PDA

Pogledaj cijelu verziju : ODLUKOM SABORA VIZE SE UVODE NA 10 GODINA!!

JERKO
19-10-2005, 12:39
Ma to se ja samo malo salim sa nasom dezurnom budalom VGS-om, nista drugo! :)) :smile06: :)) :smile06:
A i dajem mu razlog da ga iz××××, jer samo u slucajevima kada procita neki ovakav naslov njemu se njeznik napola digne i ima neku mogucnost da oseti priblizno ono sto mi normalni sa 100% funkcionalnim kurcinama osecamo svakog dana. :smile06: :)) - neprevazidjenu ljepotu sexa! :smile06: :)) :smile06:

VLATKO
19-10-2005, 12:56
HAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHA

Ej, ortak, imaj bre milosti, ona ce ××××××tina da shizne nacisto, pa koga cemo onda zajebavati.

ZVONIMIRKO
19-10-2005, 14:31
Ma ko ga ××××, pojavice se neki novi VGS, to nije problem, hrvatska inace obiluje ××××××tinama kao sto je on!
To im je najveci izvozni artikal - ××××××! :smile06:

VIZE!!
19-10-2005, 15:05
To ce sigurno biti! Dok 50% Srpskog birackog tijela podrzava cetnike Seselja i Nikolica...a 25% Kostunicu i co...

Sta mi imamo ocekivati od takvog susjeda??

Sta??

Yeah, od takvog
19-10-2005, 15:33
suseda mozete stalno ocekivati da vas rembeci u gotovo svim sportovima.

E pa ×××× ga, u sportu nema nekog treceg da vam pomogne. Tu smo 1 na 1, i cim je tako, onda nemate sanse.

Doduse, citam u koje ste velike mucke i prevare uvuceni u Nemackoj, ali mozete se baviti namestaljkom koliko hocete, vi ostajete nasa dobra musterija.

Oprem dobro.

VGS je GLUPAN
19-10-2005, 18:11
Ja bi, kada VGSa obucemo u rimsku odoru i stavimo ispred one kucice, da mu stampamo pored "luk a lajk viza za Srbe", i posebne "luk a lajk Sengenske vize", cisto da ima cime da se zabavlja, jer posle nekoliko tjedana pljuvanja, cupanja za usi i ismejavanja, postacemu dosadno! :))
Vidis ti koliko je to majmunce Bog te ×××× bre?
-Hoce vize (ima njih dosta koji ce se HRANITI PLIVOM :)) ), vize ne postoje za EU! :smile06: Tamo cemo i mi i oni!:))
- Nema PO-JI-MA sta snaci "Sengenski traktat", gde se granice doslovno brisu i koji obezbedjuje slobodan protok ljudi, dobara, itd ... (jao bato kad NAGRNEMO i kada se miris rostilja ponovo oseti CELOM hrvatskom) :smile06:
- Misli papan da ce se rasisticki ustav zadrzati! :smile06: Misli samo da ce se zakoni menjati i uskladjivati sa EU?!:)) A toliko je hendikepiran u toj svojoj tikvi, da ne razmislja da ako Evropski zakoni predvidjaju posebne "human rights" zakone i prava za manjine i narode u nekoj zemlji, a jedna zemlja koja zeli u EU to nema u svom ustavu .... sta ti mislis ××××××tino iz Svedske, da li ce se taj ustav menjati?

MOLIM?

Jao bato kada pocnu on i oni koji misle kao on da se PLIVIRAJU! :))

Hahahahahahahahahaha! :smile06: :))

A tko
19-10-2005, 18:31
je veci ×××××n od tebe Mile-Kurcogutacu?
Ja mislim da nema takvog, ali ako znas za nekoga reci nam Mile-Govnojedac.
Bre bre bre mamicu ti brkatu tovar pojeba.

Evo ga dzukac opet
19-10-2005, 18:39
Ajde mali vidi da nismo slucajno na nekom drugom forumu, pa nam kazi za neki mesec ili dva! :))