PDA

Pogledaj cijelu verziju : SRBI NAJSAMOPUZDANIJI NAROD

sompompirovi
12-10-2005, 17:03
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">U principu nevjerujem psiholozima, ali OVA studija je pogodila u SRIDU!!!

"Takva ocena o Srbima izneta je u studiji američkih psihologa koja će biti objavljena u sledećem broju časopisa Personality and Social Psychology Američke asocijacije psihologa. Ovdašnji stručnjaci kažu da se najčešće radi o samouverenosti bez pokrića.

Prema tom istraživanju, Srbi su po samopouzdanju pet mesta ispred Amerikanaca, a osam ispred Hrvata. Stručnjaci u Srbiji smatraju da ta samouverenost pre predstavlja samoobmanu, nego odraz stvarnih sposobnosti, to jest da su Srbi skloni da, kad se pogledaju u ogledalo, vide sliku lepšu od realne.

Psiholog Žarko Trebješanin kaže da je reč o velikoj nekritičnosti. "Možemo čak reći da je to i sklonost mitomaniji. Mi mislimo o sebi da smo najbolji, najpametniji i za to nam ne treba mnogo dokaza, mi verujemo u to", kaže on.

Istraživanje domaćih eksperata pokazuje da u Srbiji najbolju sliku o sebi imaju zatvorenici, ali i izbeglice, kik-bokseri i konzervativci, dok osobe vrlo niskih intelektualnih sposobnosti smatraju da su izrazito pametne.
</font>

sompompirovi
12-10-2005, 17:04
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">
Značajno ulepšana slika o sebi ljude čini sigurnijima, što za posledicu ima veliki broj onih koji su na funkcijama za koje nisu kompetentni. Takve osobe na rukovodećim položajima sklone su negativnoj selekciji kadrova. Goran Opačić, docent na Filozofskom fakultetu, kaže da takvi rukovodioci nikada neće bitrati pametnije od sebe, odnosno nekoga ko može da ih ugrozi. "Ako ima visoko mišljenje o sebi, a neadekvatan je, on će birati lošije od sebe", kaže Opačić.

U Srbiji, znatno bolje mišljenje o svom fizičkom izgledu imaju muškarci, pa će mnogi Srbi, ako ne javno, bar tajno smatrati da su, u najmanju ruku, naslednici Don Žuana. Neki anketirani Beograđani smatraju da su dobri ljubavnici i da su im to potvrdile njihove supruge, da su intelektualno i fizički privlačni i da su uspešni u svim segmentima života.

Kulturološke razlike su vrlo važne pri izgradnji samopouzdanja. Prema rečima stručnjaka, istočni narodi skloni su osećaju krivice, što potvrđuje i slučaj samoubistva jednog ministra u Japanu, posle kašnjenja voza.

U Srbiji su mnogi ubeđeni u to da bi bili odlični fudbaleri i da bi davali golove samo kada bi im neko omogućio da zaigraju".</font>

VGSe bre bre bre
12-10-2005, 18:02
×××× ga VGSe, bre bre, svako ima svoja ubedjenja .... recimo vi hrvati ste ubedjeni da ste "Dio Europske civilizacije i da niste dio Balkana" .... dok je stvarnost nesto sasvim drugo ... ili trece! :smile06: :))

Zatim je jedan dio vas jos ubedjen da ste Sloveni .... dok je stvarnost nesto sasvim drugo .... ili trece! :smile06: :))

Pa onda je jedan dio vas ubedjen da ste Arijski Iranci .... dok je stvarnost nesto sasvim drugo .... ili trece! :smile06: :))

Onda ovi novi, koji su ubedjeni da su Laponci .... dok je stvarnost nesto sasvim drugo .... ili trece! :smile06: :))

××××× li ga VGSe, svako ima svoja ubedjenja, neko pozitivna (citaj Srbi), neko negativna (citaj hrvati)! :))

Nego ti nikada ne odgovori nama, kojeg si ti ubedjenja?
Jesi li Slaven?
Arijski Iranac Talibanac?
Laponac?
Obicna Ameba, bez nacionalnog prideva!?

:)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06:

BRE! :smile16:

Ja ti samo
12-10-2005, 18:16
kazem da je ovo potvrda (Naucna!?) o onom sto MI znamo... o onom sta ja tu govorim, o onom cemu se mi sprdamo vec godinama, o onom sta ti tu toliko zilavo u LUDU SAMOPOUZDANO branis, a da smo od te boksacke vrece napravili vrecu prolijeva... i to znamo...ali samopouzdanje jos postoji:

Srbi, najpametniji
najlijepsi, sveti,
naj... da ne nabrajam sve naj...poznati su...

A ja saljem malo izvjesce is CIA-i "world fact bank",

pa izvjesce o svim pobjedama
o koljacko/agresorskom/divljacko/orjentalno/srednjevjekovnim mentalitetom...pa to potkrepljujem(O) milionima stranica... i od tebe radimo proljev... a sta ce ostati poslije proljeva? to jos neznamo...

Ali u svemu tome se ipak cudim tome da ste vi dosad ipak prezivjeli - to mi je malo cudno... toliko ludi narodi ne prezivljavaju dugo... sad ste takoreci na izdisaju, ali su vremena takva da vas izgleda niko nesmije dotuci...osim vas samih iznutra...

A sta se tice ponekih pametnjakovica koji prosiju bi×××× na HR strani o porijeklu Hrvata - toga valjda ima svugdje pomalo... Svak zna porjeklo Hrvata - podrucja oko Krakowa prema karpatima... dolazak u HR 626 godine! Sta se tu ima dodavati? Ali kad ste vi?? i ODAKLE?? ste vi dosli? to je pitanje? Ako ste Slaveni - ludjih definitivno nema... Sad donekle se vase ludilo i da opravdati... toliko stoljeca biti jeban u mozak...od svih...Turaka, Cigana, Siptara, sveg i svaceg kome je kuurac stajao...nije mala stvar, a jos biti odsjecen od zbivanja u evropi...?? HEEEEJJ!!

VGSe bre bre bre bre
12-10-2005, 18:26
Zasto se ti VGSe sakrivas iza ovih pubertetskih postova, nije tvoj nivo bre?
Mislim, non-stop pricati o jebanju, magarcima .... sta ce ti to? Stvarno mislis da si dovoljno inteligentan i da si nas za××××? Da ces rasturiti ovim glupim pisanjem punim stamparskih gresaka nekoga?
Samo pokazujes svima koliko si bolesan. Pa nisu te valjda napustili "stanari tvog bolesnog mozga" Vladan itd, itd pa se moras ovako brukati? :)) :smile06:

Hehehehehehe!

Jos jednom, koga si ti i kako zajebavao sve ove godine jadna ljudska kanalizacijo? :))

Hahahahahahaha!

Ostatak necu da komentarisem, sve je blah, blah, blah, kao i obicno, jedino cu da dam mali komentar na:

"Srbi, najpametniji
najlijepsi, sveti,
naj... da ne nabrajam sve naj...poznati su... "

Pa jesu ×××× ga, sta mogu, takvi smo! :))

Si ljubomoran ha? ×××× ga, iz te koze nemozes, frustriran i iskompleksiran time sto si hrvat, ne pomaze....jednom hrvat - uvek hrvat .... isto kao ono govno koje po××××s .... jednom govno - uvek govno, bez obzira da li je zitko ili osuseno! :)) :smile06:

Bre! :smile06:

Srbe
12-10-2005, 22:19
Se treba nabijati sa svih strana... lijevo desno, odozgora, odozdola, uppercats itd...

Ali nista se ne lijepi...i dalje ste vi naj...

