PDA

Pogledaj cijelu verziju : SRBI IZUMILI INTERNET PRE VISE OD 60 GODINA!

inovator
05-10-2005, 02:19
.

Prema podatcima kojima raspolazem, Internet je po prvi put upotrebljen u Srbiji pre vise od 60 godina!
Patent je ukraden, na isti nacin kao sto su pokrali Tesline patente u Americi!

Ko ne veruje, mogu da prilozim i dokaze!

.

Ne treba
05-10-2005, 11:01
nikakvih dokaza, jer je to istina.
Zato vi srbi, imate hlace, sa velikim dupetom, gdje ste skrivali internet, ali niste se trebali guziti (×××××i jedni) tako su vam pronasli, sto ste skrivali u tim hlacama. Sada, umijesto interneta, imate 10kg govana u tim hlacama i ako ta govna ne pojedete, ODJEBALI STE.
:smile16: :o :)) :smile06:

Serbivoje
05-10-2005, 11:25
Joj bre sto ste vi hrvati ljubomorni bre! :smile06: Sigurno bi rado prisvojili i ovog inovatora, kao sto svojatate Teslu, al´ ne mere bre bre! :smile06:

Siguran sam da ce nam autor na kraju predociti dokaze za ovu tvrdnju, a dotle - pizdite! :)) :smile06:

Serbivoje
05-10-2005, 16:20
ili ××××svoje? :smile16:

Grga GN.
05-10-2005, 16:29
Za "Net" treba bar nekoliko stanica koje su onda spajaju u mrezu.

"Inter net" je digitalna mreza digitalnih racunara.

Digitalni racunari nisu mogli biti izumljeni tek poslije sto je mreza bila izumljena.

Prva digitalna obrada informacija je postignuta primjenom prvih tranzistora u Bell laboratorijima na takozvanim prvim digitalnim nosacima "T" klase procesom zvanim quantaliziranje.

Tranzistori su izumljeni 1952, "T" carrier 1958 ( prije 57 godina ) a internet tek krajem sedamdesetih godina
proslog stoljeca.

Bilo bi jako zanimljivo cuti te dokaze tog inovatora.

NB. Neku vrstu intereta ( tako receno )onda su koristili i americki indijanci svojim dimnim signalima.

Grgo bre bre bre bre
05-10-2005, 18:47
Otkud ti znas kakvu je tehnologiju imala Kraljevina Srbija u ono doba bre?! :))
×××× ga, vreme ide, sve vise stvari se otkriva i odjednom dolazi na svetlo dana .... ko je verovao Tesli, kada mu se ovaj predstavi da je Srbin iz Smiljana?! :)) Niko, dok se nije uhvatio Amerike ×××× ga! :))

Mislim da znam sta je dokaz koji ima "inovator", ali cu sacekati njegov odgovor, ako se odluci da nam ga da! :))

ma....
06-10-2005, 02:04
.... Grga je samo ljubomoran, a i zeleo bi nekako da se dokopa tih nalaza i dokaza, nebi li ih upisao hrvatskoj strani.

Malo morgen stricek GN. Tajna se ljubomorno cuva, izaci ce na svetlo dana kada to nama bude odgovaralo.

:))

inovator bre
07-10-2005, 02:34
Jel bre "inovator", jel ces da nam das vise te dokaze? :)

alo bre kazivaj
08-10-2005, 01:45
alo bre inovatore?! dokle bre da cekamo sa ovim ljubomornim ustasama bre?
kazivaj bre! :))

inovator
09-10-2005, 13:51
Dobro bre evo me. Evo i dokaza.

Dakle, prema podatcima kojima raspolazem, Internet je po prvi put upotrebljen u Srbiji pre vise od 60 godina!

Patent je ukraden, na isti nacin kao sto su pokrali Tesline patente u Americi!

Dokaz za moju tvrdnju je pronadjena poruka iz '41 godine koja glasi:

- Ajde bre Drazo, ostavi vise to Chatovanje! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: