PDA

Pogledaj cijelu verziju : SCG član EU 2015

Mile Evropljanin
10-10-2005, 14:52
SCG član EU 2015.
V.N. 09.10.2005, 18:46:31

Dosadašnji tempo ekonomskih i političkih reformi u Srbiji i Crnoj Gori ukazuje da bi Srbija i Crna Gora 2015. godine trebalo da postane punopravni član Evropske unije, izjavio je Vladimir Gligorov, ekonomista i saradnik Instituta za međunarodna ekonomska istraživanja u Beču.
On je u intervjuu Tanjugu naglasio da bi SCG oko 2007. godine trebalo da podnese kandidaturu za članstvo u EU, koja bi bila prihvaćena 2010. godine, ali bi do punopravnog članstva moglo da prođe od četiri do pet godina. Prema njegovim rečima, ovakve prognoze zasnivaju se na dinamici dosadašnjih tranzicionih procesa u SCG, ali će u velikoj meri zavisiti i od političkih prilika u zemlji, jer je u proteklih pet godina u državnoj zajednici više potrošeno vremena na političku stabilizaciju nego na ekonomske reforme.

Tako da znate!

Vas Mile

Neces
10-10-2005, 14:59
Mile, HR deviza - kod Zemuna trebat ce ti viza...

Drugim rijecima... 2015??? Toliko optimizsticno - da bi to nazvao UTOPISTICKI!!

Prvo svega
10-10-2005, 15:07
Crna Gora nece boiti sa vama, vec u Evropi i to sama, bez cigana.
Drugo, Mile-Budalo, morat ces puno kurcina podudati, prtvo nego vas prime u EU.
Dakle pocni dudati, cigo moj, da dodjes do kvote sto prvo.
Hehehe, Mile-Dudacino.

VGS lopuzo jedna
10-10-2005, 17:54
Evo ga VGS sa kradjom nickova, kao i obicno! :))
Mile se izmedju ostalog potpisuje sa "Europejac" ..... budalo! :))
A podsetIcu te kada SCG bude usla u EU, da SI SE PONOVO POSRAO SAM SEBI U USTA! :))
Ovo 2015 je TVOJA PUSTA ZELJA, nikako realnost majmune! :))
Nego, sta je tebi ponovo? Potpuno te razbismo na paramparcad pa nemas sta drugo nego krasti nickove?
Nakrkaj se ti PLIVE nas VGSe i zaboravi na sve tvoje psihicke probleme, leptiri se "upale" posle 5 min. :))

Ma ko to kaze
10-10-2005, 18:22
ko to laze!

Mile-Evropejce
11-10-2005, 02:14
Samo ti zapocni dudati, tako da ispunis kvotu za EU.
Zapocni sa hrvatskim kurcinama, jer si naucan na njih i tako ces ispunjavati kvotu i uzivati u njma.
Reci ti nama Mile-Govnozderac, ali iskreno, dali ti je keva obrijala brkove?
Razlog sto te to pitam je da znamo dali mozemo da je zapocnemo karati kao prvo kad je brijala brkove.
Ajde MILE-MAMINO KOPILE, reci nam.
hehehehehehe

Au jbte,
11-10-2005, 14:50
gde je Grga da se osvedoci u ×××××tsku tisuculjetnu kulturu.
Tipican pubertetlija koji nema vise nikakav argument vec bez veze psuje majku - prostak nad prostacima, the worst of the worst.
Joj zalosti. Ubij se, bedo jedno!!!

Budalo
12-10-2005, 17:56
Au jebte, odkud ti ispao?
Iz kevinog dupeta?
Jebalo ti magare kevu posranu.
Citaj malo, budalo, kako vi cigani piseteo nama hrvatima, tek onda mi pregovori o mojoj kulturi, srbocigansko govno.
Diskutirao sam sa vama ciganima u pocetku, ali kad sam vidio da ste govnjari, saljem vas svih u ××××× materinu.
Nije svaka zemlja Srbija, ako ima u njoj srbocigana, prema tome od×××× gedjo glupi.
Idi u ××××× materinu ti i svi gedje iz Hrvatske.
Ubi srbe, e tek onda stavi ih na vrbe.
GOVNA SRBOCIGANSKA!!!!!!!!!!!!!

Ova je dobra:
12-10-2005, 18:04
Ubi srbe, e tek onda stavi ih na vrbe.
GOVNA SRBOCIGANSKA!!!!!!!!!!!!!

Gde si amebo bre!
12-10-2005, 18:05
Mamlaze, popusis ti svima nama nase veoma duge KURCEVE!
U slast! :))
Ne zaboravi da podrignes dva-tri puta zbog uvucenog vazduha prilikom pusenja, nemo da se zalis ako te stomak zaboli! :))