PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rusija i Srbija spremaju napad na HRVATSKU I KOSMET

nebitno je
19-10-2005, 17:03
Srpski i Ruski celnici i SANU spremaju novi desant na hrvatsku i Kosmet.Kako ce sve poceti prvo ruski kontigent sfora na kosmetu ce bit bajagi napadnut od strane albanske armije i ovi ce se zaliti KFORU a onda ce ruska vojska ulaziti u sela albanska u metohiji i spaljivati ih tako da niko nezna osim mozda zrtava ako ostanu zivi.da bi srpska armija usla u kosmet celnici ruskog carstva su se dogovorili da se ruski specijalci preoobucavaju albanske teroriste i prave haos diljem kosmeta kako bi nekoga okrivili za ubojstva albanaca i albanki diljem metohije a i da bi KFOR izgubio kontrolu i pozvo srpsku armiju u smirivanje.naravno to ce se odraziti i na bosnu i hrvatsku i na makedoniju koju srbi zovu stara srbija i tako ce doci do novih ratova u kojima ce ruska zemlja opcinjena sirenjem pravoslavlja pomognuti srbima u naoruzanju municiji ljudstvu i ljekovima.ali pak najvise ce stradati albanaca u kojim se u ovom planu navodi cak 1.000.000 i za to okriviti albanske teroriste koji nisu mogli da se suzdreze bajagi od bratske izdaje sto i danas ima slucajeva.kako je u planu navedeno kao prvo
1.crna gora ostaje u sastavu srbije
2napad na albansku armiju na kosmetu
3.pripajanje makedonije srbiji
4.rat u bosni i pripajanje veceg dijela bosne srbiji
5.rat u hrvatskoj i zvesrstva nad hrvatima
6.negodovanje srba u bilo kakvim segmentima ratovanja vec za to okrivljuju druge narode
7.svi planovi pocev po redu odnosice se hronoloskisa tim da ce tacke 2 i 3 odvajati u istom vremenu,tacke 4 i 5 takode
8.crna gora 2006 *odlucuje ostati u sastavu srbije a politicari crne gore se raspuscavaju
9.napad na albance diljem kosmeta desice se u drugoj polovici 2006 godine
i jos mnogo toga ali i ovo sto sam reko je previse.ali virujte mi na rijec sve ce se ovo obistiniti.

Kako
19-10-2005, 17:34
ja vidim, izgleda da SRBIMA FALI DUDANJE HRVATSKIH KURCINA, ali zasto zovu ruse? ××××te, sigurno hoce da djele dudanje sa troprstnom bracom. Navalite srbadijo ali nemojte previse dudati na Kosmetu, tako da mozete i nama dudati. Cuo sam puno patki, ali ova patka je velika kao SLON.
U ××××× materinu, sto se nece sve izmisliti?

macak u cizmama
19-10-2005, 17:36
ali virujte mi na rijec sve ce se ovo obistiniti
------------------------------
kako da ti neverujemo,:smile18: kad sve znas :smile16:

Mora
19-10-2005, 18:05
Da si MACAK U OPANCIMA, mamica te trazi, da ti rece jos neke lazi.
××××te, nisam znao da ste vi srbi toliko glupi.

P´ da!!
19-10-2005, 18:36
Pa da, bice to prava Srbija od Salcburga do Johanesburga sa Tokijom kao isturenom filijalom! :))
A arijskeirance cemo prvo da navucemo, pa na vlakove u iranske pustinje! :smile06: Neka odjebu od Evrope, tu nikada nisu pripadali ni kulturno ni civilizacijski, pa neka se kroz iranske pustinje kolju sa Talibanima i kamilama! :smile06: :))
Zamisli kako bi divno bilo opet u Evropi poci na neku utakmicu, bez ×××××rija njihovih, onda madjari nebi imali kome da vicu "cigani, cigani", a vozovi bi mogli mirno bez problema da putuju kroz celu Evropu! :smile06: :)) :smile06: