PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zapaljen mercedes HR registracijskih oznaka u Beogradu

Shime
05-11-2005, 14:09
Zapaljen mercedes registracijskih oznaka SiCG

ZAGREB - Na parkiralištu zagrebačkog Hotela "I", na Remetinečkoj cesti, otvorenim je plamenom rano jutros, pola sata iza ponoći, namjerno zapaljen mercedes E 320, registracijskih oznaka Srbije i Crne Gore (Čačak), izvijestila je danas Policijska uprava zagrebačka na konferenciji za novinare.

Automobil koristi državljanin SiCG (31) koji je na proputovanju u Zagrebu bio gost u Hotelu "I", a o požaru mercedesa E 320, njegovog korisnika obavijestila je recepcionarka Hotela "I".

Policija je očevidom utvrdila da je požar namjerno podmetnut otvorenim plamenom, te da je vatra krenula od zadnjeg dijela vozila. Još uvijek nije utvrđeno na koji je način izazvan požar - je li to bila neka zapaljiva tekućina i slično, ali nedvojbeno je u pitanju otvoreni plamen, rečeno je u PU zagrebačkoj.

Na mercedesu će se provesti daljnje vještačenje.

Bre samo zarite i palite, palikuce jedne?
Palite kuce, medjunarodne vozove, stranska kola.... :( :( :(

E jadna Evropo koga primas.

Shime
05-11-2005, 23:05
Ispricavam se puku, opet ta prokleta tipkovnica. Naravno, pogodili ste da u Beogradu nema paljenja inozemnih auta, ni inozemnih vlakova, to je barbarski cin.

Dobro BRE VGS-e
07-11-2005, 02:29
gde si da iskomentarises ucestale paljevine u zemlji sarenih leptirova???

Kad cete BRE da se civilizujete???
Kada cete da se ponasate uljudno prema strancima? Jel stvarno mislis da ce takvi moci u Evropu, ili cete biti njeno poslednje ruglo???

Picka vam materina
07-11-2005, 19:39
Sad kazes da ste stranci u Hrvatskoj?
Onda idite u ××××× materinu i nemojte da napustate tu posranu Srbiju.
××××× ga u glavu, tko je to zapalio, trebao je gazdu cmoknuti, tako bi bilo jedno govno manje.

Pa naravno
07-11-2005, 22:13
da je stranac cim je drzavljanin SiCG.
Nema vise ono, pobacate auto BG registracije u more, pa kao interna stvar. Sada se to tretira kao incident na medjunarodnom nivou, pa samim tim sledi i medjunarodno peglanje.
Oprem vrlo dobro.

E sad kad ja dodjem tamo, onda sam domacin i u Hr i u Srbiji BRE BRE BRE, i onda sve zavisi od mene kako cu da vas karam, domacinski ili medjunarodno jer imam 3 drzavljanstva.
Kao sto rekoh, oprem vrlo dobro :) :) :)

HAHAHAHAHAHA!!!!!
09-11-2005, 09:23
"i onda sve zavisi od mene kako cu da vas karam, domacinski ili medjunarodno jer imam 3 drzavljanstva. "!!!!!! :smile06: :)) :smile06:
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!! :)) :smile06:
Pozdrav bre kolega bre! :))

pajkec
09-11-2005, 12:49
nema potrebe da se iko prepucava na nacionalnoj osnovi ipak mislim da je u pitanju neki kriminalni obracun