Usprkos sveg jada "sta vas zadesi"

Ti bre bre bre bre
13-10-2005, 01:02
Mora da te je neki HRVAT dobro naguzio, budalo jadna, kad toliko mrzis HRVATE. Jos te boli, jelda gedjo bre bre bre Mile-Tupoglavi.
Hehehehehehe
Neka te boli i jos ces da dudas posrani Mile-Kurcogutac.

gde si bre sine moj
13-10-2005, 01:17
Mali, hoces malo da popusis cika Miletu?
Cika mile ima takooooooooo dugacak ××××× da bi tu bilo posla ceo dan i za tebe i za tvoju obitelj! :))

Svede bre
13-10-2005, 02:42
da li ti smatras da je samopuzdanje (selfconfidence), pozitivna ili negativna karakterna osobina??? Ajd, samo mi to odgovori.

Ako mene pitas, mogu ti sa stopostotnom sigurnoscu reci da je to POZITIVNA osobina, ne zato sto sam ja nesto uvrteo u glavu, vec zato sto je tog misljenja CEO SVET.

Samopuzdane osobe su POZITIVNE, a pozitivna osoba je pozitivna osoba, da ti dalje ne pokazujem tablicu mnozenja, jbga.

Druga stvar, doticna studija je svrstala Hrvate takodje visiko (medju prvih 10), i onda sta, opet sve po starom kod tebe.

sompompirovi
13-10-2005, 14:00
<font face="Impact" size="+2">"Možemo čak reći da je to i sklonost mitomaniji. Mi mislimo o sebi da smo najbolji, najpametniji i za to nam ne treba mnogo dokaza, mi verujemo u to", kaže on.
</font>

sompompirovi
13-10-2005, 14:01
<font face="Impact" size="+2">Istraživanje domaćih eksperata pokazuje da u Srbiji najbolju sliku o sebi imaju zatvorenici, ali i izbeglice, kik-bokseri i konzervativci, dok osobe vrlo niskih intelektualnih sposobnosti smatraju da su izrazito pametne.
</font>

sompompirovi
13-10-2005, 14:02
<font face="Impact" size="+2">Značajno ulepšana slika o sebi ljude čini sigurnijima, što za posledicu ima veliki broj onih koji su na funkcijama za koje nisu kompetentni. Takve osobe na rukovodećim položajima sklone su negativnoj selekciji kadrova. Goran Opačić, docent na Filozofskom fakultetu, kaže da takvi rukovodioci nikada neće bitrati pametnije od sebe, odnosno nekoga ko može da ih ugrozi. "Ako ima visoko mišljenje o sebi, a neadekvatan je, on će birati lošije od sebe", kaže Opačić.
</font>

sompompirovi
13-10-2005, 14:03
<font face="Impact" size="+2">U Srbiji, znatno bolje mišljenje o svom fizičkom izgledu imaju muškarci, pa će mnogi Srbi, ako ne javno, bar tajno smatrati da su, u najmanju ruku, naslednici Don Žuana. Neki anketirani Beograđani smatraju da su dobri ljubavnici i da su im to potvrdile njihove supruge, da su intelektualno i fizički privlačni i da su uspešni u svim segmentima života.
</font>

sompompirovi
13-10-2005, 14:05
<font face="Impact" size="+2">U Srbiji su mnogi ubeđeni u to da bi bili odlični fudbaleri i da bi davali golove samo kada bi im neko omogućio da zaigraju".</font>

sompompirovi
13-10-2005, 14:23
<font face="Impact" size="+2">Ajde sad sa tim samopuzdanjem u Svedsku, Norvesku, Canadu...u zemlje gdje se mjere rezultati!! a ne jezik, i ×××××rije blablabla...Gdje se u principu i ne gleda ako imas neki handikap, kako gvoris, ali ako tvoj rad i zalaganje daje rezultate ti si uvazavan i ti ides naprijed...U TIM SE ZEMLJAMA MJERE SAMO REZULTATI... a i sama konkurencija i stvarnost je ev. takve tipove ocistila da ne mogu niti gene ostaviti nigdje...(osim u getoima...??)

Vidis sa takvim tipovima na celu smo "mi" - SFRY isli naprijed... takvi tipovi su odredjivali i imali odlucujuci utjecaj na kadrovsku politiku...(...a jos su bili clanovi SK...dupli handikap)...oni su jedan drugog namjestali po YU, 505 polozaja u HR (Srpstvo i biti Srbin je bilo jako unosno)... nije cudo da je islo kako je islo... a kad smo se "RAZDRUZILI" su oni SAMI radili - a i dalje rade po svojem samopouzdanju i "zadesilo" ih je ono sta ih je zadesilo, i "dogadja" im se ono sto im se dogadja...

Oni tonu sve dublje u zivo blato, jad bijedu, siromastvo, otudjenost, izopacenost itd... ali se i dalje uvjeravaju da su pobjednici i avngarda Balkana, sveti narod...da su naj, naj, naj itd...da su sevatori br 1, da su atraktivni (usprkos opancima i gedjanskoj pogrbljenosti, niskom rastu te ogromnim konzumacijom pasulja, te vjetrova koje zbog te konzumacije ispustaju)

Ovim clankom zakljucujem jedan vazan segment pojima "SRBIN"... </font>

STANOSLAV
13-10-2005, 23:35
Je si li siguran, Vreco Govana iz Svedske, da si zavrsio?

E ako si zavrsio, onda bar pusti vodu da govna odu.

P.S. Jeste mi smo takvi, nemamo more a Prvaci Sveta u Vaterpolu, niski rastom, a Prvaci Sveta u Kosarci!!!!!!
Stvarno smo jako cudni.

P.P.S. Neznam kad si nam izmerio visinu (jedna od najvecih gluposti koje si izvalio). Bolje da si nam izmerio kalabastere, onda bi tek otkrio zasto se mi valjamo od smeha kad vi pomenete nekakav 'njeznik'. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

VGS i kalabasteri
13-10-2005, 23:52
Ne boj se kolega, merio je on i nase kalabastere sve ove godine izigravajuci forumsku budalu! :))
Koliko ih je ispusio, i da je slep znao bi koliki su! :))
A sigurno ima metar uvek pri ruci i kada je kuci, nada se ×××××× jos da ce uhititi onog komsiju svedskog Srbina koji mu keca gospodju zenu, dok on kopa dan-noc po Srpskim internet stranicama! :smile06: :smile06: :smile06:

Vidis samo sta bolest moze da ucini od jednog takozvanog profesora bre?! Bolesno mrzi sve sto je Srpsko, po celi dan mu je njuska zabijena u Srpsku internet stampu, copy/paste, copy/paste ..... a da se ponasao normalno, da nije takav bolesnik kakav jeste .... zena bi mu bila verna i koristila njegov "njeznik" ..... umesto sto se kara sa komsijom Srbivojem i koristi njegovu "kurcinu"! :)) :smile06:

Tu je navedeno
14-10-2005, 07:13
da je 1/3 Srba civilizirana...ali da nema sanse protiv one druge 2/3. Vecim dijelom su i one 2/3 onakve kako je navedeno!

A ovde je navedeno
14-10-2005, 09:25
Madjari skandirali hrvatima: Evropa, Evropa, Cigani, Cigani! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Majmune klempavi koji ce ti njeznik velika debela slova? Isprdjen si, ismejan i posran po glavi pa da ti je svako slovo od pola metra! :))

Oprem Bre Dobro, jako Dobro .... VGSe nas! :smile06:

NAS VSG-(P)
14-10-2005, 12:53
je jedan tipican primjerak takvog Srbina...

Narod je u Srbiji super, oni su najbolji sevatori, imaju najveca spolovila, "ceo svet" ih voli, "govori bre srpski da te ceo svet razume"...

Dakle nas je VSG(P) tipican koji pojima o nicem nema, lijepi tu bezvezarije, NIKAD nista pametnog, razumljivog i razgovjetnog tu napisao nije...mijesa pojmove, vremena...gubi se svugdje...psuje...itd...

Jedini motivacija nazocnosti tu je:

"ISTINA"...(samo on zna sta to znaci?)

"JASENOVAC"...i samo on zna sta hoce reci

"USTASE"...takodjer samo on zna sta time hoce reci...

TO i samo ti "pojmovi" je jedino sta on tu pokusava nesto reci... ali sta?? Opet to samo on zna!!
OD svog dugogodisnjeg nabijanja jos ima kozu...

O jebote
14-10-2005, 13:54
sto su ovi srbi glupi.
Sto magare napravi, a keva rodi.

Bre bre bre
14-10-2005, 23:23
Vreco Govana iz Sbedske, opet si se posrao sebi u usta.
U stvari, studija ima u sebi nekih istinitih elemenata ali kad se primene na sve balkanske narode (sa izuzetkom Slovenaca, mozda).

Prica o ljudima na funkciji koji nisu kompetentni, negativna selekcija, o drzanju pametnijeg i boljeg za losijeg, sve je to tacno.
Tacno je i to da su takvi vodili glavnu rec u SFRJ.
Ima toga jos dosta negativnog da se doda, ali ne Srbinu dezurnom krivcu, vec jednom komunistickom sistemu cija se deviza zivljenja i danas oseca u svim bivsim republikama.

Poslednji pasus te potpuno diskredituje kao ozbiljnog diskutanta vec te afirmise samo kao imbecila koji PO-JI-M nema sta prica.
Tvrdi za Srbe da su niski rastom, jedna je od tvojih najvecih gluposti, vec sam ti rekao, jer je u stvarnosti dijametralno suprotno.
Rugati se Srbima na ishrani,imajuci na umu vasu slavonsku i zagorsku kuhinju (od koje mi se kosa dize na glavi), jos je jedno mesto gde si se sam sebi posrao u usta.
Eto, Srbi jedu pasulj a ti jedes govna, pa reci ko je onda u prednosti?

Jos cu ti jednom reci ali zadnji put, jer nemam nameru da gubim vreme sa ×××××nom.

Samopouzdanje je definitivno pozitivna karakterna osobina.
Zahvaljujuci njoj, opstali smo kroz istoriju pa i tamo gde bi mnogi narodi nestali.
Zahvaljujuci toj karakternoj osobini, iako relativno mali, u nekim sportovima smo ispred svetskih velesila kao sto su SAD, Kina, Rusija, Francuska, Nemacka, UK, Italija...
Jer, ako u nasem timu vlada misljenje "Ko im ×××× mater, ko su Ameri da ih ne mozemo pobediti", onda je pobeda moguca.

To je ono deviza zivota koju sam preuzeo od mog naroda, to je ona deviza zivota koja je oberucke prihvacena na zapadu.
Ti mozes da jedes govna koliko hoces, ali JA SAM USPESAN U INOSTRANSTVU I VECINA MOG NAREDA JE USPESNA I CENJENA U INOSTRANSTVU, na tvoju veliku zalost.

samopuzdanje
15-10-2005, 20:42
je krivo da vas "ZADESI", ono sto vas "ZADESI"...

Samopuzdanje vas dovede do popusaka biblijskih formata... do toga da vas sevili da su vas sevili svi koji su htjeli...

Da ste imali malo vise pameti a malo manje samopuzdanja garantiram ti da bi bili DALEKO iznad ovog sta sad imate i gdje ste zapali...

sta se tice malog rasta... u Sjevernoj Srbiji, poglavito Vojvodini to nije slucaj...ja sam govorio o opancarskim gedzama koji vam seve mamu unutar "srpstva"...

Sta se pak ishrane tice... tocno je da je zagorska i slavonska jako losa! Priznajem da je nezdrava i seljacka...

Dok je dalmatinska diametralno drugacija... mediteranska, a ona se smatra najzdravijom na svijetu...

Ne vredi
16-10-2005, 00:34
corovu namigivati i glupu vikat, pa to ti je.

Hajde sad cu pisati polako a ti polako citaj:

Samopouzdanje nas je odrzalo - sacuvali smo jezik, identitet, religiju, naciju u uslovima pod kojim mnoge nacije ne bi uspele.
Malodusni i deprimirani ne bi ostali. Nestali bi kao Inke i Maje.

Samopouzdanjem smo postali Svetski Sampioni u 2 sporta (dobro necu da se proseravam kao oni koje citiras da smo SPORTSKA VELESILA, ali da upamtis nacin kako se postaje Svetski Shampion.

Samopouzdanje je kada na jednoj svetskom shampionatu ostvaris gol razliku 91 : 8!!!

>>sta se tice malog rasta... u Sjevernoj Srbiji, poglavito Vojvodini to nije slucaj...ja sam govorio o opancarskim gedzama koji vam seve mamu unutar "srpstva"...<<

Ne razumem. Ako mislis da su Zlatiborci (oni iz juzne Srbije) niski rastom (HAHAHAHAHAHAHAHA), onda ne da PO_JI_MA nemas nego stvarno NEMAS BLAGE VEZE SA MOZGOM. Pa svi kosarkaski gorostasi dolaze iz juzne Srbije.
Ja sam uvek ziveo u ubedjenu da je obrnuto, da su Lale nizi rastom, a Sumadinci dvometrasi.
Dakle ovde si se POSRAO SEBI U USTA DIBIDUS ALI KAO GRLICA. PO_JI_MA nemas.

Medjutim, sve to nije vazno, nego kada smo vec kod visine, za tebe jedno prosto pitanje (nadam se da ces shvatiti, jer cu pisati polako).

Da li je za nekoga potrebna visina da bi bio samopouzdan????
Polazim od toga da je samopuzdanje siroki pojam i da se ne odnosi samo na kosarkase?
Da li je meni potrebna visina da bi bio samopouzdan u mojoj struci (elektronici, racunarskoj tehnici, itd).
Da li su Kinezi (koji su uzgred budi receno, skoro postali kosmicka sila), unapred osudjeni da budu nesamouvereni zbog niskog rasta?
Da li to isto vazi i za one kikireze iz Juzne Amerike (Cile, Ekvador...)?

Ma rekao sam ti, studija ima u sebi dobrih elemenata, ali ako se primeni u globalu na onaj komunisticki sistem i postavljeni modus zivljenja, ali kad se doticni moron dotako VISINE i to bas nasao kome ce to da prilepi (!!!!) - ko prstom juzno od ledja, tom studijom jedino vredi obrisati guzicu.

>>Sta se pak ishrane tice... tocno je da je zagorska i slavonska jako losa! Priznajem da je nezdrava i seljacka...

Dok je dalmatinska diametralno drugacija... mediteranska, a ona se smatra najzdravijom na svijetu...<<

Ma izvlacis se sad, ×××× ga, Dalmacija nije cela Hrvatska. Uostalom, poznat je dalmatinski prsut, paski sir, i tamo zivi obicaj svinjokolje. Krajem studenoga, cice prasici na sve strane i u Dalmaciji i u Slavoniji i u Zagorju a i u Srbiji.
To za sigirno nije nasledjeno od Turaka koji ne jedu svinjetinu, nego iz Madjarske, dakle iz prvca kulturne Evrope.

Na kraju, sta ima lose u pasulju? Ja ga ne spremam cesto, ali kad ga spremim (jednom mesecno), stavljam samo krtinu (suva rebra), i povrca do mile volje, tako da na kraju to ispadne VITAMNISKA BOMBA.
I jos nesto, kad god kupujem materijal za pasulj, redovno sve nadjem u HR prodavnici.

Pasulj, gulash, paprikash... i istala zacinjena corbasta jela, dolaze iskljucivo sa severa (iz civilizovane Madjarske).

Nego Svede, mani se ti petparackih studija i raznih zabluda da ne bi uvek ispadao glup, i raspitaj se dobro o visini Zlatiboraca. Ubedjen sam da ces se posle toga popisati na studiju.

Jos nesto,
16-10-2005, 00:57
ne tvrdim da se narod u Srbiji u proseku ispravno hrani, ali to ne bi pripisao kulturi ishrane, vec siromastvu.
Neko je prisiljen da kupuje par sto grama parizera, litar mleka i veknu hleba, i to mu je to.
Slicno je i u Hrvatskoj. Ni tamo narod u proseku ne zivi u izobilju, vec se dovija i snalazi.
Ako ti tvrdis suprotno onda nisi fer i nisi realan, jer ne zivis njihovim zivotom.

Siromastvu se ne treba rugati, vec se protiv siromastva treba boriti i jedino je to humano.

U REDU
16-10-2005, 17:41
Slazem se
- da se siromastvu nije za rugati
- Da u pasulju nema nista lose! Dapace, bolje je definitivno od prasetine...na pr. Ja jedem tjedno oko 1 kg graha... (samo skuhanog, te stavljenog u frizider, pa ga svaki dan pomalo zacinim sa lukom, maslinovim uljem i jedem, nekad kao cijeli obrok, nekad kao dodatak.

Ali kad kazem srpsko siromastvo... onda mislim na sve sta su prouzrocili od 1920-ih, a narocito od 1990 - 1995! te sam zlurad da ih "zadesi" ono sto ih "zadesi"... jer i danas ti isti Srbi ne misle drugacije...samo NISU u stanju vise nista napraviti... a bas to o cem govorimo - bezgranicno samopouzdanje - ih je natjeralo da krenu u avanturu u koju su krenuli...

da ne duljim, zamisli gdje bi ti Srbi bili da kojim slucajem nisu imali taj ludi mentalitet, te lude vozdove, i te lude mtove koji su ih vodili tamo kud su ih vodili? Ja si mogu zamisliti gdje bi MI bili da nismo prosli ono sto smo prosli...

U Redu...
16-10-2005, 20:07
...

da li
17-10-2005, 15:42
ti ista citas? Ucis?

Jedna mi
17-10-2005, 23:40
je Svedova glupost promakla pa da je sad malo analiziramo:

>>sta se tice malog rasta... u Sjevernoj Srbiji, poglavito Vojvodini to nije slucaj...ja sam govorio o opancarskim gedzama koji vam seve mamu unutar "srpstva"... <<

Svede, ti PO_JI_MA nemas ko su gedze.
Evo ja cu da ti otkrijem istinu.
gedza == srpski seljak, a ne ono kako si ti i ostali preuzeli.

Srpski seljak je najpostenije zanimanje, jer srpski seljak radi od jutra do sutra, i sto zaradi to mu je. On izdrzava i sebe, i svoju familiju i druge. On ne kupuje deonice, akcije i sta ti ja znam, vec ima iskljucivo ono sta je zaradio svojim zuljevitim rukama.
Srpskog seljaka nikada niko nije hranio, vec sasvim obrnuto, on je hranio druge, i ni jedna vlast od Obrenovica do danasnjih dana nije mazila i pazila to zanimanje.

I onda tvoja primedba u vezi srpskog seljaka je notorna glupost - najzesca u nizu gluposti koje balegas na ovome forumu.

Upamti, srpski seljak moze biti samo srpski ponos i olicenje postenja.

Srpski je
18-10-2005, 19:02
Seljak mozda i najzdraviji dio vaseg naroda... bez tog seljaka propali bi vec odavno...no i tog seljaka vi cicate i iskoristavate stoljecima...

Od jednog takvog (porijeklom!?) seljaka sam pocetkom i991...odmah poslije rata u perzijskom zaljevu, "SRBI nisu NIKAD osvajali tudje teritorije, pa AKO?? u HR nema mjesta za Srbe, MI cemo ih primiti u Srbiji, ali u Hrvatskoj ratovati necemo!Pa vidis sta se je sadamu dogodilo kad je isao osvajati Kuweit?"... tako je mozda i srpski seljak razmisljao...ali ga je taj ludi Cosic i co, te egzekutor Milosevic izludio...neznam...

pa ako
19-10-2005, 08:27
je tako taj covek, poreklom srpskog seljaka rekao. mogao bi da se sa tobom slozim da je srpski seljak u dusi posten...jer zivi od svog rada... SVOG! a hrani najcesce neradnike!

JOVO
01-11-2005, 17:56
Secam se ocene Jove Raskovica o tome da smo lud narod, i kritika koje su mu upucene zbog toga. A evo danas vidimo, da i pored najgoreg socijalnog statusa u regionu, mi i dalje imamo najvise samopouzdanja. Sta moze da bude osnova za to?! Pa upravo Raskoviceva konstatacija!

Komentator
01-11-2005, 18:00
Najzad je neko ko nije Srbin naučnom metodom došao do onoga što mi Srbi znamo još od ameba: mi smo najpametniji, najsposobniji, najsnalažljiviji, najhrabriji, najlepši i najbolji ljubavnici u vasioni i bližem komšiluku. Ukratko, nebeski narod, bre!
Jedini problem je što to niko ko nije Srbin nije u stanju da ukapira. Ali to je sasvim normalno, jer su svi gluplji od nas Srba. Ili bar mi tako mislimo ...

Ma daj ne
03-11-2005, 00:34
seri VSG-u(P)! Sta ste vi??? NULA!

ne nula je.....
03-11-2005, 01:40
nula je ona stara ustaska majmuncina koja je tebe sklepala vreco govana iz svedske! :))

majkiviga spalim
03-11-2005, 01:45
Trebas biti dobro GLUP, nesto poput ovoga KOMENTATORA, da bi mogao izbrojati ono sto je on sve nabrojo za svoj srbski narod, a da se ne zacrvenis sam pred sobom.
MRS BRE U ××××× MATERINU!

A sta
03-11-2005, 11:52
Kazes na Jovin komentar?? (Raskovic!, a on je bio bas ovo sta je tu i nas VSG(P) - hrvatski Srbin)

Pa komentar
04-11-2005, 17:54
od Jove je potpuno namjestu. Sta misli VSG(P)??

sompompirovi
11-12-2005, 19:44
<font face="Times New Roman" size="+1">koliko vam je sad VSG-u(P) samopuzdanje. kad ste ekonomski na koljenima... puzite...gladujete, svi vas ucjenjuju, vase SRCE - Kosovo, vam odlazi, morate izruciti najvece heroje srpskog naroda...i to VRLO brzo.....

kazi nam leba ti...keve ti...

kazi...</font>

vidis,
18-12-2005, 19:58
Bilo kako bilo Srbi su bili i vama i toj americi primjer civilizacije, inteligencije , pameti i zivota uopste.

Sada mozete je ponizavati i to bas sa vasim dijelom koje je na snazi i dan danas (nasilje , progon , teror i unistavanje svega sto je stpsko i to sa javnom hvalo) Eto sami sebe prestavljate koje ste zvijeri mi ne moramo nista da kazemo kad se vi sami isticete koje ste zvijeri.

a sada koliko god da smo siromasni to je vasa zvijerska pomama i vasih saveznika dijelo , tudje otimati i rusiti i onda mu se naladjivati to samo mogu sotone da uzivaju u tome i da zajedno popuse svim srbima koliko ih ima i onako vam treba pameti i intelekta pa da povucete sijeme.

vidis,
18-12-2005, 19:59
Bilo kako bilo Srbi su bili i vama i toj americi primjer civilizacije, inteligencije , pameti i zivota uopste.

Sada mozete je ponizavati i to bas sa vasim dijelom koje je na snazi i dan danas (nasilje , progon , teror i unistavanje svega sto je stpsko i to sa javnom hvalo) Eto sami sebe prestavljate koje ste zvijeri mi ne moramo nista da kazemo kad se vi sami isticete koje ste zvijeri.

a sada koliko god da smo siromasni to je vasa zvijerska pomama i vasih saveznika dijelo , tudje otimati i rusiti i onda mu se naladjivati to samo mogu sotone da uzivaju u tome i da zajedno popuse svim srbima koliko ih ima i onako vam treba pameti i intelekta pa da povucete sijeme.