PDA

Pogledaj cijelu verziju : Identifikovane nove zrtve Srpske agresije!!!!

Mihovil
09-11-2005, 06:53
××××× mu mater, moracu da bacim ovu tipkovnicu, sve feler za felerom BRE! :))

Naravno da je u naslovu trebalo da stoji:

Indentifikovano 20 Srba!

8. novembar 2005.

Beograd -- Identifikovano je josˇ 20 Srba koji su poginuli 1995. tokom akcije \"Oluja\", saopsˇtio je Dokumentaciono-informativni centar \"Veritas\".
Njihovi posmrtni ostaci su identifikovani u Zavodu za sudsku medicinu i kriminalistiku Medicinskog fakulteta u Zagrebu, me?u lesˇevima koji su ekshumirani tokom poslednje cˇetiri godine sa grobalja u Kninu, Gracˇacu i Korenici, kao i sa pojedinacˇnih lokacija, dodaje se u saopsˇtenju.
Od oko 550 lesˇeva ekshumiranih u tom periodu, do sada je indentifikovano 339, naveo je \"Veritas\" i dodao da se na njegovom spisku nalazi josˇ 2.634 Srba koji su od 1991. do 1995. godine nestala na podrucˇju Hrvatske i bivsˇe samozvane Republike Srpske Krajine.
\"Veritas\" je tako?e saopsˇtio da \"raspolazˇe pouzdanim podacima\" za oko 1.000 grobnih mesta u kojima se nalaze neidentifikovani ostaci Srba stradalih u istom periodu na ovim podrucˇjima. Ti ostaci, 10 godina po prestanku rata, josˇ cˇekaju na ekshumaciju \"iskljucˇivo zbog opstrukcije hrvatske strane\", navodi se u saopsˇtenju koje je potpisao predsednik \"Veritasa\" Savo Sˇtrbac.

:))

VGSe bre bre bre breeeeee!?!?!?!? Komentar na ovog Srtrbca, jes neki mnogo zajeban tip, ha?! Cudi me da u duhu nove hrvatske demokracije nije vec eliminisan, mlogo BRE ×××× one koji bi da sakriju i zaborave......mloooogo! :))
Nije mi jasno kako to kad vi sami kazete da nije bilo zrtava koliko se predstavlja u medijima, jer vi niste nikoga prstom takli .....a opet nicu nove zrtve svakog tjedna, govnoljubi se ´apse i tako to..... molimo neki \"ála VGS - komentar\" ako je moguce, da dodjemo do srzi ovoga povampirenja zrtava, koje u stvari nisu zrtve jer vi niste nikoga, samo podmetanje srpske tajne sluzbe i urotika sa njihovog platnog spiska........ pojasni nam, da li po tvom misljenju ovaj Strbac i VERITAS rules ..... pojasni nam, leba ti BRE BRE BRE!!!!
:)) :smile06:

:smile16:

munja
09-11-2005, 07:49
Opet ××××s BLESIMETRE

leba ti BRE BRE BRE
09-11-2005, 13:22
Nadje se pokoji gedja, koji je bio ukokan u oluji bre, ali sve to nije dosta. Trebalo je svih vas pokokati, ali ××××ga, kad ste ukrali traktore i pbegli bre kao pravi junaci. Vidis i sada se tuces u prsa i vices o srpskom junastvu i nevinosti. Jebao te patak, sa pticjem gripom, gdije si bio kad je grm,ilo, BRE BRE BRE?

sine bre
09-11-2005, 19:29
mi se obicno sklonimo od nevremena pored neke kuce s gromobranom (ostala nam inteligencija u nasledje od naseg Nikole jbga.), a sta je..... tebe izgleda strefio grom? Izgleda da te dobro roknuo bre! :smile06: :)) Ne ispod drveta, ne ispod drveta majmune! :smile06:
uce li vas ista u skoli, osim da ste mozda LAPONCI ili Arijski Iranci?! A fizika, hemija i tako to? :smile06: :))

TU NEMA
09-11-2005, 19:35
Odgovora, zbilja si bio ispod stabla a tvoja braca ginula.
××××te sto si pametan bre bre govnjaru. :smile16:

hehehehe
09-11-2005, 19:43
jel razume neko ovog majmuna nepismenog? :smile17: :)) :smile06:

Zbilja hehehe
09-11-2005, 19:48
Jesi pronasao tko ti je cale?
Ili je keva sevila toliko cigana da se nemoze ustanoviti tko je ustvari tvoj cale?
Ajde ×××× se govnjaru srbociganski. :smile16:

hehehehe
09-11-2005, 19:53
dzukelo nepismena 5 min voljno koje si dobio od fratra je proslo, natrag u celiju, namazi supak vazelinom i natakni se na njegov sveti njeznik, knjigu svetu u sake pa navali sa ave marija. :smile06: joj sto vi hrvatska omladina znate da se zabavite ××××te! :smile06: :smile06: :)) :smile06:

Fratre moj
09-11-2005, 19:59
Pomozi ovom hehehe-u i iz×××× ga dobro, tako da te ne ocrnjava na ovom forumu. Fratre, zasluzio je dobru kurcinu ne samo u dupe vec i u usta, ××××× mu materina srpskocetnicka.

dzukac bre
09-11-2005, 20:06
dzukac, ja bas nemam nikakve veze sa fratrima pedofilima, za razliku od tebe. sto te brine da ne ocrnim vase fratre? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA! :smile06:
nije ni cudo sto vam mladez jebu kad ste tako glupi! a sve pod blagoslovom svevisnjega :)) HEHEHEHEHEHEHEHEHEEEEEHEHE!!!!! :smile06: :))