PDA

Pogledaj cijelu verziju : Glave Muslimana objesili na tržnici u Kiseljaku

VLATKO
11-11-2005, 13:38
Iz 15. točke: "Ivica Rajić je znao da su, na primjer, zapovjednici i pripadnici postrojbe Maturice, uključujući Miroslava Antića, poznatog po nadimku Firga, sakatili bosanske Muslimane i objesili njihove glave na otvorenoj tržnici u gradu Kiseljaku. Istovremeno, Dominik Ilijašević, poznat i po nadimku Como, zataknuo je odrezano uho Muslimana o antenu svog automobila i tako se vozio po Kiseljaku."

VGS-e, Grgo, jel vi citate ovo?
Daj BRE Grgo svoj komentar, gde su bili agenti SIS-a i kamermani UK kad se se to sve desavalo, NO?

A sta kazes za ovo
11-11-2005, 13:40
Grgane - krkane, ustaski prdane:

"S Petkovićem prikrivao zločine u Stupnom Dolu"

Točka 34.: "Po uputama svojih starješina, uključujući Milivoja Petkovića, Ivica Rajić je sudjelovao u prikrivanju zločina počinjenih u gradu i oko grada Vareša i u Stupnom Dolu. Prikrivanje je uključivalo lažnu istragu s namjerom da se sakrije prava priroda i opseg počinjenih zločina. Ivica Rajić je potpisao izvješće o istrazi koje je pripremio SIS znajući da se u njemu navode lažne informacije. Kao dio tog prikrivanja, Milivoj Petković je naredio Ivici Rajiću da promijeni svoje ime u Viktor Andrić".
NO?

A imas li
11-11-2005, 13:41
sta reci za ovo:

"Žene i djeca ubijeni su ispred svoje kuće"

U točkama 26.i 27. opisuje se operacija etničkog čišćenja Stupnog Dola:
"Dvanaest seljaka muslimanske nacionalnosti morali su ući u kolibu koju su vojnici HVO-a potom zapalili (ali iz koje su oni uspjeli pobjeći)...Izgorjela tijela dviju starica, od kojih je jedna bila invalid, pronađena su u jednoj kući...Dvije žene i sve troje djece su bili ubijeni ispred svoje kuće...U skloništu je pronađeno sedam izgorjelih tijela članova iste muslimanske porodice: dva muškarca, tri žene i dva djeteta od dvije i tri godine."

NO?

I onda
11-11-2005, 13:43
posle narednog stiva, dedere Grgo, reci ti nama ko je bio agresor u BiH:

"U međunarodnom sukobu sudjelovale snage RH"

"Ivica Rajić se slaže da bi dokaznim materijalom Tužiteljstvo dokazalo izvan svake razumne sumnje sljedeće:... Sve vrijeme na koje se odnosi izmijenjena optužnica, u Bosni i Hercegovini je postojalo stanje međunarodnog oružanog sukoba u kojem je učestvovala Republika Hrvatska kao nezavisna država i njezina vlada, oružane snage i predstavnici u oružanom sukobu protiv bošnjačkih Muslimana..."

Sta je bre, kazi nesto na temu kamermena i agenata SIS-a, NO?

Srbi
11-11-2005, 14:10
Nisu ubijali po Bosni, samo su dudali muslimanske kurcine. Jelda Trpimire, mamina kozo. Jebalo ti magare kevu.

Grga GN.
11-11-2005, 14:56
Evo ti mog odgovora, nepotpisani "postenjacino" :

Ima pjesma: WHO LET THE DOGS ( of war )OUT...?!

TKO JE ZAPALIO OVAJ STRASNI RAT I SADA NARICE NAD POSLJEDICAMA....?!

KOLIKO TERITORIJE BH JE RH OSLOBODILA OD VASE CIZME ( ooops, opanka ) A KOLIKO PRISVOJILA....?!

KOLIKO GRADOVA JE HV DRZALA U OKRUZENJU I KOLIKO JE SREBRENICA ILI VUKOVARA I OVCARA BILO U TOM RATU SA STRANE HV...?!

Nemas " MUDA" da postavis pitanje kao covjek sa obrazom i nekim imenom koji si sebi dao ali se izrugivas tudim nikovima...?!....i trazis, zahtjevas odgovore.

STA JE TRPIMIRE, FREDI ZOHARU, ZAR I DALJE RADIS KAO CRV U KAMENU DA NAM DOKAZES DA JE RAT STRAHOTA A VI POTPALJIVACI DA STE SE OPEKLI...?!

Otkaci se odavde nevoljo bezkarakterna.

Kako te nije stid....?!

Grrrgi bre bre......
11-11-2005, 19:16
A zasto ce nekoga biti stid zajebavati jednu staru, okorelu i izlapelu ustasetinu i njegovog jos okorelijeg pajtasa zvanog Vreca Govana iz Svedske? Bar mene nikada nemoze biti sram za tako nesto ..... bas na protiv Grrrrrgo, to je uzivanje bre! :)) It´s bre such a fun bre ××××te! :))

Mislim ..... pojasni bre?! :))

NO...?!

Ma Grgane - krkane
11-11-2005, 23:39
ustaski prdane, mnemoj sad da izvrdavas, znas ti na koju ja agresiju mislim u BiH, i ciji generali su bili na platnim spisima Hrvatske, i ciji casnici su slati tamo, i ciji gradjani iz Bosne su glasovali za predstavnike vlasti u Hrvatskoj.

Znas ti vrlo dobro na koju ja agresiju mislim.
Vi ste pored NATO, jedina zemlja koja je slala regularne trupe u Bosnu kada ste tamanili muslimane.

Ajd sad, sta je bilo sa James Bondom, Christine Amanpur, itd?
Gde je ubijen SIS-ov agent, a gde su poslati kamermani BBC-a?
Hajd malo da se grohotom smejem :) :) :)

bosanac.
17-11-2005, 07:10
Grga HR nije oslobodila ni pedalj bosanskog teritorija i ne lupaj dilberu od dzelata.
Ja samo drzim isto misljenje kao i vecina u Bosni da su Hrvati isplanirali rat i da je samo vama bilo do poptpaljivanja nacionalne mrznje dok su svi ostali bili u nekom bunilu i brzini da nisu imali vremena razmisljati sta se desava i kome pada kasika u med.
Koliko ste nas sve skupa sludili da se nismo imali kada okrenuti pa da to zlo sprijecimo , samo ti kukasti hitlerovski krizevi po ustanovama su kazivali sve i to odma poslije Titine smrti.
Mislim Grga da si jako pristrasan i svijesno nastran da bi sve svalio na druge .Sijesti se samo da ste muslimane silom naoruzavali i gurali na prve crte linija dok ste vi izazivali Srbe a da muslimani za vas ratuju i ginu a vi zaposijedali kasarne gdje ste god mogli ili drzali gradove kao age a muslimani vam bili kao stit.
Koliko je ko sta radio to mi u Bosni najbolje znamo nema tu sada da ste vi bili andjeli spasioci sa kamama u ruci.
Muslimani najbolje znadu sta je bilo u Kiseljaku ,Busovaci, Vitezu, Krcevini, Ahmicima, Hrasnom, Usori,Staroj Biloj , Novoj Biloj , Pucarevu, Dolcu,Bugojnu, Konjicu, Mostaru i okpluci, Jaslanici,i td.
Ne mozete se vi sada prati od svega kada su rane duboke i kada su hrvatski vojnici plavili gdje su god mogli stizati.
Kada vulkan stane onda se trazi njegov uzrok.
Sada je svima jasno bolje danas nego juce.

sandjak
17-11-2005, 10:53
To uho je bio dousnik, koje je slusalo komentare odsjecenih glava sto su se suncale na kiseljackoj pijaci i pusile ronhill.
Ah, eto i srpski novinari mogu pisati o necemu sto su Hrvati radili, kad vec nece da pisu o svojim srbima koji su nosili ogrlice sa muslimanskim usima, jer im je Mladic davao nagrade u kesu za sto vise usiju.

Probisvit.
17-11-2005, 13:18
bosanac. vrlo , ali vrlo, glupo djeluje tvoj odgovor Grgi. Pa ti covjece izmisljas i probas promjeniti historiju. Ili stvarno pojma nemas sta se desavalo od Korduna do pred Banja Luku. Uzmi i procitaj knjige koje su napisali stranci o ratu u bivsoj jugoslaviji.
Trebao bi da citas, mozes nesto i nauciti, a ne slusati ovoga bilmeza koji izmislja i proba da ono sto su Srbi, Cetnici, radili po Bosni i Hercegovini, a isto tako Sloveniji i Hrvatskoj prebaci na nekoga drugog.(oznoih se kolika je recenica)

Bosanac. Zar ti mislis da je taj bilmez ovdje slucajno?
On je dio srpske propagandne masine koja se razbacala po hrvatskim i bosanskim web stranicama da pisu lazi i da ih ponavljaju toliko dugo dok te lazi ne postanu istinom.

Probisvit.
17-11-2005, 13:27
Da nadodam poentu.

Gostovao je Haris Silajdzic na televiziji. Direktno pitanje mu je bilo ovako nekako, Ivica Raic je u Hagu potvrdio da su Hrvati pucali na Sarajevo. Kako ste vi bili u BiH vladi u to vrijeme mozete li potvrditi njegovo svjedocenje.
Odgovor. To nije tacno. Zna se ko je opsjedao Sarajevo i ko je po njemu pucao.

A evo ja cu tebe sada upitati da li se ti sjecas Varesa, Zenice, Zepca, Butmira Jablanice, Konjica......... Budi covijek i odgovori na ovo Bosanac.

serbian force KNIN
17-11-2005, 20:07
ubij zakolji da turcin ne postoji
ubili ste nam nekoliko tisuca ljudi u samom Kninu.Vi ste nevjernici i ubili ste sve srbe u citavoj hrvatskoj i vi ste zlocinacki narod zaklali ste na benkovackoj pjaci oko 2 tisuce ljudi.vi ste zlocinci a mi smo mirni vjerni narod kome mi svima smetamo jer nas je svugdje i to u velikom broju.IAKO STE NAS UBILI 95 MI SE SADA VRACAMO I CINIMO JEDNU ZAJEDNICU OD 380 TISUCA LJUDI ALI NE BRINITE DONACIJE CE BITI PA SE OCEKUJE DA SE DO 2010 SRBA U HRVATSKOJ BIT OKO 600 TISUCA.ZIVELA MIRNA SRBIJA I NJEN MIRNI NAROD.POZDRAVLJAM STANKA MILORADA NIKOLU MARIJU KRISTIJANU ZORICU I MOG NAJMLADEG BRATA RAJKA.

Dodji
17-11-2005, 20:10
×××××NE, da ti jaja osjecemo i da ih popapas. :))

svaka cast
17-11-2005, 23:42
bosanac, svidja mi se tvoje kazivanje.

Sad se prave nevesti, kao "dosli da oslobadjaju Bosnu" hahahahahahaha

Za onog idiota koji kaze da je postavljac topika pokupio materijal iz srpske stampe. Ne znam od kad je "Slobodna Dalmacija" srpske novine???

Evo celog clanka:
http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20051108/novosti03.asp

Eto pa citajte iz HR stampe.

Oprem BRE vrlo dobro.

Dobro VGS-e
18-11-2005, 22:51
BRE BRE BRE, jel ti citas ovo sta pise u "Slobodnoj"?
Hajde BRE, daj neki komentar, sto si mamlaz BRE?

Ma .....
04-12-2005, 17:51
Jos jedan u nizu UIROTA protivu Hrvatske, keve mi! :))

Jel´ tako VGSe bre bre bre? :smile06:

Mr. Svedojeb!
04-12-2005, 20:35
MA sta ima bre Vreca Govana da vam govori? Oni su izmislili genocid jos mnogo, mnogo pre nego se taj termin poceo upotrebljavati, kao sto kolega jednom rece na forumu. Divljastvo, zlocini i proterivanje naroda, to ih je "krasilo" kroz celu njihovu istoriju! :)) Sta ima ovaj dusevni bolesnik iz Svedske da ikome kaze? Koga to interesuje? Koga boli ××××× sta bolesna i iskompleksirana majmuncina ima da kaze? :))
Evo pre neki dan su javili da je lazna brojka od 250.000 ubijenih u Bosni, stvarna brojka lezi na oko 100.000. Znaci za sve ovo vreme je broj zrtava bio uvecan za 3 puta. Ovo su podatci od komisije iz federacije, ne kao sto ce ovaj ×××××n iz Svedske pomisliti, Srpski podatci. :)) Polako, ima jos sto sta da se dozna, ima jos sto sta da izadje na videlo, hrvatici, narocito o vama .... vec je pocelo sa Osjekom, polako .... ponovo ce istina i majka istorija da potvrdi ono sto vec svi znaju odavno, ono sto je tako mnogo puta potvrdjivano ...... da su hrvatici maleni - najkrvolocnija stoka koja zivi na tlu Evrope! :))