PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ne puštamo Hrvatsku u NATO dok je Gotovina na slobodi

STANOSLA
08-10-2005, 12:47
WASHINGTON - Sjedinjene Države neće podržati uključenje Hrvatske u NATO sve dok je odbjegli optuženik Haškog suda general Ante Gotovina na slobodi, rekao je u petak američki državni podtajnik Nicholas Burns.

"Dok general Gotovina ne bude u Den Haagu pred sudom za ratne zločine Sjedinjene Države neće se suglasiti ni sa kakvom sugestijom da NATO treba normalizirati svoje odnose s Hrvatskom ili tražiti da Hrvatska uđe u članstvo NATO-a", rekao je Burns novinarima pred svoj posjet balkanskoj regiji sljedećeg tjedna.

"Hrvatska želi biti član, mi to nećemo podržati dok je Gotovina na slobodi", kazao je podtajnik za politička pitanja u State Departmentu.

On je rekao kako "Sjedinjene Države smatraju da hrvatska Vlada nije ostvarila dovoljan napredak u pronalaženju i uhićenju generala Gotovine".
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/news/croatia/391751/index.do

CVRC MILOJKA
A ona dva gada, Grgur i Sved vec pomislili da je Govnovina vec oslobodjen.

Ma rekao sam vam ja..

E sad u NATO cete ako podmazete guzice i onim senatorima kao sto ste Siceru podmazali.
Hebiga, nema dzabe ni u stare babe

Ajde
08-10-2005, 12:57
ne bulazni, bre gedjo, pusti jaja naseg Ante da bude slobodan. Uvijek ga drzis za ××××× i ne pustas ga, zato Ameri misle da se skriva. Zbilja ste ××××ni cigani, nije vam bilo dosta, sto vas je Ante ×××× u guzicu, za vrijeme oluje, vec hocete da ga cijelog popusite, sada kad nam je on najpotrebniji. Dajte cigani jedni, pustite ga da nam pomogne, a jednom kad udjemo u EU, onda mozete da ga dudate opet.
Uzivajte bre bre bre cigani, ali necete vise nikada sa nama, zivotinje jedne. Po××××te sve vase brkate keve, ××××× vam materina. :smile17:

Ma na kakvoj
08-10-2005, 13:01
je Govnovina slobodi. Pa mozda bi bio makar do sudjenja da nije jedna obicna umocnica.