PDA

Pogledaj cijelu verziju : GODISNJICA - PODSJETNIK

arigatojko
13-11-2005, 20:22
uSKORO GODISNJICA...PODSJETNIK:

Prema podatcima vukovarske Opće bolnice, u srpskoj agresiji na Vukovar, u jesen 1991. godine, ubijene su ili ranjene 3.462 osobe.

Iz Vukovara je nakon srpske okupacije protjerano 22.000 nesrba, a oko deset tisuća osoba prošlo je kroz srpske koncentracijske logore.

Na popisu zatočenih i nestalih osoba iz Domovinskog rata iz Vukovarsko-srijemske županije još se nalazi 510 osoba, a nestanak najvećeg broja njih vezan je upravo uz ratne događaje u Vukovaru.

EEEE
13-11-2005, 22:35
alaj ste ispusili tu! uuuuuu...

pjevali: Salji Slobo salate
Bit ce mesa klat cemo Hrvate!!

....NIKAD VISE!!

Ako bude klanja bit ce to srpsko meso!!

NIKAD VISE HRVATSKO! Nas VSG-u(P)

E jbte
13-11-2005, 23:24
ti si stvarno teska ××××××tina kojoj nema pomoci.
Pises sta smo vam sve radili u Vukovaru, a onda nastavljas "e alaj ste ispusili tu"

Prvo pises detaljno i u ciframa kako ste vi ispusili, a onda sledi pomenuta, konstatacija kako smo mi ispusili!!!!

HAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAA
HAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAA

Da budem
13-11-2005, 23:51
jos precizniji, iz tvog teksta se vidi da ste jedino vi ispusili.

Nego mene interesuje gde si ti bio u to vreme, ha, jedan ciken hat???

Kako bi ti se oni koje kujes u zvezde, najebali majke.

Da dodam da si dvolican, valjda ti je to vec poznato.
Uvek mi prebacujes da sam ja izdao nekakvu domovinu (mada je moja domovina bila jedino SFRJ). Sta si onda ti uradio svojoj domovini koju kujes u zvezde???
Izvini, ali odperjati u inostranstvo kad je "zagrmilo", ja ne mogu nikako drukcije oceniti nego kao IZDAJU.
Nema veze sto o od tebe usranka ne bi bilo nikakve koristi na frontu, ali bi ipak bar uveseljavao one u pozadini kao sto nas ovde uveseljavas pricom o Granicama Rimskog Carstva, o medu i mleku koje tece diljem Hrvatske, itd.

Nikada da
14-11-2005, 12:18
razumijes cio kontext... VAMA je tu kicma slomljena, od vasih elitne oklopne brigade ostalo je staro zeljezo a kosti mnogo njih u Vukovaru i na poljima okolo...

Ako je za vas Vukovar bio pobjeda (moze se reci) bila je PIROVA! Na Vukovaru ste IZGUBILI rat! Hr je dobila 3 mjeseca da se pripremi, naoruza kolko tolko i svi vasi planovi su poslije propali... a nacin na koji ste osvajali Vukovar je POTPUNO otvorio oci ko su i sta su Srbi (Dubrovnik se je dogadjao u finisu takodjer)... Hr je odmah priznata... a vi??

Sad ona prezivjela bradata pijana cetnikarija koja je usla na kraju u grad i pjevala
"salji Slobo salate
bit ce mesa klat cemo hrvate"...
TO JE BILO ZADNJI PUT!!!

Od tog puta pa do vijekova povijesti je ovako: ako bude ikad klanja, vase srpsko ce meso biti na oltaru...

Au jbte,
14-11-2005, 13:37
al si poludeo u p.m.
Jel nema PLIVE ha?

Hajde ti meni VGS-e objasni zasto si izdao svoju domovinu???

Prosto pitanje kao pasulj.

Zasto VGS-e
14-11-2005, 13:38
BRE BRE BRE, ZASTO SI IZDAO SVOJU DOMOVINU???

Ma nas VSG-u(P)
15-11-2005, 21:42
Pa ne mozes bas SVE kopirati!
Crno ne moze biti bijelo!
Srbija i Hrvatska su diametralno razlicite zem´lje!
Hrvati i Srbi takodjer!

TI si svoju jedinu domovinu izdao!

A sad si apartid! Sta ti ja mogu!

Opameti se...ili umri u ocaju!

Nisi mi
15-11-2005, 22:00
odgovorio zasto si izdao svoju domovinu?

Nemoj sad da izvrdavas i odstupas od mog pitanja.

Hajde VGS-e
15-11-2005, 23:19
dok ti smisljas odgovor zasto si izdao domovinu kad si joj bio najpotrebniji, da ti odgovirim.

Naravno da ne mozes porediti Srbe i Hrvate.
Srbi su bre face - neiskompleksirani, samouvereni, pozitivni, dobrodusni, pametni, dobri ljubavnici (imaju BRE kurcine, ono sta trebaju da imaju, umesto nekakvih njeznika), sampioni u kosarci, sampioni u vaterpolu, deljemo vas u svim sportovima... Ma dugacak je spisak jbte, mrzi me sad da nabrajam jer bi mogao do sutra.
To je ono sta ostaje vecito - sto se nikada ne moze promeniti.

Sto se tice nasih drzava, tu se vec stvari menjaju kao na flmskoj traci.
Vi niste odmakli daleko, a kod nas se stanje vidno popravlja, pa smo tako dobili pohvale od strucnjaka MMF-a na celu sa Volfovicem. Secas se bre sta je Volfovic izjavio?

A sto se mene i moje domovine tice, nisam gori apertid od tebe. I ti i ja smo daleko od mesta gde smo se rodili.
Ne vidim u kojoj si ti prednosti?
E sad ako pricamo o mojim prednostima, opet ti mogu pricati do sutra.

1)Ja sam ti rekao da mi je domovina ona zemlja kojoj placam porez, a ti nikako da ukapiras. Ti sa tim nisi raskrstio, vec drhtis nad zemljom u kojoj uopste ne zivis.
Prednost je na mojoj strani, a ne onoga koji je telom na jednom mestu a dusom na sasvim drugom mestu.

2) Zemlja u kojoj ja zivim je lepa i interesantna. Letnja sezona traje 6 meseci - trenutno sezona u punom jeku i tako sve do maja meseca.
Standard moje domovine je visok, ne treba joj nikakav EU, ma kao trgovinski partner, sto i jeste.
Ima hiljade nacina za lep provod.
Ukratko, sta da ti kazem, zivim u najlepsem gradu na svetu.

Sta ti imas u Svedskoj, koju zabavu sem ovoga vidi foruma, sto i vise nije zabava za tebe nego samo nerviranja, popizditis, posizitis...
Ajd, sta ima u Svedskoj???

Apartid je onaj koji nikad ne prihvati novu domovinu i realnost, i koji non-stop pati i zudi za necim sto je ostavio iza sebe.
Ja taj za sigurno nisam, a ti se pogledaj u ogledalo.

MA
16-11-2005, 00:40
IDI U ××××× MATERINU, CIGANSKA BUDALO. :))