PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mass grave found

Jordan
05-10-2005, 17:02
TUZLA, Bosnia-Herzegovina
Forensic experts have recoverd
the remains of 213 victims of the
1995 Srebrenica massacre
from a mass grave in northeastern
Bosnia, an official said yesterday.

PS. ××××ga, kako su ovi SRBICI nevini.
××××× im materina, ciganskosrpska.

hehehe
06-10-2005, 13:44
HAHAHAHAHAHAHA :smile16: :smile16: :)) :)) :smile06: :smile06:

Da to nisu
06-10-2005, 13:49
tela onih 200 nesrecnih regruta JNA koji su masakrirani?

Bice da je tako, posto se cifre prilicno podudaraju, a i cinjenica da Srbi nikada nisu drzali Tuzlu.

OPREM VRLO DOBRO!

Nepismenjakovicu
06-10-2005, 13:52
Citaj SREBRENICA MASSACRE, BRE.
Vijesti dolaze iz Tuzle, ×××××NE!!!!
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Nije mi jasno
07-10-2005, 04:44
kako tih 200 zlosrecne dece zavrsi u "tuzlanskoj koloni", da li su bili masakrirani, ili su ih terali da jedu pecenu piletinu preko mere, pa su od toga masovno capnuli???

Sta ti mislis ujo, ti sto se zgrazavas kao bivsa ××××× nad nepostenjem, ha?

aha, onda isto
07-10-2005, 04:47
tako sledi pitanje ko se pravi nevin a ko nevest, i ko prosipa ovde licemerje koje ni pas sa maslom ne moze progutati.

Je je, ujo, vi ste nevini kao hotelska sobarica.

Ma sto se
07-10-2005, 10:50
vi stare ××××× pravite nevesti, ali sto se ××××× del Ponte pravi nevesta, te se jos nije izjasnila povodom masakra nad 200 razoruzane dece u dogovorenom povlacenju.
Isto tako jos ni reci zbog onoga maskra srpskih civila u HR "OBRAMBENOM" ratu kod Sipova i Mrkonjica.
Jos ni reci ni za onaj masakr "MIRNIM PUTEM" nad stotinjak razoruzane dece u njihovom dogovorenom povlacenju iz kasarne "Viktor Bubanj"... :( :( :(

Povlacenje
07-10-2005, 12:33
dece iz kasarne?
×××× ti Pajo Patak kevu, sto bre deca rade po kasarnama?
DECA? Ta su deca bila vrlo odvazna sa puskama u ruci.
Zasto vi srbi zovete DECU, da se bore za VELIKU SRBIJU?
××××× vam materina, pokvarena.

:smile09:

Deco, nego sta
07-10-2005, 13:02
nego deca. A sta su radila po kasarnama, pa vrsila su svoju vojnicku duznost na koju su bili OBAVEZNI po ustavu zemlje, ×××××ne ustaski.
Sta si ti radio u JNA, ma sluzio po duznosti, ili ako ne ti onda tvoj otac, smradu jedan???
I ko se onda pravi naivan i nevest???
Mars u ××××× materinu, govno jedno!

Kada su bili masakrirani bili su bez oruzja, CIME JE ZLOCIN VECI I UZASNIJI!
Dakle ne samo da je zlocin sam posebi uzasan zato sto je ubijeno toliko mladih ljudi na pravdi boga, nego jos ubijeni NA PREVARU I KURVINSKI, jer se nije postovao dogovor.

Sta hoces jos da ti objasnim iz te zalosne epizode?

"Ta su
07-10-2005, 13:07
deca bila vrlo odvazna sa puskama u ruci."

×××× ti svoju kevu, lazes kao Hrvat, ta deca su definitivno bila razoruzana.

Ma
07-10-2005, 13:11
tko ih ××××?
Najbolji srbin, je mrtav srbin.
Pusite cigani, koliko ste vi dece i to mladje poubijali?
Kevi vam strpam.
:smile16:

Mars stoko!
07-10-2005, 13:19
Kad samnom pricas mozes samo tako da kevces na zvezde, jer ××××× argumentima.

Kako
07-10-2005, 13:58
mozes, da me zoves stokom?
Dakle, volis me, kad me usporedjujes sa srbociganima?
Bas ti hvala gedjo, i zato cu da ti sevim kevu, za uslugu bre bre bre gedjo.
:o

Mars u ludaru,
07-10-2005, 14:50
××××× ti mater posranu!

MA TO JE
07-10-2005, 16:03
INACE...VSG(P) Uvjek kopira SVE!! Ne moze se izvuci iz psihicki bolesne cahure (tkzv njegova glava), da stalno IZJEDNACUJE Hrvatsku (i sve sta sa tim ide) sa

BALKANSKOM, SELJACKOM, OPANCARSKOM, DIVLJOM, SREDNJEVJEKOVNOM, PASULJASKOM, JADNOM, SIROMASNOM, NACISTICKO/FASISTICKOM, AGRESORSKOM, LAZLJIVOM, PARANOICNOM ITD

SRBIJOM!

NIKAKO DA MU POSTANE JASNO (A TO SAM NEKOLIKO PUTA TU SPOMINJAO DA:'

Opanak i cipela - NISU ISTO,

Crno i bijelo Nisu isto

Hrvatska i Srbija nisu isto,

Divljina i civilizacija nisu isto...

Srednji vijek i 21-stoljece nisu isto..

Srebrnica, Vukovar, Omarska, Keraterm,Foca, Dubrovnik, Sarajevo itd

Nisu isto sto "Oluja" i Bljesak",

(Oluja i Bljesak su samo HR civilizirana i dobronamjerna pedagogija jednom sumanutom, ludom i paranoicnom narodu...koji je proizveo gore navedene simbole...za koje taj divlji narod pobljuvan, izopacen sankcioniran, bombardiran, sa glavnim sefovima u Hagu...a jos ih nekoliko stotina ceka na transport...ITD....

Zapamti VSG-u(P)- kad GOD SE PRONADJE I OTKOPAVA NEKA MASOVNA GROBNICA - TO MOZE BITI SAMO OD VAS -

NIKADA OD NEKOG DRUGOG! Samo vi ste to proizvodili!

Samo vi ste genocidna divljina!

Samo vi ste autenticni Balkan!

VGSe bre bre bre
07-10-2005, 16:15
Bla, bla, bla, bla, ....... truc!

Bla, bla, bla, bla, ....... truc! :))

Od jednog bolesnog majmuna koji PATOLOSKI mrzi Srbe i Srbiju se nemoze ni ocekivati nesto drugo! Pa sta? Ko te ×××× majmune?! :))
Kredibilitet onog sto pises moze porasti sa "nularice" jedino ako stanes iza svojih reci i .....

"Preplivas Drinu i PALIS po Srbiji", kako si to vec u vise navrata naglasio! :)) Ali .... tu ces naici na jedan nepremostiv problem .... naime BABA od gospodina Dzonija iz Jagodinu .... (tvrdoglava starka) .... jos ceka sa svojom GOVNJAVOM METLOM DA TE IZMAZE PO GUBICI! Jos je drzi u pripravnosti, svaki put kada se pokenja, dobro tu metlu UMOCI U GOVNO i kaze .... "moram da budem spremna, ako ta vasa Vreca Govana iz Svedske dodje, hocu da imam SVEZA GOVNA NA METLI, tako da mogu DOBRO UMAZATI CELO TO USTASKO DJUBRE"! :))

Ne da se starka, hoce da te UMAZE GOVNIMA pa hoce! :))

×××××ne! :)) :smile06:

BRE! :))

Ma Srbija je
07-10-2005, 16:41
U svijetu najobozavanija zemlje (ili barem jedna od njih)... narocito od Hrvata, Bosanaca i Albanaca... Kako da ih ne volimo, kad nam jos usprkos svemu sta su nam priustili od 1990-1995, jos ovako argumentirano kao nasa novonastala vreca srpskih govana - pretvorena u prolijev (VSG-(P), tu svakodnevno argumentirano objasnjavaju
-kako smo MI njih napali
-kao su se samo oni branili
-kako smo mi fasisti, nacisti i agresori
-kako smo mi NJIH?!! ocistili (etnicki)
Te kako smo mi krivi za sve "STA NAM SE DESI"

INACE...VSG(P) Uvjek kopira SVE!! Ne moze se izvuci iz psihicki bolesne cahure (tkzv njegova glava), da stalno IZJEDNACUJE Hrvatsku (i sve sta sa tim ide) sa

BALKANSKOM, SELJACKOM, OPANCARSKOM, DIVLJOM, SREDNJEVJEKOVNOM, PASULJASKOM, JADNOM, SIROMASNOM, NACISTICKO/FASISTICKOM, AGRESORSKOM, LAZLJIVOM, PARANOICNOM ITD

SRBIJOM!

NIKAKO DA MU POSTANE JASNO (A TO SAM NEKOLIKO PUTA TU SPOMINJAO DA:'

Opanak i cipela - NISU ISTO,

Crno i bijelo Nisu isto

!

Ma Srbija je
07-10-2005, 16:42
Hrvatska i Srbija nisu isto,

Divljina i civilizacija nisu isto...

Srednji vijek i 21-stoljece nisu isto..

Srebrnica, Vukovar, Omarska, Keraterm,Foca, Dubrovnik, Sarajevo itd

Nisu isto sto "Oluja" i Bljesak",

(Oluja i Bljesak su samo HR civilizirana i dobronamjerna pedagogija jednom sumanutom, ludom i paranoicnom narodu...koji je proizveo gore navedene simbole...za koje taj divlji narod pobljuvan, izopacen sankcioniran, bombardiran, sa glavnim sefovima u Hagu...a jos ih nekoliko stotina ceka na transport...ITD....

Zapamti VSG-u(P)- kad GOD SE PRONADJE I OTKOPAVA NEKA MASOVNA GROBNICA - TO MOZE BITI SAMO OD VAS -

NIKADA OD NEKOG DRUGOG! Samo vi ste to proizvodili!

Samo vi ste genocidna divljina!

Samo vi ste autenticni Balkan

Ma BRE
07-10-2005, 23:48
Vreco Govana iz Svedske, ko pokusava da izjednacava Srbiju i Hrvatsku??? No way.
Kad bi ja to cinio, ja bi naneo najvecu uvredu mom narodu.

Jasenovac i najmorbidnija ubijanja koju je svet ikada upamtio, samo zbog neopisive mrznje prema drugom narodu, te pokrstavanja i ostala ××××××, je ogromna ljaga koje se mileniumima necete oprati.

Pa pogledaj samog sebe i svoje idiotarije na ovome forumu. Ja bi bio strasno razocaran kad bi i najgoreg Srbina mogao porediti sa tobom.
Hodajuce vrece govana kod nas ne postoje.

Dalje, pogledajte vase komplekse. Jos i dan danas neznate sta ste po poreklu, Iranci, Laponci... Mi taj problem nemamo.
Jos nemate ni jezik formiran - uvek nove reci, uvek nove lakrdije i zajebancije.

MA IDI U ××××× MATERINU, KOJE IZJEDNACAVANJE???
NEMOJ DA VREDJAS BRE, LAPONCU JEDAN!
MRS!!!!

Tko ima
08-10-2005, 00:01
Laponce u Beogradu, radi razmjene svojih kultura?
××××te, budalo, ti neznas tko ti glavu nosi. Neznas da je nosi majmunski SOB kojeg su vam u Beograd doveli Laponci.
××××× ti materina, srbocigansko govno. Odkad smo vas iz×××××li, samo se ljutite, kao da vam je zao sto nema nikoga da vas vodi kroz zivot.
Dakle cigo idi preko Drine u tri pizde materine. Cetnicki krvolokac, mars stoko jedna.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Gde ces vece
08-10-2005, 00:16
razlike izmedju vas i nas od ove razlike:
- Mi znamo ko smo i sta smo i ponosni smo na to.

- Vi jos uvek neznate poreklo, niti definisan jezik.... a busate se da ste najstariji narod.

Hajd konacno da taj Primorac zavrsi posao pa da konacno i vi dobijete poreklo (laponsko ili arijskoiransko), ili ce se sutra pojaviti neki drugi Primorac sa novom teorijom. To kod vas kao na filmskoj traci, jbga.