PDA

Pogledaj cijelu verziju : VIZE, VIZE, VIZE, VIZE, 4-ever!!

sompipopusimimudo
20-10-2005, 02:50
da,

VIZE, VIZE, VIZE, VIZE, 4-ever!! sanja nas VGS, smeska se u snu i sve mu lepo!
Dok ..... odjednom ne skoci u krevetu kao oparen, sav u znoju shvati da je sve to bio samo jedan san, lep, ali samo san.
Shvati da ce njegova lijepa hrvatska uskoro da pregovara sa EU, shvati da ce i Srbija uskoro da pregovara sa EU! Shvati da ce se granice izbrisati, da ce se "Sengenskim traktatom" omoguciti slobodan protok robe, dobara, itd, itd. Shvati da ce hrvatska morati da menja skoro sve svoje zakone, shvati da ce se i "arijski ustav" promeniti. Shvati da hrvatska mora da garantuje ljudska prava i slobode svim narodima. Shvati da ce se Srbi morati vratiti. Shvati da ce na hrvatskoj plazi da se bori za "mesto pod suncem"-sa Srbima! Shvati da se ponovo posrao sam sebi u usta, ovaj put BIG TIME! Shvati .... shvati da mu je najbolje da uzme citavu bocicu PLIVINIH tableta i vrati se u krevet, jer ko zna, mozda se isti san ponovi vrati! :)) :smile06:

Oprem Dobro budalo bolesna! :)) :smile06: :smile16:

granice
20-10-2005, 09:09
Rimskog carstva ce se utvrditi a ne izbrisati...

Tek kad se zadnji cetnik i velikosrb ne iskorijeni...

takvima jednostavno nije mjesto u civiliziranom svijetu...

neznam kako ce to ici kad vam niti bombardiranje nije pomoglo da ozdravite...

Neznam jebo te
20-10-2005, 11:59
Vreco Govana iz Svedske, o cemu ti brabonjas kao da si jeo bunke.

Srbi su miran narod, ne pale medjunarodne vozove, ne idu u druge drzave da divljaju (lome stolice, tuku se sa policijom), ne idu u strane drzave da se bave velikim prevarama i laziranjima kao sto vi cinite.
Dakle, Srbi ne prave ×××××× po svetu kao sto vi cinite, prema tome, vama trebaju vize a ne nama.

Oprem vrlo dobro.

Da li ste
20-10-2005, 12:08
vi uopste imali problem sa Srbima od kada je nastupio mir? Niste. I sam si to jednom napisao.
E sad sto imate problema sa Savom Strpcom, sta mozete, sve je u pravnim okvirima.

I onda neznam otkud toliki popizditis kod tebe? To sto smo te nas nekoliko dobro nacepili ovde, pa zasluzio si, jbga, zasluzio si i mnogo vise od ovoga, jer siris i rasirujes medjunacionalnu mrznju, vredja drugu naciju, i sve ostalo zasto bi te svaki sud osudio pa cak i vas taj pishicni sud.

TABLE TABLE TABLE
20-10-2005, 23:20
Za×××× VIZE VGSe, one se nikada (osim u tvojoj ludoj glavi) nece uvesti. Usresredi ti moj VGSe tvoju energiju na TABLE,TABLE,TABLE 4-ever! :))
TABLE koje se moraju potaviti na svakih 10m oko lijepe tvoje vuko××××ne, kao upozorenje "putniku namerniku" da mu vise niko ne garantuje sigurnost od trenutka kada predje vasu granicu! :))
Treba jos dodati da ako putuju vozom, bolje im je izici u Sloveniji ili Srbiji, zavisno sa koje strane voz ide, pa da put nastave PESAKA, nego proci vozom kroz HR-DIVLJANIJU! :))
Jos jedna stvar se mora napisati, ukoliko se bas MORATE zaustaviti u hrvatskoj, ni za zivu glavu nemojte ici na neki stadion ili halu, ili bazen, jer tu vam se moze zametnuti svaki trag! :smile06:
Jos jedna stvar obavezno treba da stoji, ako ste politicar i clan neke delegacije koja treba da prenoci u zagrebu, nastavite na ISTOK DO SRBIJE, pa neka vas kolege pokupe, jer u zagrebu cete umreti od dosade (kao i svi vasi predhodnici), a u Beogradu cete se LUDO PROVESTI (kao i svi vasi predhodnici)! :smile06:
××××ga VGSe ovde trebaju bas velike TABLE, mnogo teksta, mnogo upozorenja ×××× ga! :)) :smile06: :)) :smile06:

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Sta mislis
20-10-2005, 23:41
za ovo upozorenje, kolega "Kad putujete kroz HR, drzite prozore zatvorene, da vam neko ne bi rascopao kamencinom glavu!"
?

ma moze bre
20-10-2005, 23:46
ma moze bre, ako se doda:

"Kad putujete kroz HR, drzite prozore zatvorene, da vam neko ne bi rascopao kamencinom glavu, uzmite ako treba masinovodju kao taoca i naterajte ga da ne zaustavlja voz ni za zivu glavu do Slovenacke ili Srpske granice. Mozda cete dobiti kakvu kaznu za to, ali verujte mi-vredi se odluciti za takav korak"!

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

TO!!!
21-10-2005, 09:34
Takve se vijesti trebaju rasiriti po Srbiji! Da se vidi koliko su dobrodosli, onih 75% koji podrzavaju cetnicku politiku Seselj/Nikolica i Kostunice...

A ostali...pa neka, ako smogu snage, civiliziraju ovu vecinsku srednjevjekovnu divlju i ludu masu!!

VGSe bre
21-10-2005, 12:53
Mislis valjda na:

"civiliziraju ovu vecinsku srednjevjekovnu divlju i ludu masu!!"

koja pali internacionalne vozove, divlja na svojim i stranim sportskim arenama i sasvim opravdano biva skandirana od madjara: CIGANI, CIGANI! :smile06:

mislis na tu "srednjevjekovnu divlju i ludu masu"? :))

Hehehehehehehehehe! :smile06:

Razlika je
21-10-2005, 18:32
VSG-u(P) u tome da Hrvati NEMAJU! niti su IKAD! imali aspiraciju na orijent istocno od Drine! Nikada! A vi ste to uvjek imali...

A da ste cigani...pa jeste..., ali se sa tm podrazumjeva primitivizam, divljastvo, neurednost, lopovluk, podmuklost itd... ne bi zelio vrijedjati cigane...

VGSe bre
21-10-2005, 20:03
Ma ne .... kakvi, nikada ... sta ××××s VGSe leba ti?
A "hrvatski Zemun"?
A "hrvatska Boka-Kotorska"?
Sve je to "istocno od Drine" moja lazljiva Vreco Govana, proverena i zapecacena ljudska kanalizacijo! :))
I nemoj da vredjas cigane, cigani za razliku od vas imaju DUSU, znas li sta je to? Nemas ti ni o tome PO-JO-MA, moj VGSe, nemas .... sta mislis da li je bolje biti cigan i ponositi se time ili vuci korene iz Iranskih pustinja, gde su vasi preci imali prvo sexualno iskustvo jebuci kamile (deve) i pustinjske pse (dingo), pre nego sto su bili jebani od tate, striceva i ujaka ... pa tek onda, ko je htio da proba nesto drugo, mogao je da ×××× nesto zensko .... naprimer kravu, kozu ili kokosku! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

:smile16:

Kazem ti, treba vas opasati tablama sa gore navedenim tekstom, radi sigurnosti putnika namernika. Da se opet ne desi neka paljevina voza ili tako nesto divlje. :smile06:

Divljace
21-10-2005, 20:19
treba te ubiti.
Boka srpska?
Zemun srpski?
Nema ludjaka do tebe, budalo.

VGSe bre bre
21-10-2005, 20:27
Nego ciji? Hrvatski?
A zar niste to lupetali svo ovo vreme, da su i Zemun i Boka "stare hrvatske teritorije", "hrvatska do Zemuna" i slicna ××××××? A kazes gore da hrvatska nikada nije pretendovala na nista istovno od Drine?! Opet ××××s u svoja rodjena usta, opet dokazujes da zasluzujes nadimak "Vreca Govana iz Svedske, mada ja smatram da je taj nadimak "preblag" za tebe .... ali ovi moji navalili .....

E dok cekas da me neko ukoka, mozes da razmisljas o velikoj hrvatskoj koja se prostire od Ljubljane do Ulcinja, sanjas VIZE, granice Rimske .... a nemoj da zaboravis sta ces kukavac, kada udjete u EU, kad vam se Srbi vrate, i kada se budes "borio za mesto pod suncem" sa Srbima na tvom (i njihovom) Plavom Jadranu! :smile06:

Oprem Dobro majmuncino ×××××! :smile06:

BRE! :smile06:

Zemun i BOKA
22-10-2005, 11:59
SU!!! Hrvatski, tu dileme nema! To je uvjek tako bilo..

Ali eto, oteli sta nam to - to je sad legalizirano, granice su povucene - potpisane, priznate...i sta sad? Mi idemo dalje,

Slicna je stvar i sa Vojvodinom... oteli ste madjarima...Rumunima..., Pa Kosovo...samo to ODE! Oteli i makedoniju, ali valjda nije interesantna, pa je pustili mirno...
C.G odlazi...

Neznam VSG-u..sta da ti kazem...

Jadno! Lose vam se pise... VRLO LOSE!!

Djetic
22-10-2005, 15:39
Samo ti dodji po svoje jado.

Lececes gore nego oni divljaci sto ih umlatismo i procerasmo onomad. Upamtili su "varvare".
Samo dodji.

VLATKO
22-10-2005, 15:59
Opljačkana mjenjačnica u Novom vinodolskom

NOVI VINODOLSKI - Danas oko 11,30 sati u središtu Novog Vinodolskog dvojica maskiranih i naoružanih muškaraca opljačkali su privatnu mjenjačnicu, doznaje se od policije.

Prijeteći oružjem, pljačkaši su u mjenjačnici natjerali vlasnicu da klekne na pod i preda im sav novac, nakon čega su se udaljili.

Zasad se ne zna koliko su novca odnijeli, a policijski očevid traje.

(Hina)

/////////////
Sta je bre ovo VGS-e , u ××××× materinu, ne prodje dana a da se ne desi velika pljacka bilo menjacnice, bilo poste, bilo banke??? :(

Jel ti citas ovo?
Kazu pljacka je posledica nemastine i gladi.
Jednostavno, narod mora od necega da zivi...

Jbte, ne mogu da verujem!!!

Od
22-10-2005, 16:00
Skoplja pa do Trsta, krizat ce se sa tri prsta.
A sto cete cigani, kad vam posjecemo te prste?
Necete moci niti dupe brisati, ××××× vam materina.
Imate hlace sa velikim dupetom bre, tako nema problema za govna.

VIZE SU
22-10-2005, 19:47
PRAVA STAVAR ZA sRBE..,MORAJU PSIHOLOSKI OSJETITI DA SU U DRUGOJ DRZAVI...TO JE VRLO BITNO!!! DA JE PRELAZAK HRVATSKE JEDNA VELIKA STVAR! DA TU POCINJE ZAPAD!!! DA TU ONI NEMAJU U STVARI STA TRAZITI...OSIM SHOPINGA...IZLETA...I TO JE TO!

VGSe baba te ceka
22-10-2005, 20:26
Da VGSe, dodji bre bre bre i uzmi to sto je vase! Dodji kanalizacijo ljudska, samo dodji, ja odma babu u taxi, pa na granicu, opremljenu sa govnjavom metlom da te izriba svezim govnima cim nos promolis!

A, hoces li ti to VGSe leba ti da meni kazes da sam ja onda hrvat, jer su to sto si nabrojio "povjesne hrvatske teritorije" (×××× te dr. sranjo u dupe ustasko :smile06: , pa onda ti njega onako krepanog :smile06: )

E slusaj ...... radje bi sa kakve stene skocio, radje bi se bacio pod kakav autobus, radje bi skocio sa nekog mosta, radje bi promenio veru u muslimansku, induizam, budizam, kanibalizam i ostale "izame" .... nego sto bih se hrvat zvao! :))
Jer ..... biti pripadnik jedne tako ljigave nacije, jedne tako krvave nacije, jedne tako jadne i bedne nacije, jedne tako glupe nacije, jedne tako operisane od sveg ljudskog nacije, jedne takve nacije koja u svojoj istoriji nema zabiljezeno nista drugo nego pod tackama kada su i koga izmasakrirali .... jedne takve nacije kojoj je najveci izvozni produkt divljanje po Evropskim terenima, jedne takve nacije koja iz ciste obesti i ubilackog gena pali medjunarodne vozove koji po zloj sreci prolaze kroz nju ...... to nije sudbina! Ne, ne .....

TO JE SRAMOTA! TUGA I SRAMOTA! ;)

A ja bogami ne zelim da se sramim! :smile06:

Sorry! :smile06:

Pa lijepo
22-10-2005, 22:35
Ti kazem, idi, trci, bjez,,,

sve do Drine u tri pizde materina...

I?? Ne okreci se sine! Nikada se niti SLUCAJNO ne okreni, jer neces postati samo kip soli nego rascerecen kao prase...