PDA

Pogledaj cijelu verziju : JEL KO PROČITAO NOVOG HARRYJA POTTERA??? KNJIGA JE ZAKOONNN

potteromanijakinja
22-10-2005, 13:18
DOJMOVI, KAK VAM SE SVIĐA, JESTE LI JU ILI NISTE...??? SVE KAJ VAS ZANIMA I ŠTA ZNATE, P I Š I T E!!!!!

harry-fan
22-10-2005, 19:34
da,da pročitala sam ju, i opće mi se ne sviđa! zakaj je S moro ubit D-a!? ma koma! i ko zna kad će izaći sedma knjiga... tak da sad ubiti nismo ništ saznali!
ali onaj dio kad se Harry borio s M-om u Wcu i kad je S došo... sledila mi se krv u žilama kad sam čitala...

p.s. pisala sam u kraticama, da vam ne pokvarim ako niste čitali

potteromanijakinja
23-10-2005, 15:40
Eh, te kratice ti baš ništ nisu sakrile... sad sve znam unaprijed... :( a dobro,.,, tak sam i mislila da bude... (.;.) ŠMRC za Dumbledorea... JAVIM VAM SE KAD PROČITAM DO KRAJA KNJIGU... INAČE, razočarana sam duljinom knjige... ili je prevoditelj podosta skratio ili koji vrag ali jako je kratka, kraća od 5. knjige, 519 stranica... SAMOOOOOOOOOOO-----<<<<<>>>>>>> PUSA SVIM OBOŽAVATELJIMA

potteromanijakinja
01-11-2005, 14:58
LJUDI MOJI.... evo javljam se jer sam pročitala Harryja za manje od 2 dana... Knjiga je taaako jeziva... posebno kraj... umire meni najdraži lik... kaj da vam velim, plakala sam ko kišna godina... stranice su oštećene od mojih suza... sve u sevmu, pomalo se bojim da će sljedeći nastavak biti dosadan jer kako je rećeno, škola se zatvara a Harry ide tražiti horkrukse jer je to jedini način da ubije Voldemorta... Usput, malo mi je glupo kak je prekinul nenadano sa Ginny...
KNJIGA ZASLUŽUJE OCJENU +1000000. Jedva čekam sljedeći nastavak, koji po meni neće biti zadnji jer se još puno toga mora riješiti...
PUSA SVIM OBOŽAVATELJIMA!!! :smile20:

KJDSLBGV
09-11-2005, 11:01
KNJIGA JE BAŠ SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ah
24-12-2005, 11:51
S mi se nikad nije sviđao,ali sam se iznenadio kad je ono napravio :( :( :( :(