PDA

Pogledaj cijelu verziju : UZAS UZAS POGLEDAJ

NEMORAS ZNAT KO SAM
12-10-2005, 18:40
SRBI SU ZADRZALI PRODOR ISLAMA U ZEMLJE EVROPE ZAPADNO OD BOSNE.PREMA RECIMA JOHN GEROA SRBA BI DANAS BILO DA NISU RATOVALI I NISU PESTO GODINA BILI POD TURSKOM VLASCU BILO OKO 123 MILIJUNA.NAIME SAMO 20 MILIJUNA DJECE JE ODVEDENO U JANICAE I U TURSKU IZ SRBIJE.POBIJENO JE PROCJENJUJE SE OKO 60 MILIJUNA SRBA TOKOM PESTO GODINA.E PA DRAGI MOJI HRVATI VI STE DANAS SVI ZIVI ZAHVALJULJUCI NAMA JER DA NAS NIJE BILO DANAS BI VAM HODZA PJEVO ISPOD STANA A ENGLESKA SE NE BI ZVALA ENGLESKA VEC ISLAMSKA REPUBLIKA ENGLESKA.MI SMO CUDAN NAROD DODU HUNI KOD NAS SVE DRUGE POBJEDE OSVOJE KINU I CITAVU AZIJU SAMO NAS NISU MOGLI.DODU TURCI DALJE OD NAS NISU MOGLI A OSVOJILI CIJELI BLISKI ISTOK,DODU KRSTASI NISU MOGLI VEC MORALI OKOLO SRBIJE A OSVOJILI VIZANTIJU I JERUSALIM,DODU AUSTROUGARI OPET KOD NAS BUDU PORAZENI DODU NJEMCI I ONI KOD NAS BUDU ZAUSTAVLJENI.U SVIM OSLOBODILACKIM RATOVIMA SMO POBIJEDILI JER SE BORIMO SRCEM I VJEROM U SPAS SVOJE OTADBINE ALI U OSVAJAVKIM SMO IZGUBILI NAJPRJE ZBOG NESLOGE.ZATO BAR BUDIMO MUDRI I UMESTO DA RATUJEMO OSVAJAMO TERETORIJE PRIRODNIM PRIRASTAJEM.I VRACAJTE SE NA SVOJA VJEKOVNA SRPSKA OGNJISTA U HRVATSKOJ I NA KOSMET JER CE NAS TAKO BIT VISE I BICEMO PUNO JACI EVO KAO PRIMER JA I MOJA PORODICA-UKUPNO 14-VRATILI SMO SE U BENKOVAC

Tko je lud
12-10-2005, 20:10
ne budi mu drug. Tebi ni aspirini ne pomazu.

Mozda
12-10-2005, 22:12
mu pomognu leptirici Mile-Govnjara.
Hehehehehehehe :smile16: