PDA

Pogledaj cijelu verziju : BILJANA PLAVSIC - SVJEDOCENJE(Seselj, Djindjic, Prasetina)

sompompirovi
15-10-2005, 16:16
VOJVODA ŠEŠELj
ČINI mi se da je tada (u Novom) bio i Šešelj, ali se ja nisam srela sa njim. U pauzi zasedanja otišla sam kod našeg sveštenika i kasnije u crkvu. Kroz prozor oboje gledamo prizor: Vojvoda okružen sa najmanje petnaest telohranitelja, šeta, ne trotoarom nego sredinom ulice. Iznad ošišanih glava njegovih pratilaca izdiže se njegovo poprsje. Šta hoće, koga izigrava, koji je to neukus, pitamo se pijući kafu. Treba mu imidž, znači, on je nesiguran i mora sam sebi neprestano da se dokazuje. A meni je već poznato, iz prve ruke kako voli da laže. Zna se kako je prevario vojvodu Đujića. Kakav je to eksponat prepotencije i zla!
Do kraja je ostao takav. Još mi u sećanju odjekuju njegove reči uz dernjavu u Ševeningenu, kada je čuo za atentat na premijera Zorana Đinđića: "Naručujte prasetinu, sa čim ćemo zaliti ovu dobru vest." Bilo je jezivo čuti da se neko toliko raduje smrti jednog čoveka. Ali, što se čudim, pa on i nije Srbin.

koliko god...
15-10-2005, 19:42
da je bila cetnikusa...ipak! IPAK...imala je malo karaktera...pokajala se je -
priznala je ... i na meki nacin, poslije kazne bi joj sve oprostio...

Koji je
16-10-2005, 17:21
taj Seselj ludjak...ali kako rekoh, ludjacima je mjesto u ludnici, a on je izludjivao sve oko sebe i nanio toliko grozota... SVIMA, ipak najvise Srbima...na kraju!

Ma pusti
16-10-2005, 20:04
Da se procita nesto sto je zanimljivo...

Nemoj bezvezarije siliti na vrh!

PRASETINA
17-10-2005, 15:40
Da se procita nesto sto je zanimljivo...

Nemoj bezvezarije siliti na vrh!