PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zbogom Balkanu, dobar dan Europi!

Stjepan
05-10-2005, 11:52
Zbogom Balkanu, dobar dan Europi!

Hrvatska se 4. listopada definitivno izvukla iz balkanske politi?ke kaljuzˇe, pravne nedore?enosti i nesigurnosti, ekonomskog kaosa i svekolike besperspektivnosti; ostvarena je pobjeda demokratskih i proeuropskih snaga nad svima kojima nije bila u interesu drzˇava vladavine prava, politi?kog i ekonomskog reda, najvisˇih demokratskih standarda ....

Zbogom Balkanu?!?!?!?

Pa gde cete to vi? Jel cete da se preselite? Znaci kupite prnje pa u Brisel?

Hahahahahahahahaha! Sretan put! Hahahahahahahahaha!

Slusaj ovo \"... definitivno izvukla iz ..... ekonomskog kaosa ....\" ?!?!?

Da, sada ce EU da za vas vrati svih onih 24 milijarde € .... sva dugovanja ce biti oprostena, ne trebate uopste da pregovarate, samo se spakujte pa na VLAKOVE i u Brisel!!!!

Joj koji ste vi kreteni ××××te!

.................................

Racan: Nece poteci med i mlijeko!

\"Ocekivao sam da ce se nakon deblokiranja pregovora popraviti rejting EU u Hrvatskoj. Medjutim, najlosije bi sada bilo poticanje iluzija da ce poteci med i mlijeko i da su svi problemi rijeseni, jer je to daleko od istine. Cekaju nas vrlo teski pregovori tijekom kojih ce se od Hrvatske traziti i prihvacanje stvari suprotnih nasim zakonima, navikama pa i mentalitetu. Ima razloga za slavlje, ali ne i za iluzije.

Nista se nije promijenilo u zivotu hrvatskih gradjana, koji su s pravom nezadovoljni svojim standardom. Sami moramo mijenjati te stvari. Iluzije ce se obiti o glavu onima koji ih sire, bit ce kaznjeni na izborima. Ja cu sada dobiti po nosu zbog izjava navodno neprimjerenih ovom slavljenickom trenutku, ali bas me briga. Idem protiv struje.\"

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Patis li Stefane...?
05-10-2005, 12:56
Grizes si muda sa osmjehom na licu.

"..Tako tako samo tako, dlanovi se znoje sve to ima svoje.." Samo nam se ti pjeni.

Jeli ti to djavo "povilenio" i ope..?!

(ggn)

Stipane
05-10-2005, 13:05
Ides protiv struje?
I 1990 si iso protiv struje pa si se opekao.
Sto ti ne ucis, na svojim pogreskama?
××××ga, kako mozes, kad nemas mozga.
:smile16:

Prvo skoci
05-10-2005, 14:59
pa onda kazi , hooop! ;)

Tako su
05-10-2005, 15:33
i srbi vikali 1990 hooop i dobili ××××× od tovara. :smile16:

Zanima me
07-10-2005, 16:18
Sta VSG-(P) misli? Njegov misji mozak...

Pa covjece, GRANICA SE UTVRDJUJR NA DRINI!! neshvacas!

VI Ste se izlomili nesto napraviti u zadnjih nekoliko godina... ali kako vasi izvori gvore - jos najmanje 10 godina vam treba da vam gospodarstvo postane konkurentno! A da bi to postalo - JOS moraju smanjiti place za koji 15%!!

EEEEE...VSG-u(P)

VIZE..PLIVA..LEPTIRI
07-10-2005, 16:23
evo ga opet .....

VIZE .....VIZE ..... VIZE .... RIMSKO CARSTVO ..... RIMSKO ..... CARSTVO .... GRANICE ..... RIMSSSSSS ...... KOOOG ..... CARSTVA ..... VIZE ...... VIZE ...... MRZ ..... MRZIIIIIIM ....... SRBEEEEE ...... VRRRRBE ...... DAJ MI TABLETE ..... PLIIIIIVA ...... DAJ PLIIIIVUUUU ..... DAJ .... DAJ ...... LEPTIRI ..... POTOCICI ...... PTICICEEE ..... DAJ ..... BRZOOOO ...... TAKOO ..... MMMMMMMMM ..... ...... ..... .....

.... .... .... .... (oci su ukrstene) ..... ....

... .... ..... TILT! :)) :smile06: :))

granice rimske VGSe
08-10-2005, 01:24
da neko od vas hrvata ima bar malo u toj ×××××voj tikvi, iz gore navedenog teksta i komentara bi mogli izvuci dosta, sta vas ceka i sta ce biti.
a SRBI ce vam se vratiti, mozete da pizdite jos tisucu godina, vratiti ce se, a i vi cete vratiti sve sto ste opljackali, fino cete da gradite nove kuce, plate, penzije od vasih para, jbga opet zajam koji se mora vratiti, zajam kod mmf-a za SRBE! :))
a samo vi psujte i gicajte se. :))
VGS vidim nije odustao od granica rimskog carstva, neka, neka VGSe bre, nastavi da sanjas granice, evo ja obecajem da cu od sviju kolega na forumu sakupiti po koju kintu da ti sagradimo jednu malu strazarsku kucicu na granici, pa da te zaposlimo tamo kao predmet zajebancije i sklepanja po usima povratnika i biznismena, dok "slobodan promet ljudi i dobara" bude u toku! :))