PDA

Pogledaj cijelu verziju : BLEIBURG,DA SE NIKAD NE ZABORAVI!!!!

povjest
24-10-2005, 05:32
Ova pesma je posvecena onoj "umocnici" od VGSa i njegovom naricanju i kukanju za krepanim govnoljubima! :))

Ajde bre VGSe procitaj bre pa iz punog grla bre:

"Druze TITO ti si nama mio,
ali si nas mnogo bre ubio!

Umlatio mnogo domobrana,
i ustasa najgorih govana!

Legije i bojne samo si ih meo,
bio nas je svatko, tko je kako hteo!

Najgore je bilo, najvise nas svrbi,
sto su nase Ujke ubijali Srbi!

Ref:

U Bleiburgu, u Bleiburgu ne kosi se trava,
gnojena je govnima od ustaskih glava. 2x

Solo: (improvizacija, mozes i da zvizdis)

Umlatio mnogo domobrana,

Ref:

gnojena je govnima od ustaskih glava.

gnojena je govnima iz ustaskih glava.

(fade out ...... utisava se postepeno, e, sada je trenutak za suze, da bi pokazao onima koji te slusaju, koliko je ovo sve dirljivo) "

:))

Smrc bre! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:
:)) :)) :)) :)) :))
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

VGSe breeeeee
24-10-2005, 18:45
VGSe bre bre bre, ajde da cujemo, jesi li naucio text bre? :))

Ajde, kako ono ide ....

- Druze TITO ti si nama mio .....

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :smile06: :))

Pevaj lebac ti jebem
25-10-2005, 19:48
Da cujemo bre VGSe bre bre bre!!!!!

Ajde onu strofu gde se pominju govna!!!! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

ajmo everibadi bre!
25-10-2005, 22:36
VGSe, ajmo svi u glas, ti vodi! :))

"U Bleiburgu, u Bleiburgu ne kosi se travaaaaaa ....... "
:smile06:

:smile16: :smile06: :))

Ja znam
25-10-2005, 23:31
kolega kad su njegovi pevali:
"Nas je Tita, nas je Ante, bish te Srbi kuda znate"

Ali eto, sad mu Titini partiani krivi.
Ko ce njemu ugoditi.

A ova pjesmica "Druze TITO ti si nama mio, ali si nas mnogo bre ubio!" ki stvorena za naseg VGS-a
:)

kolega
26-10-2005, 00:28
ma kolega,kriv je bog sto ga drzi u zivotu,niko drugi bre! :))

pozdrav,
(send mi a fakin´ mejl bre) :)

pevaj fekalijo bre
26-10-2005, 07:40
Ajde bre VGSe, procisti grlo od svih govana kojih si se juce najeo, pa povedi:

Druze TITO toi si nama mio ...... :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

U Bleiburgu......
26-10-2005, 18:28

"U Bleiburgu, u Bleiburgu ne kosi se traaaaavaaaaaa.... "

Dobra pesma, ima li CD negde da se kupi? Ili "live" DvD? :smile06:

Tito ih mnogo bre
28-10-2005, 18:11
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :))

""Druze TITO ti si nama mio,
ali si nas mnogo bre ubio! "

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!! :))

:smile06: :smile16: :smile06: :smile16: :smile06: :smile16: :smile06: :smile16: :smile06: :smile16:

Svaka cast autoru! :)

da jbte,
03-11-2005, 01:37
tito je bio mnogo zlocest neki tip. :))

Ali
03-11-2005, 01:49
si glup gedjo posrani, gdje si se ti sakrio u oluji? Tebe je trebalo kloknuti, idiota jedan.
Sad zapevaj bre:
Jebu srbi
sami sebe
ITD.........bre

sincek bre
03-11-2005, 02:32
ne, sincek, ne, ne, ne.......trebalo ti je tatu koknuti, tako nebi tebe imao ko napraviti i svet bi se postedeo od jos jedne hrvatske ××××××tine. :)) :smile06:

TITO JE BIO HRVAT
04-11-2005, 21:01
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Umlatio mnogo domobrana,
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH HA!!!!!!!!

Jebote
05-11-2005, 02:00
sincek bre, majmun ti nabije kevu u dupe, iz kojeg si ti ispao, cigansko djubre. Izgleda da si rodjak tog glupog hehehe-a. ××××× vam materina srbociganska, vratite trtaktore sto ste ukrali u oluji za bezanje bre bre djokop ciganski. Dali se secas bre? Jopj sto boli ne imati zemlju i zemljiste, majmun vam nabio kevu, djubrad jedna.
HAHAHAHAHAHA :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :)) :)) :)) :)) :o :o :o :o :o :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:
VOLIMO VAS CIGE, NEMA ZIVOTA BEZ VAS, NIKOGA DA KOLJEMO ××××× VAM MATERINA. VRATITE SE JEBAT CEMO VAS JAKO DOBRO BRE. OPREM BRE VRLO DOBRO.

hehehehehe
05-11-2005, 12:43
ej ××××××tino nepismena divlja, ajde pisu mi prosetaj! :))

Tu si
05-11-2005, 14:13
HEHEHE.Reci kad cemo da se vidimo, hocu da svrsavam po tvojem licu.
Mora da si zgodan sa bradicom koju cu ja da namazem sa mojom spermom.
:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

sine bre
05-11-2005, 18:21
reci mi dzukelo....jesi se to zaljubio? :))
meni je stvarno zao, ali ne padam na te hrvatske "stragoljubne" fore, ipak je "umocnica" moj fag, posebno ako je hrvatska.
Ako imas umocnicu medju nogama, giv mi a kol bre ..... :))
A ja cu u medjuvremenu za svaki slucaj obesiti onu tablu sa:

BOZE SACUVAJ NAS GLADI KUGE I HRVATSKIH STRAGOLJUBA! :smile06: :))

:smile16:

a, spermicu iz tvoh hrvatskog labavog njeznika mozes da ponudis tvom fratru .... kazi mu ××××ga .... cika fratre, jel´ bi ja mogao tebe malo da namazem, ti mene mazes svaki dan, bio bi red da i ja malo tebe, sta svevisnji misli o tome? :smile06:

:)) :)) :smile06: :smile06:

Ne stvarno, ustasicu
07-11-2005, 02:36
jel i ti imas zalizanu kosu? ;)
Hajd priznaj ti nama, a mi cemo cuvati tajnu, sta ti je radio fratrina kad si bio mali? Je li bilo mazenja po kosici?

Nije bre
07-11-2005, 13:17
bilo mazenja po glavi, ali me je cika fratar ucio kako da ××××m po cetnickim bradama. Najprvo je dobio Drazinu sliku i morao sam gadjati njegovo lice sa spermom iz 3 metra. Posle smo zarobili jednog pravog cetnika i tako smo trenirali sa njim, u cemu je on naravno uzivao a narocito kad bi ga pogodili u usta. Vidis ×××××ne, da nas fratri uce lepim stvarima bre gedjo. Uvek zadovolji ljude iako su ti isti posrani cetnici. A sada pocni opet idiote jedan.

Sta se moze
07-11-2005, 15:00
ocekivati od jednog nepismenog sizofrenika od gornjeg teksta. :(

Dobro je moj ortak primetio, bolje da ti majka kamen rodila pa da svinje imaju od sta cesti straznjicu, nego sto je tebe rodila.

Samo baljezga i drobi bez veze gluposti nad glupostima. Jbte, pa ti da si cetnika video, smrzlo bi se i govno u tebi. HAHAHAHAHAHAHAHA

da jebote,
09-11-2005, 20:18
govno bi mu se tako smrzlo da bi mu ga pajserima morali vaditi! :)) :smile06: :)) :smile06:

Grrrgo bre........
11-11-2005, 19:10
Slusaj, ovaj tvoj "poznati i priznati profesor Oreskovic", tacnije tvoj kompanjon Vreca Govana iz Svedske ...... nece bre da zapeva ovu pesmu bre bre?!?!?! Nece cak ni solo da zvizdi bre?!?!?!? Sta mu je, nije valjda da mu se pesma ne svidja bre? :)) pa ×××× ga, specijalno je sklepana zbog njega bre .... auuuu, si vidio kako je nezahvalan breeeeee ...... :))

A kako ti stojis sa grlom?

Ajde ti Grrrgo bre bre, zapevaj nama ovu pesmu bre! Zapevaj ki slavuj ..... "U Blajburgu, u Blajburgu, ne kosi se trava ...."

Ajde da cujemo bar tebe kada ti je pajtas tako nezahvalan ..... ili mozda nema sluha za dobru pesmu bre?! Mozda mu je slon prdnuo u uvo .... tko zna?! :smile06:

Ajde Grrrrrrrrgiii bre ........ "U Blajburgu ........" :)) :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

pevaj bre!
17-05-2006, 08:43
Ajde VGSe ..... iz petnih zila:

DRUZE TITO, TI SI NAMA MIO ........ :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Svakako
17-05-2006, 21:19
...pise Srbin....

Kada je Jugoslavija izgorjela u plamu etničke mržnje, javili su mi se iskrenim prijateljskim pismom. Nadali su se, pisali su, kako će rat brzo stati. Ponovo sam ih vidio tek '96. Prošli su pored mene u sjajnom "pasatu", dok sam se sa kesama punim povrća peo uz brdo ka kući. Parkirali su se pored našeg "vartburga", koji smo rijetko vozili, jer nijesmo imali novca za gorivo. U godinama koje su protekle, naučio sam jedno: sve što smo mislili da znamo o sebi i drugima, bilo je pogrešno.
Sve one priče o "našim ljudima" koji su putovali u Prag i Varšavu i tamo za deset maraka "živjeli kao kraljevi", dok su ih siromašni češki i poljski konobari dvorili a taksisti zahvaljivali na velikim napojnicama, nijesu bile drugo do hvalisanje ××××××. Oni, koji su dolazili na naše primorje u smiješnoj odjeći i na plažama jeli paradajz, nijesu imali ništa a stvorili su sve. Mi smo imali sve i završili smo u ništavilu.

Sta kazes VSG.u(P)???

divne li
17-04-2007, 10:16
pesme:

Ajde bre VGSe procitaj bre pa iz punog grla bre:

Umlatio mnogo domobrana,

Ref:

Umlatio mnogo domobrana,

Ref:

(fade out ...... utisava se postepeno, e, sada je trenutak za suze, da bi pokazao onima koji te slusaju, koliko je ovo sve dirljivo) "

Smrc bre! :))

Ajde VGSe i ti Pitagorce, svi u glas:

"U Bleiburgu, u Bleiburgu ne kosi se trava ..... "

nas mali
17-04-2007, 12:55
sitni, jadni, izludjeni Mazohistu.

Ja sam ti priznao jednom, i to cu sad JOS jednom uraditi:

Bleiburg je bio NAJVECI srpski triumf (ratni zlocin koji bi spadao pod pojam GENOCID) protiv Hrvata! Imali ste jos triumfa (osim onog uzasnog primitivnog pljackanja i ponizavanja, porobljavanja sa sporadicnim ubistvima u razdoblju izmedju svjetskih ratova).

Zatim ste imali triumfe u 1990/1991, u BiH najvise 1992... poravnali ste nam dosta gradova, najvise Vukovar... unistili masu HR privrednih objekata, oko 144 000 stambenih objekata, sve crkve HR do kojih je stigla srpska ruka... itd.

NO, bilo pa proslo! Dosla je i reakcija i jedno trajno rjesenje (iako OPET polovicno) za "srpsko pitanje" u Hrvatskoj.

Mi smo imali samo jedan veci triumf protiv vas - ali zato jedan TRAJAN, VJECAN - OLUJA!

Neka vam je lepa kuca... cim dalje od Hrvatke - ali ne blize od istocne obale Drine...

Hajde VGSe
17-04-2007, 14:16
×××× te otac u guzicu, mozes i da zvizdis:

e moj
17-04-2007, 18:01
izlapeli starce grgutane , sad pises mazohiste , sad mazohista ali pojma nemas sta to bijese , ako je neko mazohista onda sam priznajes da te ubija u tvom prisustvu i zasto to trpis bo je otac ×××××. :))

smrc
17-04-2007, 18:05
dragi doglavnici , rocnici , razvraceni-ops razvojaceni i bojnici ovi zivi zlikovci nikada vas nece zaboraviti .Druze Tito ko je tebe pito da saljes u blajburg sto je nama svito. :smile20:

vidis.
18-04-2007, 19:45
da je sipanzu izgleda najzalija tih ustasa koji zavrsise u blajburgu.Srbima se sveti na sve moguce nacine , ne birajuci ni cilj ni vrijeme a ni obziruci se ima li zdrave logike u tim njegovim spletkama sa kojim gura ko slijepac u provaliju, gdje vodi svoju zemlju jer je nesposoban da je vodi kako treba pa mu svaki srbin kriv i stime hrvatima maze oci da se zabave fasizmom dok ne shate jednog dana da su na dnu jer ih je pametnjakovic zavio u crno sa najvecim dugom ikada napravljenim na Balkanu.
Eto sto ti je nesposoban a proklet da se odrzi na fotelji po svaku cijenu ,.Jadan taj narod koji ga slijepo slijedi, od fasizma se ne zivi vec umire , jer si i glup i zarobljen u svom okruzenju jer takve ne treba niko a kamoli civilizirane zemlje koje se bore protiv fasizma da to postaje prvazidjeno za kulturni svijet a za duduke top model od kojeg nevide dalje od svoje senke. :smile16:

Jos cu ti
18-04-2007, 20:51
jedno priznati vas Trijumf u Bleiburgu, i nesto (manjih) triumfa od 1945-1995... (rusenje HR, Vukovar, Dubrvnik, gradovi, silobanja, teroririziranje itd...)

Ali znas ti onu:

NAJSLADJE SE SMIJE ONSAJ

KOJI SE ZADNJI SMIJE!

Pa bre VGSe
18-04-2007, 23:54
××××× mu materina zar Hrvat Tiito nije pokokao one u Balburgu? Sta Srbe okrivljues koji moj? Jel ti citas pjesmicu kolege:

"Drze Tito, druze Toito, ti si nama mio, ali si nas sve umlatio..."
?

Zahvalite se tom coveku sto je isposlovao da Srbi i Ruje ne udju u Zagreb 1945., sve bi danas bilo drukcije - bili bi manji i od makovog zrna.

Zato cuti i pokrij se usima, 20tak tisuca zlikoavaca u Blajburgu premala je cena prema onome sta ste zasluzili.

hehehe
20-04-2007, 00:48
Ajmo Bre Pitagorce i VGS iz sveg grla:

"U Bleiburgu, u Bleiburgu ne kosi se trava,
gnojena je govnima iz ustaskih glava."

Da vas cujemo! :))

hehehehehehehheeeeee
24-04-2007, 04:43

Umlatio mnogo domobrana,

Ref:

Umlatio mnogo domobrana,

Ref:

:))

Ajmo..
25-04-2007, 05:25
.. GOVNOCID iz Svedske, iz sveg glasa, gora da se zatalasa:

Druze TITO ti si nama mio,

Umlatio mnogo domobrana,

Ref:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Nikolaj Tolstoj
25-04-2007, 06:31
u knjizi "Otvoreni dosije Starta-Blajburg" iz 1990. tvrdi da je 5. britanski korpus izručio partizanima 26.339 ljudi, a od toga 12.196 Hrvata, 5.480 Srba, 8.263 Slovenca i 400 Crnogoraca.

Izručeni su bili:

- Hrvati: ustaše i domobrani,
- Srbi: četnici,ljotićevci,nedićevci,
- Crnogorci : četnici
- Slovenci : slovenački kvislinzi

Ubijanje pomenutih su vršili pripadnici svih Ex SFRJ nacionalnosti: i Hrvati, i Srbi, i Crnogorci, i Slovenci.

Ovo ubijanje nije bilo nacionalističkog ili genocidnog kakaktera kao u NDH, već ideološkog:
KOMUNISTI VS OSTALI

Stovani kolega
25-04-2007, 06:55
slobodno priviri na topik "Hrvatska pri vrhu stranih ulaganja"

tocno
25-04-2007, 08:14
stovani kolega, umlacivanje je bilo na ideoloskoj bazi komunisti vs ostali.
Kako ××××××tini objasniti da su stradali i Srbi neistomisljenici. Kako objasniti da su gotovo svi iz vlasti i policije okupirane Srbije pobijeni?

kako
25-04-2007, 08:16
objasniti ××××××tini da su iskljucivo Srbi stradali na Golom Otoku.
A ne, ××××××tina sa svojom povjesti ce nas i dalje ubedjivati da su Srbi vedrili i oblacili u zlosrecnoj FeNeReJu.

cinjenica
25-04-2007, 12:43
je da su na Golom Otoku, NAJVISE stradali CrnoGorci (u postotku), pa Srbi... To je tocno, ali je bilo dosta Hrvata i drugih...

Problem kod većine
25-04-2007, 13:56
Hrvata jepovezivanje i poistovjećivanje SFRJ ili točnije rečeno ideje JUGOSLAVENSTVA i svega vezanog za tu tematiku, sa isključivo samo Srbima.
Pa nisu samo Srbi bili vojnici, pa nisu samo Srbi bili milicajci, pa nisu samo Srbi bili političari, itd,itd,itd...

Isto tako nisu samo Srbi kod BLEIBURGA ubijali Hrvate i ostale samo zato što su to Hrvati ili ostali...

×××× ga ideologija, doduše pobjednička...što nikako ne opravdava zločine na nevinima!

NDH i ustaštvo su sasvim druga priča.Tu se radi o bolesnoj i genocidnoj politici, načinu života i razmišljanja jednog dijela hrvatskog naroda. Nikako, čak ni u ludilu, ne kompletnog hrvatskog naroda i korpusa!

Postoje samo dobri i loši ljudi, koji su bez obzira na nacionalnost, na kraju krajeva ljudi, a ne bolesne ustaše, četnici, mudžahedini, KURTA-MURTA, ili pitaj Boga ko sve ne!

Ajmo GOVNOCIDu
25-04-2007, 19:35
..iz sveg grla:

Umlatio mnogo domobrana,
i ustasa najgorih govana! "

:smile16: :smile06: :))

ja uvjek
25-04-2007, 21:04
Priznajem vase triumfe... evo jos nekih:

1918 - tiha okupacija Hrvatske
1919 - 1941 ponizenje, potpuna okupacija, nevidjena pljacka, balkanizacija, teror nad Hrvatima.

1928 -
ubistvo 3 hrvatska poslanika u BG skupstini od Srbina, Cetnika, koji je tim djelom nagradjen sa nekom farmom i prisiljen da se povuce iz politike.

1941 -

Izazivanje Njemacke i Hitlera da razbije Yugu, a time su u ratni uzas uvuceni SVI u Yugi, sa UZASNIM posljedicama.
Samiste,
Banjica
Jajnici itd...
Nedic,
Ljotic
CETNICI -
Srpski Quislinzi - pokolj (uglavnom) muslimana, rat sa Njemcima protiv Tita Hrvata,
Pobune u Hrvatskoj>>> pobunjenici na smetliste J.
Bleiburg
Kocevski Rog
Maribor
Macelj
razne jame itd...
1945 - 1990, dugorocna pusiona (srbo)Komunizma, sta je za HR i SLO znacilo dodatno zaostajanje od Evrope i EU razvoja.

1945(1948) - Hrvatska zavrsava sa 9% manje stanovnika nego 1931, a Srbija sa 1% vise!

1989 Gazimestan - Vozdov poklic na Djihad!

1990/1991

Prvi slobodni izbori u Hrvatskoj, Prva demokratska vlast!
Srbi odgovaraju pobunom inspiriranom i vodjenom od Beograda i velikoSrBa.

BALVANI!

1991

Uskrs - pada prva zrtva - otvoreni rat na Hrvatsku je poceo!
slijedi>>>
Srbi protjeruju u nekoliko mjeseci oko 350 000 Hrvata sa od njih okupiranih podrucja! Dodatnih 200 000 bjezi jer su na dometu srpske artiljerije.

Srbi ruse SVE Hrvatsko, siluju i ubijaju skoro sve do cega dodju...
Borovo Selo
VUKOVAR
OSIJEK
Sisak
Petrinja
Karlovac
Gospic
Otocac
Slunj
Saborsko
Skabrnja
Ravni Kotari
Zadar
Sibenik
Dubrovnik %0

jos malo
25-04-2007, 21:05
Oko 10 500 civila poginulo,
144 000 zgrada u HR unisteno,
sve crkve na okupiranom podrucju srusene.
sve glavne HR komunikacije presjecene.
Steta u 1991 $ oko 27 milijardi!

1992

BiH
* 200 000 pobijenih (uglavnom Muslimana)
* desetci tisuca muslimanskih (nesto HR) djevojaka silovano
* oko 1000 djece produkta srpskog silovanja rodjeno
* Sve dzamije na okupiranom podrucju srusene
* Bijeljina
* Foca
* Zvornik
* Priejdor
* Manjaca
* Omarska
* Keraterm
* SARAJEVO
* Gorazde
* SREBRENICA
* Mladic
* Karadjic
* Arkan
* Seselj
* Plavsic
* Krajisnik
* Mrksic... (ko bi sva imena pamtio..?)

1995 -

NAPLATA!!
BLJESAK!
OLUJA!!
Repatriacija!
Bjezanija!
Traktorijada!

1989 - 1999 KOSOVO

BIJEDA, PROPAST, Inflacija 90000000000000000000000%, raspad svega
1999 - NATO (pedegogija)

HAAG, HAAG! ITD...

Hajde VGSe
25-04-2007, 23:07
.iz sveg grla:

Umlatio mnogo domobrana,
i ustasa najgorih govana! "

C-dur!
HAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAA

Volusino jedna
26-04-2007, 16:17
bolesna ustaška!
Šta kažeš na moj slučaj:

Otac Srbin iz Krajine, bivše SR Hrvatske - od 1945.g. sa samo 8 navršenih godina života ostaje najstariji u familiji jer su mu ustaše pobili 74 najbliža srodnika, po opredjeljenju JUGOSLAVEN!

Majka Hrvatica iz Bosne - od 1945.g. sa samo 4 god. života ostaje najstarija u svojoj familiji, četnici su joj pobili 20-ak najbližih srodnika, po o0predjeljenju JUGOSLOVENKA!

Nikada niko od nas nije bio član niti partija ,niti stranaka, apsolutno apolitična familija.

Ti isti moji roditelji su odrastali po đačkim domovima za djecu bez roditelja poslije 2.svj. rata, fakultetski obrazovani, 1991.god. Tuđmanove ustaše ih otpuštaju sa posla, 10-ak puta im pretresaju kuću, na kraju ih protjeruju iz grada u kome su živjeli 40 god..
Kuću im odmah isti dan miniraju, front od moje kuće najbilži na 30 km.
Šta reći..
Srbi su krivi,ne apsolutno ih nije bilo ni na vidiku!
Hrvati krivi, ne apsolutno nisu svi Hrvati ustaše, niti su zadojeni mržnjom kao većina od ovdašnjih diskutanat, što je uostalom i dobrim dijelom stvarna slika današnjeg hrvatskog javnog miljea.

Ma znaš šta:

×××× VAM PAS MATER NACIONALISTIČKU I FAŠISTIČKU ĐUBRADI JEDNA!

prijatelju
27-04-2007, 00:07
Slava tvojim zrtvama.
Ovde se zajebavamo sa olosom najgore vrste, ustaskom kukavickom individuom koja je pri svemu tome jako dusevno bolesna. Niko od nas nije cetnik niti ce ikada biti, niti ih voli, ali ne volimo ni ustase. E, ovaj bolesnik je jedan od najgoreg soja, tipicna ustaska kukavica, sakriven iza kompjutera u Svedskoj i prodaje muda za bubrege svima. Kad ga se nagazi onda pobenavi potpuno, oci mu se zakrvave pa pocne da lepi slike, pise ogromnim slovima, lupa laze, kenja, pise kao da su ga kokoske ucile pravopisu ... sta reci? Tipican primerak ustaskog junaka!
Ako si osetio neki smrad kada si naletio na ovaj forum, to je od njegovog ubudjalog mozga, koji jedino reaguje i radi kada nesrecnik cuje rec Srbi! Do tada je skoro klinicki mrtav. :)) Reaguje, zivi i sanja samo o propasti Srbije i svega Srpskog, visi ovde kao nesrecna ××××××tina po ceo dan, trazeci ceo internet da bi nasao neki clanak, nesto, bilo sta sto u njegovom bolesnom mozgu bude obradjeno kao nepovoljno za Srbiju, pa ga prilepi ovde i likuje .... dok ×××××na ustaskog razvalismo vec godinama od zajebancije, sto njegov bolesni mozak, zatrovan mrznjom i ko zna kakvim sedativima i to preokrene, pa proliv od coveka izjavljuje i takve stvari kao on nekoga bije necim, ubi nas necim, cime GOVNOCIDU iz Svedske? Cime? Jedino svojom GLUPOSCU!
Sta ces, kako ono kazu...×××××k uvek najzadnji sazna da je glup! :smile06:

COVEK JE STVARNO
27-04-2007, 21:51
IMAO TU NESRECU ILI BOLJE RECENO SRECU DA SHVACA I RAZUME PROBLEME I PATNJE I JEDNOG I DRUGOG NARODA KOME PRIPADA.
NAYALOST, NAS ZRTVE NE OPOMINJU, VEC NAS UPORNO OSTRASCUJUI PORIVAJU DA U PERSPEKTIVI BUDEMO JOS KRVOLOCNIJI.
SRAM NAS BILO SVE SKUPA!

najvise
01-05-2007, 12:35
Mislim da GOVNOCID iz Svedske najvise voli ovaj dio:
"Najgore je bilo, najvise nas svrbi,
sto su nase Ujke ubijali Srbi!"

Ubijali srbi?
01-05-2007, 12:41
Vidis da ponekad mozes reci istinu,

Jeblo ti slonovi usranu majku, poserinko smrdljivi. :smile18:

hehehe
01-05-2007, 12:43
evo ga opet ova nepismena usraska kokoska ...... :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Sta i
01-05-2007, 17:57
Njih nisu Ustase potukle sva...

Vidis kojeg li primjera - ostavis govna da zive i?? sta si naptavio??

Samo ××××××... kojem kraja nema...

I Ustase i Tudjman su ocito bili ×××××i...

A za tebe znam ko si i sta ako su ti ustase sve pobili (ali mi se smije kad se sjetim brojki koje si napisao, pa onda opredjeljenje YUGOVIC!!)
Inace, Cetnici su sa Talijanima dosli na moj otok 15.05.1943 i POBILI sve musko koje se nije sakrilo - 84 ljudi!!

Sta kazes?? Inace SVI su na otoku opredjeljeni HRVATI (poslije toga razumije se posebno!)...

A ne samo da su pobili sve zivo musklo (kao u Srebrenici) nego su i zapalili sve arhive, posjedovne listove SVE!!!

I 10-ak kuca...

zaboravio te
01-05-2007, 18:02
pitrati... gdje su ih to Ustase pobili?? Na polju? U kuci? u borbi? onako kao vi - kad ste vidli Hrvata - RAFAL, Snajper...BOOOM..

Ili su ih odveli na smetliste?

Ili su ih pismeno obavijestili da BUDU JEDAN ODREDJENI DAN OBAVEZNO kod KUCE, DA Ustase dolaze da ih pobiju?

Preciziraj malo...

hajde
04-05-2007, 01:26
ovaj GOVNOCID i ovaj tovar Pitagorce:

"U Bleiburgu, u Bleiburgu ne kosi se trava,
gnojena je govnima od ustaskih glava."

heheheheh
22-10-2007, 17:58
eheheheh! :))

mol
22-06-2008, 03:21
dobri stihove ××××te bre! :))

NAGARI MILEVA
23-06-2008, 15:41
SMRT FASIZMU!
To je u ono vrijeme mislio i kasniji "predsjednik" kad je naredio da se potuku, pobiju, pomlate i neduzni
(zene, i sva djeca!)samo zato sto su im ocevi bili fasisticki koljaci.
I taj neurotik ni u kasnim vlastitim casovima prije nego sto je krenuo bogu na istinu nije imao ni hrabrosti ni pameti da prizna svoju bjedu.
Ta gori je i od Musolinija.
Zakleti komunist - koljac!
Zakleti fasist - koljac!
I uvijek stradali neduzni(zene i djeca)!

:smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: