PDA

Pogledaj cijelu verziju : ××××s BNP-ove VGSe bre, citaj kako se zivi u METROPOLI!

sompigrickajmijajca
17-10-2005, 12:32
Njujork tajms o Beogradu

17. oktobar 2005. | 08:39 | Izvor: B92, FoNet

Njujork, Beograd -- Najvec´i utisak na posetioce Beograda ostavlja uzbudljiva energija na ulicama, pisˇe Njujork tajms u opsˇirnom cˇlanku o glavnom gradu Srbije, list navodi da se ta energija osec´a u vreme sˇetnje Knez Mihailovom ulicom, punoj fontana i art-nuvo detalja, gde zˇene obucˇene u odec´u poznatih robnih marki prolaze pored radnji sa italijanskim namesˇtajem, a plocˇnici odjekuju od virtuoznog sviranja ulicˇnih muzicˇara.
"Noc´ pada u glavnom gradu SCG i muzika ispunjava vazduh, svuda, po splavovima, u stotinama kafea, u restoranima, kafanama i ulicama", pisˇe list, citirajuc´i recˇi poznatog njujorsˇkg di-dzˇeja i producenta Dzˇona Selveja da je Beograd, pored juzˇne Amerike i Japana, jedno od najzabavnijih mesta za pusˇtanje muzike.

List preporucˇuje posetiocima da ne propuste da posete nijedno od znamenitijih mesta.

§

Citas li ti ovo VGSe bre bre? :))
Dok ti lupetas jedno te isto vec godinama po ovome jadnom forumu, koristis neke glupe statistike, BNP-ove, BDP-ove, DDT-ove, FBI-ove, FAP-ove .... ljudi jednostavno dodju u Beograd, uzgred receno JEDINU METROPOLU U OVOM DELU EVROPE, uzivaju i provode se! :))
Svi oni koji nisu puni mrznje i zlobe, kao sto si ti, reaguju ovako kao ovaj novinar i napisu ono sto vide i osete. :)
Citas li ti ovo Vreco Govana iz Svedske bre bre?
Kaze da se oseca "uzbudljiva energija na ulicama" bre? Uporedjujuci to sa tvojim zalosnim i smesnim pokusajima da se rugas svemu sto je Srpsko, ispada opet da ti samo kakis sam sebi u njusku, kao i obicno! :smile06: Nego to je stara prica sa tobom, nista novo, nista cudno. :smile06:
Kako tipicno hrvatski VGSe bre bre, od sramote zbog divljanja vasih navijaca gde god odu, paljenja internacionalnih vozova u vasoj selendri od zagreba (kako je to slikovito nas kolega rekao, "onih koji su imali nesrecu da prolaze kroz hrvatsku" :smile06: ), zvanjem ciganima od madjara, oces da puknes bre, pa to pokusavas ublaziti i amortizovati pljuvanjem po srbima i tvojim idiotskim postovima (koje niko ne cita osim tebe, pogledaj ulaske na tvoje teme - smesno! :smile06: ) protiv Srba i Srbije, tvojom bolesnom opsesijom dokazivanja na forumu da su Srbi najgori u svemu .... ali VGSe, nas VGSe, istina je naravno nesto drugo, a to te ×××× i jebace te dok si god, na zalost - ziv! :))
Oprem bre Dobro ......dapace......Vrlo Dobro BRE! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

NISU
17-10-2005, 13:49
SRBI najgori u svemu bre, oni puse kurcine najbolje na svetu bre.
Jel tako Popusimojukurcinu bre Mile-Kurcogutacu?

gde si dzukac bre
17-10-2005, 14:12
ajde nam nesto posteno kazi: je li te skoro frtar pomilovao po glavi i rekao, "ni rjeci nikomu, ovo su isto zelje nasega svevisnjega"? :smile06: :smile06: :smile06:

"FRTAR"
17-10-2005, 14:45
Joj ×××××ne, uvijek govoris o tim "FRTARIMA", A da ga ti nisi dobio od popadije bre popusimikurcinu Mile-Kurcogutac?

Dobro BRE
17-10-2005, 14:54
smrdo ustaski, hoces da nam kazes jesi li lepo pocesljan ili nisi, da znam da li te je tvoj fratrina pomilkio ili nije, ha?
HAHAHAHAHAHAHA

VGSe bre bre breeee
17-10-2005, 15:42
ma pusti tu dzukelu bre, ko ga ××××. njemu je dosta on sam, i saznanje da je hrvat, ne trebamo mu mi. :smile06: :))

nego, mene interesuje hoce li VGS naci malo vremena (evo ga sada na forumu, podize kao u groznici svoje teme o B. Plavsic, na koje ××××××tina sam odgovara, jer ga niko ne cita i niko ne ××××) da nam izobjasni ovo nekim tabelama i studijama. :smile06:
VGSe bre bre, daj neki BNP, FAP, FBI, objasni nam u cemu je ovaj Tajmsov novinar pogresio bre bre breeeeeeeeee! :)) :smile06:

Vreco Govana Bre
17-10-2005, 19:06
Citas li ti ovo VGSe bre bre????

Kaze ovde:

"Noc´ pada u glavnom gradu SCG i muzika ispunjava vazduh, svuda, po splavovima, u stotinama kafea, u restoranima, kafanama i ulicama", pisˇe list, citirajuc´i recˇi poznatog njujorsˇkg di-dzˇeja i producenta Dzˇona Selveja da je Beograd, pored juzˇne Amerike i Japana, jedno od najzabavnijih mesta za pusˇtanje muzike." ...... BRE! :))

Kako bi pisao da se radi o zagrebu?

"jedna skupina SORRY ASSES u pidzamama, sa nekakvim malim quitars je davila i ubijala od dosade slusaoce sa: - Bezi Jancek, cum ti bum pobegel"! :)) :smile06: :))

Hahahahahaha! :smile06:

Nema BRE
17-10-2005, 22:50
VGS-a, ne svidja mu se tema, pa to ti je.
Secam se kad je sumanuto lepio neke slike sa bgd smetlista, neke pse lutalice...
Medjutim, kako sada guta govna posle gornjeg teksta, on sam zna.

U stvari, to se da jasno videti iz tema o Biljani Plavsic. Vidi se da mu nije lako. Vise ni Plivine tablete ne pomazu.

PLIVA made in Tajvan
19-10-2005, 00:44
VGSe jesi li pokusao da narucis PLIVU na eBay-u?
Prodaje se skoro ista iz Tajvana, mnogo jeftinija kazu, a dolazi ti kuci FedEx-om u koliko si se prekrstio! :))
Naruci bre 2 kile, da ti se nadje, trebace ti, mi smo tu i ostajemo tu na ovom veselom forumu! :smile06: :))

VGSeeee
19-10-2005, 14:52
Jesi li narucio PLIVU "made in Tajvan" preko eBay-a? :smile06:

svirali
19-10-2005, 15:49
su muziku i bezgranicno se zabavljali Ruski Carski dvor sa plemicima 1917,

Antoanette 1789 (kad je izjavila kroz smijeh, "..da ljudima daju kolaca ako nemaju kruha"...

Svirali su i kurcu... ali i njih "zadesi" ono sto ih zadesi...

VGSe bre
19-10-2005, 18:15
Hahahahahahahaha! :))
Iz dis jor bes sat VGSe?
Ju ar sou fakin patetik BRE BRE! :smile06:
Ahahahahaha ahah ha! :smile06:
Iz svake tvoje recenice se vidi kako si zloban i ljubomoran, oces da explodiras bre bre budalo jedna! :))