PDA

Pogledaj cijelu verziju : svetski šampion u profesionalnom boksu

Jelena Mrđenović -
23-11-2005, 14:49
U petak 20. novembra u kanadskom gradu Edmontonu održan je bokserski meč za naslov ženskog šampiona u ženskoj profesionalnoj konkurenciji između Kanađanke srpskog porekla Jelene Mrđenović i Frančeske Alkanter iz SAD-a. Pred oko 2.300 gledalaca u „Šou konferens centru” Jelena Mrđenović je u šestoj rundi nokautirala svoju protivnicu, objedinivši tako naslove svetskog prvaka u pero-lakoj kategoriji u WBC i WIBF verzijama. „Mislim da ću večeras da spavam sa obojicom”, smejući se izjavila je Jelena nakon meča držeći oba pobednička pojasa u rukama. „Prošlo je tek tri godine, nisam mogla da poželim nešto bolje za sebe”, kaže ova 23-godišnjakinja, dodajući: „Morate da verujete svom treneru kada vam kaže da ćete za tri godine postati svetski šampion”.

-------------
Nema zajebancije sa Jelenom - lema rastura! :)

Uvijek
23-11-2005, 15:52
Ja kazem, srpkinje imaju brkove i muda, steta sto njihovi muskarci nemaju, inace bi dobili koji rat.
××××ga, da su srpkinje bile na frontu za vrijeme oluje, odjebala bi hrvatska vojska, onako brkate i jake, pojebale bi cijelu hrvatsku vojsku.
Ajde, srbocigani uzivajte, a mi vas ne sljivimo niti za pisljivu paru oko vaseg misljenja, uspjeha ili neuspjeha.
Idite svi u ××××× materinu, posrani gedje.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: