PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dali je slucajnost...04.10.2005

Grga GN.
05-10-2005, 16:01
Evo dosao je konacno i dan kada je zadnji sluzbeni klin ukucan u lijes nase teske more, Jugoslavije, drzave svih Srba i marionetu anglo franaka i njihovih "podzigalcev nasih domof".

Platili smo skupo iskustvo BRATSTVA JEDINSTVA sa barbarima. Placamo jos uvjek to sto smo bili dio Austro-Ugarske i sto smo odvjeka naginjali Germanima. Anglo-Franacki antagonizam prema Germanima mi kao mali narod ali koji drzi svoju rijec i danas je na meti kao zamjena za one velike koje se nesmije li nemoze dirati.

Sramota UNa i Evrope nad "killing fields of; Vukovar, Sarajevo, Srebrenica
nastavlja se preko Haga i ucjenjivanjem preko Brisela, ali stvari ipak i u toj truloj evropi idu, iako sporo, na bolje.

Srbija mora jednog dana i sama uci u to drustvo jer je se nemoze zaobici ali time njoj ce se oduzet gospodarenje nad ljudima koji ne zele sa njima spavati u istoj postelji, to jest koje su do sada Srbi silovali.

Zelim sve naj bolje Srbima da si izgrade bolju buducnost i da se mozda odreknu svojih krvolocnih lazi i mitova te postanu normalni ljudi, jer takove susjede ljudi vole i zele.

DALI JE SLUCAJNO DA NA DAN SVETOGA FRANJE ASISKOG, EVROPA JE UCINILA TAJ ZNACAJAN KORAK....?!

Citam Psalam br.24 i ne mogu se oteti dojmu da govori o nama.

HVALA I SLAVA DOBROME BOGU I SVETOM FRANJI NA OVOM DIVNOM DARU.

BOG !

Grgoslave
05-10-2005, 17:54
Jedan od najvecih problema Srbije je u tome da ima oko 1/3 stanovnika ehropsko opredjeljenih, dok je ostatak balkanski orijent! "Evroplajni" jedva da inaju sansu protiv "balkaniade"...

Njih samo jad, glad i bijeda MOZDA! mogu pomaknuti sa mjesta...

Sad u zadnje vrijeme su poduzeli ogromne napore da nesto naprave (isto kao poslije 05/10-2000, kad su srusili Milosevica.... ali ubrzo im je ponestalo energije i "Balkaniada" je ponovo preuzela inicijativu...

Tesko, Tesko Grgoslave... oni stalno gledaju i uzdaju se u spas od nekog drugog, od neceg tudjeg...da ima udjeli - da nesto... ne uzdaju se u vlastite snage... tu su najslabiji...

Grgo bre bre bre bre
05-10-2005, 18:42
Grrgo bre bre?!?!?

Jeli taj Sveti Franjo iz Austrije?

Ako nije clan "nazi-veze" onda nemas sta da mu se zahvaljujes, zahvali se vasim prijateljima iz "nazi-veze", prvo je bilo "Danke Dojcland" bre bre, a od juce je aktuelno "Danke Austrija" :)) ...ko ce kome no svom svome! :))

Ako mislis da mi je ili bilo kome od nas ovde krivo, varas se ..... jako nam je drago, vise je i vreme da vas neko stegne i napravi ljude od vas, a sto pre budete clanovi EU, bolje za povratnike i njihove uslove u hrvatskoj. :)) Ima bre da ih drzite ko malo vode na dlanu! :))
Nisi odgovorio kolegi, da li cete ti i VGS stajati na granici sa "hlebom i solju" na doceku "povratka otpisanih"??? :)) :smile06:

Cekat
05-10-2005, 18:55
cemo sa kurcima iz hlaca, tako da ti povratnici mozu da dudaju bez problema bre bre bre bre idiota.

Grgane - krkane
06-10-2005, 00:29
ti si prolupao nacisto.

"Evo dosao je konacno i dan kada je zadnji sluzbeni klin ukucan u lijes nase teske more, Jugoslavije..."

Kakve veze ima vase otpocinjanje preogovora sa EU sa necim sto vec 13 godina ne postoji????????

"Platili smo skupo iskustvo BRATSTVA JEDINSTVA sa barbarima."

Barbar si ti ××××× ti materina ustaska, ti koji tako pricas o celom jednom narodu (okoreli fasista) i oni koji su se jasno i nedvosmisleno prikazali na Malti i pre toga gde god stignete bas kao barbari.

>>Sramota UNa i Evrope nad "killing fields of; Vukovar, Sarajevo, Srebrenica
nastavlja se preko Haga i ucjenjivanjem preko Brisela, ali stvari ipak i u toj truloj evropi idu, iako sporo, na bolje.<<

Sramota UNa i Evrope sto ni dan danas nije podiglo optuznicu za masovno ubijanje pretezno srpskih civila i zarobljenih vojnika u regionu Sipova i Mrkonjica, npr. Ali morace i to doci na red pre ili kasnije, ako ta Evropa drzi do sopstvenih principa u oceni zlocina.

Otpocinjanje pregovora o ulasku nije i ulazak, i izmedju jednog i drugog dogadjaja prestoji jedna vrlo mukotrpna faza kada se mnoga govna morati progutati. Zapravo, Hrvati se moraju odreci diskriminatorskog odnosa prema Srbima, KRVOLOCNOG i UBILACKOG PORIVA prema istima. Hrvatska takodje mora prestati biti ksenofobicna.
Drugim recima, Hrvatska mora obezbediti sve ljudske slobode, SIGURNOST za sve svoje gradjane, MATERIJALNA SREDSTVA za one kojima je imanje unisteno i koji imaju pravo na penziju.
Hrvatska mora postati otvorena za sve narode Evrope, a ne vecito trubiti HR ovo, HR ono...
Hrvatska mora prevazici i sporove sa EU Slovenijom, e sad posto je Slovenija vec EU, nesto nisam siguran da ce se ti sporovi resavati na stetu nasih prijatelja Slovenaca - videcemo ko ce izvuci deblji kraj.

Mene licno raduje sto ce konacno moji sunarodnici ziveti zivot dostojan coveka - u sigurnosti i slobodi, sto ce konacno prestati biti sikanirano, proganjani, obespravljeni, drugi recima, sto ce prestati biti gradjani drugoga reda.

Ma po svemu mi lici da ce ti pregovori biti jako mukotrpni, pa da ne bude ono kao sto se vec desilo kod vas 2 puta u istoriji: "dala baba kunu da udje u kolo, sada bi dala 2 da izidje iz kola", ha Grgane???

Da, jbte
06-10-2005, 02:39
Nesto razmisljam kako ce se ovaj svet zavrsiti (posle globalnog zagrevanja, tsunamija, raznih bolestina, topljenja severnog i juznog pola, ili pak ako nas rokne nekakva kometa)?

Poslednji ce biti nekakve tvrdokorne bubasvabe i poslednji Grgin potomak, koji ce isto ostati radi tvrdokornosti kako na sramotu tako i na prezivljavanje, i zbog toga sto nikoga vise nece biti da lobira i potplati da bi preziveo (Shisel davno rikno, jbga), pa ce poslednje rec promrmljati:
"Evo dosao je konacno i dan kada je zadnji sluzbeni klin ukucan u lijes nase teske more, Jugoslavije!"

Priznaj Grgure da je takav scenarijo vrlo moguc.

Nego Grgane, ustaski prdane, neodoljivo me potsecas na onaj vic o Crnogorcima.

Nema nista protiv Crnogoraca, niti zelim da potcenim njihovo cojsvo i junastvo, ali vic je vic, pa posto si mi Grgo postao jako vickast, evo tog vica:

>>>
Prica Crnogorac kako je ubio Turcina.
"Kazem ja njemu 'rdjo Turcine, makni mi se sa puta!'
Nece rdja da se makne sa puta.
A ja izvadim sablju pa mu posijecem desnu ruku.
Opet ja njemu 'rdjo Tucine, makni mi se sa puta!'. Nece rdja da se makne sa puta. Posijecem ja njemu i lijevu ruku."

Tako se nastavilo sa desnom nogom, pa lijevom, na kraju neko upita: "Pa dobro coce, ubi li ga?"

"Ma ubio bi ja njega da ga neko drugi nije ubio."
<<<<<

Eto Grgane isprdane na sta me podsecas, pored toga sto me podsecas na jednu pateticnu ustasku ××××××tinu.

slovenci
06-10-2005, 11:47
Slovenija upozorava Hrvatsku

6. oktobar 2005.
Ljubljana -- Sˇef diplomatije Slovenije Dimitrij Rupel zapretio je Hrvatskoj referendumom o cˇlanstvu Hrvatske u EU.Sukob dugo tinja..."Ako Hrvatska bude nastavila negativnu politiku prema Sloveniji, mozˇe se desiti da, protivno volji Vlade Slovenije, do?e do referenduma o cˇlanstvu Hrvatske u Evropskoj uniji", rekao je Rupel za slovenacˇku TV POP. Moguc´nost da Slovenci na referendumu odlucˇuju o cˇlanstvu Hrvatske u EU danas nije iskljucˇio ni premijer Slovenije Janez Jansˇa.

:))

Jebi
06-10-2005, 12:27
slovence, glavno da su braca srbi na nasoj strani.
Jeli tako, braco srbocigani?
:smile16: :)) :smile06: