PDA

Pogledaj cijelu verziju : ZAHVALNICA VRECI GOVANA IZ SVEDSKE!

sompipopusimikurcinu
12-11-2005, 15:34
Dragi nas VGSe bre bre bre,

U ime Srba sa foruma, ja ti se zahvaljujem sto doprinosis citanosti i broju ulaza na ovoj Trpimirovoj temi, koja ce zahvaljujuci citanju njegovog interesantnog i nadasve poucnog stiva, pripomognutim tvojim idiotskim skrabanjima, uskoro doseci ulazak br. 6.000 (sest tisuca bre!)

Hvala budalo! :))

Hehehehehehehehe! :smile06:

VGS je genijalac bre
12-11-2005, 21:37
Ma VGS je genijalac bre! :)) Evo koliko je glup, sam je popeo trpimirov topic na 6014 ulaza! :)) Bravo VGSe bre, bravo ×××××ne! :)) Hahahahahahahahahahahaaaaaaaa ahahahahahhah! :)) :smile06:
Samo ga malo nagazis ..... i ......
Hahahahahahaaaaaaa!!!!! :smile06: :)) :smile06:

Evo zahvalnice
12-11-2005, 23:16
i od mene, BRE BRE :) :) :)

Da nam nije VGS-a trebalo bi ga izmisliti.

Jos kad ga postavimo na Granicu Rimskog Carstva, sa cetkom na glavusi, pa kad navale turisti na "smjehotres tour", da vide cudo nevidjeno, tek tada ce nas VGS postati slavan.
Ja predlazem da ga ×××××o da se razmnozava, jer sta da radimo ako opandrkne, ode biznis u propas'.

TRPIMIR
13-11-2005, 03:05
ZAHVALJUJEM SE VRECI GOVANA! :))

ZAHVALJUJEM NA POMOCI, JER JE TESKO SAMOME MENI IZNIJET TAKOVO BREME. STO TEMA IMA VISE ULAZA, VISE SE CITA, MENI ODGOVARA, A TEBI? :))

za srpsko govno
13-11-2005, 04:30
da si se izivljavao na zeni koliko se izivljavas na ovome jadnom vidi forumu imao bi veliko potomstvo.

jeli tako srbine bre?

Dzoni Vajs,
13-11-2005, 14:46
Milisav iz Jagodinu! :))

Hej bre Vreco Govana iz Svedske bre......vidim da se trudis svim silama da povecas citanost Trpimirovog topica ..... trenutno je na 6.064 (sest tisuca i sezdeset i cetiri) ulaza ..... hvala ti majmune! :)) :smile06:
A sta cemo sa onim tvojim pretnjama da ces Drinu preplivati i po Srbiji paliti???
Nemoj sada da si pretio u prazno ×××× ga, nemoj da mi baba stoji tamo uzalud sa onom vec opevanom metlom punom govana......zima dolazi ×××× ga, dosadilo joj, kaze ..... "daj sinko zivota ti, kontaktiraj tu budalu, ako je mislio da dolazi neka dodje vise, ja ga necu doveka cekati sa govnjavom metlom, ako mi pukne film, ima bre sinko da mi kupujes kartu za Svedsku, da gi nadjem i da gi utepam i u govna umazem gore u Svedskoj"! :smile06:
Tako kaze ×××× ga, dosadilo joj .... samo prazne pretnje, a nista od akcije ..... a baba zdrava kao dren, jede ××××te svaki dan vise nego ja, puca od zdravlja ..... i zeljna bre akcije, hoce bre da te umaze govnima, pa hoce, uzalud joj ja govorim .... "daj bre babo, to je jedna kukavica usrana koja se sakrije iza kompjutera i samo kevce kao kakva dzukela ulicna" ..... ne pomaze, oce njusku bre da ti umoci u govna, pa hoce! :))

Os dolaziti, ili neces Vreco Govana? Evo, mi cemop odvojiti malo na stranu od onog "investmenta" za tvoju kucicu na granici Rimskog Carstva ..... da ti kupimo avionsku iz Svedske (povratna ti nebi trebala :smile06: ), sta velis VGS-e bre? Sta da kazem babi? Da joj kazem da dobro namoci metlu u govna ili da joj kazem da se povuce u pozadinu ..... recimo dole u Boku ili gore kod Zemuna, gde vas ostale Srpske babe cekaju sa raznoraznim alatkama koje odrzavaju u konstantnoj namocenosti u govna, u slucaju da neko od vas dodje da zahteva "hrvatske povjesne teritorije"? :smile06: :)) :smile06: :))

Tel mi bre "profesore" sta da joj kazem, tel mi pliz! :)) :)) :)) :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

BRE! :smile06:

a jes ti opasna
13-11-2005, 18:46
ova baba dzoni bre! hehehehehehehehe! :smile06:
-pozdrav bre jbte!!!!! :))

Ma jebes
13-11-2005, 22:55
VGS, on je chicken shitty heart. Cim je onamad susnulo on klisnuo glavom bez obzira.
Skoro sam mu postavio pitanje, sta ce jadnicak ako ponovo nesto susne, da li ce morati preko bare kod onoga svoga pobratima Grgura na cimeraj.

Inace, sta da ti kazem, za njega je baba strah i trepet.
Ali mogu zamisliti scenu kad se jednu vrecu govana jos umaze govnima, kako bi to odvratno smrdelo, FUJ BRE !

Kaze nas narod, ne boj se dzukele koja kevce.

Mr. Svedojeb!
27-11-2005, 05:04
Vreca Govana je genijalac, da ga nema - trebalo bi ga sklepati ..... isceprkati ostatke onih govnobrana iz Bleiburga i napraviti novu Vrecu Govana, neku vrstu ustaskog Frankestajna. :)) Napuniti jednu veliku Vrecu Govnima i strpati tu novu sklepanu spodobu u nju!
Isto! :))

:smile16: :smile16: :smile16: