PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sreća iz smeća

STANOSLAV
10-10-2005, 22:38
Kontejner kao jedini izvor prehranePrema najnovijim statistikama, u Splitu po kontejnerima najviše kopaju mačke. Odmah iza njih su penzioneri i beskućnici. I Romi, naravno, kojima je to prava "stručna sprema". Ali, ima i onih poput našeg sugovornika Adriana (25), koji su mladi i ne spadaju u navedene. Adrian kaže da se od smeća dobro zarađuje te da se time bave i oni koji imaju dovoljno novca. Iz smeća se, inače, izdvajaju najviše "dobri metali" za koje se u Kaštelima ili ispod Mostina dobije više od pet ili šest kuna po kilogramu.
- U Budimpešti možeš naći "sreću u smeću"! U Švicarskoj sam našao snowboard, a nalaze se čak i kompjutori, videorekorderi. Vani već postoje i priručnici tipa "Kako preživjeti kao beskućnik" ili "Kako se prehraniti bez ičega", a postoje i novine sa sličnim temama - govori Adrian.

VGS-e bre
10-10-2005, 23:01
gde su BNP-ovi i tabele?
Razbucaj bre ovu urotu protiv Krvatske i placenike OZNE, sta cekas koji moj?

OZNA SVE DOZNA

sompipolizesmigovno
11-10-2005, 00:07
Da VGSe bre bre, ××××× li im materina urotnicka.......si vidio ti njih bre bre?!?!?!
Daj raskrinkaj bre bandu sa tvojim tabelama i studijama!! :smile06: Daj BNP, BDP, DDT, FAP Priboj, FBI,,,,,,, daj bilo sta samo rskrinkaj bezobraznu bandu placenu od Srpske Tajne Sluzbe! :)) :smile06:
Nedaj da ti itko gazi po leptirima i pticicama bre bre! :)) :smile06:

Nema VGS-a
11-10-2005, 14:53
Valjda je i on sam ukiparo, da su mu BNP-ovi devalvirali, da je to sviranje kurcu - zvaka za ludaka!
HAHAHAHAHAHAHA

Ma kolega bre
12-10-2005, 18:34
Ma tu je VGS, neboj se tu je, ne silazi sa foruma, samo kolega jesi li primetio kako bezi kao "oparen" od tema koje su pogubne za njega ili njegovu "zemlju leptirova" :)) :smile06:
E, nas luckasti VGS bre bre! :)) :smile06:

ja bi
14-10-2005, 00:25
.... rekao "bolesna Vreca Govana", ne luckasta! :)) nego to i nije nesto novo, zato necu to da kazem! :))

:o)
15-10-2005, 18:23
:))

VGS-e bre
17-10-2005, 15:54
Citas li ti ovo VGSe bre? :))

"u Splitu po kontejnerima najvisˇe kopaju macˇke. Odmah iza njih su penzioneri i beskuc´nici"! :smile06:

daj neki BNP ili neki FAP (moze Priboj) :)) :smile06:

"lazitrbe"
19-10-2005, 00:21
Sta ste bre navalili na coveka ( :smile06: ) bre?
Ja ovo nista ne verujem, citam nasu Vrecu Govana redovno ( :smile06: ) i uzeci u obzir sta on pise ovo gore nema sansi da je istina! :))
Sigurno neka nova urota placena kao i obicno os Srpske Tajne Sluzbe!
Jel´ tako VGSe bre bre breee?
:))