PDA

Pogledaj cijelu verziju : dina p dobila po picki

metal
14-10-2005, 21:50
toste trebali vidjet.....ehehhehehhehehehhehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhheeeehehehehheheh od tamare s

piso
15-10-2005, 08:57
e da pa to je bilo dobro...tamara ju je odalamila ko loptu...mala se usrala...a ni profa ih skoro nije mogla rastavit..tj...tamaru..hehehehehe dina tak ti i treba...svugdje guras nos...

yeah
15-10-2005, 16:17
Go Tammy! Lu ya girl 4ever! :smile15:
A big kiss 4 you from friend! :))

enaona
15-10-2005, 18:11
tamy zakon si,mi plavuše smo ratoborne..pusek :smile07: :smile08:

tammy
16-10-2005, 11:14
yeah baby...jucer se ××××te kurcila s onom debelom....kaj...ona mozda ima noz....al ja imam ruke...........PONOSNA MUSLIMANKA....U ××××TE................SMECE,,,,,,,

anchyca
16-10-2005, 11:15
Hehehehe! Bravo Tammy! :)) :)) :))

dina p
19-10-2005, 13:45
JAO TAMY POSJETI ZUBARA I JAVI MI SE KAD TI MAMA BUDE IMALA KRSNI LIST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HA HA BITCH KURČIŠ MI SE SA 20.KUCKICA DODI MI SAMA KO SE USRO U SUBOTU MATER TI ××××× ODVRATNU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile16: :smile16: :smile20:

ha ha
19-10-2005, 14:20
JOJ TAMARA PLAVUŠO ××××× DRUGIMA SE ZNAŠ RUGAT AL BITNO DA SI TI "FACA" I IDEŠ SA FRATRIĆOM VAN DAJ MOLIM TE OSTAVI DINU NA MIRU JER ĆE TI STARCI SAZNAT KO JE ZAPRAVO TAMY!!!!!!!!OBIČNA NARKOMANKA¨!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZATO OD×××× JER DINU IMA KO BRANIT I DAJ STVARNO KAD TI VEĆ NIKO NEĆE REČI JA ČU TI DAJ MOLIM TE MOLIM TE PROMJENI TE KINESKE HLAČE I TU MAJCU KOJU NOSIŠ VEĆ STO GODINA MISLIM BAR ZA VAN JER NEZNAM PO ČEMU TE LJUDI VIŠE ZNAJU PO TOME ŠTO SI JADNA PLAVUŠA ILI PO TOJ OVRATNOJ MAJCI KOJU NOSIŠ I U ŠKOLU I VAN.STARA MOJA ŽALIM TE. BTW.OPERI ZUBE!!!!!!!!!!! :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: I JOŠ NEŠTO DINA IMA GUZICU A TI!!!!!!!!!!CURO OSUŠILA SI SE !!!!!!!!!!!! :smile20:

tammy
19-10-2005, 18:52
ajde moze dodi mi sama---a ti i ona maricicka se kurcite s tim masnim odvratnim supcima...ne vrijeda me to..ak nisi znala u modi nisu takve guzice--hehe,kaj preko foruma se usudis nesto reci a daj mi to reci u facu il ces opet reci-nisam nista rekla.nista nisam rekla i tak 20 puta.....hehehhehe

tammy
19-10-2005, 18:55
a ko ce to dinu branit?ajd mi ti facooo reci to u facu...ne usudis se..hehehehe...odvratne ste obadvije....smrsavite pa se javite...ja sam ziher da se ti places kad se pogledas u ogledalo...je a??ajd od××××te................

pepy
22-10-2005, 13:09
ajd dina pridi joj...sad si sigurno gotova...ti zbilja nemas pojma...uzivaj dok mozes...ljubomorni ste skroz

em girl
04-11-2005, 16:44
tamara nešto kaže za muslimane...a šta je njoj STARA??????heloooo....dovoljno vam je samo ime od njezine stare da bi vam sve bilo jasno...e da tamy ćestitaj staroj Bajram....hehe... :)) :)) :)) dina DRŽ SE!!!!!!!! :) :)

FIFTI
04-11-2005, 16:50
TAMARA KUČKO TOLIKO SI RUŽNA DA TI STARCI MOGU TRAŽIT ODŠTETU OD BOLNICE!!!!!!!!!!!!!!!TAMMMYYY KAD SE SVJETLO UGASI JAKO SI LJEPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CURO ZNAS LI ONAJ VIC OD KOJEG OTPADAJU SISE???????????!!!!!!!!!!UPS!!!!!SORY VIDIM DA SI GA VEĆ ČULA!!!!!!!!! SRCE AKO IMAŠ VEČ SISE DAJ IH NOSI SA SOBOM!!!!!!!1 NIJE GRIJEH BITI RUŽAN AL TI STVARNO PRETJERUJES!!!1HA HA!!!!!!!!EJ JEL TI STARA NAŠLA MOŽDA KRSNI LIST?????????BRIJEM DA NIJE JEL KUČKO SRAMIŠ SE VLASTITE MAME ŠTO TI JE MUSLIMANKA!!!!!!!!!!!!!!KAK TE NIJE SRAM???????????AL DANAS JE BAJRAM PA JOJ ČESTITAJ!!!!!!!!!!BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUM!!!!!!!!!RECI TO STAROJ I BIT ĆE HAPPPYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!NEZNAM KOJI MI SE ××××× RUGAŠ????????JESAM MUSLIMANKA SAM I TO MOGU VIKAT NA SAV GLAS I PONOSNO PRED SVIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK DA STARA MOJA ŽALIM TE...........:smile16: :smile16: :smile16: ZAR NE VIDIŠ DA NISI ZANIMLJIVA SA TIM MUSLIMANKO I JOŠ MANJE SA MOJOM PREDIVNOM GUZOM KOJU SVI GLEDAJU I BY THE WAY NE SLUSAS NARODNJAKE HA?????????????????A KOJI ××××× RADIŠ U JAZAVCU I DALMATINU?????????CURO SPASI PLANET UBIJ SEBE!!!!!!!!1 :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile20: :smile20: :smile20:

tamarina seka
04-11-2005, 22:03
inace se ne uplićem u balavurdijske svađice al majke mi ako te ona nece nalemat ja cu te!ne mislim se ja natezat s tobom,rjesit cu to po kratkom postupku i bok!zato drop dead!

tammmyyyyyyyy
04-11-2005, 22:54
evo...dina vidim da si kakti faca--al po zadnji put ti kazem reci mi to u facu prvi put kad me vidis...ajd da te sad vidim...bas me zanima...jel ces se ko i uvjek sakriti u najmanji kutak skole il ces mi to rec u facu...ovo je moja zadnja a ti razmisli...i bas mi je drago sta se tak zamaras...... :))

b-
07-11-2005, 10:16
zalosno je cut da netko može napisat tako nešto.i to cura.sramota

ssss
08-11-2005, 12:19
ma daj s tom dinom se vise niko nece druzit...to ti je dina posljedica tvog neodgojenog ponasanja .mozes ti bit kaj god al sramotis svoju vjeru....pusti tamaru ona zna kaj radi

breskva&ija
08-11-2005, 15:09
jel ti poznaješ njenu mamu da to možeš tak govorit,ja sam mislila da je ovo moderno doba da se ne diskriminiraju vjere i da nema primitivizma,no očito da ima-mislim da nije problem u tamari nego u nekom drugom a ti se zapitaj u kome,promisli!

tammy
08-11-2005, 20:38
thanx..............mislim

dina p
11-11-2005, 15:02
JA DA TI PRIĐEM?????????????DA OPET DOBIM UPALU DIŠNIH PUTEVA?JEL SI IKAD ČULA ZA PEPERMINT ILI BOLJE PASTU ZA ZUBE?? GLE SRCE TO ŠTO TI IMAŠ PROBLEMA SA SVOJIM ŽIVOTOM NIJE MOJA STVAR JA SAM PITALA LARU JEL TO ISTINA I DALJE ME NE ZANIMA I NE BOJIM TE SE VEĆ NISAM KRIVA I NE ŽELIM SE SVAĐAT TO ŠTO SE TI BOJIŠ NEKIH LJUDI I NEMOŽEŠ IM SRAT PA DOLAZIŠ MENI I MOJOJ KRISTINI JAKO JE NISKO AL NE ŽELIM SPADAT NA TVOJ NIVO !!!!!!!!!!!!OVA TEMA JE GOTOVA SVAR!!!!!!!!1 :smile15:

tammy
12-11-2005, 11:17
ne ne sorry al nije end,kaj sad hoces reci da je lara to rekla a prvo si katarinu okrivila...ajd ti meni reci koga se ja bojim?????????nemoj mi prodavat te spike o disnim sranjima...obadvije znamo da to nije izlika....ajd mi i to reci u facu....ma daaaaaj..necu te uopce vrijedat jer brijem da ti dajem komplimente...ajd cha....kad skupis neke hrabrosti pridi..al ne garantiram da se ono nece ponovit....

eminem....
25-11-2005, 16:15
ne dirajte moju BOŠNJAKINJU!!!!! :)) :)) :)) majku vam ××××× :smile12: :smile12: :smile12: :smile12: ak se niko neće družit s njom zašt je onda svi gledaju??a ti tamara...operi zube... :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :)) pasta je izmišljena već dugo vremena... :smile07: :smile07: :smile07: :smile07: :smile07: pusa dina drž se!!!! :smile06: :smile06: :)

e OVAk
26-11-2005, 12:38
Više te Dina niko nemože smislit, da pogleda svoj krg ljudi koji ti je osto, a koji si imala, draga dina PRELJEVIĆ

tammy
26-11-2005, 14:38
joj e....pazi emmmmmiiiiiiiiinnnnnnneeeem--kaj brijes???a ti bolje pogledaj malo oko sebe i nju i nesto ces shvatiti-jadnice...pazi meni se obraca eminemov fan-hahahhahahahahahhahah-do kad cu se smijati pitanje je sad.

tammy
26-11-2005, 14:40
kaj tebe boli ××××× kak ja izgledam...ajd ti meni to reci u facu ××××× ti materina samo to trazim...ajde...di su ti jaja ××××××tino....mislim ak fakat mislis da mene ×××× misljenje nekog klinca iz foruma onda fakat.........