PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zasto mi kazemo da je nas VGS jedan obican PLIVA-narkoman?

sompidudlajmikurcinu
06-10-2005, 01:59
:))

Evo prostog primera.

Raskokodakao se nas VGS, nasa Vreca Govana iz Svedske, trazi po internetu teme koje su (po njemu) pogubne po Srbiju, trazi, lepi, "copi/paste" punom parom (imas li ti neki posao budalo?) .... i sav sretan postavi jednu temu koja ce nas (po njemu) potpuno razbiti i sve do jednoga - oterati sa foruma! Temu nazove:

"Dug Srbije 80% BDP-a, BDP2400$- Hrvatske 41%BDP-a-BDP-11200$"

.... i pocne da lepi, pocne da kaki, pocne da laze, pocne da maze .... u temi koja ima valjda 73 ulaska, sam je postirao bar 90% postova!
I tako dalje, postira li postira, lepi li lepi, te Srbija tu, te Srbija tamo, te ovi su bolji od Srbije, te ovi su jos bolji ....

i ....

dosadi to valjda kolegi pa mu on podigne temu sa naslovom:

"Dug Hrvatske 83% BDP-a, krstene zemlje pale alarm na 80%!"

.... prepisanu iz hrvatske stampe!

Sad .... i ludome je jasno da ovi VGS-ovi 41% BDP i ovi kolegini 83% BDP ne stimaju zajedno, znaci neko laze, neko kao po obicaju jede govna!

Hm ... hm .... tko bi to mogao biti .... nasa ×××××× iz Svedske ili moj kolega?

Na nase "sitno" podjebavanje i prozivanje, nasa Vreca Govana iz Svedske nije vise imala kud, nego je morala odgovoriti. Evo i odgovora:

.................................................. ......................

"ja lijepim izvore od CIA-world fact book...

Oni imaju za sve isti "arsin"... sta se toga postotka tice oni vteojatno dijele dug na vanjski i unutarnji...

Pa racunaju samo vanjski...neznam tocno...procitaj detaljnije...

Totralni je dug Hrvatske vjerojatnoi onoliko koliko ti pises... "

.................................................. ......................

?!?!?

Dakle, ×××××× nema PO-JI-MA o cemu pise .... nema BLAGE VEZE, jedino sto je bitno je naci nesto sto (verovatno uz njegovo "glasno" svrsavanje pred kompjuterom) ce u datom trenutku ocrniti Srbe i Srbiju a hrvatsku ....
..... e, hrvatska je Paradise .... kada se ta nasa dezurna forumska ×××××× naljuka PLIVE .... e onda se oci zatvaraju pred stvarnoscu, i leptirici pocnu da leprsaju .... ne bilo kakvi leptirici, nego leptirici u svim duginim bojama. Culi ste verovatno i za potocic .... da i on veselo zubori .... da ne pominjem pticice, one cvrkucu milenu i razdraganu pesmu, uveseljavajuci hrvatsku radnu klasu, koja radi, gradi i zaradjuje .... jednom reci uziva! Uziva u blagostanju!

Ili ... cisto se voli srati sam sebi u usta!
I tu se koristi PLIVA na kila .... uzme saku tableta, nadje neko ×××××× protiv Srba pa ga prilepi na forum .... mi ga kontriramo i spustimo u prasinu, gde mu je i mesto .... on se tako ponovo po×××× u svoju rodjenu gubicu .... lepo i njemu i nama! Mi se smejemo, on jede svoja govna .... kao i obicno, sve po starom!

Hehehehe, jadni, ludi VGSe .... ××××××sta Vreco Govana iz Svedske, da te nema, trebalo bi te nekako sklepati i drzati radi ispitivanja u nekoj naucnoj ustanovi (ko je rekao "ludnica will do?") ... i kao zamorce bosti iglama i ispitivati taj tvoj bolesni mozak, objavljivati naucne radove, dizertacije, i svako malo slati "priopcenje za javnost" - upozorenje ljudskom rodu, da ako primete neki od simptoma koje ti imas, odmah kontaktiraju najblizu zdravstvenu ustanovu (ko je ponovo rekao "ludnica will do?"), gde ce im biti pruzena strucna pomoc!

Da im ne bude kasno!

Bre! :))

PLIVA rules VGSe BRE
06-10-2005, 16:37
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :)) :)) :))

Pozdrav kolega, isto kao da si mene pitao. :))
Ne samo sto kenja sam sebi u usta, on se ukenja veoma cesto u svoj pravopis, tu tek PO_JI_MA nema, joj BRE da ga vidi Vuk Karadzic, kako bi mu guzu isibao! :)) :))

"vteojatno

"Totralni"

"vjerojatnoi"

HAHAHAHAHAHAHAHAHA! :))

Stvarno bre VGSe, da te nema, sto kolega rece, trebalo bi te napraviti, radi nase razonode, a boga mi i zbog svih ovih "znanstvenih opita" koje je dragi koleg vec pomenuo!! :))

:)) :smile16: :)) :smile16: :))

BRE BRE!!!! :)) :))

VGSe bre?!
07-10-2005, 12:12
VGSe bre bre bre bre breeeeee!!!! :))

Ova tema ti dokazuje ko koga siba, ko je vreca, a ko udarac! :))

Ovakav jadnik si bio od prvog dana na forumu, da, da, VGSe .... od prvog dana kada si dosao sa tvojim studijama i tabelama, koje su zajedno sa tobom bile ISMEJANE i IZZAJEBAVANE ovde na forumu i od Srba i od normalnih Hrvata! :)) Secas li se Vreco Govana kako si penio??? :)) :))
Pa svo zajebavanje posle, dok niste pozvali onu budalu iz Splita koji je obrisao forum! :)) :smile06: :smile16:
Posle si jadnice podizao teme i teme obracajuci se tvojoj "rak-rani" - FREDU, koji nije vise bio medju nama. :smile06: Podigao si na 100 tema obracajuci se njemu ..... dok su te drugi zajebavali! :))
Joj kako si glup VGSe, stvarno je "umijece" napraviti tako glupo dete, trebalo bi i to istraziti, dovesti tvoje roditelje u istu med. ustanovu pa ih dobro ispitati i analizirati.... sta su jeli u to vreme, jesu li ziveli pored neke TRAFO-STANICE, jesu li smrkali beli prah .... i tako to .... :))

I atko u nedogled VGSe, sa tobom nam nikada nije dosadno, mogu ti reci da vecina nas ovde dolazi skoro samo iz jednog razloga ..... da se izrugava tebi i tvom sjebanom mozgu! :)) A ti .... kao i svaki ×××××n, kao i svaki majmun kome je mozak totalno sjeban, najzadnji vidis i uvidis da si ti predmet zajebancije i da se svi sa tobom rugaju! :)) :smile06: . Jedan ludak nikada nece poci kod lekara i reci: "strpajte me u belu kosulju, ja sam totalno lud", njemu treba pomoc .... pa se mi uzdamo u tvoju familiju da ce ti obezbediti pomoc koju ti ocigledno trebas. Ali, molimo ih da ne zure .... pred nama su dani i meseci dobre zajebancije na tvoj racun! :)) :smile06:

Pa ti nastavi da sibas te vrece o kojima fantaziras ..... kada se nakrkas PLIVE! :)) :smile06:
Verujem da je ××××no kada PLIVA prestane da deluje .... ukus svojih rodjenih govana u ustima :smile06: , oci se otvore......stvarnost bolna pred ocima ...... sta radis onda VGSe??? Naravno da otvaras novu PLIVA flasicu! :)) :smile06:

BRE BRE! :)) :smile06: :)) :smile06:

Tebi
07-10-2005, 12:17
budalo, namozu pomoci niti u ludnici.
Ti si prosao granicu normale vec od davna.
Samo ludjaci, mogu pitati i odgovarati, kao ti, ××××××tino jedna.
:smile16: :)) :smile06:

e SINE,
07-10-2005, 12:32
SINAK, jos si tu bre bre?

Zamoli kevu da izvadi onu SAJKACU sa tavana, da onu istu koju sam joj poklonio kada sam je zadnji put OPLODIO! :))
Neka ti je da da se igras malo, da upoznas malo svoje korene, covek bez osecaja pripadnosti, nije covek! A ti hoces da budes covek valjda? :)) E, pa stavi tu moju SAJKACU na glavu i NE STIDI SE svog porekla, nego se prosetaj ulicom! :smile06: :))

Grga GN.
07-10-2005, 12:52
".., Reci svima sele, Srbi se vesele, reci svima rode Sebi kolo vode..."

Nitko ih ovdje nije pozivao, kao se kod nas ne zovu muhe, nego same dodu, i evo ovdje mozete da se osobno uvjerite kakovi su to ljudi.

Sto im je sveto a sto smjesno. Kako se ponasaju u drustvu i kako zavitlavaju. Kako fntaziraju o drugim ljudima i onda se cerekaju sami svojim primitivnim dosjetkama. Kada jos uzmemo u obzir da su to uglavnom njihovi skolovani predstavnici, onda ubrzo shvatis kakav zatvor je za normalne ljude bila ta Jugoslavija i zasto a ma bas niti jedna tepublika ili autonomna pokraina nije zeljela ostati sa njima u istoj drzavi.

Cak one republike koje su zivile od drzavne pomoci, rade su postale samostalne nego da podnasaju ovakove "ljude" u zajednickoj drzavi.

Za cudo, danas i oni nekada najsiromasniji imadu veci zivotni standard od ovih cereklija i seledzija.

Mislim da nitko, tko ovdje proboravi barem neko vrijeme, ne shvati tko i sto su Srbi.

Kao ono"...Sitan kamen do kamena", sve je ortak i kolega jedan drugom do ramena, i svi na isti kalup, svi dobri i pametni, svi nasrtljivi, lazljivi i kao u nekom transu nerealnosti, svi nesto nadmocni i uvjek u pravu, svi hrabri i heroji, svi sovitljivi i prevajani, svi saljivi i nasmijani, i svi zrtve u vjekovjecne vjekove AMIN.

Hvala vam drugovi Srboborci na ovim besplatnim prikazanijama vase kulture i od cega se sastoji vase nacionalno bice.

A sto volim njihov "vukov" inglis.

Koliko ste se nama svim popeli na mozak nije ni cuda da su vas svi nogirali.

Hajde sada jos malo psujte, cerecite se i postavljajte svoje bolesne diagnoze stvarnost.

Lijepo ste nam ovdje pokazali i dokazali zasto ste perpetual gubitnici.

Hajde ti
07-10-2005, 13:16
nama Grgo objasni, da li se slazes samnom kako ce se ovaj svet zavsiti? Sto bre cutis kao umocnica, jbto, sto mi ne odgovoris?!

Da ti ponovim, da ce poslednji na ovoj planeti ostati nekoliko najtvrdokornijih bubasvaba i tvoj neki potomak, koji vise nece imati nikoga da potplati (pa ni Shicera), i koji ce da promrlja: "konacno mrmrmrmmrrrr hik, nema mrmrmrmr Juge.... mrmmmrrr"

Grrrgo bre bre bre..
07-10-2005, 16:05
Odgovori coveku Grrrrgo bre bre!!!! :)) :)) :))

A, leba ti, koji se ××××× ti javljas u ime ovog tvog pajtasa Vrece Govana iz Svedske?? Si njegov advokat mejbi bre?
A, volis Vukov Inglis volis ha?! :)) Znaci razumes ga .... onda ces lako razumeti i ovo ..... SAK MAJ DIK! :))

Ta pizdulja od tvog pajtasa, vec legendarni clan foruma, poznat u narodu kao Vreca Govana iz Svedske, sta je sa njim??? Nema bols da stane kao musko (ovo je zanimljivo, nema bols, a treba da stane kao musko :)) ) i odgovori na zajebanciju i optuzbe? :))
Reci mu ..... u PLIVI je spas! :)) Neka se nakrka tableta pa neka kaze nesto u svoju "obranu", nesto inteligentno .... nesto "alá VGS" .... na nasu veliku radost i grceve od smeha! :)) :smile06:
VGSe bre bre bre ....... citas li ti ovo bre??!! :smile06:

:smile06:

Ma ..... SAK MAJ DIK BRE BOT OV JU! :))

BRE! :))

ma daj
07-10-2005, 16:32
KONACNO RECI VGS-u(P) - Daj nam kazi svrhu tvog obitovanja tu na forumu? Daj nam vec jednom kazi...BRE, BRE...

Sta pokusavas dokazati? Reci?

Odakle ti toliki ocaj?

Pa zar NIKAKO da prezalis domovinu?

ZASTO SI TOLIKI MAZOHISTA??

Ko te jos sevi sa svih strana?

Vjeruj mi dokurcilo mi je nabijati po tebi...

SAD - ako hoces... mogu ti jos 100 dana lijepiti najvece otrove o Srbiji i Srbima...pocevsi od 1920-ih pa do dan danas... sve iz Srpskih izvora,,,

Svaki dan mogu prilijepiti 5 novih clanaka - Specialiteti su mi opsirni clanci o razvijanju TOTALNE panike kad je HR vojska pocela malo po malo priblizavati Mrkonjicu, Grahovu itd... u detalje opisuju kako je recimo Grahovo - nakon sto je JEDNA!! granata pala na grad - cijeli se je grad u nekoliko sati isselio...isto tako sa masu po BiH, kako ste bili u rasulu... SVE je bilo gotovo... a mi bili prisiljeni stati!

Pa da se to usporedjuje sa teroristickim bombardiranjem koje ste vi priustili Hrvatima kad NISTA od oruzja imali nisu...

TO, Cetnistvo, WW2... bjezanije... seljastvo, primitivizam, i sve - sve ... sta sam tu prije dodavao...

Citao sam na nekim mjestima (nepresusan izvor)

Evo da ti odgovorim
07-10-2005, 18:46
Vreco Govana iz Svedske, od milja zvan skraceno "VGS" :)) evo ti odgovora bar sto se tice mene, za druge moras da trazis odgovor od njih. ja cu da ti izobjasnim neke stvari ....

"KONACNO RECI VGS-u(P) - Daj nam kazi svrhu tvog obitovanja tu na forumu? Daj nam vec jednom kazi...BRE, BRE... "

- Prvo, zasto koristis svoju rodjenu skracenicu? poklon koji si svom zaslugom dobio od nas! Sta ti to treba, ti si dovoljno inteligentan ( :smile06: ) da izmislis nesto drugo. :))
A inace, jasam na forumu jer sam na platnoj listi OZNE (ili tako nesto) koja mi je dala zadatak da TE ××××× U MOZAK! :))

"Sta pokusavas dokazati? Reci?"

- Zelim dokazati i reci da si ti jedna obicna ××××××, jedna ustaska smrda, koja svojim prisustvom i svojim bolesnim mozgom kontaminira okolis, bilo gde se u tom trenutku nalazio .... skraceno, ovo mesto je tako divan portal zajebancije, posebno od kada si se ti pojavio i poceo da nas uveseljavas! :))

"Odakle ti toliki ocaj?"

- Molim? De, pogledaj u ogledalo, videces OCAJ! :))

"Pa zar NIKAKO da prezalis domovinu?"

- Koju domovinu VGSe bre bre? Ti si toliki ludak da stvarno mislis da je neko od nas iz hrvatske?!?! Hehe, nije ni cudo, ti si svojevremeno mislio da su svi ti likovi koji su te dovodili do ludila, jedna te ista osoba! :)) Secas li se VGSe bre bre, Crus, Freddy, Sidarta, Hristos .... :))

"ZASTO SI TOLIKI MAZOHISTA??"

- Neznam sta ti podrazumevas pod "mazohizmom", tacno je da ja volim malo ZESCI SEX, that´s all .... za razliku od tebe koji, moram da priznam, imas malo cudan FETISH .... ×××××× U SVOJA RODJENA USTA - tvoj "trade mark" od kada si se dogmizao na ovaj forum! :))

"Ko te jos sevi sa svih strana?"

- Da, ko? Cime? Sta to lupetas leba ti? Ljudi su ti se rugali i zajebavali te ovde od prvog dana, dok si se ti u medjuvremenu svadjao sa likom koji ne dolazi na forum vec skoro 3 (tri) godine .... mislis na tu sevu?! E, onda moras da "rifrejziras kvescen" bre i da pitas: "Ko me sevi sa svih strana?" :))

"Vjeruj mi dokurcilo mi je nabijati po tebi... "

- Hahahahaha! :)) Vidi gornji odgovor! :)) I ne kaze se "dokurcilo" na "novokomponovanom hrvatskom", kaze se "donjeznilo"! :))
Slusaj VGSe, da te ja tebe nesto priucim bre bre .... da bi nekoga nabijao - moras da imas ×××××! Ne mlohavi njeznik - pravu KURCINU! :))

"SAD - ako hoces... mogu ti jos 100 dana lijepiti najvece otrove o Srbiji i Srbima...pocevsi od 1920-ih pa do dan danas... sve iz Srpskih izvora,,, "

- Mozes ×××××! :)) Mozes iz "sources" dr. ×××××× Budjmana i njegovih idiota i majmuna koji vam pokusavaju isprati mozak o tome ko ste vi hrvati i odakle ste se dogmizali na Balkan! :))

"Svaki dan mogu prilijepiti 5 novih clanaka - Specialiteti su mi opsirni clanci o razvijanju TOTALNE panike kad je HR vojska pocela malo po malo priblizavati Mrkonjicu, Grahovu itd... u detalje opisuju kako je recimo Grahovo - nakon sto je JEDNA!! granata pala na grad - cijeli se je grad u nekoliko sati isselio...isto tako sa masu po BiH, kako ste bili u rasulu... SVE je bilo gotovo... a mi bili prisiljeni stati!"

- Hehehehehehe! :)) Da tebe nije dr. Sranjo ili cale njegov napravio? :)) Slusaj ×××××NE, nebi vam se STRVA ZNALO DA SE JNA NIJE POVUKLA! SAKUPLJALI BI VASE OSTATKE DAN-DANAS PO AUSTRIJI I OKOLNIM ZEMLJAMA! :))

A sto se tice 5 postova dnevno, veruj mi imam i ja, 15 dnevno, ako hoces! :))

"Pa da se to usporedjuje sa teroristickim bombardiranjem koje ste vi priustili Hrvatima kad NISTA od oruzja imali nisu... "

- Hahaha! :)) Vidi gornji odgovor! :))

"TO, Cetnistvo, WW2... bjezanije... seljastvo, primitivizam, i sve - sve ... sta sam tu prije dodavao... "

- Odgovor na ovo .... sledi u sledecih par postova! :))

U medjuvremenu, da ne zaboravim: Oprem Bre Dobro, moj ×××××vi VGSe bre bre! :))

Evo ti jos VGSe
07-10-2005, 18:49
Evo ti odgovora VGSe :)) :

1) "Hrvati nikada u historiji nisu imali vladara koji je govorio njihovim jezikom"(Franjo Josif)

2) "Hrvati to su dronjci"(Franjo Josif)

3) "Hrvati su izmet ljudskog roda (Adolf Hitler)

4) "Hrvati su najhrabriji narod na svetu ne zato sto se nicega ne boje, nego zato sto se nicega ne stide"(Jovan Ducic)

5) "Od svih naroda na zemaljskom saru, Hrvati su najgrozniji"(Karl Marx)

6) "SACUVAJ NAS BOZE KUGE, RATA I HRVATA”
(Nemci na katedrali u Augsburgu)

7) "Hrvate treba staviti pod starateljstvo"(Teodor Ruzvelt).

8) ""The crimes of the fascist Ustashe against the Serbs in the notorious camp of Jasenovac must be known - crimes that are the worst ones along with those committed against the Jews in the Holocaust." (Simon Wiesenthal)

9) "The greatest genocide during World War II, in proportion to a nation's population, took place, not in Nazi Germany but in the Nazi-created puppet state of Croatia". (Professor Edmond Paris, "Genocide in Satellite Croatia, 1941- 1945," Chicago, 1961, The American Institute for Balkan Affairs, from the introduction of the book.)

10.) "Even the most extraordinary massacres in the darkest era of history would not soil its name - Croatia... Kill, kill, scream the Ustashi against Serbs. And they cut their heads off and throw bodies away into the Sava river which flows slowly and gravely in the direction of Belgrade...
Neither Fascists nor Nazi have the remotests resemblance to the Ustashi, they are a fauna absolutely extraordinary and strange..."
(Alfio Russo, in his book "Revoluzione in Jugoslavia", Roma 1944)

11. "Pavelic's contacts are so high, and his present position is so compromising to the Vatican, that any extradition of Subject would deal a staggering blow to the Roman Catholic Church."
(The American Counterintelligence Corps office in Roma, 12th of September 1947)

12) "Broj ubijenih Srba na teritoriji Hrvatske je izmedju 300.000 i 700.000, ja verujem da je tacna brojka od 500.000"
(Nemacki opunomoceni ministar Treceg Rajha u Zagrebu general Edmund Glase fon Horstenau)

13) "A good Ustashi," he told his men, "is he who can use his knife to cut a child from the womb of its mother." According to an Italian correspondent, Pavelich once put a wicker basket on his desk - filled with 40 pounds of eyes gourged from victims of the Ustashi".
(Partisans and Guerillas, W.W.II," Ronald H. Bailey, Time-Life Books, Edition 1978, page 87.)

14) "According to the reports that have reached me, my estimate is that the number of those defenseless slaughtered is some THREE QUARTER OF A MILLION. :=750,000:"
(Herman Naubacher, Hitler's personal assistant for the South-East Europe and the Balkan affairs, in his book "Sonderauftrag Sudosten 1940-1945. Bericht eines fliegenden Diplomate", Gottingen, 1956, page 31.)

15) "The Ustashi massacres had been the greatest massacre to take place ANYWHERE in the West prior to, during, or after that greatest of cataclysms, the Second World War".
(Baron Avro Manhattan, "The Vatican's Holocaust," Ozark Books, 1986, page 54)

16. "Soon Ustasha bands initiated a BLOODY ORGY of mass murder of Serbs unfortunate enough not to have converted or left Croatia on time.
THE ENORMITY OF SUCH CRIMINAL BEHAVIOR SHOCKED EVEN THE CONSCIENCE OF GERMAN COMMANDERS".
(Worldmark Encyclopedia of the Nations, Europe, edition 1995, page 91, entry: Croatia)

17) Samo jedan Link, citaj VGSe mamu ti ×××××, citaj i nauci ko ste i kako vas svet gleda. Citaj vasu sramnu "povjest":
http://www.diacritica.com/degenerate/4/pavelic.html

18) Title: "Embracing the Brutalities of the Past"
Excerpts (quote):
In Croatia, dangerous signals are appearing on the political landscape Croatian President Franjo Tudjman and his conservative, nationalist party recently won majority in the Croatian Parliament. Tudjman, one of the authors of the "Jasenovac Myth", reduces the number of Jewish victims of the Holocaust from six million to one million, and states that historical data about Jasenovac is "inflated". He further wrote of alledged "PARTICIPATION OF JEWS IN THE LIQUIDATION OF GYPSIES IN JASENOVAC," AND ACCUSED JEWS OF HAVING TAKEN "THE INICIATIVE IN PREPARING AND PROVOKING NOT ONLY INDIVIDUAL ATROCITIES BUT ALSO *MASS SLAUGHTER* OF NON-JEWS, Communists, Partisans and Serbs." ...

If it looks like a duck,
walks like a duck,
quacks like a duck...
the chance is - it is a duck!

(The Wiesenthal Center's World Report
Avgust 1990, Vol 11 No 3 Circ. 376,280, Page 9)
(Have in mind that this was published a YEAR *BEFORE* the war in Yugoslavia broke out!)

19) Title: "War raises old anxieties for Croatian Jews"
"...Jewish leaders were UNANIMOUS in saying they saw worring PARALLELS BETWEEN THE NAZI AND PRO-NAZI MASSACRES OF 50 YEARS AGO and the unease of Jews in Croatia under strongly nationalist regime in the break away republic TODAY.
A Jewish community centre and cemetery were damaged by explosives two months ago in the Croatian capital, Zagreb, and local Jews there have been subjected to death threats and other intimidation...
..."What worries us is that those in power in Croatia NOW are largely THE SAME AS DURING THE NAZI ERA," said Dr. Klara Mandic, a senior Jewish community leader...
"In some cases THEY ARE EXACTLY THE SAME PEOPLE, now in their seventies and BACK from exile under the Communists. In other cases, they are the CHILDREN OF THE USTASHA".
"THEY WEAR *THE SAME BLACK SHIRTS*, the same black trousers, many carry THE SAME "SERBO-SEKS" (KNIVES FOR SERBS). Tudjman... has prepaired an athmosphere similar to that at the start of the Second World War..."
("The Independent", October 21, 1991, foreign news, page 10. Excerpts from an article written by Phil Davidson.)

