PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ambasador Sjedinjenih Americkih Drzava: Uzivam u Zagrebu!

TONCI
20-10-2005, 18:16
Nadam se da mi nitko od forumasa nece zameriti na ovim vec ucestalim grjeskama, bilo bi pogresno da je netko stekao dojam da su ove grjeske namerne! :))

Naslov normalno glasi ovako:

Polt: Uzˇivam u Beogradu

Beograd - Ambasador Sjedinjenih Americˇkih Drzˇava u Srbiji i Crnoj Gori Majkl Polt izjavio je jucˇe u hotelu Hajat da je procˇitao cˇlanak Njujork Tajmsa o Beogradu.
- Svakako se slazˇem sa procenom koju je izneo Njujork Tajms. Za visˇe od godinu dana koliko sam ovde video sam neverovatnu transformaciju grada. Duh naroda i zˇivot grada koji su opisani u cˇlanku uvek su prisutni, kao i gostoprimstvo i otvorenost gra?ana. Na ozbiljan nacˇin pocˇinjete da radite na tome da takav nacˇin zˇivota priblizˇite i nama koji nismo Srbi. Zahvaljujuc´i cˇinjenici da je vasˇ grad uvek otvoren, ljudi mogu da uzˇivaju u Beogradu i danju i noc´u, za razliku od mnogih gradova koje sam video sˇirom Evrope i u kojima se, recimo, prodavnice veoma rano zatvaraju. Ovo je zaista zˇivo mesto i ja nisam osoba koja ide na noc´ne zabave jer se brzo umorim, ali lepo je videti da u ovom gradu postoji za svakog po nesˇto. Mojoj supruzi i meni se puno dopada da zˇivimo ovde - rekao je Polt.

:))

VGSe???? Neki komentar mozda? Hocemo li i ovog "zlocestog" ambasadora optuziti za neku urotu ili nesto drugo, od svih tih suludih stvari koje se motaju tom ××××××stom izraslinom izmedju tvoja dva uha? :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

VGSe bre jebote bre
20-10-2005, 23:48
VGSe bre bre?!?!?!

Sta je ovo bre? Kod nas strani politicari uzivaju i provode se, a kod vas umiru od dosade, zatvaraju se u sobe i grickaju kikiriki iz mini-bara bre bre?! :smile06:

opet grickanje
22-10-2005, 01:32
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :smile06: