PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatski poduzetnik "šokiran srpskim mentalitetom"

Slastičar
15-10-2005, 11:12
JEDAN hrvatski poduzetnik ostao je pozitivno šokiran "srpskim mentalitetom" kada mu je u njegovu domu u Hrvatskoj vraćen novčanik s 6000 eura izgubljen prije nekoliko tjedana u Požarevcu u Srbiji, priopćila je policija u tom gradu u petak.

Dvedesetogodišnji srpski mladić je prije mjesec dana ispred hotela u Požarevcu pronašao torbu s 6000 eura koju je nakon toga predao svom šefu koji je o tomu obavijestio policiju. Policija je na osnovu dokumentata u torbi nakon nekoliko tjedna pronašla vlasnika. Radi se o jednom poduzetniku iz Hrvatske koji je u Srbiji htio uplatiti predujam za jedan posao koji je sklopio u Požarevcu.

49-godišnji prijevoznik, čije ime i mjesto stanovanja policija na njegovu vlastitu molbu nije htjela objaviti, poštenog je nalaznika nagradio sa 600 eura te je tom prilikom izrazio svoje oduševljenja "srpskim mentalitetom".

idi bre u PM
15-10-2005, 11:45
I ovo su srpske lazi kao i sve ostalo.

Ljudi koji su vratili novcanik su bili SVABE,

sto se tice srpskog postenja, ukrali bi bogu nogu kad bi mogli.
kad su se povlacili iz Hrvatske i bosne nosili su sa sobom, utikace sa zidova, parali parkete sa podova, cupali kade, skidali sijalice, A TI PRICAS O NEKOM SRPSKOM POSTENJU IDI BRE U ××××× MATERINU SRBINE BRE

Ja sam ziveo
15-10-2005, 12:43
dugo u Srbiji, i to me ne cudi.

Ja sam jednom izgubio novcanik sa novcem i cekovima u jednoj samoposluzi. Kad sam dosao kuci, vratio film unazad i vratio se u samoposlugu, pitao prodavacicu da li je ista nasla, a ona mi vratila sve uredno - NISTA NIJE FALILO! Naravno, zenu sam castio.

Drugi slucaj, moj drugar nasao torbu sa nekoliko hiljada nemackih maraka. Nije mogao da spava dok nije pronasao vlasnika!!!!!!!!! Ziva istina.

Ziva istina?
15-10-2005, 14:35
Isto kao tko je zapoceo klanja po Hrvatskoj?
×××× ja tebe i srpska postenja, magare srpsko.
Mani se bre srba i grka, kadti nosu darove, govnjari ciganski.

da, da secam
15-10-2005, 15:46
se i ja! bio u Beogradu jednom - negde oko 1985 u nekom restauranu. Pojeo nesto pasulja, narucio pivo. Posle otiso na WC. Kad se vratio, nema kutije cigareta koja je bila na stolu. Ali pivo netaknuto!