O. Ti nam golube reci kada je to bilo i ne slini dalje. Brusiti noz je pocetak pocetak nedjela a ne klanje.

UPINJES LI SE UPINJES ZLOTVORE nevini.

Old boy
26-11-2005, 13:54
Na pocetku ove teme, DRUG(ar) pise da se je sastanak na Brijunima vodio na srpskom jeziku bre, ali na hrvatskom narecju i dalmatinskom dijalektu? Joj i onda kazete da ste inteligentni? Kakvi ×××××ni, Pa i vrabac na grani (ne vrbinoj) zna da je Vuk krao gramatiku i sve sto je mogao, iz hrvatskog jezika i prilijepivao je sve to srpskom jeziku. Stoko jedna, i sada hocete da mijenjate alfabet u latinicu tako da vas \"ceo svet razume bre\".
A ti ×××××ne hehehe ili kako god se zoves, kazes da si bio pametan da bi bio pandur? Budalo, a tko su bili panduri, makar u Hrvatskoj? Samo ciganski ne skolovani srbi i nitko drugi.
Jos nesto ×××××ne, kazs srbi u Hrvatskoj? ×××× ti magare kevu, to su samo ONI KOJI SU SE DOSELILI U ZADNJE VRJEME, A VI KOJI STE RODJENI U HRVATSKOJ, TREBALI BI BITI HRVATI PRAVOSLAVNE VJERE BRE IDIOTA. Vidis tele jedno, zato nema problema, kako ti kazes, U KENJADI, jer su svi KANADJANI sa porjeklom iz neke druge zemlje. Vidis govno jedno, u Kenjadi nemas srpske stranke u parlamentu a tako nemas ni u drugim zemljama, zato jedan idiotu, nisam fin kao nas GRGA, mozem ti reci: IDI U ××××× MATERINU, SMRDLJIVI SRBOCIGANE.
Dakle dobili ste sto ste trazili i nikad vise necete biti PANDURI u HRVATSKOJ, BRE SMRDLJIVCI.
:smile16:

U Svibnju
26-11-2005, 14:20
1990 se je dogodilo to da je narod nakon 50-70 godina prvi put rekao svoje. A to sto jé rekao se Srbima (ne samo u HR nego NIGDJE) svidjalo nije! Jer to je stavilo pod upitnik njihovo VJECNO povlasteno stanje, VLAST!

A ko se ikada drzne nesto promijenti na tom polju, taj je ustasa, nacist, fasist itd, te ga treba unistiti...

sredstva bitna nisu! TO se je dogodilo u svibnju 1990! A to je povuklo balvane i poslije sve sta vas "ZADESI"...

...ajde pokusajte samo zamiliti "IMAGINE" - gdje bi bili i kako bi zivjeli da niste pokrenuli tu idiotariju od balvana...? pa nadalje...

...te to usporedite sa faktickim stanjem stvari u kojim se nalazite...

Grgane, ustaski
26-11-2005, 22:55
prdane, nesto ti ne ide sa datumima pa to ti je. Tvoj odgovor na drugo pitanje glasi:

"2. Da je Balvanijada bila pripremljena i planirana te poceta biti provedena u djelo dokaz je oduzimanja naoruzanja T.O. Ti nam golube reci kada je to bilo i ne slini dalje. Brusiti noz je pocetak pocetak nedjela a ne klanje. "

Kao prvo, Grgane ustaski smrdane, odluku o oduzimanju oruzja od TO donelo je Predsednistvo SFRJ, u kojem su bili i vasi predstavnici.

Kao drugo, Grgane ustaski prdane, odluksa Predsednistva o oduzimanje oruzja TO usledila je posle ustolicenja HDZ vlasti.

Kao trece, Grgane ustaski prdane, ta odluka nikada nije implementirana.

Prema tome Grgo, opet tuuuuuuuuuj u prazno.

Probaj jos jednom odgovor na oba pitanja, posto si pao na ispitu iz oba pitanja.

Ma rekao sam ti ja, imas ti velikih problema sa datumima. Da li je staracka izlapelost, ili perfidni pokusaj da se bitni datumi zamene, neznam, ali to nece moci u diskusiji sa savremenikom koji se seca svega kao da je juce bilo.
NO?

I za ovu Vrecu
26-11-2005, 23:24
Govana iz Svedske vazi isto sto sam rekao njegovom pobratimu Vreci Govana iz Kenjade:

Da bog da ti isto uzivao sve one privilegije u Svedskoj, koje sam ja i moje komsije uzivale u Hrvatskoj!
Jel vazi majmune?

Da ponovim jos jednom, biti pandurcina nije nikakva privilegija vec glava u torbi.

Jedine "privilegije" koje su Srbi uzivale u Hrvatskoj su bile mir, sigurnost i ravnopravnost sa ostalim narodima, koje su im dolaskom HDZ-a na vlast bile drasticno umanjene, ako ne i ukinute.

Da li su mir, sigurnost i ravnopravnost privilegije, ili tekovine savremenog demokratskog sveta?

Mr. Svedojeb!
27-11-2005, 03:38
Kolega svaka cast na nepresusnom izvoru informacija, lepo te milina citati. Zelio bi da uz vec postojeca dva pitanja upitas tog "Grgomira iz Kenjadu", dakle kao trece pitanje, da li u svoj toj idiotskoj i tvrdoglavoj odbrani ideologije doktora mu ×××××× i tvrdnji da nisu imali oruzje, da im je bilo oduzeto, zaboravlja Spegelja? Samo ga to pitaj.
Znajuci ga vec dugo godina (ne njega, nedaj Boze, za takve magarce necu da znam), znajuci njegov nacin razmisljanja, nebi me iznenadilo da je magarac i sam bio umesan u taj slucaj, makar indirektno.
Pitaj ga ti (bez uvrede ;) ), meni je ispod casti da o tim stvarima razgovaram sa jednim obicnim ustaskim papanom! :))

Pozdrav,

P.S. Dobio sam tvoj mail onda, ali mi je komp bio nesto u kurcu, posalji mi opet, nemam tvoj mail, moj je isti.
:) ;)

mehmedalija
27-11-2005, 06:02
Sto se glupirate, nije to rekao samo Tudman.
To su misli svakog Hrvata i Bosnjaka

Udri na Srbe, nece li nestat

majkivi ga spalim
28-11-2005, 01:44
100% u pravu

UDRI NA SRBE TAKO DA NESTANU
UDRI NA SRBE TAKO DA NESTANU
UDRI NA SRBE MAJKI IM GA SPALIM
UDRI NA SRBE DOK NE NESTANU

Ma pre ce biti
28-11-2005, 06:26
PUSITE SRBIMA
PUSITE SRBIMA
PUSITE SRBIMA
PUSITE SRBIMA NJIHOVE VELIKE KALABASTERE

Ajd sad, ××××× li vam materina, stanite u red!

Ja cu vam
28-11-2005, 09:02
reci... 30/09 - 1990 kad je HDZ dosao na vlast, nisu imali dovoljno pistolja da naoruzaju policiju! SVE oruzje teritorijalne obranwe je nekako u to vrijeme (plus minus 1 tjedan) je oduzeto. Od onda je pocela groznicava trka sa vremenom, da se u najkracem mogucem roku izvjezba i naoruza nesto policije. Dobrovoljci su stizali sa svih strana kao i lova...iz HR a i iz inozemstva! u nekoliko mjeseci je uspjesno naoruzana (samo lakim oruzjem) i izvjezbana jezgra hrvatske policije, koja ce biti i jezgra HR vojske!... u 12. mjesecu je doslo i 10000 kaljasnjikova, toliko da je u JNA nastala POTPUNA panika! Jer oni su znali da 10000 kaljasnjikova u HR (ustaskim) rukama je jedna nepobjediva sila! HR do onda nije imala niti jedan tenk, niti jedan top... nesto protivtenkovskog i zolje protuavionske... za HR dosta!

Sad meni nije jasno zasto se onda JNA nije lijepo povukla, vratila oruzje teritorialne obrane i smirila situaciju, te pripremila pregovore za razdruzivanje?? Ko zna zasto?

Pardon 30/05
28-11-2005, 09:03
30, Sbvibnja/maja!

Panika
28-11-2005, 10:55
od nasilja, opste nesigurnosti, haosa, bezakonja i rata, STO STE UPRAVO PROIZVELI!

Nije HDZ dosao na vlast 30. maja, vec prvog radnog dana posle prvomajskih praznika.

Nije istina
28-11-2005, 11:01
Onda je HDZ dobio na glasovanju...

Vlast (???) je sluzbeno preuzeta 30/05 1990...

Vas problem Srba, koji ste uglavnom bili i komunisti je bio sok jer vi ste mislili da su vase privilegije, nacionalne keo i politicke - VJECNE!!!

Da cete vi to ostavljati u vijekova amen novim generacijama...

Svemu dodje kraj, pa i tome...za vas je mogao biti normalan i blazi... no vi ste odlucili drugacije...

Majmune jedan
28-11-2005, 13:20
nedokazani, ja sam ti vec rekao jednom a opet cu:
DA BOG DA TI UZIVAO U SVEDSKOJ SVE ONE PRIVILEGIJE KOJE SAM JA I MOJE KOMSIJE UZIVALI U HRVATSKOJ! Vazi?

Kazi mi majmune, koje su to privilegije? O cemu ti vecito brabonjas, meni uopste nije jasno?

Hajde kazi koje privilegije???

Ako opet pocnes srati da smo bili u pandurima, od×××× vise sa tim. zgadio si mi se, jer tandrces, bez veze sa mozgom, jedno te isto godinama.

Dakle?

makivi ga spalim
29-11-2005, 01:12
ko da ti Majmune jedan, imas veze sa svojim mozgom.
Da imas nebi jebavo sam sebi mater na ovome ustaskom forumu. Bio bi tamo gdje pripadas. Zajedno sa svojim ciganima.

Znas sta, ××××× ja mater svim ciganima, ali postujem Rome. :smile15:

Hajde
29-11-2005, 01:25
ti u pizdu materinu, nadji neku vecernju osnovnu, pa kad naucis da pises, dodji da diskutujemo.

Svede bre, bas si me razocarao.
Ja mislio da cu naci odgovor, i sve privilegije poredjane po tackama, kad ono CVRC, nista. What a disappointment!!!

Hajde brze malo to pa da prodiskutujemo tacku po tacku.

majkivi ga spalim
29-11-2005, 02:23
Ivane jesli to ti iz australije majki ti ga spalim

Budale srbi
29-11-2005, 02:38
imaju otok u Beogradu bre. I pogodite kako se zove?
C-I-G-A-N-I-J-A bre.
Eto dokaza tko je cigo bre, spalio vam nas tovar kevi, ××××× vam materina.

majkivi ga spalim
29-11-2005, 05:45
:smile06:

heheheheeeeeeeeeee
29-11-2005, 07:28
vi nas zovete cigani zato sto znate da nismo a mi vas ne zovemo cigani jer znamo da jeste po korjenu pa nas sramote to krsteno ime i spominjati.
Mi vama ne moramo stalno tu trubiti da ste cigani kad vi sami znate da jeste i to rodjeni i geni su vam pravi ciganjski .A ovaj Glupi Martin iz svedske se satra drugog prozivajuci svojim genom eto koliko ste vi cigani iz mocvare glupi. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

majkevi ga spalim
29-11-2005, 13:07
hehehehehehe, sta se cepas majkivi ga spalim?

A ti
29-11-2005, 14:29
Majmune ciganski, slavis cigansku drzavu, sa imenovanjem jednog otoka, i to u Beogradu bre, "predstolnici,
C-I-G-A-N-J-A. ××××te. to je dokaz tko je CIGANIN, spalio ti nas tovar posranoj kevi, ××××××tino jedna bre HEHEHE i idi u ××××× materinu, govno cigansko. :smile16:

U Hrvatskoj
29-11-2005, 18:15
vas je bilo 12% a imali ste 50% polozaja...sefova, gradonacelnike itd

U vojsci vas je bilo oko 80%!

U policiji oko 67%

U SK Hrvatske oko 45% (12% populacije!)
...

VGS-e
29-11-2005, 23:28
razocarao si me, jer opet ko svaba tralala.

"vas je bilo 12% a imali ste 50% polozaja...sefova, gradonacelnike itd"

Lazes kao pas.

"U vojsci vas je bilo oko 80%!"

UZASNO lazes. Vec sam ti rekao da vas je bilo nesrazmerno vise u SSNO - od ukupno 16, bilo vas je 6.
Da je tako kako ti kazes JNA ne bi pala tako nisko posle vase IZDAJE.

Pa da. sad ce opet uslediti odgovor jednog maloumnika u stilu: "Trebali su pametne generale zbog moderne opreme, bla bla bla" HAHAHAAAAAAHAAAAAAAHAAAAAAA

"U policiji oko 67%."
Rekao sam ti, jebala te panduracija.
Ako je bio nesrazmer u policiji, za sta ti donekle mogu dati za pravo, onda je to bio potez rezima u funkciji ocuvanja zemlje, jer se znalo koliko ste buntovni i skloni izdaji. Da ste bili pod oruzjem za vreme MASPOK-a, bilo bi veceg vraga nego sto je bilo, mada bi tada i onako dobili po nosu.
Dakle, to je bio razlog, a nikako sto se Srbi svidjali Titi, pa hajd sad malo pregrst privilegija za "voljene" Srbe.

"U SK Hrvatske oko 45% (12% populacije!)"

U SKH kao i SKJ mogao je ko god hoce ko je bio spreman placati clanarinu bez veze.
Primer je masovno uclanjivanje Hrvata za vreme maspok-a.
To ne smatram nekom privilegijom, jer od prilike u svakoj firmi 95% komunista je spavalo na sastancima, a onih 5% se vrzmalo po rukovodecim pozicijama.

Elem u SKJ je mogao ko je hteo.

U SFRJ su postojali privilegovani ali ne po nacionalnom kljucu.

Za obicne smrtnike, kojima i sam pripadam, nije bilo nikakvih privilegija. A upravo gro populacije su obicni smrtnici.

Medju mojim susedima Srbima, nikada nije bilo price "ma bas me briga, odoh ja u pandure", vec su se snalazili "kud koji mili moji", odlazak u Srbiju, odlazak u inostranstvo, odlazak u Bosnu na sezonske radove...

Nesrazmer u policiji po nacionalnom kljucu ne favorizuje jednu naciju jer ogromna vecina ipak ne moze u pandure.
Jedno mesto od 2000 mestana, ne moze da zaposli 1000 pandura, ne moze ni 20, sta je sa ostalima?

Gavran
30-11-2005, 00:48
Pa ako je tako kako nam objasnjavas da niste imali nikakvih privilegija, zasto ste to isli braniti koljuci ne srpske pandure..?!

Znamo, znamo, reci ces ( opet ne potpisan ) ta ste bili u Jugi ravnopravni...?!...kao i svi ostali..?!

Vala ja bi ipak reko da kada ste se tako divljacki ponjeli u odbrani vase ravnopravnosti ( a kazes i to ste izgubili ali se ipak danas vracate) da ste vi ipak na neku ruku bili vise ravnopravni onda nego danas..?!

" zalud strice duvas devas, ne izduvas cega nemas " ( iz puckoskolske citanke iz razgovora izmedu purana i pauna ) Paunovicu moj. ipak si ti samo turkey...No..?! ( ili slijep ili nece da vidi )

Nismo branili
30-11-2005, 02:57
nikakve privilegije, vec sopstveni integritet u HR, da nas ne zadesi 41.
Dakle, branili smo ono osnovno.

S obzirom na to sta im se danas desava u HR: ubijanja, paljenje imovine, sikaniranja, bili su u pravu sto su bili zabrinuti za svoju sudbinu onda.

"Vala ja bi ipak reko da kada ste se tako divljacki ponjeli u odbrani vase ravnopravnosti ( a kazes i to ste izgubili ali se ipak danas vracate) da ste vi ipak na neku ruku bili vise ravnopravni onda nego danas..?!"

Vracaju se samo starci koji vise nisu u stanju da pocnu nesto iznova bilo gde.
Vracaju se da umru gde su i pretci.
Budi iskren pa reci koje su tvoje sanse da nadjes novi posao u Kenjadi?

Mladima (do 40 godina), ne pada na pamet da se vrate. Mozda samo na odmor, jer ih vuce nostalgija, nista vise.

U toku celog razdoblja SFRJ, mladi Srbi su se iseljavali iz Hrvatske.
Da nisu bezali od privilegija mozda???
Kakve su to privilegije, kada vlast potopi celo jedno srpsko selo (Koljani u sinjskom kraju), i tu naprave branu, a celo selo isprati na put bez povratka (u Srbiju, naravno).
Kakve su to privilegije, kad vlast potruje rakove u Cetini, rakove kojima su se mestani okolnih srpskih sela hranili?

DORO?

ostali
30-11-2005, 12:06
idu u Zagreb, Sisak, Veliku Goricu, Zadar, Rijeku, Cakovec itd...i dovode druge iz kamenjara...

Kao sto su radili sve vrijeme YU...

To razumijem zato sto su krajevi gdje su Srbi vecina bili sirotinja...(kao i uvjek)

Siptari su se sirili zahvaljujuci splasticarnama, pekarama itd... i oni sirotinja...

Samo panduracija je veca vlast, utjecaj, korupcija...

Ja se sjecam kao mlad (10-15 godina)...uvjek smo radili sprdacinu sa policajcima (ne toliko da dobijemo batine, jer se je i to nekom znalo dogoditi...)...nego oni su intelektualno kotirali vrlo nisko...

majkevi ga spalim
30-11-2005, 13:14
.....ali su letili visoko.

leson br1.

Ko visoko leti, nisko pada.

fratar
30-11-2005, 13:28
ti ga spali, mother××××er

Hermes Trismegistus
30-11-2005, 15:33
Ovako, samo ih se osvrnuo na latinicu pred 2 dana mislim da je sada svima jasno koja je bila sudbina Vukovara. Bio je predan u ruke krvoločne bande od nikog drugog nego \"oca domovine\". Tužno i jadno... Treba doktora iskopati iz zemlje i baciti ga u smrdljivu grabu, ništa više nije zaslužio. A braniteljima Vukovara nek je vječna slava...

domo..
30-11-2005, 17:19
sto znaci svi smo bili krvolocnici , i oni tamo i oni i sami mi to jest politika je ××××× a mi smo njena pastorcad koja strada za interes poloticara. :smile17:

Da su
01-12-2005, 13:12
Tudjmana generali bar DOSLOVCE shvtaili!! Nikada mi vise problema imali ne bi! NIKADA! Ali ...´sta ces?

Retki su
02-12-2005, 02:04
mladi Srbi koji su za Zagreb, Sisak...

Bar 98% ih je odlazilo, zna se - Srbija.

Srbi nisu ziveli u kamenjaru i nemastini zato sto su Srbi, budalo, vec zato sto su bili PRIVILEGOVANI valjda.
HAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAA

Recimo, strasna je to privilegija bila kada su tamo u Dalmatinskoj Zagori dobili struju tek krajem sedamdesetih, a vodu sredinom osamdesetih.

Medjutim, dobro, provlaciti cevi kroz onaj kamenjar nije bas lak ni jeftin posao, ali kad voda dodje u jedan prebogati Beli Manastir tek sredinom osamdesetih, to je da se covek zamisli.

istinito
02-12-2005, 15:35
sva je Hrvatska i dan danas jako zaostala u svakom pogledu a najvise na itelektualnom aspektu.
Malo Zagreb sto odstupa od ostali dijelova ali i tamo ima tradicionalnih obicaja iz sedmog stoljeca u svim dijelovima te njihive samozvane metropolice. :))
Ako vlada u nekom gradu rasizam , cemu taj grad pripada (divljem zapadu) Evo samo jednog primjera;

za vrijeme rata izbjeglice iz Srbije i Bosne , se nisu mogli nacuditi kojim se tempom zivota zivi po hrvatskoj i hrvatskim selima davali imena sodoma i gomora.
Bosanci su plakali gdje su dosli , padali su u teske ocaje , kazu da tako nisu zivjeli ni njihovi dijedovi bijedno i mizerno.
A srbijask&#234; izbjeglice pitaju " gdje tu postoji ducan , dali vi bre domacini umete ista da pazarite, gde vam je posta , gdje bioskop , alo ljudi u kom vremenu vi zivite.Kako se moze stici do civilizacije , kojim srestvom ili bekstvom .Sto nam niste rekli kako zivite lebac vam se ogadio nebi se pomerali sa nacih imanja.

Da umres od smijeha koje su to pisurije bile od sokantnih iznenadjenja srbijanskih i bosanskih izbjeglica.
Hrvati su tek tada shvatili da su zivili tradicionalnim zivotom baveci se stocarstvom i zemljoradnjom dok ih je vrijeme gazilo a nikada se nisu uspjeli obrazovati jer su previse bili okupirani fizickim poslovima koje im je najbolje godilo.

Gospe ti drage
02-12-2005, 16:18
Kakvih idiota ima na ovom forumu?
Pa sto je sa OVIM SRBOCIGANIMA?
××××× im materina.
:smile16:

a sta sa moralnim?
02-12-2005, 22:56
Zaostali u intelektualnom aspektu .... slazem se u potpunosti kolega, vidi samo ovog ×××××na iznad mene .... olicenje hrvatske inteligencije!
××××te on je jos na "vrtic" nivou, ali "vrtic" za onu specijalnu, znas onu ekstremno glupu djecu .... koja razmisljaju pola sata kada ih neko upita za ime! :))

A sta cemo sa zaostaloscu u MORALNOM aspektu?
Tu ih celi Jadran ukljucujuci i Sredozemno more ne moze oprati i sprati ljagu sa najgenocidnijeg i najzverskijeg naroda!

Mislim ..... dodaj i Indijski okean - DZABA! :))

:smile16: :smile16: :smile16:

Pa lijep
04-12-2005, 18:12
...si dao naziv temi VSG(P)! Korektan!

"UDARITE SRBE TAKO DA NESTANU"

Jesmo, ali smo vas pustili da nestanete humano kuci, nakon visestoljetne avanture u pecalbi...

...i onda...pokazalo se da vas NISMO pustili...hocete nazad u ustasiju, pod sahovnicu, kune divna para!...

××××× ti Tudjmana...

sta mislis
04-12-2005, 23:07
VSG-u(P), da li smo dobro postupili??

Ili smo vas trebali potuci do kraja??

...bilo bi bolje? Zar ne?