PDA

Pogledaj cijelu verziju : zagi

tomden
15-11-2005, 18:09
što mislite o zagiju

....NO FE@R....
16-11-2005, 15:08
HA HA Dobra fora,ali je malo pre stara!!!!
To je 100% pokrenula Maja ili Antonia!!!
Cure stvarno ste zakon!!!!

:smile20: PUSA TONKI :smile20:

zhkh
16-11-2005, 18:15
koji zagi???

....NO FE@R....
17-11-2005, 14:51
A koji zagi????Sigurno ona maskota!!!fakat si ono!!!
pa zagi ko zagi,,,nadimak ko i svaki drugi!!!!

:smile20: Pusa TONKI :smile20:

htfgtbhfc
17-11-2005, 17:27
a ××××te hvala Bogu da je zagi nadimak,al od koga?
kojeg lika?

fakat si glup!
e da ×××× te maja-već si dosadan s njom!
:smile17: :smile17: :smile17:
:smile18: :smile18: :smile18:
:smile16: :smile16: :smile16:

....NO FE@R....
17-11-2005, 19:25
Ajd ti meni ljepo popusi ×××××!!!!
ZAGI je moj nedimak,mada nisam jedini,ali mislim da sam to ja!!!!
Ako ti smeta MAJA od×××× iz foruma,a nemoj mi tu srat!!!

:smile20: PUSA TONKI :smile20:

....NO FE@R....
17-11-2005, 20:00
Svi ste vi ××××××,svi ste ××××ne ××××××,govorio je svojim vrsnjacima mali Sale,×××× klikere,videoigre i sve vas,ja odo krast,necu tu ko vi skupljati mast...S 13 godina u guzi vec je karo u kuruzi,Almu,Vesnu i rodicu Milu,isao na mjesta gdje samo odrasli idu,uvjek sluso uvjek šreko kad je netko nesto reko,pa kopiro u jarku svakome vrsnjaku,krao pare,djelio šamare,nosio marame na glavi,oko mu poplavi...kad je iso uskolu stari ga je znao da prati,al' on je im'o foru,pa je bjez'o na odmoru sa ekipom na motoru,visio po gradu i prodavo cigle,pa ga je istukao Mile,jer mu zajebav'o brata,ukr'o mu lanac vrata što mu je dao tata,ali SALE nije plako tako lako vec rek'o ovako:od sad pa nadalje ubuduce zapisat cu na papir svakoda tko me istuce,prvi mi je ovdje onaj Mile Muce,što mi je prijetio jucer kad sam mu piš'o pored kuce bilo je vruce ljeto 85 Sale je krao,svakom' srao,nije znao da ga prate murjaci i da ga drukaju znanci,ali ne zbog Jele vec zbog Bjele Moketove trebe sto ju je isamaro i natjerao da mu popusi,rek'o da ce da je ugusi i sasjece na komade,ako se istina slucajno saznade,ali zna i murja i sudija sto je izdo nalog,zatvorise Saleta malog...

....NO FE@R....
17-11-2005, 20:01
E nemoj jebat me jer jednog dana ja cu sjebat te,sve se vraca,sve se placa majmune sjebat cu ti mater za 2-3 godine...U zatvoru je naucio sve i svasta,ali najvaznije ono da se nikom nista neprasta,nekom ko tetovaza,stariji,luđi,jaci,bojali su ga se svi igraci,cak i cuvari znali su kako stoje stvari,za tu stvar psiholozi su bili stari i popusili foru pa je sale za 5 godina opet bio na motoru,Sale nikad nije bio ljuci,is'o kuci crnu listu izvuci,navuc vojno odjelo i čizme,procitao prvo ime i ponavljo:MILEEEEE...kalašnikov u ruksaku,pune bombe i okviri,nitko nece da prezivi za sve su oni krivi...uz××××× li ti majku prvi rafal puce i to tocno tamo pored njegove kuce,gdje je slucajno iso na×××× je i Mišo,samo zato jer je tuda naišo,jos Hora ludi i 20 ljudi koji su pili u onoj Anđinoj vili,svi su oni bili na saletovoj listi negdje,među njima Moke i Mirela,njihov mali sin tek je prohodo Sale ga ubi,pogleda mrtvo tjelo i rece ja sad odo...jos je Mile ost'o naso ga u parku gdje klinci igraju kosarku,balavi neku starku...Ej Mile trazim te cijelo ovo krvavo vece-ispuco je dva rafala oba dva po njima,sad sam vam pokaz'o SVIMA...Ej Sale,Sale neces vi-se ni-kom srat bio je to Miletov brat,sad ga zovu ludi Boris,ocito je i on imo svoj popis!!!!E nemoj jebat me...!!!!!!!!!!!