PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zasto, ma zasto?

Znatizeljan
05-11-2005, 02:44
Vjerujte mi da sam normalan covjek, volim zene da se sexam sa njima. Jedna stvar me smeta, zasto uvijek imam u mislima da mi srbi podudaju karinu?
Dali je to normalno? Volio bi svrsiti po njihovim bradatim licima, to me pali kao nista drugo.
Nemojte reci da nisam normalan, jer i ja mislim da nisam kad mislim na te stvari. Mozda te njihove brade koje izazivaju da swvrsim po njima. Alaj bi to bilo lepo bre. Ako ima netko od vas cetnika koji bi htio da se iz××××m po vasem licu, molim javite se.

hehehehehehe
05-11-2005, 13:21
Hehehehehehehe! vidi ovog majmuna, zajebaje nas ..... hahahahahah! :smile06:

A ne razmisljas mozda ××××× tikvo u ovom pravcu .... da je to sve genetski, vase ARIJSKO IRANSKO podrijetlo, dole ste navikli da se kao mladi sexate sa kozama i kravama, vasim bradatim prljavim tatama i stricevima (cuo rodjenim usima od jednog vaseg rodjaka iz vase prapostojbine :smile06: ), i ne smeta vam posle kad odrastete da se sexate sa zenama. Normalna stvar kod prljavih Iranaca .... kao popiti casu vode! :))
Razmisljaj u tom smeru, genetika je cudo ...... misterija bre! :smile06: :))

Oprem dobro majmune ..... i nemoj vise da nas zajebavas ...... molim te! :smile06: :))

VIC VIC VIC
05-11-2005, 13:59
Dosao Milojko iz Nemacka i donio kurtone za pusenje sa raznim ukusima. KAze Milojko Persi da ce staviti kurton i ona nek mu pusi i pogodi koji je ukus. Stavi Milojko prvi kurton, Persa pocne da pusi i nakon malo vremena kaze JAGODA.
Bravo Perso, veli Milojko, ajmo sad ponovo. Stavi Milojko drugi kurton, Persa pocne da pusi pa ce MALINA.
Odlicno Perso, veli Milojko, Pa se okrene da stavi treci i pomisli, sad cu je zajebat, necu stavit nikakav. Dadne on Persi da pusi po treci put. Pusi Persa, pa ce nakon malo duze vremena. Travnicki sir! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Tako
05-11-2005, 14:02
sam i mislio hehehe, dakle ti volis to? Samo reci gdje da se nadjemo i ja cu da ti ××××m po dlakavom licu bre gedjo.
Hvala unapred bre, sto ces da mi ispunis zelju. Ako budes dobar,dozvolit cu ti da mi ga pusis.
Dosvidanja, moj golube. :smile20:

sipu miiga
05-11-2005, 22:38
sipu ganje

Daj bre
06-11-2005, 00:48
hehehe, hvala na tvojem zadovoljstvom od mojeg kurca, moramo to opet ponoviti, kad tako puno volis da LIZES i DUDAS. Ala ti vera bre, dobar si. :smile20:

Dje si hehehe
11-11-2005, 17:13
U zadnje vreme bre, sve mi se dize vise i vise, kad pomislim na tebe bre. Javi se, da ponovimo opet ono ××××nje po tvojem licu, ×××× ti kevu svoju bre. Javi se.
Samo za tebe ljubavi mojeg kurca :smile20: