PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rolling Stones u Zagrebu! Nece gostovat u rasistickoj Srbiji

Mick
27-10-2005, 17:03
Naravno da je naslov sledeci :)) :

Dzamping Dzek Fles u Beogradu!

„Kemikal braders“, Brajan Adams, Sting, Robi Vilijams... sledece godine u Beogradu! Iako zvuci neverovatno, postoje velike sanse da, osim „Stonsa“, sa kojima bi ugovor trebalo da se potpise u naredne dve nedelje, i grupe „Depes mod“, koja je takodje najavljena, uzivo cˇujemo jos neke od svetskih zvezda, tvrdi Maksa Catovic´, direktor „Komune“.

Na pitanje BBC-radia, zasto ce od svih Balkanskih zemalja posetiti samo SCG, Mik Dzeger je izjavio da iz svojih principa nikada nije imao koncert u nekoj zemlji koja je sprovodila ili sprovodi rasizam, zato je izabrao da gostuje samo u Srbiji i Beogradu.

:))

Izvinjavam se zbog GRJESKE u naslovu, uopce nije bila namerna! ;)

:))

Musliman i Kosovar
27-10-2005, 17:18
Mamicu ti ×××××, kako lazes. Ali neka, izjebat cemo mi vas, stoku srpsku. Micky je stariji od cara Lazara u dupe ga ×××××,isto kao turci Lazu sa kolcem da mu dupe prosire radi boljeg ××××××. Jelda Mile-Govnozderac?
Oprem te bre sa neoguljenom bananom.

nece Mick u arijsku
28-10-2005, 14:10
Sto se bunis mamlaze? To su cika Mickova uverenja, ne moja. Nisam ga ja ubedio da ne poseti vasu ciganliju arijsko iransku! :))
Kako mozes tako nesto ruzno da kazes za coveka koji je napisao neke legendarne rock pesme .... e stvarno glupo pitanje za jednoga kome je Thompson entertejner broj 1! :smile06:

Zali se na vas ubilacki gen, ne na Micka, sta ste mislili da niko ne zna kakvi ste? :)) :smile06:

Oces da ti kupim kartu ili dve za koncert, pa da dodjes u jedinu metropolu jugoistocne Evrope (ovo zbog vas, nevolite kada se kaze Balkan :smile06: ) Beli Grad, da se provedes kao covek .... fenomenalno i nezaboravno! :)) Niko te nece ni prstom dirnuti, evo ja ti garantujem (niko osim mene, hahahaha :smile06: )

Imas li muda za taj "paket aranzman"?

Hahahahahaa, ljuti se na Micka .....

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

p.s. Koji ti je taj Mile sa kojim bi se rado sexirao? :smile06: :))

Hvala
28-10-2005, 16:32
na ponudi, ali ne idem u cigansku selendru, bre glupi gedjo.
Prestolnica svih cigana, ala vam vera.
Ali ce stari Micky-Drogas da vam peva:
Hej, moji srbi svi junaci,
kako to, da su vam hrvati
zaprdili vasoj majci?
I onda horus:
Opa bato opa.
Svi cete da budete veseli, ××××× vam materina.

sine bre bre jebote
28-10-2005, 18:03
ne, Mick ce da zapeva onu poznatu baladu:

OBAVEZNO ARIJSKE IRANCE,
UMAZATI U SOCNO GOVANCE!

..... ali na engleskom naravno! :))

Steta sto neces da dodjes, razumem te smrkavac, strah nije mala stvar. :)) Guza radi "pet banki-sest banki" ha? :)) A inace bi se proveo kao bog, kao sto svi koji dodju u Beograd rade, umesto da umiru od dosade u onoj arijsko iranskoj selendri od zagreba, punoj hercegovaca u belim carapama i turbo-folka!:smile06:

Hehehehehehehehe! :smile06: Ajde sad utopi se ili tako nesto .... s vodom .... :smile06:

Ajde
28-10-2005, 22:33
bre ×××××ne, zapevaj ti malo na engleskom ali po vukovom gramatikom i izgovorom.

glupanderu bre bre
04-11-2005, 15:57
cika mick je isto placen od srpske tajne sluzbe da ovo izjavi i poseti samo beograd na svetskoj turneji! :smile06:

oces da ti pevam na vukovom engleskom?

dobro .... ju ask for it: :smile06:

evo jedne cika mickove klasike ....

"

Vajld horseeees, dec a kroejsn puk,
vajld, vaaajld horseeees, evrivan der iz a cuk!

Vajld horseees, utsahi sans of d bic,
vajld, vaaajld horseeees, vid dam esis kantri iz ric!

Vajld horseeees, dzipsiz baj nejbers dej´r kold,
vajld, vaaajld horseeees, rijel trut ju´v bin told!

"

Sta kazes, roling stouns klasika, ha?

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

E takvih
04-11-2005, 16:46
×××××× ima samo tu.
U ××××× materinu, alaj si glup cigo.

glupane mamin
04-11-2005, 20:58
pre bi rekao da si ti operisan i od mozga i od humora. bezi bre ×××××nderu,jos malo pa ces preci ovog vaseg vgsa kao predmet zajebancije na forumu. ajde sibe bre majmune glupi :))

autoru svaka cast na ovoj vrsti engleskog i na tako verodostojnim stihovima. :)

hahahahaha! ti si lud 100%! :))

Kako rekoh
05-11-2005, 02:07
Sami ×××××ni, nema inteligencije kod ovih krajisnika.
O da bre, mozes da me zajebavas, ali vi ste zajebani od rodjenja, mami vam majmun strpa kitu. Bez bre dok vas ne potamanimo bre cigani posrani.

HEHEHEHEHEHE
05-11-2005, 12:44
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA! :))

Vajld horseees, utsahi sans of d bic,
vajld, vaaajld horseeees, vid dam esis kantri iz ric!

HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!! :smile06:

Samo za
05-11-2005, 14:07
mojeg HEHEHEHE-a
:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:
Dosvidanja, moja dlakata ljubavi.

HEHEHEHEHE
05-11-2005, 18:14
×××× ti ovo, sakrij guzicu i obesi tablu:

BOZE SACUVAJ NAS KUGE GLADI I HRVATSKIH "STRAGOLJUBA"! :)) :smile06:

Mik Dzeger rulzzzzz!
09-11-2005, 20:26
znas sta kolega, da sam ja Mik Dzeger bre, da sam tako poznat i pun para, nija nebi nikad posecivao na turnejama zemlje koje su na bilo koji nacin bile ili rasisticke ili nacisticke ili pomagale nacistima. nikad nebi posetio ove balticke zemlje, usranu nazi pupet state hrvatsku, itd, itd ..... a posetio bi sve u ostatku slobodoljubivog sveta. ko bi mo mogao zabraniti kad bi bio takva zvezda bre?! :))

svaka zcast cika Miku! :)

Cika Mika
10-11-2005, 22:16
Drogas, kao svi posrani srbi bre.
Kad dodje u Beograd, dajte mu hlace sa velikim dupetama da moze sva srpska govna da strpa u njih bre cigani. :smile16:

TRPIMIR
13-11-2005, 03:12
MICK RULES. :) ROLLING STONES MUSIC JE KLASIKA ROCK N´ ROLLA I SVE OVO STO DANASNJA MLADEZ SLUSA,SVA OVA MODERNA MUZIKA JE BAZIRANA NA STARE KLASIKE. VECINA VAS ZASIGURNO NIJE NI CULA ZA "DRUGI NACIN" I PJESMU "STARI GRAD", JEDNE OD ZACETNIKA TADASNJE SLAVNE YU ROCK SCENE, SVE STO JE DOSLO KASNIJE I U NAS I U INOZEMSTVU SE BAZIRA NA TE KLASIKE. ZATO MALO VISE POSTOVANJA PREMA LEGENDI. :)
U RAZLOGE TAKOVE MICKOVE ODLUKE NECU ZALAZIT, MADA GA RAZUMIJEM. :(

bravo Trpko!!!!
22-11-2005, 18:38
evo vi ostali citajte i ucite se kako govori jedan od retkih postenih hrvata! bravo Trpimire, mnogi ovde mogu samo da se u cudu cude i da uce od tebe!
koje su tvoje omiljene Stones pesme?
pozdrav, :)

Bravo Trpimire
22-11-2005, 19:01
Samo da mi jos popusis kurcinu, bio bi perfektan bre Trpimire. Ajde moj hrvatino, popusi mi kurcinu da vidim tko je bolji u pusenju,ti ili tvoja keva? Ona je dobra ali sam cuo da si i ti OK, mamicu ti sprcio nas tovar.
:smile16:

Mr. Svedojeb!
27-11-2005, 04:44
Skidam kapu gospodine Mick! :)