20) "Croat Field Militant Militia - Nationalist Party Fighters invoke images of Fascist Past"
(Quote)
...Ultra-nationalist Croatian party of Rights... on the wooden stocks of their authomatic weapons, some fighters in the militia have carved the U symbol of Croatia's notorious Ustashi government that, in 1941-45, collaborated with Adolf Hitler and converted Eastern Orthodox Serbs to Catholicism. Hundred of thousand Serbs not converted were expelled from the fascist state of murdered in death camps...
...As the war intensified, the initials of the wartime Ustashi regime were scrawled on more and more buildings across Zagreb.
At a posh hotel wedding reception here an Saturday night,... two young men stood at the large table and raised stiff right arms in the "Sieg Heil!" salute of Nazi Germany...
(The Washington Post,
October 10, 1991, Page A31
Excerpts from an article by Blaine Harden)

nastavak DOOOOLE bre bre! :))

A evo ti jos malo
07-10-2005, 18:51
21. "UNRECONSTRUCTED NAZISM ON DISPLAY -
The Germans warmly support the Croats. Kenneth Roberts says this reuniting of Second World War allies is distasteful"
(Quotes:)
The Croatian government has revived many of the paraphenalia of the Nazi puppet regime headed by Ante Pavelic in the early 1940s. STREETS AND SQUARES HAVE BEEN RENAMED AFTER USTASHA HEROES...
...Plans are well under way to REINSTATE the kuna, THE CURRENCY OF THE FASCIST STATE. THE CROATIAN FLAG ONCE AGAIN SPORTS SAHOVNICA, THE RED AND WHITE CHEQUERED SHIELD (!!!) WHICH SYMBOLIZED PAVELIC'S STATE - symbol which some... equate with a reunited Germany flying the swastika...
...the government suggests reburying Ustasha dead in the same plot as the Jewish victims of Croat-run concentration camps...
...The country lives under a heavy police influence, overt and secret...
...Editors who display independence of thought find themselves periodically summnoned to police offices for "guidance"...
...It is less easy to explain that lack of international reaction to the RESURGENT FASCISM *SO EVIDENT* in the building of the new nation. British suggestions of economic sanctions on account of Croatia's military involvement in Bosnia have been repeatedly blocked by Germany... Germany is siding with Croatia... former partners in tourism and GENOCIDE. On the American side, THERE ARE NONE SO BLIND AS THOSE WHO WILL NOT SEE. SWASTIKAS, BLACK UNIFORMS, *RAPE AND PILLAGE* fade into insignificanse beside the demonic image the State Department has built for the Serbs.
(THE SPECTATOR, March 19 1994, pages 16, 17, 18. Excerpts from an article by Kenneth Roberts)

22) "JASENOVAC, the largest concentration camp in Croatia. Jasenovac was in fact a complex of several subcamps, in close proximity to each other, on the bank of Sava river... established in August 1941 and was dismantled only on April 1945...
SOME SIX HUNDRED THOUSAND PEOPLE WERE MURDERED AT JASENOVAC, MOSTLY SERBS JEWS, GYPSIES, AND OPPONENTS OF THE USTASHA REGIME... The living conditions in the camp were extremely severe... a particularly CRUEL regime, and UNBELIEVABLY CRUEL BEHAVIOR BY THE USTASHE GARDS."
(Encyclopedia of the Holocaust, Vol 2, page 739 )

23) Croatia (NDH) - Nazi Puppet State!
(Encyclopedia Brittanica)

24) "The Ustashi murdered and tortured Jews and Serbs in indescribably bestial fashion. One of the most notorious camps in Hitler's Europe, Jasenovac, was in Croatia. Here the Ustashi used primitive implements in putting their victims to death - knives, axes, hammers and other iron tools. A characteristic method was binding pairs of prisoners, back to back, and then throwing them into the Sava River. One source estimates that 770,000 Serbs, 40,000 Gypsies and 20,000 Jews were done to death in the Jasenovac camp."
(Dr. Nora Levin, "The Holocaust - The destruction of European Jewry 1933 - 1945," Schocken Books, New York, Edition 1973, page 515)

25) "Nikad vise rata, nikada Hrvata"!
Ukrajinska poslovica/izreka je proizvod ustasa na Istocnom frontu gde su masovno klali pravoslavno zivlje, a da ti jadni ljudi nisu ni znali pre toga ko su Hrvati. Tako su jednom prilikom opkolili za vreme casa neku skolu i svu decu u njoj zaklali.
To ukrajinci nikada pre ni od koga nisu doziveli. Samo mi Srbi znamo ko ste vi u stvari - ISKOMPLEKSIRANO-BOLESNI ljudi koji su nakon vekovnog ropstva pod Madjarima i urodjenog kukavicluka bili spremni da se obracunavate samo sa slabijima i nemocnima - CIVILIMA.

26) "Horvat nem ember!" (Hrvat nije covek.)
Ova madjarska narodna poslovica/izreka, nastala nakon sto su Hrvati pomagali Austrijancima gusenje ustanka u Madjarskoj (pokusali su se otcepiti od Austrije), kada su Hrvati masakrirali madjarske zarobljenike.

27) "Oruzje hrvatskih vojnika je malj".
Italijani su ovu plasirali nakon ubijanja uhvacenih italijanskih vojnika u Prvom Svetskom Ratu - maljem.

28) "HRVATI SU ISKOMPLEKSIRANA MESAVINA MADJARA, ITALIJANA, OGURA, SRBA, CEHA, ITD.... koja JE ODUVEK SLUZILA I SLUZI TUDJINU".
(KUKULJEVIC)

I to sve pre zadnjih ratova VGSe bre bre bre!
Odatle .... odatle citaj u Trpimirovim postovima, cija se citanost Btw, uskoro penje na 5000 ulazaka!

Citaj VGSe, citaj i uci .... uci kako su drugi gledali i kako vas jos gledaju!

Ponosan?

Hahahahahaaaaahaaaha! :)) :)) :))

Ciao, Vreco Govana iz Svedske, gud baj LJUDSKA KANALIZACIJO bre bre! :)) :smile06:

ajoj bre VGSe
08-10-2005, 01:14
samo jedna kratka stvar, posle ovog tvog rascinjavanja na proste (vrlo proste) cinioce od strane mog kolege, dragi bre nas VGSe, da ti imas ista ljudsko u sebi,imalo osecaja za sramotu,stid,ti bi se moj bato pokrio dobro po usima,podvio rep i nestao sa foruma negde u tri picke materine gde te niko vise nemoze naci.
ali, zanjuci te sve ove godine, ti nemas nista ljudskog u sebi,nemas osecaj za stid i sram (rep ti je podvijen anyway), tako cemo te na nasu veliku radost jos gledati po forumu i smejati se od srca tvojoj ludosti i gluposti.
jadna li ti kukavica majka, zasto, o zasto ne rodi kamen? zasto mora da se stidi zbog tebe, zasto se udala za glupu ustasku amebu od tvog tate, kad je mogla da rodi normalno dete sarajuci okolo bez gacica sa bilo kim drugim. :smile16:

Da jebote,
08-10-2005, 01:33
sto kaze moj kolega, bolje da je kamen rodila, pa da svinje imaju od sta da se cesu, nego sto je VGS-a rodila.

Da,jbte bre
08-10-2005, 12:53
a mogla bi i da sedne na kamen,kada je umorna :)) ovako se samo srami :smile06:

VGSe bre bre
09-10-2005, 16:36
VGSe bre bre,

mi svakako ocekujemo "inteligentan" ( :smile06: ) odgovor na ovo gornje kolegino ×××××× po tvojoj glavi! :))

Nemoj bre da nas razocaras bre! :smile06: