PDA

Pogledaj cijelu verziju : VIZE VIZE VIZE!

sompipoushimigovno
06-10-2005, 00:39
Pljačka banke u središtu Čakovca

Neposredno prije 9 sati nepoznati mlađi muškarac upao je u čakovečku poslovnicu banke Kovanica i uz prijetnju pištoljem opljačkao veću količinu domaćeg i stranog novca. Policija PU Međimurske potvrdila je da je pljačkaš u banku u središtu Čakovca upao naoružan pištoljem kojim je prijetio, a u ruci je imao i sprej za koji se tek treba utvrditi radi li se o suzavcu. Napadač je prema iskazima očevidaca mlađi muškarac visok oko 170 centimetara, koji je bio odjeven u plave hlače i plavu jaknu. Prema neslužbenim saznanjima, u banci su u trenutku zločina bile tri osobe zaposlene u poslovnici banke, a lopov je odnio više od 100.000 kuna. U trenutku pljačke u banci nije bilo klijenata, a banka je opremljena sustavima videonadzora što će policiji pomoći u utvrđivanju okolnosti pljačke.

///////////////////////
Ma sto se ne uvedu te vize konacno???
Sto da ne i vize prema HR pucancima - cim obije banku, das mu vizu, jbga.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

somppoushimicmar
06-10-2005, 00:48
PALO 8,3 KILOGRAMA ’SPEEDA’
VRIJEDNOG 1,66 MILIJUNA KUNA

Saša Ranković iz Zagreba s pošiljkom speeda zaustavljen je na kontroli granične policije u selu Čaporice pokraj Trilja. Droga je pronađena u dvostrukim stijenkama njegova golfa

Načelnik Ivan Kasum sa zaplijenjenom drogom/Nikola BRBOLEŽASPLIT - Najveću zapljenu droge amfetamina, poznatijeg kao speed, "odradili" su policajci Postaje granične policije Trilj u ponedjeljak oko 20 sati, gdje su se "dokopali" 8,3 kg opojne droge koju je prevozio Zagrepčanin Saša Ranković (42).
Trojica policajaca u mjestu Čaporice zaustavila su golf zagrebačkih oznaka čiji im je vozač bio sumnjiv. Njihov policijski "njuh" nije ih prevario: Zagrepčanin je u oplatama stražnjih vrata crnoga golfa TDI skrivao pet paketa "tabletica", koje na crnom tržištu premašuju 1,66 milijuna kuna.
— Zagrepčanin je uhićen te je protiv njega podnesena kaznena prijava zbog zloporabe opojnih droga - rekao je načelnik PU splitsko-dalmatinske Ivan Merćep, dok je Nikola Klarić Kukuz, načelnik Postaje granične policije Trilj, dodao kako je policajce, koji su već bili pohvaljivani za svoj uzoran rad, privuklo sumnjivo ponašanje vozača.
— On je od prije poznat policiji, a nakon vještačenja amfetamina znat ćemo radi li se o domaćoj ili stranoj proizvodnji, dok ćemo Privođenje uhićenog Zagrepčanina/Ante ČIZMIĆnastavkom krimobrade pokušati otkriti i destinaciju gdje se speed trebao prodavati — pojasnio je novinarima Ivan Kasum, načelnik Odjela kriminaliteta droga.
Droga je poslana na vještačenje, dok je Ranković u 17 sati u utorak priveden istražnom sucu Županijskog suda u Splitu.
Njegov poprilično intelektualni izgled nije odavao osobu koja je već odavno poznata policiji, i to ne samo zbog droga nego i pljački, kao i prijevara, neslužbeno doznajemo. Je li bio samo teklić koji je drogu prevozio ili je bio i vlasnik droge i njezin prijevoznik, sada je nemoguće doznati. Nije jasno niti gdje se trebalo unovčiti ovo "bijelo" bogatstvo, jer gram speeda na ulici je oko 200 kuna. Doznajemo kako se Saša Ranković cijelo vrijeme nakon uhićenja pred policijom branio šutnjom.

/////////////
Ma dobro si ti VGS-e rekao:
VIZE 4-EVER!!!

PLIVA RULES

vize samo
06-10-2005, 10:10
sa Srbijom...4-ever!!

Ili barem dok se ona orijentalno/divljacka balkanija ne civilizira...

a sta se toga tice ja sam pesimist! Dakle VIZE 4-ever!

POGLAVLJA
06-10-2005, 14:21
O KOJIMA ĆE SE PREGOVARATI S EU-om

1. slobodno kretanje roba
2. slobodno kretanje ljudi
3. slobodno pružanje usluga
4. slobodno kretanje kapitala
......

Joj Svede, sve se zareklo protiv tebe, u ××××× materinu. :(

Za vas srbe
06-10-2005, 14:37
Vrijedi ona prva:
Kretanje robova hahaha, sto i jeste idioti srbociganski. Ono drugo: kretanje ljudi, to nevrijedi za vas, jer niste ljudi.
Dakle u ××××× materinu, nemojte se veseliti mali srbocigancici.
:smile16:

mali majmune
06-10-2005, 16:28
malecki, ajde fino se ti nadudlaj nase Srpske veoma duge kurcine, podrigni dva-tri puta i idi da spavas! :))

B>R>E! :)) :smile06: :))

Vidi
06-10-2005, 16:40
ti njega, kako se ljuti?
Ja sam mislio da ti se ne dize, poslije OLUJE BRE BRE BRE ×××××NE.
Kako ti kazez budalo: Hoces bananu?
Samo ja je ne gulim stoko ciganska, umri bre bre bre ×××××ne. Ma kakvi umri?
KREPAJ STOKO ××××× SMRDLJIVA.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Pa zar ti nije
07-10-2005, 11:23
seja pricala kako se dize?!

A pricala mi: "e bas mi dosadili nekakvi njeznici, jebali ih njeznici, hocu bre srpske kalabestere kao sto sam i navikla."

VIZE I SAMO VIZE
07-10-2005, 12:10
ZAGREB - Građanin koji je jutros pokušao spriječiti pljačku poslovnice Zagrebačke banke u naselju Drvinje, u Općoj bolnici Sveti Duh je podvrgnut hitnom kirurškom zahvatu zbog teškog ranjavanja u desnu nožnu preponu, uslijed čega je izgubio mnogo krvi, pa se liječnici bore za njegov život, doznaje se u bolnici.

Predstojnik Klinike za kirurgiju Tomislav Anić izjavio je Hini da je metak, koji je prošao kroz tkivo, razorio glavnu venu koja prikuplja krv te je u tijeku njezina rekonstrukcija.

"Ozlijeđeni je u bolnicu primljen u 9,40 sati bez pulsa i tlaka te sa raširenim zjenicama. U međuvremenu zaustavljeno je krvarenje, pacijent povremeno diše te ima tlak i puls, no njegov je život u opasnosti", rekao je Anić.

Po novim informacijama iz zagrebačke policije, pljačku poslovnice Zagrebačke banke u 9,15 sati izvršila su dvojica naoružanih pljačkaša koji su ušli banku i uzeli neutvrđenu količinu novca. U tom trenutku u banci je bilo osam zaposlenika i troje klijenata, a ispred banke ih je čekao treći pljačkaš u crnom automobilu Fiat uno.

Doznavši za taj događaj u obližnjem kafiću, dvojica veterana Domovinskog rata krenula su zaustaviti pljačku, no jednog od njih pljačkaš je teško ranio u natkoljenicu te je ranjeni, izgubivši puno krvi, prevezen u Opću bolnicu Sveti Duh.

Automobil kojim su pljačkaši pobjegli pronađen je nedaleko od banke u Hanamanovoj ulici a zasad se ne zna kojim su prijevoznim sredstvom nastavili bijeg. Utvrđeno je da je pronađeni automobil vlasniku ukraden prije mjesec dana.

Zamjenik načelnika zagrebačke policije Dubravko Novak izjavio je da je policija odmah blokirala uže i šire područje oko banke te da su sve policijske snage "dignute na noge".

O vrsti oružja i drugim pojedinostima Novak nije želio govoriti dok traje očevid.

VIZE I SAMO VIZE, sto rece Vreca Govana iz Svedske.

VIZE VIZE
07-10-2005, 16:14
Da samo za SRBE!SAMO ZA SRBE!!

Da li je to tebi jasno! Samo za SRbe...

A oni koji nam budu dostupni -ti na VRBE!!

A sta bi nas VSG(P)? Setao se slobodno po HR? Kao da nista bilo nije? Vi iznutra izdali domovinu na najogavniji i najdivljiji nacin...ujedinili se sa maticom...napravili necuvene zlocine po HR...u namjeri da ju izbrisete sa lica zemlje?? I?? sad bi kao da se nista dogodilo nije?

Pa da li si ti NORMALAN?? Zar ti zaista tako rezoniras? Ja ti mogu garantirati da jos barem, BAREM!!! 10 godina Srba u HR biti nece! To malo sta dolazi, je beznacajno!

Samo ako se dogodi CUDO! da ona civilizirana trecina preuzme vlast - i jos vece cudo - da uspije civilizirati jos barem jednu trecinu - e onda bi se mozda pocelo nesto dogadjati...

A SADA??? Pa Srbima treba BAREM!!! 10 godina da im se mozgovi pocinju dekontaminirati - a proces jos poceo nije! NO WAY!!!

VIZE-VIZE!! 4-ever! Za Srbe (inace VRBE)!

VIZE..PLIVA..LEPTIRI
07-10-2005, 16:21
DA ..... VIZE .....VIZE ..... VIZE .... RIMSKO CARSTVO ..... RIMSKO ..... CARSTVO .... GRANICE ..... RIMSSSSSS ...... KOOOG ..... CARSTVA ..... VIZE ...... VIZE ...... MRZ ..... MRZIIIIIIM ....... SRBEEEEE ...... VRRRRBE ...... DAJ MI TABLETE ..... PLIIIIIVA ...... DAJ PLIIIIVUUUU ..... DAJ .... DAJ ...... LEPTIRI ..... POTOCICI ...... PTICICEEE ..... DAJ ..... BRZOOOO ...... TAKOO ..... MMMMMMMMM ..... ...... ..... .....

.... .... .... .... .... (oci su ukrstene) ..... ....

... .... ..... TILT! :)) :smile06: :)) :smile06:

sompipopusimikalabas
07-10-2005, 23:14
Zagreb: Opljačkano više od pola milijuna kuna; ranjeni građanin i dalje kritično
Arhivska fotografija

ZAGREB - Liječnici se i dalje bore za život 52-godišnjeg Dragutina Golika, jutros ranjenog pri pokušaju hvatanja razbojnika koji su opljačkali više od pola milijuna kuna iz banke u zagrebačkom naselju Drvinje, doznaje se u Općoj bolnici Sveti Duh.

Predstojniki Klinike za kirurgiju Tomislav Anić izvijestio je da je nad ranjenim Golikom obavljena operacija rekonstrukcije glavne vene u preponi desne noge, te da ima puls i tlak, ali je zbog gubitka velike količine krvi njegovo stanje još uvijek neizvjesno.

Veteran Domovinskog rata Dragutin Golik jutros je iza 9 sati s prijateljem pokušao nenaoružan spriječiti bijeg dvojice naoružanih i maskiranih pljačkaša, od kojih ga je jedan iz pištolja ranio u nogu.

Kako je novinarima na mjestu događaja izjavio Golikov prijatelj, također ratni veteran, pljačka se dogodila dok su oni sjedili u obližnjem kafiću "Volta". "Netko od ljudi nam je viknuo da su opljačkali banku, na što mi je Golik rekao - Riki, ajmo ih. Potrčali smo za njima, no jedan je počeo pucati, na što sam se ja bacio iza jednog automobila", kazao je i četiri sata nakon pljačke vidno potresen prijatelj ranjenog Golika koji je želio ostati anoniman.

Poslovnicu Zagrebačke banke u 9,15 sati opljačkala su dvojica naoružanih muškaraca, maskiranih kapama i rukavicama koje je ispred banke u fiat unu čekao treći razbojnik. Nedaleko od banke policija je ubrzo pronašla taj automobili, no nepoznato je kojim prevoznim sredstvom su nastavili bijeg.

Po posljednjim policijskim podacima, razbojnici su iz banke odnijeli više od pola milijuna kuna, a pljačka je snimljena video kamerama u banci.

Razbojnici su najvjerojatnije bili naoružani pištoljima, a u bijegu su ispalili najmanje dva hica, kazao je načelnik Ureda načelnika zagrebačke policije Krunoslav Borovac. Dodao je da su već izuzeti neki tragovi te da predstoji izuzimanje mikrotragova iz pronađenog automobila, koji su pljačkaši ukrali vlasniku prije mjesec dana.

Na upit povezuje li jutrošnju pljačku s onom prošlog mjeseca u poslovnici Fine u Zvonimirovoj ulici kada su ubijena dvojica zaštitara, Borovac je rekao kako za to za sada nema indicija, ali da se to ne može ni isključiti.

Pola milijuna kuna :) - mashala mashala!
Nije lose, VGS-e, plus ranili jednog idiota takvog kao ti koji je isao da hvata lopova goloruk. HAHAHAHAHAHAHA

Hajde bre VGS-e uvodi te VIZE, sta cekas, koji moj, vidis li da ce ti Srbende isprazniti zemlju sarenih leptirica...

Kakva
08-10-2005, 00:12
je ovo ××××××TINA?
Tko ga pusti iz ludnice, majku mu ×××××?
:smile13:

VELIKA VECINA
08-10-2005, 09:34
Hrvata ja za uvodjenje VIZA! U principu vize SAMO ZA SRBE!! SAMO ZA SRBE...

Inace kako rekoh... Na VRBE!!

No posto smo mi maleni, sitna ribica za EU i svijet, ONI nas! pokusavaju prisiliti da vas opet zavolimo... i postoji opasnoist da VI OPET krivo protumacite signele (sve govori da ce tako biti), I DA VAS opet kaci novi genocid...

Sta ces VGS-u(P), moj jadni mali proljevcicu...koji ni sam neznas sta?? zelis dokazati? Sta stalno lijepis i tipkas? Koji cilj? Svrha? ... lud znam...to je vecina Srba, ali daj nas jos malko prosvijtli...malo se potrudi da nam objasnis svrhu tvog mazohizma tu na forumu...

ja piso pozrtvovnog borca za srpstvo... ali?? STA? ...daj nam detaljnije malo objasni... bre, bre, bre... daj nas opasulji...bre

PLIVA RULES VGSE
08-10-2005, 12:44
hehehehehe :)) odgovor ti je ostavio kolega u temi u kojoj te proziva da si pliva narkoman. :))
kako ti se ne dosadi biti tko jeban celo vreme? :))
em imas najbolesniji fetis za koji sam ikada cuo, "×××××× samome sebi u usta", em volis da dudlas i volis ga skroz do grla "jovo-nanovo"! :))
Hehehehehehe :smile06:

STANOSLAV
08-10-2005, 12:56
Pljačkaši banke u Drvinju i dalje u bijegu

ZAGREB - Razbojnici kojima je jučer trebalo manje od dvije minute da opljačkaju pola milijuna kuna iz Zagrebačke banke u Drvinju još nisu otkriven, a policija je danas pozvala građane i moguće očevice da im pomogne u hvatanju trojice pljačkaša koji su u bijegu teško ranili jednog građanina.

Načelnik Sektora zagrebačke kriminalističke policije Željko Prša izvijestio je na konferenciji za novinare da su kamere u banci snimile pljačku koja je trajala minutu i 45 sekundi, ali da se lica dvojice razbojnika ne vide jer su bili dobro maskirani s navučenim potkapama na glavi. No, treći razbojnik, koji je čekao ispred banke u crnom fiat unu, najvjerojatnije nije bio maskiran, nosio je svijetlu jaknu. Prša je kazao da pljačkaši najvjerojatnije nisu stariji od 30 godina te da jedan od njih ima plavu kosu. Dvojica koja su jučer iza 9 sati naoružani pištoljima upali u banku bili su u trapericama, tamno plavim jaknama s kapuljačama, svijetlim tenisicama i rukavicama na rukama. U banci je u tom trenutku bilo osmero zaposlenika i dvadesetak stranaka, no jedan od razbojnika je desetak njih pustio vani, dok je drugi, visok između 180 i 185 centimetara i srednje građe, prisilio službenicu banke da otvori prostoriju sa sefom, a potom i sef iz kojega je sam u sportsku torbu ubacio novac. Prša je potvrdio da je određena svota novca upravo prije pljačke dopremljena u banku.

Ma uhvatice ga za njeznik, jel tako VGS-e BRE, kad nece tebe da slusaju da uvedu vize.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

STANOSLAVE
08-10-2005, 13:04
Dali jos uvijek volis, da pusis kurcine?
××××te, pobjego si a nisi ostavio adresu.
Moram te naci bre bre, da mi opet popusis. Ovaj bre bre Mile, sto je tu, nije niti polovicu dobar kao ti, ajde brale vrati se u Krajinu da mi pusis.
PLEASE, PLEASE,PLEASE, evo dok mislim na tebe, karina mi se dize ali i tvoja keva nije losa. Dakle dodji sa kevom bit ce karina za vas oboje. :))

Kad bi
09-10-2005, 16:15
Nam VSG(P) kazao - ZASTO je da vize ostanu pod svaku cijenu? Sta ce mu to?
U principu, "Krajinase" poznam... teko da ce neki cetnik proci i vratiti se samo tako...

Ali ne poznamo drugu srbadiju, a Cetnici dobijaju preko 40% glasova... prijete i otvoreno kazu da cekaju samo priliku ... samo novu priliku! Pa da vrate stvari gdje su bile (trebale biti?)...HEJ VSG-u(P)...

nema vise PLIVE
09-10-2005, 20:14
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

TILT! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Vidi ove
10-10-2005, 00:32
×××××× id VGS-a, leba ti:

"Nam VSG(P) kazao - ZASTO je da vize ostanu pod svaku cijenu? Sta ce mu to?
U principu, "Krajinase" poznam... teko da ce neki cetnik proci i vratiti se samo tako..."

Pa majmune jedan, dokle ces da izigravas forumsku budalu bez konkurencije da ti se svi grohotom smeju. Zagovaras nesto prevazidjeno, anahrono, zastarelo...
Vec ti je receno da su vize bile popularne u vreme hladnog rata i podeljenosti sveta. Pukao Berlinski zid, pukle su i vize, gotovo.

Hajde, ponovicu ti moje misljenje.
Sto se mene licno tice, bas me briga jer ne zivim ni u Srbiji ni u Hrvatskoj, ali sam u globalu protiv necega sto jednog individualca ogranicava u kretanju, jer se to kosi sa ljudskim slobodama.

Drugo vize uvek stete i jednoj i drugoj strani. Privredni tokovi izmedju nase dve zemlje naglo se uspostavljaju, i uvoditi vize bile bi so na ranu.

VIZE SU UKINUTE ZBOG OBOSTRANOG INTERESA a ne iz sazaljenja jedne strane prema drugoj.

VIZE SU UKINUTE I NA PREPORUKU EVROPSKE UNIJE A SUTRA TO VISE NECE BITI NI VAS NI NAS BIZNIS, nego zna se.

Jel sad ista jasnije ili da te proglasim beznadeznim slucajem.

Eto ti pitaj svoj pajtosa Grgu, ja verujem da ce ti cak on reci ono sve sta sam ti ja rekao, a svako drugi normalan pogotovo.

Ovo Svede
10-10-2005, 08:03
za tvoju informaciju:
Moj drugar iz Srbije bio u Slavoniji pre par nedelja, i evo sta pise:

"Narod tesko zivi, nezaposlenost i skupoca velika.

Cenovnik u kunama:

BEOGRAD: OSIJEK:
1.5l piva 6 15
hleb 2 4
novine 3 10
paprika 3 12
paradajz 4 9
meso 35 60
cigarete 6 12
prevoz 3 7
"

E sad, kad prilagodite ove cene evropskim, odnosno kada se cene poduplaju, pitam se ja budalo, kako bi pucanstvo prezivljavalo ako bi se uvele vize prema majci Srbiji???
Gde ce narod ici vec po namirnice u Srbiju, ×××××ne moj.

Nikakav
10-10-2005, 10:49
Problem...dobijes vizu, vazi ti za odredjeno vrijeme, pa ju produzujes.
Svrha je da se TOCNO zna ko ti je usao u zemlju! I da taj IZLAZI i kad? Da se to drzi pod kontrolom! TO - je NAJBITNIJE!!!

Na pr. hoce nas VSG(P) u HR, a poznato mu je ime... pa da se on ipak malo misli... koliko Hrvati znaju? Sta znaju?

Vgse bre jbte
10-10-2005, 12:59
Pa znaju, bar oni sa kojima ja imam kontakt, znaju da je ideja sa onom strazarskom kucicom za tebe - fenomenalna. :))
Sto rece moj frend, bucemo te budalo u kostim Rimskog Legionara, sagradimo ti majmune jedni malu kucicu, ne treba velika, nesto kao "kapunijera za kokoske", strpamo te tamo pa deli vize i pisi kazne! :))
Uveseli narod! :)) :smile06:
Lova se vec sliva na "VGS cariti-konto", imace dosta i za par WC-a, tako da ljudi koji prolaze, pljuvaju te i sklepaju po usima, ne trebaju po tebi i da pisaju! :))

STANOSLAV
10-10-2005, 14:33
Preminula žena koju su napali malodobni razbojnici

SPLIT - Anđa Vučković (58), koju su prije 20 dana napala dvojica malodobnih razbojnika u Splitu, preminula je danas u splitskoj bolnici od posljedica ozljeda, potvrđeno je u PU splitsko-dalmatinskoj.

Nesretna žena, inače Sinjanka, napadnuta je i opljačkana 20. rujna pri povratku s posla oko 22 sata na splitskom predjelu Blatine u blizini iznajmljenog stana u kojemu je živjela.

Jedan joj je maloljetnik prišao i pokušao otrgnuti torbu, nakon čega je dotrčao drugi te ju gurnuo i, najvjerojatnije, udario šakom u glavu. Oboje su pali na tlo, a žena je teško ozlijeđena.

Obojica razbojnika zatim su pobjegla odnijevši torbu u kojoj je bilo 200 kuna.

Žena je u komatoznom stanju smještena na Jedinicu intenzivnog liječenja s teškim ozljedama mozga, od kojih je danas i preminula.

Maloljetnici, u dobi od 14 i 15 godina, ubrzo su uhićeni te im je istražni sudac odredio pritvor. Jedan je od njih u međuvremenu pušten, a drugi zadržan zbog mogućeg utjecaja na svjedoke koji još nisu ispitani.

Maloljetnički je dvojac, kako je utvrđeno obradom, dan prije toga napada u isto doba dana i na gotovo istom mjestu pokušao izvršiti još jedno razbojstvo.

(Hina)
////
VIZE I SAMO VIZE

VIZE...
10-10-2005, 14:58
Za Srbe...4-ever!!

bre bre
10-10-2005, 18:11
Kolega, moramo nabaviti autentican kostim za VGSa! :)) Dakle, odora Rimskog Legionara sa onom CETKOM na glavi, nema bez cetke ... ili necu uopste lovu da ulazem za tu VGS-kucicu! :))

VIZE su
10-10-2005, 18:19
Bitna stvar! iz psiholoskog razloga! Ti se psihicki trebas pripemiti da ides u drugi svijet, u drugu drzavu!

To je BITNO!!! za Srbe! Vidis kako su se oni ovih godina naucili cekati po redovima pred stranim ambasadama za-da - VIZE...

Pa ne ce valjda od nas? imati povlasteni polozaj? A EU nas eto prisilila! ...no neke vece razlike nema...Ali bas zbog psihe - TREBALO bi i bit ce!

VGSe bre smiri se
10-10-2005, 18:25
Dobro Profesore VGSe..... smiri se .... pozlice ti ponovo .... uzmi saku PLIVE i legni na ledja .... uvescemo VIZE i sve, samo se ti smiri .... evo vec su prve pare legle na konto .... "VGS strazarska kucica" ce se postaviti na bilo kojoj granici ti budes zelio ..... Rimsko Carstvo, Helensko, Granice Aleksandra Makedonskog .... sve, samoti legni i smiri se .... VIZNI rezim cemo uvesti ..... za Srbe ce biti "rigorozan" ..... uzmi ti tablete i smiri se ..... hajde sad broji polako do stooooooooooooo ........ :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ma videces...
10-10-2005, 18:29
BIT CE!! BIT CE!!!

smiri se uzmi PLIVU
10-10-2005, 18:33
dobro profesore VGSe ..... bice .... samo ti uzmi lekove i prilegni ..... bice, kako nece ....

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

sompompirovi
14-10-2005, 22:11
<font face="Times New Roman" size="+2" color="green">vize ce se sigurno uvesti! Hoce...VSG-u(P)! SIGURNO!!</font>

Srbija - VIZE
15-10-2005, 17:09
Nakon što nam i Bugarska, poput Rumunije prošle godine, uvede vize kako bi očuvala bezvizni režim sa EU za sopstvene gradjane, vlasnicima pasoša SCG kao lako dostupne destinacije ostaju još samo BIH, Hrvatska, Makedonija, Albanija u letnjoj sezoni, zatim Kuba, Tunis i još poneka afrička zemlja.

Stvar sa belom šengenskom listom stoji prilično neizvesno, jer Srbija, po običaju, kasni. U poslu ispunjavanja tehničkih uslova uskladjivanja sa zakonodavstvom i praksom EU neophodnim za uvodjenje bezviznog režima, SCG je završila tek oko 20 odsto, kaže Vlada Ljubojević, iz Ministarstva spoljnih poslova. Prema njegovim rečima, postoji pet preciznih uslova EU: efikasna kontrola ilegalnih migracija, pozitivna procena političke i ekonomske stabilnosti države, odrednjen stepen institucionalne saradnje sa EU, saradnja sa zemljama regiona, kao i reciprocitet u viznom sistemu. Jedini do kraja ispunjen uslov je poslednji, jer je SCG 2002. jednostrano ukinula vize za oko 40 zemalja.

zasto NAS?!
15-10-2005, 20:32
Sile da pustamo SrBadiju bez viza po HR???

Mi smo jedna od rijetkih zemalja koja to dozvoljava...

bit ce opet nesporazuma...

bit ce opet genocida...

Pitam te
16-10-2005, 01:09
opet VGS-e, gde ce te dolaziti po hranu, ma u Srbiju, kad usaglasite cene, mislim kad duplo skoce???

Rekao sam ti, Srbija - mila majka za vas.
A u Srbiji hrane u izobilju, jbga.

Pa moramo misliti i o vama. Kakvi ste takvi ste, to je vas problem (Madjari tvrde da ste cigojneri), ali necemo moci da gledamo kako gladujete. Valjda si cuo sta je slavenska dusha, majku mu.

Picko
16-10-2005, 01:23
Blesava, u Srbiji jesu cijene 50% jeftinije, ali ×××××ne, plate su pet puta nize. Ajde budalo, Mile-Kurcogutacu, izracunaj razliku budalo, ako mozes.
Mars u ××××× materinu analfabeta, jedi govna, govnjaru krajisnicki.

Pet plata nize
16-10-2005, 02:00
ali u "njezniku".

Samo to opet nema veze sa onim sto sam ja rekao.
Ja samo kazem da ce Srbija biti mila majka kad vam gospoda EU prislone noz pod grlo u vezi cena.

Alaj si
16-10-2005, 17:07
smjesan...VSG-u(P)... Ko nam brani kupovati vasu hranu ili bilo sta od vas ako je povoljno (milsim na odnos kvaliteta-cijena)?? Ko nam brani ínvestirati kod vas ako nam se isplati? Ko vama brani kupovati od nas ako vam se cini isplativo??

Ja samo NIKAKO ne volim i nadam se da ce se VIZE ponovo uspostaviti... da znamo ko nam prelazi drzavu...ko nam svrlja po drzavi...

Inace OPET, OPET, sigurno - bit ce ××××××! A i nama se je to popelo na ×××××... stalno da vam priredjujemo genocide...

ZATO!! trebaju vize! Posao je jedno, ali svrljanje je drugo...

vize ce
16-10-2005, 19:58
se SIGURNO uvesti...jer cim prije uskladimo zakone sa EU uvest cemo vize kao i oni!

Sumnjam da
17-10-2005, 00:23
ce se ikada uvesti vize po tom osnovu jer je i Srbija u pregovorima o stabilizaciji i pridruzivanju. To ce pregovaraci EU imati na umu. Ne verujem da ce vam i tu pilulu naterati da progutate.

Drugo, isto tako pretpostavljam da ce vasi preogovori ici tesko.
Pored standardnih problema kojih imate u vezi hapsenja Gotovine, problema povratka Srba, povracaj njihove imovine itd, naglo se pojavio na scenu i PROBLEM SIGURNOSTI. Vasa zemlja jednostavno vise nije sigurna.
Napad na medjunarodni voz i neredi na sportskim predstavama nije stvar preko koje moze olako da se predje.
To Evropa nece tolerisati.

Na kraju, ako sve bude onako kako ti predvidjas (sengenske vize), EU daje na volju drzavama da maksimalno pojednostave stvari u vezi dobijanja viza i obicno su besplatne (vizni rezim izmedju Madjarske i SiCG sveo se na puku formalnost).

Prema tome VGS-e, mozda ces i ti imati razloga za radovanje, makar na kratko i makar zbog te puke formalnosti, formalnosti sto ce neko morati otsetati do SiCG ili HR konzulata, i BANG pecat na licetu mesta i GOTOVO!
Nema sumnje da ce to imati strasnog odjeka na svedsku ekonomiju, pa sto se ne bi radovao, jbga?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Da VGS-e
17-10-2005, 00:36
tvoja lijepa VISE NIJE SIGURNA, i to je istina.

Napasti na jedan medjunarodni voz, unistiti 2 vagona i pri tom ugroziti zivot na desetine putnika, OZBILJNA JE STVAR!

No, nemojte misliti da cete time stopirati prijateljstvo izmedju nas i Slovenaca, samo sebe brukate i sebi ogromnu stetu nanosite.

cujuem
19-10-2005, 08:35
da su pobornici uspostave viza sve brojniji!

BIT CE VSG-U(P) BIT CE!!!

Rather
19-10-2005, 18:45
Sooner, than later...BIT CE!!!

VGSe bre bre
19-10-2005, 18:50
VGSe bre bre bre???

Jel ti to nekoga provociras?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :smile06:

Ajde
19-10-2005, 20:52
Mile-Govnojedac od×××× bre cigane.

misli ti
20-10-2005, 09:16
sta hoces, ali vize ce SIGURNO doci!

E vala i kod
20-10-2005, 12:11
tebe ce doci ali cika u belom, samo nista ti nece pomoci, jer si otpisan slucaj.
Jedino ce Pliva profitirati.

VLATKO
20-10-2005, 13:07
Oružana pljačka pošte u Splitu

SPLIT - Nepoznati je muškarac jutros oko 8,15 sati uz prijetnju oružjem opljačkao poštanski ured u Mosečkoj ulici u Splitu, izvijestila je splitsko-dalmatinska Policijska uprava.

Razbojnik je poštanskoj službenici zaprijetio oružjem i zatražio da mu preda novac, što je ona u strahu i učinila. S još nepoznatom količinom novca pljačkaš se udaljio u nepoznatu smjeru.

Policija nije izvjestila koliko je osoba bilo u poštanskom uredu u trenutku pljačke niti je li razbojnik bio maskiran.

Očevid je u tijeku.

To je, nakon oružane pljačke poslovnice banke OTP, drugo razbojništvu u Splitu od početka ovog tjedna.

/////////////////
Sta je BRE ovo VGS-u, sto su se ti drski lopovi okomili na tvoju zupaniju???

Ma nema druge nego uvesti VIZE, jbga.
Ja mislim da ce to resiti problem garant.
HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAA

Sto
20-10-2005, 14:19
Tebe boli Mile-Kurcogutacu?
Zasto ne pogledas crnu kroniku za Srbiju, ××××× ti materina Mile-Govnojedacu?

vize ce
20-10-2005, 20:40
se uvesti - i to je sigurno...One su sad prividno ukinute, ali u prexi dobro funkcioniraju... narod zna i pozna svak svoju okolinu...oruzja ima dovoljno...

Ja ti kazem - NIKADA situacija NESMIJE biti takva da vi svrljate po HR, da nema jedne TOCNO utvrdjene linije, koju kad prodjete MORATE i PSIHOLOSKI osjetiti...sad ste u drugoj zemlji, u drugoj kulturi, ponasanje se MORA promijeniti, inace... ko zna...

BOJIM SE NESPORAZUMA...VSG-u(P)... bojim se da vas opet ne cemo morati internirati po Jasenovcu..ili drugdje...

Osim toga...nekako uvjek nam se dio energije koje trebamo za razvoj, za koncesntraciju prema zapadu, vuce na istok...koci!!! ZATO! VSG-u(P), zato ce se to morati i formalno uvesti...da nam na zaledje ne odlazi nikakva energija...mi ju svu trebamo za zapad!!