PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dug Hrvatske 83% BDP-a, krstene zemlje pale alarm na 80%!

sompiposisajmimuda
05-10-2005, 11:17
Dug Hrvatske 83% BDP-a, krstene zemlje obicno pale alarm na 80%!

"Vanjski dug Hrvatske krajem srpnja iznosio je 24,14 milijardi eura, te je u odnosu na kraj srpnja 2004. dug vec´i 9,6 posto ili 2,12 milijardi eura."

Kako je ova nasa ×××××× iz Svedske pronasao da je Dug Hrvatske 41% BDP-a, to valjda samo on zna!

Prosvjetli nas VGSe BRE BRE leba ti, kako to da vas "tisak" (koji fakticki zivi u Hrvatskoj) pise jedno ..... dok ti (koji fakticki ne zivis u Hrvatskoj), pises nesto sasvim drugo?

Dakle VGSe?

BRE! :))

Joj
05-10-2005, 11:22
×××××na cetnickog.

Da......
05-10-2005, 11:30
.....kazi to onim govnoljubima-veteranima sto se hrane iz kontejnera za smece! Kazi to njima, pa se zajedno u glas derite: "svi smo mi ante gotovina" ili slicna ××××××, dok kopate po smecu! :)) :smile06:

Prijatno vam bilo! :smile06:

VGSe BRE BRE???? Citas li ti ovo BRE? :)) :smile06:

Komentar "prosim"? :smile06:

On BRE
05-10-2005, 14:17
ne cita neku tamo HR stampu, on iskljucivi cita CIA! To mu je ono kao nekada "OZNA sve dozna"

SWto napise CIA i pop Mita sto ti procita, to ti je. :) :) :)

SRBE
05-10-2005, 15:35
NA VRBE, ××××× IM MATERINA. :smile16:

VGSe bre bre bre bre
05-10-2005, 18:35
VGSe bre bre bre????

Svrljas po temi u kojoj lazes narod VELIKIM OGROMNIM SLOVIMA, dok se ovde nisi hteo oglasiti bre bre?! :)) :smile06:

Daj neki komentar leba ti.....pa da umremo malo od smeha! :)) :smile06:
Objasni ljudima zasto lazes i mazes?! :))

Ili ...... mozda pogledaj te CIA izvestaje, mozda tamo stoji da su ovi novinari iz hrvatskog "tiska" na platnom spisku OZNE :)) ili tako tih tajnih sluzbi, koje ih debelo placaju za sirenje lazi o hrvatskoj! :)) Sve UROTNICI ××××× li im materina urotnicka! :)) Oni ce tebi, ej bre TEBI da kazu .... tebi koji sve znas .... oni ce tebi da kazu da je DUG HRVATSKE 83% BDP i zamisli DRSKOSTI .... jos tvrde da krstene zemlje pale ALARM kada im je DUG 80% BDP!!!! :))

SVASTA! :))

Daj neki, onako ..... u poznatom stilu, VGS-komentar i razoblici ovu novu urotu protivu hrvatske! :))

Ajde leba ti, danas sam se smejao samo na kratko, vrlo malo, jedan kolega na poslu mi je ispricao par, onako dosadnih, stvarno malo smesnih viceva, ovde sam se malo nasmijao Grgi za njegovo zahvaljivanje nekome Svetome Franji :)) .... ajde ti ........ UVESELI ME! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

BRE! :)) :smile06:

bre bre bre bre
05-10-2005, 18:58
hoces bananu? neoguljenu bre bre bre bre?
×××× ti tovar onu neobrijenu kevu.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Dug Hrvatske
06-10-2005, 16:56
Je izracunavan kao i svaki dug sa istim "arsinom"... Rekao sam da vjerojatno oni misle na vanjski dug...

Uglavnom Srpski je dug 123% BNP-a... VALJDA cijeli...

Grcke je 110% Italije oko 102%...itd..

Ali sta to znaci kad je prirast 5-6% godisnje...onda to brzo pada...

Uglavnom Sve sta se tim dugom u HR trosi je u Hrvatskoj...

Grga GN.
06-10-2005, 18:28
Da ublazim grceve koje je nas duboko umni cereklija dobio od smijeha citajuci ono moje o svetom Franji, daj da te priupitam dali znas zbrajati ili samo znas pocitati "bottom line figures"..?!

Sveti Franjo...Otac Domovine...jeli se jos cerekas u tom plitkom kraju tvog umnog bazena ILI JE I TO TEK TAKO SLUCAJNO SMESNO.

Pa reci sada da smo na istom kulturnom i intelektualnom nivo i da ti je to sve uzasno smijesno.

VIDLA ZABA GDJE SE KONJI KUJU PA I ONA DIGLA NOGU....NIJE ZVAKA ZA COBANA, SELJAKA....No..?!

Grgi
07-10-2005, 02:28
Grgovane,

Na Grgi, ne, ne, ne, ja se cerekam u plitkom kraju mog pravog bazena (necu da kazem da je olimpijski, lagao bih, ali bato .... ic klozist ju get bre! :)) ) .... I NIJE TO TEK TAKO SLUCAJNO SMESNO, ja se ne smejem nikada slucajno, samo kada me takva dva majmuna uveseljavaju! :))

Pa, kada ZVAKA NIJE ZA COBANA, SELJAKA....No..?! ..... koji je ××××× ne izbacis?!?!?!

NO?! :))

p.s. drzi se teme, ne muljaj bez veze, ako hoces da odgovoris na to o tom svetom franjceku, odgovori u toj temi, ne ovde. :smile16:

Grgi
07-10-2005, 02:31
....zaboravih, ovo je tema specijalno za tvog pajtasa VGSa, koji se nasao pred zidom, vise nezna sta ce da odgovori, slaze, smulja, pa nam izgleda sa svojim odgovorima kao kakvo zbunjeno deriste! :)) Sta je bre VGSe, iz dis jor best sat? Ju ar patetik bre! :)) :smile06: :))

VGSe bre ?!
07-10-2005, 19:04
Veri veri patetik bre, istovremeno jadan i smesan! :)) :smile06: Prava Vreca Govana ..... nadimak mu bas pase! :))

LJUDASKA KANALIZACIJO bre bre? Sta je bre? Zamisli 83% BDP u Hrvatskoj bre bre .... ko ce to vracati bre bre?
Neces ti, neboj se, ti placas uredno porez u Svedskoj, tebe boli njeznik tvoj mlohavi ..... koji ××××× onda kokodaces i izigravas patriotu po forumu bre bre?! :))

nije njegova GRJESKA
08-10-2005, 01:02
jbte, zvucim kao grga .... :))
kolege molimvas nemoj tako na ovog jadnika, pregrubi ste bre.
skim cemo se zajebavati ako ga skroz s××××te? :))
nije njegova greska sto blebece bez veze, pa hrvat je jbga! :))
kako ono kaze njegov prijatelj grga-"dajte da budemo ljudi" :)) dobro, znam za nas, nema problema, ali oni tu imaju veliki problem :))

ma sta bre grubi
08-10-2005, 12:57
ma ××××× grubi, ko ga ××××, nije ovo nista! :)) :smile06: :smile16:

p´da, ko ga jebe
14-10-2005, 00:42
slazem se, ko ga ××××! :)) ko ×××× Vrecu Govana iz Svedske, razvalite ga! :smile06:

VGSe, daj neko objasnjenje o ovoj stamparskoj gresci iz uvodnog teksta! :)) :smile06:

:o)
15-10-2005, 18:28
"Dug Hrvatske 83% BDP-a, krstene zemlje obicno pale alarm na 80%!

Vanjski dug Hrvatske krajem srpnja iznosio je 24,14 milijardi eura"

au ××××te vreco govana ovo treba sve vratiti,a jos se mora uzeti kada nam kuce i imanja budete sredjivali! :)) :smile06:
a zalili su se na staru jugu,da je zaduzena :smile06: :smile16: :))

hehe he ehe
16-10-2005, 19:31
:))

PROPALE
16-10-2005, 20:00
zemlje imaju preko 100% BDP-a dug...

Srbija 123%

ALI SE OCEKUJE PRIRAST OD 5-7 % TO NIJE VECI PROBLEM...

hrvaticu
17-10-2005, 01:34
"Dug Hrvatske 83% BDP-a, dok je vanjski dug Hrvatske krajem srpnja iznosio je 24,14 milijardi eura"!

ostavi se ti srbije,pocisti malo kod tebe kuci ispred tvojih vrata,pre nego se pocnes baviti dugovanjima i bdp-ovima drugih zemalja.
pazi jednu stvar hrvaticu, da ste vi bili u sankcijama toliko godina, pola bi vas zavrsilo u ludnici a pola bi se ubilo. ekonomija bi vam bila nepoznata rec koju biste morali traziti po enciklopedijama, dok bi mi, da smo sve ove godine bili u vasoj situaciji, bez sankcija .. napravili mnogo,mnogo vise i bolje. bili bismo u eu zajedno sa slovenijom i plazili vam se.
sta ste napravili za sve ove godine? citam po forumu, ljudi vam se hrane iz smeca, veterani umiru od gladi i ubija se na stotine njih (skoro 2000 do sada), kriminal, tajkuni, pedofilija, divljastvo na utakmicama sirom evrope, madjari vam skandiraju "cigani, cigani, cigani", napadate i palite vozove koji imaju nesrecu da prolaze kroz hrvatsku,dok u miru prolaze kroz sve druge civilizovane evropske zemlje, itd. sta ste to vise napravili od nas, bez sankcija?
ne zaboravi da ovih trenutno malo preko 24 milijarde € treba vratiti, a dok se vracaju moraju se druge uzimati. vec ste presisali dug sfrj, na koju ste se zalili.
da vas nisu austrijanci lobirali nebiste ni sada bili u pregovorima, nego bi zajedno sa nama. polako nije jos gotovo,ne znaci da ste vec u eu. ima tu mnogo da se raidi i pregovara. ne zaboravi,vi ste divlji balkanci,pa tvrdite suprotno koliko god hocete. a gde je gotovina,gde su povratnici,jeli im obezbedjen povratak?
bez sumnje ce ti pregovori poooootrajati moj hrvaticu, i bez sumnje cemo ih mi brze zavrsiti. zasto? pa kao i u sportu,veci smo talenat na svim poljima uvek bili i bicemo!
pa se ti i dalje bavi bdp-ovima srbije:smile16:

Ovo mi se
17-10-2005, 03:28
jako dopada:
"napadate i palite vozove koji IMAJU NESRECU da prolaze kroz hrvatsku"

Jednom recenicom tako puno receno, BRAVISIMO KOLEGA!

Ha Ha Ha
17-10-2005, 03:49
..ovaj'mu je ×××× majku.. :smile16:

A
17-10-2005, 12:03
ja tvoju! hahaha

eto malo se salimo
17-10-2005, 14:36
Hvala kolega, eto malo se salim sa mozgom (ili tim to je ostalo od njega) nase Vrece Govana. :smile06:
Sta ce jadnicak, iz te koze ne moze, a bi rado! :))
Jeli tako VGSe? Jeli tako kompleksasu jedan! :smile06: :))

VGSe bre bre
17-10-2005, 15:44
ajde VGSe odlepi dve krstene na ovu temu bre bre!

daj neki "argumentovan" odgovor onako u tvom stilu! :smile06:

komentar?
17-10-2005, 18:58
jos nista VGSe?

Hehehehe ehehe hehehehehe he bre! :)) :smile06:

VGSe bre?!?!?!?!?
19-10-2005, 00:27
Vrecooooo Zitkiiiiiiiih Goooovana iz Svedskeeeee!
Jeisi li ti gluv bre? :smile06:

VGSe bre bre
19-10-2005, 18:51
VGSe bre bre???

Neki komentar na ovo sto ti je kolega napisao? :smile06: :))

Daj nesto, ti si bar pametan .... :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Pa tebi
19-10-2005, 20:41
Bre, oci ce da ispadnu od silnih govana u njima.
Daj bre, smiri se malo, netko ce ti odgovoriti sa vremenom bre, kad nesto pametnog pitas.
××××ga, zajebao sam se, kako ti mozes nesto pametnog pitati?
Jelda, Mile-Kurcogutacu?
Kako si glup, niti tvoja brkata keva ne moze bre da te voli.
Ajde ×××××ne odskaKUCI U VELIKIM KORACIMA U ××××× MATERINU. Bre Mile-Govnojedac.
:smile16:

dzukelo glupa
20-10-2005, 00:52
e, trkni blago meni do nekog drugog foruma i vidi da mozda nisam tamo, javi mi za nelih mesec ili dva ako se ne izgubis! :)) :smile06:

kolega
20-10-2005, 23:10
kolega, ovaj kojeg ti zoves "dzukelom" je VGS!
dzukela mu isto tako pase, ali on vise voli kad ga zovemo Vreca Govana iz Svedske. :smile06:
neznam sta mu treba da se pokusava "maskirati" u neko deriste pubertetliju, pricati samo o kurcevima i jebanju, valjda misli da nas je za××××, ali na zalost, treba mu bar jos nekoliko desetinki da doda na svoj ustaski IQ za to. :smile06: :)) :smile06:
VGSe bre, sta ti to treba? Pa mogu da ti kazem da ti je "nova taktika" - truba! :)) :)) :))

Bravo
21-10-2005, 13:11
kako slikovito objasnjeno:

" citam po forumu, ljudi vam se hrane iz smeca, veterani umiru od gladi i ubija se na stotine njih (skoro 2000 do sada), kriminal, tajkuni, pedofilija, divljastvo na utakmicama sirom evrope, madjari vam skandiraju "cigani, cigani, cigani", napadate i palite vozove koji imaju nesrecu da prolaze kroz hrvatsku,dok u miru prolaze kroz sve druge civilizovane evropske zemlje, itd."

svaka cast! :))

Bravo! :smile06: :smile16:

nema na cemu
22-10-2005, 20:59
hvala! :))

VIZE VIZE VIZE!!!!!!
05-11-2005, 18:44
VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE ...za zlocestog zurnalistu koji je napisao tekst u uvodnoj temi!!!

VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE ............ i za njegovu obitelj!!!!

SVI SVI SVI SVI ......VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE VIZE !!!!!!!!! :smile06: :))

Vreca Govana iz Swe
12-11-2005, 15:10
Tocno VIZE VIZE VIZE i za zurnalistu i njegovu obitelj!!!!!! ZLOCESTI zurnalisti objave sve sto mi pokusamo pokriti!!!!! :smile09:

VGS je UMOCNICA!
22-11-2005, 18:45
kako drugo objasniti da se ne usudjuje dati ni jedan komentar na temama koje "××××" njegovu "zemlju leptirova"!? :))

mozda da komentar na ovo:

--------------------------------------------------------------------------

".....Tuzna svakodnevica mnogih nasih sugradjana.

Sezdesetogodisnja Danica pretprosle je godine otisla u mirovinu nakon 30 godina rada. Do tada je cistila, prala i mela u bolnici, a sada prima tisucu kuna mjesecno. Nije udana i nema djece. Placa najam u trosnoj kuci u Varosu i kaze da su je zbog dobivanja stana vise puta slali na "Socijalno", a opet - nikad nista. Podmiruje komunalije kako stigne, zali se zbog poskupljenja struje.
Odlazi u pucku kuhinju, ali, napominje, treba prezivjeti cijeli mjesec. Meso ne jede jer nema frizider, a kuca joj je puna miseva.

— Jedem sir, salamu, jogurt, mlijeko... ove stvari — pokazuje, nervozno se osvrcuci prema nabijenim vrecicama, braneci ih od macke koja je nasrnula dok je ona razgovarala s nama.
U tim su vrecicama bili otpaci, ostaci hrane pokupljeni na ulici, no ona je o njima pricala kao o necemu sto je posteno stekla.

— Nista nisam ukrala, za sve se snalazim sama. Ali, djeca i mladost otimaju mi kese iz zabave. A macku ne mozes sprijeciti, ona hranu osjeti — kaze Danica objasnjavajuci zasto izbjegava ljude.

Danica je jedna od onih nasih sugradjana koji, jezikom stvarnosti receno, kopaju po kontejnerima....."

--------------------------------------------------------------------------

VGSe izvoli bre bre ....... :smile06:

:smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :))

Sta hoce nas
22-11-2005, 20:55
VSG-(P) reci? Pojasni?

ja cu te malo podsjetiti gdje je Srbija... za usporedbu...Radnici Tekstilkolora šest godina bez plate
BABUŠNICA, 22. novembra 2005. (Beta) - Društveno preduzeće "Tekstilkolor" iz Babušnice radi sa smanjenim kapacitetom, a zaposleni plate nisu primili već šest godina, izjavio je vršilac dužnosti direktora Milutin Todorović.

On je agenciji Beta rekao da radnici dobijaju samo nadoknadu za putne troškove u iznosu od 1.200 dinara mesečno.

To preduzeće je formirano 1958. godine i nekada je bilo uzorna fabrika u ovoj opštini.

"Do 1997. godine u preduzeću je radilo 150 radnika, a sada je na spisku 67, od kojih radi tek dvadesetak. Smešteni u jednom omanjem pogonu šiju prekrivače za krevete, bade mantile i dečje pidžame. Ostali radnici, uglavnom režijsko osoblje, su kod kuće, a pogoni su prazni", rekao je Todorović.

Firma je, kako je kazao, u procesu privatizacije, ali na dve aukcije nije bilo zainteresovanih kupaca zbog dugova i potraživanja koja iznose oko 30 miliona dinara.

"Dodatna teškoća za naše preduzeće je i što je stotinak radnika tužilo firmu zbog zaostalih zarada", rekao je Todorović, koji je na funkciji vršioca dužnosti direktora od 2003. godine.

Ostavku je podnosio dva puta, ali ga Upravni odbor nije razrešio dužnosti.

"Na sledećoj sednici tražiću da me konačno razreše", rekao je Todorović.

reprint
04-12-2005, 17:56
Ovaj tekst zasluzuje da se jos jednom objavi, VGSe u njemu ti je sve objasnjeno, izuzev ovog zadnjeg o BEZANIJI hrvata u Australiju ..... sigurno zbog dobrih uslova i srece i zadovoljstva u svojoj zemlji!? :))

"Dug Hrvatske 83% BDP-a, dok je vanjski dug Hrvatske krajem srpnja iznosio je 24,14 milijardi eura"!

ostavi se ti srbije,pocisti malo kod tebe kuci ispred tvojih vrata,pre nego se pocnes baviti dugovanjima i bdp-ovima drugih zemalja.
pazi jednu stvar hrvaticu, da ste vi bili u sankcijama toliko godina, pola bi vas zavrsilo u ludnici a pola bi se ubilo. ekonomija bi vam bila nepoznata rec koju biste morali traziti po enciklopedijama, dok bi mi, da smo sve ove godine bili u vasoj situaciji, bez sankcija .. napravili mnogo,mnogo vise i bolje. bili bismo u eu zajedno sa slovenijom i plazili vam se.
sta ste napravili za sve ove godine? citam po forumu, ljudi vam se hrane iz smeca, veterani umiru od gladi i ubija se na stotine njih (skoro 2000 do sada), kriminal, tajkuni, pedofilija, divljastvo na utakmicama sirom evrope, madjari vam skandiraju "cigani, cigani, cigani", napadate i palite vozove koji imaju nesrecu da prolaze kroz hrvatsku,dok u miru prolaze kroz sve druge civilizovane evropske zemlje, itd. sta ste to vise napravili od nas, bez sankcija?
ne zaboravi da ovih trenutno malo preko 24 milijarde € treba vratiti, a dok se vracaju moraju se druge uzimati. vec ste presisali dug sfrj, na koju ste se zalili.
da vas nisu austrijanci lobirali nebiste ni sada bili u pregovorima, nego bi zajedno sa nama. polako nije jos gotovo,ne znaci da ste vec u eu. ima tu mnogo da se raidi i pregovara. ne zaboravi,vi ste divlji balkanci,pa tvrdite suprotno koliko god hocete. a gde je gotovina,gde su povratnici,jeli im obezbedjen povratak?
bez sumnje ce ti pregovori poooootrajati moj hrvaticu, i bez sumnje cemo ih mi brze zavrsiti. zasto? pa kao i u sportu,veci smo talenat na svim poljima uvek bili i bicemo!
pa se ti i dalje bavi bdp-ovima srbije"

Eto VGSe, kolega ti ga je smestio duboko u dzigerice, po ko zna koji put ..... kaze da ce ti sledeci put pomeriti sve organe do pluca! :))

Citaj i tuguj majmune ......

Mr. Svedojeb!
04-12-2005, 20:25
Vrlo dobro, cak odlicno kazano:

"sta ste napravili za sve ove godine? citam po forumu, ljudi vam se hrane iz smeca, veterani umiru od gladi i ubija se na stotine njih (skoro 2000 do sada), kriminal, tajkuni, pedofilija, divljastvo na utakmicama sirom evrope, madjari vam skandiraju "cigani, cigani, cigani", napadate i palite vozove koji imaju nesrecu da prolaze kroz hrvatsku,dok u miru prolaze kroz sve druge civilizovane evropske zemlje, itd. sta ste to vise napravili od nas, bez sankcija?"

Sta velis Vreco Govana, ove moje kolege znaju da primete, znaju da bocnu gde je najbolnije? :))

:smile16: :smile16: :smile16:

ali si smjesan
04-12-2005, 23:10
VSG-u(P)... lovis se tema gdje si najtanji...

i to zoves "superiorna srpska inteligencija"?

...joj nas VSG-u(P)...

joooj... jooj... sta cemo sa tobom...

bre dokle...?

"da vas
05-12-2005, 04:53
nisu austrijanci lobirali nebiste ni sada bili u pregovorima"

Naravno Austrijanci to nisu uradili zato sto ih vole i sto smatraju da zasluzuju tu crkavicu, vec sto su potpisali da ce to posteno i da plate.

A ti VGS-e, mashi bajatim SFRJ ugovorima, mashi mashi mashi....

Oprem vrlo dobro.

ma .....
05-12-2005, 17:39
.... austrijancima trebaju opet kao konjusari! :)) Svi ovi stranci koji su dosli u Austriju nisu ni za ×××××, niko krsteno da iztimari konje, niko krsteno da pocisti balegu! :)) Hrvati su ipak doktori za to! :))
Inace dobra primedba kolege za stanje u tudjmanliji...vozovi i tako to .... ! Vrlo dobro! :)) A vidi sta VGS odgovara, vidi ga kukala mu majka blesava! :))

fekaliji iz svedske
02-02-2006, 12:09
Dug Hrvatske 83% BDP-a, krstene zemlje obicno pale alarm na 80%!

"Vanjski dug Hrvatske krajem srpnja iznosio je 24,14 milijardi eura, te je u odnosu na kraj srpnja 2004. dug vec´i 9,6 posto ili 2,12 milijardi eura."

Kako je ova nasa ×××××× iz Svedske pronasao da je Dug Hrvatske 41% BDP-a, to valjda samo on zna! :))

Prosvjetli nas VGSe BRE BRE leba ti, kako to da vas "tisak" (koji fakticki zivi u Hrvatskoj) pise jedno ..... dok ti (koji fakticki ne zivis u Hrvatskoj), pises nesto sasvim drugo? :))

Dakle VGSe? :))

BRE! :))

CIA -world fact book
02-02-2006, 12:12
izgleda racuna samo vanjski dug... tako je ispalo da Srbija ima samo 80%...

a ne 125%...

idi na stranice CIA.gov
pa na world fact book...pogledaj...

fekaliji iz svedske
02-02-2006, 12:25
"izgleda"???

Dakle ti brale veze nemas o cemu i sta pises, bitno je samo nesto negde naci sto je po tebi crno za Srbiju? :))

Hehehehehehehehehe! :smile06:

Da idem tamo pa da citam? Zasto? Da citam nesto sto znam da nije istina?!

Da idem tamo i da kao zadnji idiot, kao sto si ti citam nesto sto je napisao neko ko je fabrikovao istinu i lagao o irackom naoruzanju za masovno unistenje i zbog cega je irak sravnjen sa zemljom?

Neka hvala.

Idi ti, to je i napisano za takve ×××××× koje nemaju ni trunke mozga u glavi, nego drugi moraju misliti za njih. :))

Idi tamo pa se drogiraj CIA istinom. :smile06:

Konju glupi. :smile06:

kratki rezime .....
05-02-2006, 22:04
:))

Kad je umro kamen pade s srca,
iz svjeta mu niko nije dos´o
samo Turcin pogrebom se smuca
kak zivio tako je i pros´o!

I podrijetlo ostala je tajna
tko i sto su, problem nasta veci
il´ Laponci, il´ su iz Irana,
to im Franjo nije stig´o reci!

Svakog dana nove reci traze,
u Saboru trljaju se glave,
"ne cu", "necu", kako li se kaze
u Srbiji, od smeha se dave.

Zapaljeni vlakovi se dime,
×××××rije prave kad su vani
dobili su zbog divljastva ime
od Madjara: Cigani, Cigani!

Velik dio posta Stragoljubi,
casnici im zavode rocnike
bez gaca su mladi domoljubi,
dok im ovi lizaju njeznike.

Pedofili, vec su poslovicno,
ni osudit´ crkva to ne zeli,
jadnu decu gaze poprilicno
bez´ od fratra sto slatkise deli.

U buducnost sad nervozni krecu,
jednoumlje san je iz davnina
domoljubi hrane se u smecu,
urlicuci: "svi smo Gotovina"!

Heroj, borac za etnicko cistu,
"lijepu vasu" zemlju Ante bio
zbog junastva podigli mu bistu
zbog svih baba koje je ubio!

Sudbina mu novi put odredi,
vojevao nozem i bombama
u Haagu ce sluzit razonodi
sex igracka bice medj´ "dzombama"!

:smile06:

Kolega,
05-02-2006, 23:40
sve potpisujem.
Zapadnim lazovima je kao i hrvatskim, istina misu do kolena, zabi do ramena.

Koliko su lagali u vezi zlosrecnog Iraka, da to ni pas sa maslom ne bi mogao da pojede.

Gledao sam kad je onaj zlikavac priznao "da je bio obmanut od sopstvene intelidzens", prikazuju onog Kolin Pauela, a on se snuzdio kao posran.

Sad sude Sadamu zato sto je obijeno sto i nesto Kurda.
Istovremeno, u Sudanu pobijeno preko 2 miliona ljudi, i za to se nikome zivom ne sudi, i svakoga ××××× boli!

Jebala te CIA, manky, ona ista cia koja ukokava, kidnapuje po svetu, muci i maltretira, i otvara logore sirom istocne Evrope.
Mars, jebali te oni.

Hoces li
05-02-2006, 23:55
Reci da su lagali?

Da je stvar obrnuta...da je Srbija bogatija??

Sta hoces reci?

sompizvacesmijajce
06-02-2006, 07:01
NE! Nikako VGSe!!
Hrvatska je bogatija, puno bogatija od Srbije .....

.. ali ××××××ma, pedofilima i stragoljubima! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

pa znas
06-02-2006, 10:36
po glavi oko 4 puta...malo vise..

Sad to nije bas tako puno - ali ipak nije niti malo!

Zato kurvatici
06-02-2006, 12:35
hrle u Srbiju po namirnice, mislim tamo gde "po glavi" placaju duplo jeftinije, a neke artikle i do 4 puta jeftinije.

A zasto uopste idu u vikend shoping u Srbiju, pa verovatno nemaju PO_JI_MA o BNP-ovima.

drugim rijecima
06-02-2006, 16:13
VSG-u(P) - znaci li to da je Srbija "bogata", ili "bogatija"? od HR??

Zar se ne sjecas sa kakvom se je sprdnjom islo po istocnim zemljama svojevremeno (sedamdesetih) kad se je SFRY sa TITOM ludjacki dolarski zaduzivala...

Ista je situacija danas... Niko vise ne ide u Madjarsku u nabavu (do prije par godina su Hrvati isli...sad vise ne). Sad se ide ili u Srbiju ili u BiH... ili kod kuce!

Misterij je velik kako se ti lovis beznadeznih topica za tebe...kako krvavis glavu stalno lupajuci u zid... nikako se to drukcije ne moze objasniti osim da si mazohista!!

U Srbiji je placa (za one koji rade), prosjecno oko 160 €... a u HR je preko 600 €. Nezaposlenost je skoro (ako ne i) duplo visa u Srbiji!

sompibrebrebrebrebre
06-02-2006, 16:23
Pitajte VGSa, on SVE SVE SVE zna!!!!! :))

××××××tino jedna nakljukana tabletama, ja ti napisem ovo:

"NE! Nikako VGSe!!
Hrvatska je bogatija, puno bogatija od Srbije .....
.. ali ××××××ma, pedofilima i stragoljubima!"

a ti mi odgovoris ovo:

"po glavi oko 4 puta...malo vise..
Sad to nije bas tako puno - ali ipak nije niti malo!"

:)) :smile06: :smile16:

hehehehehehehehe ehehehe he he he he he he heheeeehehe! hehe! BRE! :))

Pazi VGSe, kad mi ga pusis - da se ne ugusis! :))

sompompirovi
07-02-2006, 21:31
<font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">GUATEMALA

GDP (purchasing power parity):
$62.78 billion (2005 est.)
GDP (official exchange rate):
$28.27 billion (2005 est.)
GDP - real growth rate:
3.1% (2005 est.)
GDP - per capita:
purchasing power parity - $4,300 (2005 est.)
GDP - composition by sector:
agriculture: 22.8%
industry: 19.1%
services: 58.1% (2005 est.)
Labor force:
3.76 million (2005 est.)
Labor force - by occupation:
agriculture 50%, industry 15%, services 35% (1999 est.)
Unemployment rate:
7.5% (2003 est.)
Population below poverty line:
75% (2004 est.)
Household income or consumption by percentage share:
lowest 10%: 1.6%
highest 10%: 46% (1998)
</font>

in d mintajm ......
08-02-2006, 01:28
.... on di ader sajd ov d vorld bre:

Nemastina ista kao lani,
gospodarstvo lezi i propada
prodat bubreg ili bezi vani,
izgubi se i poslednja nada.

Jedna tvrtka uspesno im radi,
u poslovne knjige tako pise,
tim sredstvima pucanstvo se sladi,
- uzmi Plivu, jer se lakse dise!

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Makedonija 7400 $
09-02-2006, 11:25
SRBIJA 2600$!

MAKEDONIJA:
GDP (purchasing power parity):
$15.55 billion (2005 est.)
$5.397 billion (2005 est.)
GDP - real growth rate:
4% (2005 est.)
GDP - per capita:
purchasing power parity - $7,400 (2005 est.)
agriculture: 11.7%
industry: 32.1%
services: 56.2% (2005 est.)
Labor force:
855,000 (2004 est.)
Labor force - by occupation:
agriculture NA%, industry NA%, services NA%
Unemployment rate:
38% (2005 est.)
Population below poverty line:
30.2% (2003 est.)

in d min tajm, bre
09-02-2006, 11:56
Nemastina ista kao lani,
gospodarstvo lezi i propada
prodat bubreg ili bezi vani,
izgubi se i poslednja nada.

Jedna tvrtka uspesno im radi,
u poslovne knjige tako pise,
tim sredstvima pucanstvo se sladi,
- uzmi Plivu, jer se lakse dise!

ALBANIJA 4900$
09-02-2006, 17:26
Hrvatska - 11600$
Srbija 2600 @

Albanija:

$8.741 billion (2005 est.)
GDP - real growth rate:
6% (2005 est.)
GDP - per capita:
purchasing power parity - $4,900 (2005 est.)
agriculture: 23.6%
industry: 20.5%
services: 55.9% (2005 est.)
Labor force:
1.09 million (not including 352,000 emigrant workers) (2004 est.)

in d mintajm bre bre
10-02-2006, 01:38
... samting ju ken´t rid in CIA´s fejk buks, and for d rekord .... dis iz trut and nating bat a trut bre bre, sou help mi gospodin bog:

Daklem, ide ponovo ovako (gusle, G-dur):

A iz Svedske kukavicje govno,
kog ×××××o od dana prvoga
sam sa sobom u svadji redovno,
il´kolegin, ili pusi moga.

U zivotu jedno geslo vazi,
sevap mu je cut´ tudju nesrecu
samo kopa, na internet trazi
prozvali ga za "Govnjavu Vrecu"!

Kada nesto o Srbiji nadje,
raduje se kao malo zdrebe
sav oznojen, nabavio gradje,
dok jadniku drugi zenu ××××!

Isprdjen je, ismejavan jadnik,
al´se neda, gluposti brljavi
bolestan je al´ce stat´na branik,
on istinski Govnoljub je pravi!

Nema veze s mozgom ni pameti,
Hrvatska mu "zemlja leptirica"
svojevrsni raj je na planeti,
a puk nema ni jela ni pica!

Mrzi jako, mrzi psihopatski,
tresao bi jos grane od vrbe
mi mu karu spustamo bas bratski,
glup ko ×××××, on veseli Srbe!

Zajebavat´ budalu je lako,
psihicke mu napravismo recke
guzimo ga bas lepo, polako,
glupu Vrecu Govana iz Svedske!

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Bre VGS-e
10-02-2006, 14:19
sta prdis koji moj, sta vise ××××s sa tim GDPom. To nema nikakve veze sa mozgom.

Pa vise vredi jedan Novi Sad (grehota pominjati Beograd), nego cela Albanija.

Albanija je jedna pustara koja nema nista svoje.

Ti GDPovi o kojima ××××ndas celo vreme, nemaju blage veze sa mozgom.

Otkud
10-02-2006, 15:11
Novi Sad srpski?
Isto kao Kosovo. Jebat ce vas za obe stvari.
Dolijat cete srbocigani za Vojvodinu.
Isto kao za "KRAJINU".
Srpska djubrad. :smile12:

bas to
10-02-2006, 15:54
VSG-u(P)...

Kosovo je mozda "pustara", ali to ti samo pokazuje koliko duboko je Srbija propala, kad ju je Albanija toliko
presibala!

Tocno je da je Novi Sad Austrougarski grad! zgrade i ulice su ostale... tako izgleda izvana...

ali je propao iznutra, jer je pod srpskom kontrolom... u Srbiji! BEZ SISE!!! (mozda je Srbija posisala ono malo sto je ostalo od te austrougarske)

Budaletino jedna
10-02-2006, 16:46
Kosovo nije pustara nego Albanija.

Kosovo je plodna (agrikultura do neba, rudnici uglja, cinka, olova).
Kosovo je gradjeno i izgradjeno za vreme SFRJ, tako da jedna Pristina vise vredi nego cela Albanija.
Vise vredi Grand hotel nego cela Tirana.

Ma sta ti znas, PO_JI_MA ti nemas.

P.S. Albanija ima samo jednu zeleznicku prugu, i to od Skadra do Tirane, i to je Juga izgradila.
U Tirani imas 2 semafora.
Ma sta ti znas?!

Djubre jedno vlasko
10-02-2006, 18:50
×××× se pa rasti, ali nikad neces vise na Kosovo, ××××× ti materina. :))

NAS VSG-u(P)
10-02-2006, 18:59
... to sto ti pises je MOZDA!? bilo tocno, 50-ih i do 70-ih...

No od pada komunizma u Albaniji 1990...pa do sada Albanija je razvojojno presisala Srbiju i to POSTENO!!

Zasto ti ja to pisem...

Zato da vidis i uvidis KOLIKO ti je matica propala... kamo je Srbija bez sise dospjela...

Nista sva ona SILMA pljacka BiH i HR nije pomogla... treba nesto stvoriti, napraviti... a to je najslabija strana SrBalja...

ali sta je naj......
10-02-2006, 23:37
....interesantnije u svemu tome:

Daklem, idemo joooopet ovako (gusle, G-dur):

A iz Svedske kukavicje govno,
kog ×××××o od dana prvoga
sam sa sobom u svadji redovno,
il´kolegin, ili pusi moga.

U zivotu jedno geslo vazi,
sevap mu je cut´ tudju nesrecu
samo kopa, na internet trazi
prozvali ga za "Govnjavu Vrecu"!

Kada nesto o Srbiji nadje,
raduje se kao malo zdrebe
sav oznojen, nabavio gradje,
dok jadniku drugi zenu ××××!

Isprdjen je, ismejavan jadnik,
al´se neda, gluposti brljavi
bolestan je al´ce stat´na branik,
on istinski Govnoljub je pravi!

Nema veze s mozgom ni pameti,
Hrvatska mu "zemlja leptirica"
svojevrsni raj je na planeti,
a puk nema ni jela ni pica!

Mrzi jako, mrzi psihopatski,
tresao bi jos grane od vrbe
mi mu karu spustamo bas bratski,
glup ko ×××××, on veseli Srbe!

Zajebavat´ budalu je lako,
psihicke mu napravismo recke
guzimo ga bas lepo, polako,
glupu Vrecu Govana iz Svedske!

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: