PDA

Pogledaj cijelu verziju : BIT CE RATA - DOSLO JE VRIJEMA ZA NAPLATU SRBIMA

DOBRI Trpimir
10-11-2005, 18:10
Sprema se jos jedno srpsko ludilo - SAJ BOZE!! Ali ovaj puta ce POSTENO platiti! Nema VISE ×××××IZMA! jEDANPUT ZAUVJEK IZA drine U tri pizde materine!!

"Tajni pregovori Beograda i Banjaluke - u slučaju da Kosovo dobije nezavisnost
RS izlazi iz BiH
Vakuum u smeni visokog predstavnika za BiH vlasti u Beogradu i Banjaluci mogle bi da iskoriste da pokrenu promenu statusa RS. Zalažemo se za poštovanje Dejtonskog sporazuma i Rezolucije 1244 - odgovaraju iz Koštuničinog kabineta
BEOGRAD - Učestali susreti premijera Srbije Vojislava Koštunice i predsednika Republike Srpske Dragana Čavića nisu slučajni. Izvor Glasa iz vrha vlasti RS tvrdi da za to postoje dva veoma važna razloga, prvi je inicijativa da, ukoliko Kosovo dobije nezavisnost, RS izađe iz Federacije BiH, a drugi je da zajednički detaljno razrade strategiju hapšenja Ratka Mladića.

DOBRI Trpimir
10-11-2005, 18:11
Isti izvor navodi da se eventualna opcija pripajanja Republike Srpske Srbiji, zašta se zalagao i pokojni premijer Srbije Zoran Đinđić, za sada drži u tajnosti, napominjući i da bi toga moralo da dođe do revizije Dejtonskog sporazuma
Visokom predstavniku za BiH Pediju Ešdaunu, koga će naslediti Nemac Kristijan Švorc Šiling, ostalo je još oko mesec dana mandata. Upravo taj vakuum vlasti u Beogradu i Banjaluci mogli bi da iskoriste pokretajući promenu statusa RS. S druge strane, Radovan Karadžić je u drugom planu. Sve govori da je on zaista pod kontrolom pojedinih stranih obaveštajnih službi. Prioritet je sada general Ratko Mladić. Naši podaci govore da su u Srbiji u toku poslednje pripreme za hapšenje bivšeg komandanta Vojske RS i da bi ta akcija mogla da usledi vrlo brzo, naveo je naš sagovornik. Ističe i da vojska neće direktno učestvovati u toj akciji, ali će sigurno pružati logističku podršku.

DOBRI Trpimir
10-11-2005, 18:11
Akciju će voditi srpska policija, pre svega BIA, uz asistenciju kolega iz RS jer je Mladić državljanin BiH. Po podacima do kojih su došle vlasti u Beogradu i Banjaluci, on je lociran blizu granice Srbije i Makedonije. Prvobitne informacije su govorile da se Mladić krije u manastiru Prohor Pčinjski. Iako je SPC odbacila optužbe da krije haške optuženike, policija i dalje ovaj manastir označava kao jedno od mogućih Mladićevih utočišta. Zbog toga su, skoro svi crkveni objekti u Srbiji "pokriveni", među kojima i manastir Mileševo.

S druge strane, šef kancelarije Vlade Srbije za medije Srđan Đurić, ne želeći da komentariše eventualne najave, da bi ukoliko Kosovo postane nezavisno, vlasti u Beogradu i Banjaluci tražile izdvajanje RS iz federacije, za Glas kaže:

- Vlada Srbije i RS se zalažu za potpuno poštovanje međunarodnih sporazuma i normi međunarodnog prava, pre svega Dejtonskog sporazuma i Rezolucije 1244 koji garantuju suverenitet i teritorijalni integritet SCG i BiH sa entitetom RS koji je u okviru međunarodno priznate BiH - tvrdi Đurić."

ima da ih
11-11-2005, 12:01
Jednom zauvjek izbrisemo zapadno od Drine!

JEDNOM I ZAUVJEK!!

satrt cemo
11-11-2005, 22:16
ih jednom zauvjek...!! Vrijeme naplete je blizu! Uvjeren sam da ce narod ovaj put uzeti u ruke vlast i srediti stvari a ne kao Tudjman prije 10 godina - ××××× - dao svoj cetnikariji da se humano raseli u maticu! A sda im ta matica bne valaja...hoce nazad u domovinu koju MRZE!! iz dna duse!

OVAJ CEMO VAS PUT RAZBITI - jednom zauvjek!!

Jeste
12-11-2005, 00:24
vala ti ces nas satrati kao i prvi put cim susnulo. Kako ces nas satrati, mozda se neces zaustaviti do tvoga pobratima po imbecilnosti, Grge.
Au jbto, kad vas dvojicu satavili na jednom mestu, ala bi smrdilo u ××××× materinu.
HAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAA

Nista nelogicno u ideji da se RS pripoji Srbiji, ako se Kosovo proglasi nezavisnim.
Ne moze se volja jednoga naroda postovati, a drugog ignorisati. U protivnom, imamo duple standarde.

- Ako vazi princip o ne menjanju granica, onda to treba postovati na svakom mestu.
- Ako treba postovati volju naroda da zive u okruzenju u kojem zele, onda i to treba postovati na svakom mestu.

A sto se tice naplata, eh koliko vi nama dugujete, toliko nam dugujete, da bi nam u nekom buducem ratu ne bi trebalo nikakvo oruzje, nego bi vas zubima trgali, a za tako hrabre chicken shitty heart kao sto si ti, pa zna se, Dzonijeva baba sa govnjivom motkom bi bila sasvim dovoljna.

A sto se tice stvoje pismenosti - KATASTROFA!!!
Je li majmune, koju si ti osnovnu skolu ucio, i da li si u zivotu procitao bar jednu knjig???
×××× ga, znam, nema se vremena, moras se baviti bljuvanjem medjunacionalne mrznje i ostalim gadostima.

Vidi ovo:
>>Sprema se jos jedno srpsko ludilo - SAJ BOZE!! Ali ovaj puta ce POSTENO platiti!<<

U prvoj recenici neznam sta znaci "SAJ BOZE"???? Mozda si mislio "SISAJ VGS-e"? HAHAHAHAHAHA

U drugoj recenici, recenica nikad ne pocinje sa "Ali", nepismeni tovare!

Eto, dve recenice, dve grube greske.
Moj ortak te je strasno precenio kad je trazio 5 recenica da napises bez greske.
Realno, ja ti trazim samo jednu.

Izvoli VGS-e, BRE BRE BRE, popravi ovog keca kao vrata koliko si od mene dobio iz analfabetike, BRE :(

sompompirovi
12-11-2005, 19:36
<font face="Times New Roman" size="+1">××××s pravopis...to je sekundarno...bitno je da se vidi da se opametili niste (kao sto sam predvidjao da NUIKADA necete, barem dok vas ne satjeramo 100% u pasaluk!!)

...te da se spremate (poslije svega!) na jos jedan rat (PORAZ)!

BIT CE ZADNJI!!! ...sa vama!</font>

Upravo
12-11-2005, 22:46
sam cuo vest da smo vas bas ZGAZILI 3 : 1 i to sA 9 IGRACA.

Kakvo bi bilo gazenje, mozes zamisliti, jadnicak moj.

Dakle, ZGAZILI smo vas.

Oprem vrlo dobro, VGS maloumnice.

Nisi mi
12-11-2005, 23:27
rekao BRE VGS, kada dodje vreme za naplatu, koja ce biti tvoja uloga? Hoces li biti dovoljno bezbedan u Svedskoj, ili ces morati da palis preko okeana kod Grge???
Samo mi to odgovori.

Moja ce uloga
13-11-2005, 15:47
Biti najvijanje i slavlje uz sampanjac!

jbte al si nepismen
13-11-2005, 17:56
VGSe bre bre ....... moras da pripazis dobro sta pijes, jer taj (u tvojim ocima) sampanjac, moze u stvari da bude obicna brlja ili neka jeftina pivcina, jer mlooogo si bre nepismen, nit´ znas majci ni pisati, nit´ citati!

"da NUIKADA necete" :smile06:

HAhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahaha hahaha ahahahaaahhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! :)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: