PDA

Pogledaj cijelu verziju : Za VGSa: PISMO JEDNOG CASNOG HRVATA jednom necasnom hrvatu!

sompipolizimiobajaja
02-10-2005, 16:24
---

Pismo Dr Pribislava Grizogona Stepincu

Pisem vam ovo kao covjek covjeku.kao krscanin krscaninu.Nakanjujem se mjesecima na to,cekajuci hoce li prestati stizati uzasne vijesti iz Hrvatske,kako bi se mogao sabrati i mirnije pisati.

Punih 10 mjeseci kako se po Hrvatskoj na najzvjerskiji nacin Srbi ubijaju i unistavaju se milijarde njihova imetka,a crvenilo stida i gnjeva oblijeva lice svakog postenog Hrvata.

Pokolj Srba poceo je prvih dana jadne Nezavisne Drzave Hrvatske (Gospic, Glina, Gudovac, Bosanska Krajina, itd)i traje bez prekidanja ovih dana.

Nije sva strahota u samom ubijanju. Ona je u ubijanju svega od reda: staraca, zena, djece, i to u ubijanju uz strahovito divljacko mucenje.

Te nevine Srbe su nabijali na kolje, lozili im vatru na golim prsima, pekli ih zive na vatri, spaljivali u kucama i crkvama zive, polijevali kljucalom vodom i tada poliveno mjesto derali i solili, kopali zivim oci, rezali usi, jezik nos, svecenicima rezali nozevima brade i obrve skupa sa kozom i mesom, otsecali im spolovilo i zaticali u usta, vezivali ih odostraga za kamione i onda sa njima jurili, prebijali ljudima noge i ruke, zabijali im u glave ek××××,golemim ekserima zakivali ih za pod kroz slijepo oko,bacali zive u bunare i provalije,a odozgo na njih bacali bombe, razbijali im gvozdenim cekicima glave, djecu bacali u vatru, u vrelu vodu, u krecane, rastrzavali djecu za noge, razbijali im glave o zidove, prebijali kicme o kamenje i klade i jos mnoga uzasna mucenja izvrsavali, kakva normalni ljudi ne mogu ni zamisliti.

Hiljade i hiljade Srpskih lesina nosila je Sava, Drava i Dunav, kao i pritoke ovih rijeka. Bilo je lesina sa natpisom:"pravac Beograd, putuj kralju Petru": u jednom camcu koji je uhvacen na Savi bila je hrpa djecjih glava sa jednom zenskom (moze biti glava majke te djece) sa natpisom "Meso za Jovanovu pijacu u Beogradu"!

Strahovit je slucaj Mileve Bozinic iz Stabandze, iz koje su na nozu izvadili dijete. Pa grozni slucaj nadjenih pecenih glava u Bosni.

Nadjene su posuda pune srpske krvi, pa slucajevi prisiljavanja Srba da piju vrucu krv svoje poklane brace. Silovane su nebrojene zene, djevojke i djevojcice, matere pred kcerkama i kceri pred materama,a gomile djevojaka, zena i djevojcica odvodjene su u logore ustasa za bludnice.

Cak su silovanja vrsena i u oltarima pravoslavnih crkava.

U Kotaru Petrinjskom natjeran je sin da siluje rodjenu mater! Pokolj 3000 Srba u glinskoj pravoslavnoj crkvi i ubijanje Srba u oltaru crkve u Kladusi sve gvozdenim cekicima u glavu, stoji bez premca u povijesti. Za sva ova strahovita i necuvena nedjela postoje detaljni i vjerodostojni zapisnici.

Uzas ovih nedjela zaprepastio je Nijemce i Talijane. Oni su fotografirali ogroman broj slucajeva ovih uzasnih pokolja. Nijemci govore da su Hrvati ovo radili i za vrijeme tridesetogodisnjeg rata i da je od toga doba postala u Njemackoj izreka: "Sacuvaj nas,Boze,kuge,gladi i Hrvata".

Srijemski Nijemci preziru nas radi toga i postupaju sa Srbima covjecno. Talijani su fotografirali posudu od 3,5 kilograma srpskih ociju, te jednog Hrvata okicenog s ogrlicom, od nanizanih srpskih ociju i jednoga koji je dosao u Dubrovnik opasan sa dva djerdana srpskih jezika.

Strahote logora u kojima su pobijene hiljade Srba ili su pustene da pomru od zlostavljnja, gladi i izme, uzasne su. Nijemci pripovjedaju o jednom logoru u Lici, u kom je bilo na hiljade Srba, ali kad su dosli tamo nasli su ga prazna, natopljena krvlju i krvavim krpama rublja i odjece. Tu je, kazu, izgubio glavu i jedan srpski vladika.

---

sompipolizimiobajaja
02-10-2005, 16:26
---

U jasenovackom logoru i danas se muce i propadaju hiljade Srba koji su tamo po ovoj strasnoj zimi smesteni u poderane ciganske barake bez dovoljno slame i pokrivaca, dobijajuci dnevno za hranu po dva krompira.

U povijesti Evrope nije bilo ovakvih slucajeva.

Mora se poci u Aziju u doba Tamerlana i Dzingis kana ili u Afriku, u crnacke drzave njihovih krvolocnih vlada, da se naidje na slicne slucajeve. Sa ovim je hrvatsko ime osramoceno na vjekove. Nista nas ne moze potpuno oprati. Ni posljednjem Ciganinu na Balkanu necemo smjeti spomenuti nasu hiljadugodisnju kulturu hrvatsku, jer niti Cigani nisu ovakvih zvjerstava radili.

Zasto ja ovo pisem vama,kada niste politicka licnost i ne mozete za ovo snositi odgovornost? Evo zasto: u svima ovim besprimjernom divljackim zlocinstvima koji su vise no bezbozni,sudjelovala je i nasa katolicka crkva. Veliki broj svecenika, klerika, fratara i organizovane katolicke mladezi sudjelovali su u svemu ovome: katolicki svecenici postali su logornici i tabronici ustaski, te su kao takovi naredjivali i odobravali ta strasna mucenja i klanja krstenog svijeta.

Cak je i jedan katolicki svecenik zaklao jednog pravoslavnog svecenika. Oni to nisu smjeli ciniti bez dozvole svojih biskupa, a ako su cinili bez nje, onda su morali gubiti sluzbu i doci pred sud. Buduci da se to nije dogodilo, znaci da su biskupi dali svoju dozvolu.

Drugo, katolicka crkva je upotrebila sve ovo da pokatolici prezivjele Srbe. Dik se zemlja jos pusila od nevine krvi mucenika, dok su jecaji razdirali grudi prezivjelih nesrecnika, svecenici, fratri, casne sestre, nosili su im u jednoj ruci ustaski bodez, a u drugoj molitvenik i krunicu.

Sav je Srijem preplavljen lecima biskupa Aksamovica tiskanim u njegovoj tiskarnici u Djakovu u kojima se pozivaju Srbi da spasu zivote i imetke prelazenjem u katolicku vjeru.

Nasa crkva kao da je htjela pokazati da zna ubijati duse, a ustaska vlast tijela. A na katolicku crkvu pada jos veca sumnja zato sto su u isto vrijeme srusene mnogobrojne pravoslavne crkve, druge preobracene u katolicke, oteti svi pravoslavni samostani,razvucena sva imovina i upropascene velike povijesne vrijednosti, pa cak nije ostavljena na miru ni patrijarsijska crkva u Srijemskim Karlovcima. Sva ova nasilja na savjesti i dusi nanijela su jos vecu sramotu hrvatskom imenu.

I ako se mi Hrvati necemo moci sasvim oprati od sramote koju smo na se navukli ovim zlocinstvima, ipak mozemo svoju odgovornost smanjiti pred svijetom i svojom savjesti, ako dignemo svoj glas protiv svega gore navedenog.

Poslednji je cas da to ucinimo. Poslije sviju velikih zlocinstava u povijesti covjecanstva i velike kazne. Sta ce biti od nas Hrvata ako se dobije utisak da smo bas do kraja u ovim zlocinstvima ustrajali?

U prvom redu duzna je crkva da digne svoj glas,prije svega zato sto je crkva Isusova. A poslije toga zato sto je ona mocna. U Njemackoj su veliki katolicki biskupi imali smjelosti da dignu svoj glas u korist progonjenih Zidova, akod nas nijedan biskup nije digao svoj glas u korist progonjenih krscana koji su strasnije progonjeni nego Zidovi u Njemackoj.

I zato ce na glave katolicke crkve pasti najveca odgovornost za kaznu Boziju i ljudsku koja mora snaci hrvatski narod ako se na vreme ne pokaje za ovaj strasni i neoprostivi svoj grijeh.

Napisao sam Vam ovo pismo da spasim svoju dusu,a Vama ostavljam da trazite i nadjete puta za spasenje svoje duse.

U Zemunu,8.2.1942.
Dr Pribislav GRIZOGONO

Jedan od mnogih koji je prvo covjek i krscanin, a onda i dobar Hrvat.

--- - ---

Ako
02-10-2005, 17:45
voli srbadiju, niti je covjek niti hrvat, vec govno kao vi srbocigani, mamicu mu ×××××.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:
Oprem te i strpam ti BRE BRE BRE GEDJO.
Mars u ××××× materinu.

O da
02-10-2005, 17:47
popusimiobajajaidupeciganinesrpski. :smile06:

Grga GN.
02-10-2005, 18:38
Cak je zapadna stampa prenjela ovo pismo a dao im ga je 1948 godine jedan Talijanski zurnalista koji je takoder tvrdio da je on sam pri posjetu Pavelicu vidio kosaru punu ljudskih ociju itd. Kasnije je isti Talijan priznao da je ovo sve on sam izmislio i po uzoru na "spageti kaubojce" filmove zacinio talijanskom mastom. Taj je covjek bio 1943 u Crnoj Gori i cuo price pa se odlucio da ih unovci poslije rata.

Sto se tice vjerodostojnosti ovakovih dokaza, pogledajte samo na ovom forumu koliko "casnih hrvata" pise protiv ustasa: Trpimir, Kresimir itd.

Osim toga, evo samo pred nekoji dan ovdje je jedan od vas nepotpisanih ljubitelja istine velicao Carola Woitilu kao casnog i postenog covjeka koji je osudio hrvate a zaboravlja da je taj isti Wojtila, bolje poznat po imeni Ivan Pavao drugi, proglasio nakon mnogogodisnjeg detaljnog ispitivanja grupe strucnjaka, tog "necasnog hrvata" Alojzija Stepinca sluzbeno Blazenim, sto znaci da preko bilion katolika sirom svijeta mogu da mu se mole kao svetom bozjem covjeku.

.

Grga GN.nastavak
02-10-2005, 18:39
Samim time, ova komisija je dokazala da ovakove tvrdnje su lazi a mi sami ovdje gledamo iz dana u dan "Tko to tamo pjeva" na ovom forumu.

Nije li tako onaj novinar pustio u svjetski opticaj vjest iz Vukovara o pronadene 90ert srpske djece poklane u vrticu u Vukovaru. Danas kada se takove stvari mogu odmah potvrditi ili demantirati, on je jos istog dana bio prisiljen da prizna da je lagao kao i ovaj Talijan sa ovim pismom Stepincu.

Iako je demant bgio istog dana, sve svjetske novinske agencije objavile su "vjest" a neke se nisu cak niti potrudile da je sutradan objave kao dokazano laznom. Sva stampa u tadasnjoj krnjoj Jugoslaviji se tako ponjela.

Sve jedno, uz sve ovakove podvale, znamo kako je agresija "istimo ljubaca"i "ustaskih zrtava" zavrsila

nularice jedna
02-10-2005, 19:33
Samo kratko za ovu povracotinu ljudsku, koja se inace javlja ovde kao kakvo balavce i pominje stalno neke tovare i "gedje" :)) (pise se "gedze", ××××× te nepismenog! )..... da onaj mamlaz koji nezna dve da sastavi .... a kad ga pravilno ubodete .... ta ljudska pomija hoda po forumu pod imenom "Grga GN" (Esop, Jez, Gavran .... ) ..... dakle samo kratko ....

"Jedan od mnogih koji je prvo covjek i krscanin, a onda i dobar Hrvat."

.... kaze autor ovoga pisma .... e ti Grgo nisi ni prvo, ni drugo, ni trece!

Kredibilitet tvoj je "nularica", kao covek si "nularica", kao krscanin si "nularica", kao hrvat si ..... ustasa .... znaci takoodje "nularica"!

Mars u pizdu materinu i sakrij se iza tih decjih idiotskih postova, mozda te neko tako nadje interesantnim!

Toliko ....

mazanje laganje, itd
02-10-2005, 20:23
gRgo,

taj PAPA koji je proglasio to genocidno djubre za svetog blah, blah, blah .... jeli to isti onaj PAPA koji je umesto da izbaci iz crkve onog glavnog u americkoj crkvi (zbog ne reagovanja i sakrivanja optuzenih svestenika u 100 slucajeva pedofilije u USA), mu dodelio mesto glavnog u jednoj Kapeli u Vatikanu?

Jeli to isti Papa?

:smile06:

grjeska
02-10-2005, 20:24
gr(j)eska: ne u 100 slucajeva pedofilije, nego u 100-tine .... a to je ipak razlika. :))

Grga GN.
02-10-2005, 22:09
Ja se potpisujem kada nesto kazem ili tvrdim jer logicki mogu dokazati ono sto kazem.

TKO SI TI, KOJI SE NITI POTPISATI NEMOZES, DA DJELIS LJUDIMA OCJENE I TVRDIS SUPROTNO I DOKAZIMA I CINJEMICAMA, DA JE NETKO NESTO ILI NISTA...?!

KADA OSTANES BEZ ARGUMENATA...VRIJEDAJ PROTIVNIKA....MOTO JE SVIH MORALNO BANKROTIRANIH.

OVO STO POVISE PISES O MENI JE "BECKHAND COMPLIMENT" I TVOJE PRIZNANJE TVOJE NEMOCI DA SE SUPROSTAVIS ISTINI.

ZAO MI TE JE, JER DUBOKO PATIS ZBOG GUBITAKA KOJE STE PRETRPJELI I JER NEMOZES NACI MIR U ISTINI.

"THE TRUTH WILL SET YOU FREE" kaze Sveto Pismo. POKUSAJ." LOVE IS THE ANSWER"..POKUSAJ...!

Bok !

Za nularica jedna
02-10-2005, 23:32
Koji ××××× vices? Gedja si bio i gedja ostajes, ali ako hoces da budes gedza, neka ti bude, budalo jedna. Kako ti ono kazes? IDI U ××××× MATERINU POSRANI SRBOCIGANINE, ×××× ti nas tovar pisljivu cigansku kevu.
Vidis, govno jedno, Grga GN je previse tolerantan prema vama, ali ××××× vam materina, vi ste svi samo djubre za mene. Idite preko Drine u tri picke materine. Dodjes tu klati, i kad dobijes po picki, places kao malo djete. Nema vise mile-lale, treba svu srbocetnicku ciganiju potamaniti bre bre bre "GEDJO" i to posrani "GEDJO"
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

prolaznik
03-10-2005, 02:08
Grgoslave, olinjala mlohava omudino bre! :))

Tacno je da ce neke "THE TRUTH WILL SET YOU FREE" .... ali cisto sumnjam da si ti jedan od njih.

Jel´ znas zasto?

Ti si hrvat!

A vi hrvati ste poznati po tome da sa "TRUTH" bas niste u nekim prijateljskim odnosima, a jako volite da sakrijete i pokrijete, u nekoj ×××××voj nadi da ce se to zaboraviti i pokriti velom vremena! :))

E, malo morgen papane! :))

To tvoje divlje krdo ce dok je sveta i veka ostati upamceno, ali ne po dobru, nego po zlu, jednom od najvecih (ako ne i najvece) od kada je sveta i veka! :))

Trc Milojka! :)) :smile06:

Nego, ne odgovori coveku jeli to isti Papa koji je nagradio onog amerikanca za uspesno negiranje i sakrivanje opuzenih za pedofiliju svestenika po americi! :smile06:

Sta cekas? :smile16: :smile06: :))

To je bio
03-10-2005, 13:37
onaj bradati popadija, koji je blagoslovio one krvolocne cetnike, prvo nego su zapoceli klati po Srebrenici.
Bre ××××× ti cigansku majku u pisljivo dupe, kroz koje si ti izaso vani.
Ajde prolazi, dok te netko ne naguzi, budalo.
:o

bas me....
05-10-2005, 01:24
.... zivo interesuje zasto ovaj grga ne odgovori lepo coveku? :)) jeli to taj isti papa ili nije? :smile16:

ma neces kolega
08-10-2005, 01:31
nikada dobiti odgovor od te gnjide. to je VGSov prijatelj, zar ne govori dosta? :)) :smile06: :smile16:

steta jbga!
22-10-2005, 20:47
stvarno steta da ova tako interesantna tema padne na dno.
samo radi VGSa, koji rado cita ovakva stiva - na vrh s njom! :))

nista?
24-12-2005, 00:39
VGSe nista jos u ovoj temi? :))

a jeli ....
17-01-2006, 23:08
sta velis ti VGSe???? :))

a ovo VGSe, ovo ....
18-01-2006, 06:17
...... ti sigurno nije promaklo:

"Nije sva strahota u samom ubijanju. Ona je u ubijanju svega od reda: staraca, zena, djece, i to u ubijanju uz strahovito divljacko mucenje. "

Sta velis???

Ja ti VSG-u(P)
18-01-2006, 09:20
Nemam sta komentirati, jer je meni SVA povjest i sav jad (kao i sve pozitivno) sa Hrvatskom poznato. Ja tu imam objektivan pritstup...za razliku od tebe IZDAJICE!!

No ja sam ti rekao zasto sam tu na forumu, da to ne ponavljam vise...

I tebe sam ucio i ucio...

TI NE ZNAS NITI PRIBLIZNO jad, bijedu, ludoriju, sprdacinu, divljinu, primitivizam itd.. od tvoje matice..

a to ti ja tu prezentiram...

i kako god da okrenes, koliko god ti tu ludujes i panicaris... znas gdje je Srbija u odnosu na HR u svakom pogledu...

Zalosno je to imati takve osjecaje za maticu (romanticne, i najpozitivnije) i neimati nimalo objektivnosti to shvatiti...

Ja ti mogu tu do besvjesti prezentirati sav jad, laz, bijedu, divljinu, zaostalost i sta god hoces o Srbiji...uvjek ... ali dosadilo mi je VSG-u(P)...

dosadilo....

kako
19-01-2006, 22:47
je grga brz za potrpati Istinu da je sve laz po hitlerovom podaniku.

Grgo djabe se trudis da je bogdom ovo laz ti bi bio covjek ali nazalos ovo je sve istina i jos gore od toga.
Sami hrvati su svijedoci najstravicnijih zlocina u Istoriji covjeka a pogotovo ustase koje su se hvalile po svijetu kako su mucili Srbe i unistavali.
Ti i takvi ne da se kaju vec se jos gore srame i prestavljaju zvijerima kad tako sta mogu pobijati.
Srbi kad bi bili ikada zlocinci kao sto su njihova polubraca ja bi izasao javno na trg Beograda odrzao najgoru lekciju za sram sto pripadam tom narodu pa bi se javno pred svijetom zapalio da ziv gorim.
Na svaku sramnu Istinu grgo je brz kao munja da to opovgne jer ga ubija sramna istina.
Da je istina da se ti boris protiv istine govori samo pobijanje jasenovca sto i svabe znaju da je to bilo nalazlost tako zvijersko krvoprolice.

bilo je i gore od toga sto je tu dato i to je sramno da se neko moze tako sramno ogradjivati i negirati. :smile17:

Hrvat.
22-01-2006, 20:16
bilo je i bice casnih hrvata, ali na zalost ovi necasni su jos uvijek u vecini! :(

licno
26-01-2006, 19:27
ja znam da ima hrvata (na svu srecu pravi ljudi ) koji se srame ti hrvatskih degenerika kojima je samo mrznja , mucenje i neka osveta u glavi, sve toboze uime nekog velikog hrvastva. Pravih hrvata nema ,po ustaskoj logici onda bi trebalo sopstveno pleme unistiti jer je sastavljeno od raznih i kozna koji sve ne.
Mnogi su zapazili da su im hrvati mijesani sa madjarima najzlocudniji koji se busaju u neke velike hrvate, pa onda oni od mjesavine svaba i hrvata , pa od muslimana ili poljaka i td.
Kad bi samo malo logicki razmislili i krenili u istragu cistih bez mjesavine jako bi ih malo ili nimalo ostalo.
Evo samo jednog primjera;
Prije svih ratova hrvati dolaskom iz Irana nisu bili ovako nacisticki zadrti , vec su trazili opstanak i koperaciju sa nekim a danas bi samo druge rase ikorjenjivali ili protjerivali sto dalje od njih.
dali je to bolest ili ne i lajiku je jasno.
Za vrijeme drugog sv ; rata mnogi po Bosni su spsavali Srbe od svaba jer
su se jos smatrali ljudi i vjerovali su u boziju poruku "Sve sto radis sebi mjesto gradis" ili ako si spasioc biti ces spasen , mnogi su znali da su i njih Srbi spasavali od raznih okupacija.
Zasto su danas u vecini takvi;
Mnogi kazu - nisu im vise Srbi potrebni , sada imaju podrsku od onih koji ih smatraju svojim robovima.
Srbi su ih smatrali svojo, bracom kojim trebaju pomoci i dati im sve sto i oni imaju ali za uzvrat su dobili vraga i vreci koji im skace svaki cas u oci i koji im stvara za neprijatenja sve sto se moze stvoriti.

:smile18: :smile18: :smile18:

E budalo licno
26-01-2006, 20:38
Ne da si samo nepismen, vec si tako glup da nema smisla diskutovati o bilo cemu sa tobom.
Daj pokri se sa usima i idi u ××××× materinu glupi mali srbociganine.
Usssssss maaaaaaali ciiiiigo.
P.S. Nemoj zaboraviti, da smo mi vas primili, kad ste bezali bre ispred turaka, samo da ne dobijete kolac u dupe bre mali cigo. Mars u ××××× materinu ciganine jedan. :smile16:

Uskoro povratak
26-01-2006, 20:38
u privremeno okupirane krajeve, a onda vracanje dugova, oko za oko , zub za zub, sa kamatnom stopom. :smile18: :smile09: :smile17: :smile16:

Nemoj
26-01-2006, 21:03
zaboraviti, da najprvo moras da nem dudas kurcine a posle toga cete da vicete: Oj joj cale moj. pa gdje sam ja dosao?

hehehehe
27-01-2006, 13:42
ovaj Hrvat iz uvodnog teksta je valjda jedan od zadnjih casnih ..... ostalo je samo fekalijska tvorevina koja na zalost hoda medj normalnim stanovnicima planete. :))

sompompirovi
27-01-2006, 20:47
<font size="+1" color="red">Argument o branjenju nejači nakon što si tu nejač stavio u položaj da ga moraš braniti je zaista "zahrđao" od upotrebe. Rat je počeo prljavo, etničkim čišćenjem za stvaranje teritorija i to mala djeca znaju. Još jučer je u Hagu srpski svjedok protiv Martića lijepo ispričao ono što i malo dijete zna - bile su dve srpske opcije u Hrvatskoj od koje je jedna imala Miloševićevu podršku - Martić, balvani i etničko čišćenje (čiji je Dragan dio). I druga opcija: suštinska autonomija koja se nudila Srbima i za koju ne sumnjam da bi se i ispoštovala ako ništa zbog prijema Hrvatske u Europske institucije. Naravno, pristalice pregovora su odstranjeni iz Beograda i tako je borba za "nejač" počela."</font><br><hr>

koji
28-01-2006, 08:25
si ti debil grgo da sam sebe beskonacno mucis tim svojim psihopatskim hirovima.
Prvo se ko fol potpise pa ispod toga odma po ustaski opali paljbu i sebe uvelicava kao od srane drugog rvata :)) :smile16: mislim grgo da nisi toliko glup zaista bi bio smijesan , ovako si zalosno bolestan i tvoje podvale su samo za hadezeovsku skolu varka ali za ostale je debilska hrana. :))

ne obracam
28-01-2006, 08:28
se ovoj ×××××cini sa crvenim slovima on je gej anus koga svi naticu. :))

dokle ce
28-01-2006, 11:44
ANUS da izdrzi? VSG-u(P)??

Neznam, jbte, VGS-e
28-01-2006, 12:58
dokle ce, jer kad god ××××s nesto o kap Draganu ili o djeneralu Nedicu, ja prdnem kao parip od sekiracije.

HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAA
HAAAAAAAAAAAAAAHAAAAHAAAAAAAAAAA

sompompirovi
28-01-2006, 16:45
http://www.28serbia.org/markice1.jpg

hehehe!
28-01-2006, 23:55
i ja kolega, bas lajk a parip bre! :))

Ma nije...
29-01-2006, 01:16
...samo da vidis sta je i kakva je bila Srbija za WW2!!

Vreco Govana ....
29-01-2006, 06:02
Vreco Govana...... tu radost tvoju da si jedini koji je registrovan i mozes da lepis tvoja ×××××× i pises velikim slovima (koje, btw niko ne cita :)) ) nece niko da ti upropasti. Mozemo se i mi registrovati i raditi ista ×××××× koja ti svakodnevno radis, ali necemo .... to ostavljamo tebi bolesna budalo iskompleksirana. :)) Mi cemo te sa normalnim pisanjem i bez slicica jebati u tvoj sjebani mozak, kao sto to redovno i radimo. :))
A sta ocekujes VGSe .... da ces lepljenjem nekih idiotskih slika odjednom da izbrises svu sramotu koju izaziva samo ime vase drzave? Sada cemo i imi i svet da zaboravi sve odjednom .... zbog tvog lepljenja nekih slika? :)) Hehehehehehehehe:smile06: VGSe ..... nece moci, nece moci ..... :)) Ubaci se, hakiraj Enciklopedija Brittanica i pokusaj da prepravis ono sto stoji tamo za vek vekova .... "Nazi Puppet State" .... da ne pominjem drugo .... :))

Nemoze vas ni Jadransko, ni bilo koje more nasvetu .... ni okean oprati moj VGSe.

Nema toliko vode! :)) :smile06:

A ti majmune
29-01-2006, 14:34
Kako kazes ono: Hoces bananu, cika ce je da oguli za tebe, pa i kevi ce njegov tovar zaguliti. Dudaj majmune i krepaj. :smile16:

Ti samo
29-01-2006, 20:44
i dalje uci...

Srbija, kao HR, Norveska, Madjarska, Vichy-Francuska, Rumunjska, Slovacka, balticke zemlje.... itd... su bile "nazi, quislinske, puppet states"...

Najcesce izbora za WW2 imale nisu...

Sta se HR tice 0d 1928 i sa crnim vragom protiv srpske posasti...

... a puc napravljen od Srbina... i Hitler melje i raskomadava YU...stvara "puppet states" gdje svi masovno najebu... ipak Srbi najvise...

itd....

Ma jebi
29-01-2006, 23:06
srbe i stavi ih na vrbe.

sompijedimikuracbre
31-01-2006, 09:49
kaze ovaj CASNI HRVAT:

"Nije sva strahota u samom ubijanju. Ona je u ubijanju svega od reda: staraca, zena, djece, i to u ubijanju uz strahovito divljacko mucenje."

Svaka mu cast, on je valjda jedan od zadnjih CASNIH. Ovo ostalo je samo skup fekalija ljudskih!

Pih .... i ....... FUJ Bre! :))

kratki rezime .....
05-02-2006, 22:00
:))

Kad je umro kamen pade s srca,
iz svjeta mu niko nije dos´o
samo Turcin pogrebom se smuca
kak zivio tako je i pros´o!

I podrijetlo ostala je tajna
tko i sto su, problem nasta veci
il´ Laponci, il´ su iz Irana,
to im Franjo nije stig´o reci!

Svakog dana nove reci traze,
u Saboru trljaju se glave,
"ne cu", "necu", kako li se kaze
u Srbiji, od smeha se dave.

Zapaljeni vlakovi se dime,
×××××rije prave kad su vani
dobili su zbog divljastva ime
od Madjara: Cigani, Cigani!

Velik dio posta Stragoljubi,
casnici im zavode rocnike
bez gaca su mladi domoljubi,
dok im ovi lizaju njeznike.

Pedofili, vec su poslovicno,
ni osudit´ crkva to ne zeli,
jadnu decu gaze poprilicno
bez´ od fratra sto slatkise deli.

U buducnost sad nervozni krecu,
jednoumlje san je iz davnina
domoljubi hrane se u smecu,
urlicuci: "svi smo Gotovina"!

Heroj, borac za etnicko cistu,
"lijepu vasu" zemlju Ante bio
zbog junastva podigli mu bistu
zbog svih baba koje je ubio!

Sudbina mu novi put odredi,
vojevao nozem i bombama
u Haagu ce sluzit razonodi
sex igracka bice medj´ "dzombama"!

:smile06:

Rekao sam
05-02-2006, 23:58
Ti VSG-u(P)

ako si jebac
kao poeta
odrezi si ×××××
jer ti samo smeta

Inace... Koga je najvise u Hagu?

Koga se najvise goni i trazi?

citaj VGSe
26-03-2006, 16:38
citaj VGSe:

"Pisem vam ovo kao covjek covjeku.kao krscanin krscaninu.Nakanjujem se mjesecima na to,cekajuci hoce li prestati stizati uzasne vijesti iz Hrvatske,kako bi se mogao sabrati i mirnije pisati.

Punih 10 mjeseci kako se po Hrvatskoj na najzvjerskiji nacin Srbi ubijaju i unistavaju se milijarde njihova imetka,a crvenilo stida i gnjeva oblijeva lice svakog postenog Hrvata.

Pokolj Srba poceo je prvih dana jadne Nezavisne Drzave Hrvatske (Gospic, Glina, Gudovac, Bosanska Krajina, itd)i traje bez prekidanja ovih dana.

Nije sva strahota u samom ubijanju. Ona je u ubijanju svega od reda: staraca, zena, djece, i to u ubijanju uz strahovito divljacko mucenje. "

Nemoze vas Atlanski Okean oprati, Jadran je mali, malo vode za pranje. :))

Da je to bar
26-03-2006, 22:47
Tako bilo 1941... Nikakvih mi problema 1991 imali ne bi...

Nego ti slusaj!!

Hrvata je 1948 (po popisu) bilo 9% manje nego po popisu 1931!

Slusaj ti mene:

Srba je bilo 1% vise po popisu 1948 nego 1931!!

Da li si ti mene cuo...VSG-u(P)...

Pa pobegli
27-03-2006, 00:39
koljaci od ruke pravde, jbga.

A i ko ce znati vise te vase nakaradne popise. Uvek uvrstavate Srbe u Hrvate, radili ste onda, radite i danas.

Eto najnoviji biser, proglasavate i jednog Rasetu Hrvatom!!! Sada je valjada na redu i kraljevic Marko.

Grga GN.
27-03-2006, 01:14
Hajde mali Vlajo ne budali. Ti se grcevito drzis Goebelsove preporuke da ako dovoljno puta laz ponovis da ce onda to postati istina za neinformirane.

Vase lazi o Jasenovcu su vam donjele " OLUJU". Vase lazi o Stepincu su vas ozigosale kao besramne lazove kod jedne cetvrtine covjecanstva. Papa laze, zapad laze, Evropa laze i svi se urotili protiv vas i vase istine, jel tako. Vi to tako zustro ponavljate i pokusavate svjet uvjeriti u vase mitove da sada vec i kada nesto pokusate istinitog reci nitko vam ne vjeruje.

Sto se tice pranja sramota oceanima, zar da "malog Davida" sto je ubio agresora tri puta veceg od sebe..?!

Ma nije ga ovaj zadnji puta "seljancic, mali David" cak niti ubio nego mu tek opalio snazan vritnjak, tako da je " herojski, hrabri, goliath" svojim bjezecim tenkovima, koje nitko nije niti progonio, gazio svoju raju u traktorima, koja je "casno" u znak prosvjeda povlacila se u maticu.

Stvarno " Davide ", nemogu te oceani oprati od ovih sramota...No..?!

Pa zasto
27-03-2006, 01:57
se raspravljte sa ovom budalom od Malog Vlaje?
Mi nismo nista bolji od njega, ako nastavimo diskusiju sa tim idiotom.
Pustite ga da laje, jer kako ti kazes Grgo: Ako zapocne pnavljati te stvari toliko puta i on ce stvarno vjerovati da je to istina.
Ako je netko lud, ne budi mu drug.
Mi znamo sto su ti vlasi u dalmatinskoj zagori i ti ih ne mozes ispraviti i napraviti ljude od njih.
Jednom ciganin, ostasjes za cijeli zivot CIGANIN. Nije li tako Mile- Govnjaru ili Malki Vlajo ili Prckomir?
:smile16: :smile12: :smile13: :smile06: :smile08: :)) :o :smile18:

pa onda....
27-03-2006, 03:32
.....citaj dalje VGSe, a i ti Grrrrrgi:

"Te nevine Srbe su nabijali na kolje, lozili im vatru na golim prsima, pekli ih zive na vatri, spaljivali u kucama i crkvama zive, polijevali kljucalom vodom i tada poliveno mjesto derali i solili, kopali zivim oci, rezali usi, jezik nos, svecenicima rezali nozevima brade i obrve skupa sa kozom i mesom, otsecali im spolovilo i zaticali u usta, vezivali ih odostraga za kamione i onda sa njima jurili, prebijali ljudima noge i ruke, zabijali im u glave ek××××,golemim ekserima zakivali ih za pod kroz slijepo oko,bacali zive u bunare i provalije,a odozgo na njih bacali bombe, razbijali im gvozdenim cekicima glave, djecu bacali u vatru, u vrelu vodu, u krecane, rastrzavali djecu za noge, razbijali im glave o zidove, prebijali kicme o kamenje i klade i jos mnoga uzasna mucenja izvrsavali, kakva normalni ljudi ne mogu ni zamisliti."

.... ni Atlanski ni Tihi Okean vas nemogu oprati, takvih zveri nema na kugli zemaljskoj!

:smile16:

Moj otac
27-03-2006, 04:32
mi je svojevremeno pricao da su nekom popu Trisicu pocupali svu bradu klestima (ne nozem), negde u Dalmaciji. Covek umro u najvecim mukama.

Nego Grgivoje, hajde pogodi ko je ovo napisao:

"Kad sam se divlji iz Jame izvuko,
Zaboravih na svest, oprez da li je mrko,
Tlom krvavim sam puzo, tijelo vuko,
I ko po rijeci livede sam pluto.
Dozvah se, usta punih trave, lezim,
Gorim ledenim, u teskoj sam mori.
.....

Odjednom k meni miris paljevine,
Miris iz kojeg se sva sijecanja vinu,
Sve svadbe, berbe, kola i sijela,
Sve naricaljke i opijela,
Sve sto je zivot sijao i smrt zela.

Gdje je mala sreca bljesak stakla,
Lastavicje gnjezdo iz vrtica dah,
Gdje je kucaj zipke sto se makla,
I na tragu sunca zlatni kucni prag.

Nigde placa, smijeha, kletve pjesme,
Mjesec putujuci na zgariste sja,
Usahnuo s dola dalek jecaj cesme,
Crni se na putu lesina od psa.
.....

Hajde Grgure poeto, ili ti pijesnice grgurave kose....
No?

Ti si
27-03-2006, 10:39
VSG-u(P), ipak tipican Srbin... Vas fascinira inspirira i uci uglavnom - FIKCIJA i to KRVAVA fikcija. Problem je da ju vi ne razdvajate od stvarnosti. Citao jedno izvjesce iz Srbije o "majki Yugovica". Ne sjecam se tocno ali mislim da je bilo 90% Srba koji vjeuju da se je sve kako u toj bajci pise - ustvari tako i dogodilo... Vuk Draskovic je napisao "noz", popovi vam iskopavali kosti iz Bosanskog podrinja (od muslimana poklanih u WW2), blagoslivljali to i nabrundavali cetnike na osvetu 1992!!! ...

Ti jos dan danas (neki dan) spominjes Hrvate - i gledas ih kao, ljude koji bacaju bebe u zrak i docekuju ih na bajonete, koji rezu, noseve, usi itd...

Ajde reci mi da li ima igdje dokaza da se je to dogadjalo za WW2 (osim razumije se sa cetnicke strane)...

Dokaza ha?
27-03-2006, 14:28
Dokaza. Dokaza je i previse. Dovoljno je zaredjati po Lici i poslusati stravicne price slicne onoj o uzasnom dogadjaju u glinskoj crkvi...

Tvoje pitanje je neumesno i uvredljivo pa bi ovde i stao.

Price
27-03-2006, 16:07
ili fikcijski romani?? neke "jame", "nozevi"... i sl...

Ili neke presude, osude i ili tako nesto...??

Sakic...Bio na sudjenju u HR... masu Srba sa Bulajicem na celu bilo na sudjenju...sto je bio sef logora Jasenovac... Da li si procitao presudu?? zasto je osudjen??

ajmo dalje.....
28-03-2006, 19:19
.....majmuni da se cita:

"Strahovit je slucaj Mileve Bozinic iz Stabandze, iz koje su na nozu izvadili dijete. Pa grozni slucaj nadjenih pecenih glava u Bosni.

Nadjene su posuda pune srpske krvi, pa slucajevi prisiljavanja Srba da piju vrucu krv svoje poklane brace. Silovane su nebrojene zene, djevojke i djevojcice, matere pred kcerkama i kceri pred materama,a gomile djevojaka, zena i djevojcica odvodjene su u logore ustasa za bludnice. "

Ne samo da vas nemoze oprati ni Tihi ni Atlanski Okean, evo i da dodamo i Indijski - opet mrka kapa, od ovoga vas niko i nista nece i nemoze oprati. Ovo ce vas uvek pratiti monstrumi u ljudskom obliku!

Ma
29-03-2006, 00:40
Idi u ××××× materinu, divljace cetnicki.
:smile16: :smile16: :smile16: :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06:

samo jedan
29-03-2006, 01:35
Komentar... VSG-u(P)...

Ajde raci mi iskreno - eto, samo jednom, na jedno najjednostavnije pitanje, ajde toliko tu razglabamo... toliko mi mozes napraviti - iskreno:

DA LI TI ZAISTA VJERUJES (RECIMO BARM 5%) U OVO STA SI TU U TIH PAR RECENICA NAPISAO??

sAMO MI RECI -DA ILI NE!

TOLIKO!

samo ti citaj dalje
29-03-2006, 01:51
Cuti bre PEKMEZU, cuti, pokrij se po usima i citaj dalje:

"Pokolj 3000 Srba u glinskoj pravoslavnoj crkvi i ubijanje Srba u oltaru crkve u Kladusi sve gvozdenim cekicima u glavu, stoji bez premca u povijesti. Za sva ova strahovita i necuvena nedjela postoje detaljni i vjerodostojni zapisnici.

Uzas ovih nedjela zaprepastio je Nijemce i Talijane. Oni su fotografirali ogroman broj slucajeva ovih uzasnih pokolja. Nijemci govore da su Hrvati ovo radili i za vrijeme tridesetogodisnjeg rata i da je od toga doba postala u Njemackoj izreka: "Sacuvaj nas,Boze,kuge,gladi i Hrvata".

Kapiras? Kapiras li zasto citava vodena povrsina na kugli zemaljskoj nije dovoljna da vas opere?

Ma nisi
29-03-2006, 02:22
odgovorio na moje uljudno pitanje...

Daj - samo to!

prolivu ljudski
30-03-2006, 01:35
ma bre fekalijo ljudska, ko ×××× tebe i tvoja ××××× pitanja.

Evo ti odgovora od ovog postenog Hrvata:

"Srijemski Nijemci preziru nas radi toga i postupaju sa Srbima covjecno. Talijani su fotografirali posudu od 3,5 kilograma srpskih ociju, te jednog Hrvata okicenog s ogrlicom, od nanizanih srpskih ociju i jednoga koji je dosao u Dubrovnik opasan sa dva djerdana srpskih jezika. "

Govna divlja!

Pih!

Jbto, onaj
30-03-2006, 04:02
Grgur kaze da nemamo argumenata, a njegov argument je uvek "lazes".

Pravo kaze kolega

"Grgure, ovnu ciji rogovi ne bodu.."

Nemoj bre Grgure da ocrnjujes tvoju naciju jos vise, tacno je da je doticni pisao Stepincu, dakle ima dobrih i plemenitih Hrvata. Nemoj sad jos i to da negiras.

ma Grga ....
30-03-2006, 16:16
Grga je u stanju da negira sve, cak i svoje mizerno postojanje, samo da bi zastitio svoju sprdnju od drzave. :))

citas li VGSe?
01-04-2006, 03:17
kaze autor dalje:

"Strahote logora u kojima su pobijene hiljade Srba ili su pustene da pomru od zlostavljnja, gladi i izme, uzasne su. Nijemci pripovjedaju o jednom logoru u Lici, u kom je bilo na hiljade Srba, ali kad su dosli tamo nasli su ga prazna, natopljena krvlju i krvavim krpama rublja i odjece. Tu je, kazu, izgubio glavu i jedan srpski vladika."

Citas li mamu ti divlju ×××××? Citas li stoko zlocinacka?

:smile12:

I da znas
01-04-2006, 13:13
...zabunom, sam sada (milsio da je neka druga stranica, datum??) procitao sta tu pise...

JOOOJ, nas jadni, mali, izbezumljeni, izludjen, priglup, iznmanipuliran, rastrojen, izgublen u vremenu i prostoru...

Da ti znas samo koliko vi stete sami sebi radite sa ovakvom perverznom mastom, koju su vam Turci ostavili u genima i ludarama, masti prepunom nozeva, klanja, nabijanja na kolac, pijanje krvi, odsjecanja glava, jezika, noseva itd...itd... i sve to kolicinski zaokruivano na 5-6 nula...

Eto..sad citaj malo za sto je optuzem Martic, Babic, Milosevic... seselj...Mladic, Karadjicitd, itd...
... to su konkretne stvari... napravljen SADA!! Sa potpisom imenom prezimenom, tocnim brojevima itd...

"Pitali su nas gdje je Hrvatska vojska, policija, novac, a jedan mi je prišao i pitao me znam li zašto ima rukavicu na ruci u kojoj drži nož", kazala je Vuković dodajući kako mu je odgovorila da ne zna. "Kad koljem ustaše da ne okrvarim ruke", glasio je odgovor

OVO
01-04-2006, 13:14
ima neku vjerodostojnost:

Kazala je kako su njih žene potom potjerali da bježe u pravcu zaseoka Vukovići, a onda su "zapalili kuću, štalu i blago u njoj".

Svjedokinja je kazala kako su nakon bježanja gledale kako gori njihova i druge kuće u selu Poljanak, smještenom između Plitvica i Saborskog.

"Kad smo se vratili našla sam u kukuruzištu ubijenoga i tatu i muža. Muž je bio bez glave od brade na više, mozak je bio metar od njega. Ocu je lubanja bila bez očiju. Zamotala sam ih u deke da ih psi ne raznose", svjedočila je Marica Vuković.

Odgovarajući na pitanja tužitelja Alexa Whitinga, potvrdila je da otac i muž nisu imali oružje ni vojne odore, niti su pružali otpor.

Kazala je kako je kasnije čula da je u zaseoku Vukovići ubijeno sedam civila koji su bili u kući njezinog brata Tome. Sve kuće u zaseoku su zapaljene i on danas više ne postoji, rekla je.

U svom je iskazu opisala i stanje koje je prethodilo stradanju hrvatskog sela Poljanak, rast napetosti 1990/91., naoružavanje Srba, prijetnje, incidente, posebno onaj na Uskrs 1991. na Plitvicama, kada su pale i prve žrtve.

Govorila je i svakodnevnom granatiranju Poljanka i Saborskog od 28. kolovoza 1991., odlasku djece iz sela, ubijanju i zarobljavanju muškaraca, i izbjeglištvu u Kraljevici.

Svjedokinja je kazala da se 1995. nakon Oluje vratila u Poljanak, zatakavši porušeno i spaljeno selo. Tužiteljstvu je predala fotografije svoje spaljene kuće, koje su uvrštene u spis dokaza. Suđenje se nastavlja u četvrtak s novim svjedokom optužbe.

Pa ovo
01-04-2006, 13:18
...i takve stvari...TO je vjerodostojno... Prosla su vremena srpskog srednjevjekovnog ludila i perverzije ... takve i sl. price su (zmedju ostaloga), napravile sprdacinu od Srbije... Ruglo,

"Svjedok je opisao kako je vidio da vojnici pale kuće u zaseocima oko Saborskog, a kad je njegova jedinica TO ušla u selo "sve su kuće gorjele a srušena nije bila samo crkva, koja je minirana dva tjedna kasnije".

Rekao je da je vidio "Martićevce" kako pljačkaju jednu trgovinu a poslije je čuo da su u njoj ubili vlasnika i još dvojicu Hrvata.

"Čuo sam da je u napadu ubijeno 20 ljudi, ali nisam vidio ubijanje ni tijela ubijenih. Za zakapanje je korišten buldožer".

Oko 50-60 starijih ljudi iz Saborskog, po svjedokovim je riječima, odvedeno u jedno srpsko selo iz kojeg je autobusima upućeno na teritorij pod hrvatskom kontrolom.

Takve
01-04-2006, 13:19
...
Na pitanje tužitelja je li mu poznato da je srpski čelnik u Plaškom Nikola Medaković pisao gradonačelniku Ogulina Rudolfu Špeharu o napadu na Saborsko, opravdavajući ga "zvjerskim postupcima hrvatskih vojnika prema srpskim civilima", svjedok je potvrdio da zna za ubojstvo trojice Srba prije napada.

"Na šumskoj cesti sačekani su i na najzvjerskiji način ubijena trojica mlađih ljudi iz Plaškog koji su traktorom išli u 16 km udaljeni Dabar kupiti konje", kazao je.

Odgovarajući na protuispitivanje Martićeva branitelja Predraga Milovančevića, svjedok MM-037 je ocijenio kako se njegovi sunarodnjaci nisu lako latili oružja 1991., i kako bi se stvari drugačije odvijale da nije bilo izjava hrvatskih političara koje su unosile strah među Srbe, poput one saborskog zastupnika Šime Đodana da su "Srbi remetilački faktor koji treba eliminirati iz RH".

Martić (60) optužen je u 19 točaka za zločine protiv čovječnosti počinjene protiv hrvatskih civila na okupiranim područjima, protiv nesrba u zapadnoj Bosni 1994., i za raketiranje Zagreba 1995

CITAJ VRECO GOVANA:
02-04-2006, 16:13
OVO JE JAKO BITNO:

"U povijesti Evrope nije bilo ovakvih slucajeva.

Mora se poci u Aziju u doba Tamerlana i Dzingis kana ili u Afriku, u crnacke drzave njihovih krvolocnih vlada, da se naidje na slicne slucajeve. Sa ovim je hrvatsko ime osramoceno na vjekove. Nista nas ne moze potpuno oprati. Ni posljednjem Ciganinu na Balkanu necemo smjeti spomenuti nasu hiljadugodisnju kulturu hrvatsku, jer niti Cigani nisu ovakvih zvjerstava radili. "

KAPIRAS? :))

Glupane vlaski
02-04-2006, 18:59
Kako ti je keva?
Dali je obrijala brkove?
Kako se snalazi bez nasih tovara, koji su je sevili u posrano dupe?
Ajde odgovori glupi vlajo.

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

CITAJ VRECO GOVANA:
03-04-2006, 03:48
I OVO JE BITNO:

"Zasto ja ovo pisem vama,kada niste politicka licnost i ne mozete za ovo snositi odgovornost? Evo zasto: u svima ovim besprimjernom divljackim zlocinstvima koji su vise no bezbozni,sudjelovala je i nasa katolicka crkva. Veliki broj svecenika, klerika, fratara i organizovane katolicke mladezi sudjelovali su u svemu ovome: katolicki svecenici postali su logornici i tabronici ustaski, te su kao takovi naredjivali i odobravali ta strasna mucenja i klanja krstenog svijeta."

Zbilja
03-04-2006, 04:24
si iso u ×××××, ×××××ne jedan.
Daj podudaj jos jednu hrvatsku kurcinu pa ces se osjecati OK bre govnjaru.
Jadna tvoja brkata keva sa ×××××nom kao sto si ti.

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Kako
03-04-2006, 22:25
Ti izgleda ludara VSG-u(P)???

Ima li jos koji gram mozga u njoj? Lubanja je sigurno smrvljena...

Ima li jos koji zid u kuci oko tebe citav? Kako krov??

Kolega BRE
04-04-2006, 03:56
STRASNO, STRASNO citati. BRRRRRR :(

A sad zele da minimiziraju i negiraju stvari. E nece moci ove noci.

Jadan si ti
04-04-2006, 04:20
Mali Vlajo, kolega bre?
Pa jebalo te magare, gdje ti imas kolegu tako glup?
Tko bi htio biti tvoj kolega, ×××××ne jedan?

:smile15:

Pa ovo:
05-04-2006, 01:51
Citaj VGSe, citaj i uci se ko ste i sto ste:

"rugo, katolicka crkva je upotrebila sve ovo da pokatolici prezivjele Srbe. Dok se zemlja jos pusila od nevine krvi mucenika, dok su jecaji razdirali grudi prezivjelih nesrecnika, svecenici, fratri, casne sestre, nosili su im u jednoj ruci ustaski bodez, a u drugoj molitvenik i krunicu."

Sve iz pera jednog od retkih POSTENIH HRVATA! :))

pa onda ovo:
06-04-2006, 01:57
citas li povracotino ljudska?

"Nasa crkva kao da je htjela pokazati da zna ubijati duse, a ustaska vlast tijela. A na katolicku crkvu pada jos veca sumnja zato sto su u isto vrijeme srusene mnogobrojne pravoslavne crkve, druge preobracene u katolicke, oteti svi pravoslavni samostani,razvucena sva imovina i upropascene velike povijesne vrijednosti, pa cak nije ostavljena na miru ni patrijarsijska crkva u Srijemskim Karlovcima. Sva ova nasilja na savjesti i dusi nanijela su jos vecu sramotu hrvatskom imenu.

:smile12:

Citas li....
06-04-2006, 14:06
...Vreco smrdljivih Govana? :))

VGSe bre bre bre....
11-05-2006, 14:27
Jesi li procitao VGSe, jesi li naucio napamet? :))

alo ......
14-05-2006, 12:45
..... Citas li VGSe? :))

well .....
15-05-2006, 11:37
Citas li VGSe, lepo vas je ovaj POSTENI i DOBRI covek pozvao da .....

"I ako se mi Hrvati necemo moci sasvim oprati od sramote koju smo na se navukli ovim zlocinstvima, ipak mozemo svoju odgovornost smanjiti pred svijetom i svojom savjesti, ako dignemo svoj glas protiv svega gore navedenog. "

.... a vi - NISTA!

Citas li VGSe? :))

citas li VGSe?
17-05-2006, 08:11
Kaze ovaj postenjak:

"U prvom redu duzna je crkva da digne svoj glas,prije svega zato sto je crkva Isusova. A poslije toga zato sto je ona mocna. U Njemackoj su veliki katolicki biskupi imali smjelosti da dignu svoj glas u korist progonjenih Zidova, akod nas nijedan biskup nije digao svoj glas u korist progonjenih krscana koji su strasnije progonjeni nego Zidovi u Njemackoj. "

E, da vas bar 10% ovakvih ima u hRvatskoj .... ali nema, sve guba do gube, sve nesreca do nesrece, sve bolesnik do bolesnika, sve perverznjak do perverznjaka, sve zlocinac do zlocinca ..... Pih! :smile17:

Citas li VGSe, kakve ste dobre ljude nekada imali?

i dalje kaze....
27-05-2006, 17:51
...ova postena i prava Hrvatina (svaka mu cast):

"I zato ce na glave katolicke crkve pasti najveca odgovornost za kaznu Boziju i ljudsku koja mora snaci hrvatski narod ako se na vreme ne pokaje za ovaj strasni i neoprostivi svoj grijeh."

Citas li Vreco Smrdljivih Govana iz Svedske? :))

Nema naseg
28-05-2006, 01:42
VGSa ni od korova.

Sta kaze, ni Sremski Karlovci nisu ostali postedjeni.

Kolega, ma cita VGS nego sta, samo ne sme zuba da obeli, u stvari nema sta reci.
Medjutim, citam i ja, citam i kazem "da se nikad ne zaboravi".

kvrgo
29-05-2006, 19:43
Blesavi Grgo-katolice.BILION je 1000 milijardi! Katolika na svijetu nema cak ni jedna milijarda. Sve stanovnistvo svijeta iznos manje od 6 milijardi.
Dakle kani se bilo kakvih navoda kad u glavi imas samo vodu.

Citas li VGSe?
30-05-2006, 03:03
Citas li sprdnjo ljudska?

"Napisao sam Vam ovo pismo da spasim svoju dusu,a Vama ostavljam da trazite i nadjete puta za spasenje svoje duse."

×××× te sta bi ti VGSe dao da imas jedan "promil" postenja kao ovaj vas posteni Hrvat?

Svaka mu cast!

lajka
30-05-2006, 08:23
a Grgo GN,daj matere ti reci a zasto si ti tolika ×××××× ? Malo manje bi bilo za Hrvatsku reprezentativnije, jer svi misle da su Hrvati konji kao ti, a to i da zele ne mogu biti.Takvog mladica kao Grgo GN nema cak ni u Hrvatskoj dva puta.
De reci, matere ti,,

Erazmo
30-05-2006, 13:56
Šinjorina Lajkička, ja bi volija da i mene došifljafaš ka konja, a more i ka tovara, jerbo su to beštije pa su samim time čiste i antigrišne kaaaaa....kaaaa...jebate sorry nean primjera jerbo ovi naš zaljev nikako da proradi koljektor, pa je šporko još uvik za ispalit.
E a šjor 'Kfrgislafe', aj majkjee'ti nauči bolan bar osnove osnova od poreznog prireza engleskog načina izgovaranja brojkidbi. Ovako ispadaš bljentaf, jerbo čouk&drug&starešina ne šifi vode na Staromen kontinentu, vengo u ex pontu, a tamo se govori inglješki i pinkicu vrancuski.

Grisogono? Mda...ehehe che hrvatskog prezimena! Skoro ka Bajamonti/belj/. Ma kako mi čuk&drug&starešina brani da nekaj normalnega velim na ovome mistu glede i unatoć povijesnim metodama, kvaliteti usmenih povijesnih izvora, statusu vremena u kojem je izvor nastao, povodima i uzrocima...itditditd...ne bum nikaj rekel, gren ča obidvat :smile16: :smile15:

sompompirovi
30-05-2006, 21:05
Ti, SRPSKO/CETNICKI (NIKAKO LJUDSKI), ces meni o casti i postenju??

TI??? Pokvareni zlocinac, koji si svom dusom i tijelom fanaticno radio SVE!!!!! sta ti je bilo u moci da naudis, unistis i OSVOJIS moju zemlju! TI!! govno cetnicko, smrdljivo, koje nema niti trunke lose savjesti, osjecaja krivnje, niti mrvicu onoga sta normalan covjek trebao imati... TI koji se poslije svih najodvratnijih zlocina sta si TI sam i tvoj "narod" radili, te zaduzili sve ne "nasim prostorima", koji ste ogadili cijeli svijet, gdje ste postala parija, stavljeni u karantenu, zatvoreni i zacepljeni u blatu, gdje PRDNUT bez viza nemozete... VI koje su SVI odjebli SVI!!! (kazi ako ima ikog ko vas odjebao nije)... VI koji ste zbog tih zlocina sankcionirani, izolirani, pobljuvani, izbombardirani... a TI ces meni, kao clan tog "naroda", koji se niti trunku nisi ogradio od te zlocinacke politike, MENI!!??? govoriti o postenju! ××××× ti materina smrdljiva, usljiva, govnjarska, cetnicka...

Ti ima samo da SANJAS domovinu, SANJAS! tebi i svakom od slicnog roda, cemo izbiti sve cetnicko iz ludara...

ici ce ostatci ostataka tog ludog plemena jos jenom put istoka, i to onako kako je Mesic rekao: sa sobom ce odnjeti samo blato koje su na opancima donjeli u Hrvatsku!

sompompirovi
30-05-2006, 21:05
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Ti, SRPSKO/CETNICKI (NIKAKO LJUDSKI), ces meni o casti i postenju??

TI??? Pokvareni zlocinac, koji si svom dusom i tijelom fanaticno radio SVE!!!!! sta ti je bilo u moci da naudis, unistis i OSVOJIS moju zemlju! TI!! govno cetnicko, smrdljivo, koje nema niti trunke lose savjesti, osjecaja krivnje, niti mrvicu onoga sta normalan covjek trebao imati... TI koji se poslije svih najodvratnijih zlocina sta si TI sam i tvoj "narod" radili, te zaduzili sve ne "nasim prostorima", koji ste ogadili cijeli svijet, gdje ste postala parija, stavljeni u karantenu, zatvoreni i zacepljeni u blatu, gdje PRDNUT bez viza nemozete... VI koje su SVI odjebli SVI!!! (kazi ako ima ikog ko vas odjebao nije)... VI koji ste zbog tih zlocina sankcionirani, izolirani, pobljuvani, izbombardirani... a TI ces meni, kao clan tog "naroda", koji se niti trunku nisi ogradio od te zlocinacke politike, MENI!!??? govoriti o postenju! ××××× ti materina smrdljiva, usljiva, govnjarska, cetnicka...

Ti ima samo da SANJAS domovinu, SANJAS! tebi i svakom od slicnog roda, cemo izbiti sve cetnicko iz ludara...

ici ce ostatci ostataka tog ludog plemena jos jenom put istoka, i to onako kako je Mesic rekao: sa sobom ce odnjeti samo blato koje su na opancima donjeli u Hrvatsku!</font>

Ma jebalo te
31-05-2006, 00:20
to vase bradato blebetalo ili lupetalo.
Hrvatskim drzavnicima nije strana upotreba prostackih izraza dostojnih ulicara. Pametni se samo mogu da se stide takvih izjava i takvih drzavnika.

Srecom, proslo je vreme malih Cezara, pa tako u medjuvremenu imamo:

1) povratak Srba,
2) povratak imovine,
3) popravka kuca,
4) nadoknada otstete,

5) i ispravka svega onoga sto ste u zanosu vasih "slavnih" i napumpanih "pobeda", uglavnom protiv zlosrecnog kraiskog civilnog stanovnistva, mislili da mozete sta vas je volja, PA I LICNU IMOVINU (koja je sveta po svim civilizovanim zakonima sveta), STAVLJALI ISPRED DRZAVE.
I onda nije cudo sto se desilo sledece:

---------------
PRESUDA U KORIST SRBA

Blic piše da je u Hrvatskoj nedavno doneta prva presuda u korist Srba za čije se kuće hrvatska država bespravno upisala kao vlasnik. O brojnim malverzacijama prilikom prodaje kuća izbeglih Srba preko nekih privatnih agencija iz Srbije i Crne Gore mediji su počeli da izveštavaju pre otprilike dve godine. Tada su pojedini proterani ili izbegli Srbi saznali da je njihove kuće u Hrvatskoj, bez njihovog pristanka, a na temelju falsifikovanih punomoći, uglavnom overenih u sudovima u SCG, kupila hrvatska državna agencija APN. Novac za to APN je isplatila nekim trećim, njima nepoznatim osobama. Od oko šest hiljada ugovora, koje je APN do sada sklopila o kupovini srpskih nekretnina, čak oko 700 sklopila je na osnovu falsifikovanih dokumenata. Toliko su slučajeva, naime, prevareni vlasnici kuća do sada prijavili, što znači da bi broj mogao da bude i veći. Šteta koju će hrvatska država morati da nadoknadi onima čije je kuće njena agencija otkupila na osnovu lažnih punomoći procenjuje se na najmanje dvadeset miliona evra. (B92, Blic)
----------------

Mislili ste sa srpskom imovinom sistemom otimacine : "juce bilo tvoje, danas vise nije."

E nece moci vise.

Uvrtanje jajceka se nastavlja, na moje veliko zadovoljstvo.
Sad cu i ja da pokrenem postupak potrazivanja, sto da ne?

ispravka
31-05-2006, 00:50
treba lo da stoji, STAVLJALI IZA DRZAVE.

Umesto doticne izjave vaseg dicnog predsjednika, sta mislis da je usledio govor slican onome msgr Marina Barisica neki dan u selu Cetina:

"Ovo nije protiv nikoga, ovo slavlje je ispružena ruka prema prošlosti, ali i prema budućnosti, ispružena ruka prema svima. Ne želimo da nas povijest udaljava i da bude balvan na putu u našu budućnost koju želimo graditi zajedno. Puno toga nas veže, veže nas ovo sveto tlo, ova domovina, kako je to lijepo rekao Nikola Tesla. Veže nas i vjera."

Eh da je bio neko takav govor da odrzi, mozda bi sve bilo drukcije.

A ne fasisticke parole tipa "oni su istocnjaci", "oni su Bizanti", "oni su barbari", "oni su strano tijelo", "oni su siljatih glava (Sime Djodan)", "oni su ONI"... i sve ostalo iz arsenala fasistickih izraza.

VGSu, tvoj ceo post smrdi fasistickim govnima, kao sto smrdis i ti. Ne dajem pet para, a od koga je i dobro je.

Kolega,
31-05-2006, 01:27
izgleda da nam je Vreca Govana iz Svedske bas popizdeo :) :) :)

Trazi izvinjenje i ogradjivanje od zlocina, a ograda i izvinjenje te iste protuve od njegovih dicnih koljaca, sto pocinise zlocin koje ljudski rod pre toga nije upamtio po svojim razmerama i bestijalnosti, NEMA PA NEMA.

Sta vise, uporno brani tu sramotu svog naroda, umanjuje zrtve, revidira povjest, cmizdri nad "zlosrecnim" koljacima, itd. A to sve znaci da je nas VGS DALEKO DALEKO i od pomisli da uradi ono sta on od nas trazi.

E pa VGSu, to se zove licemerje, a posto je taj izraz rezervisan iskljucivo za ljude, onda za tebe jedino mogu reci da si OBICNO GOVNO.

Da kolega,
31-05-2006, 02:44
...potpuno se slazem .... on je GOVNO i to od KRAVE .... takozvana BALEGA od COVEKA! :))

CITAS LI VGSe?
04-06-2006, 22:29
Nego da nastavimo citatima ove retke hrvatske postenjacine:

"Napisao sam Vam ovo pismo da spasim svoju dusu,a Vama ostavljam da trazite i nadjete puta za spasenje svoje duse. "

Citas li Vreco Govana iz Svedske?

Slavoljub
05-06-2006, 17:46
http://www.vecernji-list.hr/system/galleries/pics/060526/srbija_nokia.jpg

VGSE BRE BRE BREEEE
05-06-2006, 19:48
Umesto sto kao kakav idiot koristis karikature koje su uvek nastale u Srbiji, proizvod naseg mentaliteta, humora i duha .... nego ti to nikada neces i nemozes shvatiti, ti si kao i ostala ti usrana braca, potruno operisan od takvih stvari .... nikada niste imali ni humora ni duha, a kamo li samokriticnosti! :))
Razlika je moja ××××××tino, sto su ove karikature nastale da se narod ovome svemu smeje - dok ti i tebi slicni papani ste to pogresno shvatili (zbog gore navedenih nedostataka) - pa likujete! :smile17:

Nego sta se desava u tvojoj rupetini? Vidim, stanje redovno:

31.05.2006 20:22

PRESUDE Mario Barlović nepravomoćno osuđen zbog seksualnog napastovanja i silovanja 13-godišnjeg dječaka

Domaru iz Brezovice šest i pol godina zbog silovanja dječaka

Mario Barlović (52) jučer je na zagrebačkom Županijskom sudu nepravomoćno osuđen na šest i pol godina zatvora zbog seksualnog napastovanja i silovanja 13-godišnjaka.
Teretilo ga se da je kao podvornik Caritasova dječjeg doma u Brezovici od kraja 1998. do početka 1999. u više navrata seksualno napastovao tada 13-godišnjaka. Dječak je, prema nalazu liječnika, umjereno retardiran, a Barlović ga je, tvrdi se u optužnici, dovodio u svoj radni prostor te ga napastovao i silovao. Prijetio mu je tražeći od njega da o tome nikome ne govori. Barlović, koji je inače u pritvoru od lipnja prošle godine, presudu je saslušao mirno, bez trzaja na licu. On je inače u svojoj obrani tvrdio da nije kriv, a jučer mu je pritvor produljen.

Barlovićev je slučaj svojevremeno uzburkao javnost jer su na površinu isplivale dugogodišnje nepravilnosti u domu u Brezovici. Osim Barlovića, za seksualno zlostavljane štićenika optužen je i kuhar Mijo Penić, kojem se također sudi na zagrebačkom Županijskom sudu. Pod povećalom javnosti bila je i ravnateljica doma Jelena Brajša, koju se sumnjičilo da je o svemu znala te godinama to prikrivala.

Naime, Barlović je o svemu što je radio vodio dnevnik, a policija je dnevnik pronašla kod J. Brajše, zbog čega se i protiv nje vodi postupak. ( I. Ja.)

........

Samo sto u ovome niko normalan ne vidi nikakav humor ni likovanje .... osim mozda ponovo tebe i podstanara u tvojoj ludoj glavi?!

To je
05-06-2006, 20:30
jedna povjesna ilustracija koju je objavio Financal Times...

To je otprilike onako kako stvari sa Srbijom idu...Zar ne?

Polako, ali sigurno!

VGSe bre bre breeeee
07-06-2006, 20:06
Nepismeni magarce ili ovco (odaberi sta zelis :)) ), vidis li na kojem jeziku stoji "Beograd"?
Jeli na engleskom ××××× hemoroido? :))

To ti je isto kao kada su BBC i sve Evropske stanice i novine objavili slike sa onog zalosnog dr. Sranjinog sprovoda (gde su se svi smejali njegovoj "velikoj popularnosti" i rugali se tome sto mu niko osim onog Omer Pase nije dosao na sprovod :)) ), da ti odvalis "slike su prikazane u F. Timesu .... znaci engleske su?!
Jel´ to znaci ××××ni i vrlo losi ekskjuzu za ljudsko bice?
Kako engleske forumska sprdnjo, kad ni cuka iz inostranstva nije bilo da isprati magarca na mirogoj!
Znaci telac jedan, slike prikazane u stranoj stampi i na stranim tv kanalima su snimljene vasom "etnicki cistom" kamerom - i prosledjene u svet majmune!

Tako i sa ovom karikaturom, ali kao sto sam vec pomenuo, vi ste totalno operisani od svega slicnog humoru, duhu i samokriticnosti - tako da to tebi ili vama ne vredi objasnjavati, isto kao da pisas uz vetar! :)) Za to ipak treba imati bar malo mozga, a time se bas ti i nemozes pohvaliti Usrana Vreco Govana iz Svedske! :))

Jadan bre bre bre
07-06-2006, 21:03
Pa ti pisas u vetar, bre, cjeli zivot, zato i jesi popisan po cijelom tjelu, govnjare ciganski.
MOZAK?
Neznam kako ti mozes znati sto je to, jer covjek mora imati nesto u glavi da razumje ljudski UM, bre bre bre govnjaru.
Samo ××××s i pisas po sebi ×××××ne jedan, ×××× ti magare usranu brkatu cetnicku kevu, idiota jedan.
Mars u ××××× materinu, budalo.

Kolega, to su
08-06-2006, 01:37
iste slike "stranih agencija" koje je Grgur video u Kenjadi - "oslobodioci Knina sa gitarama u ruci i tenisicama"

HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAA
HAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAA

Medjutim, postoji stvarna beseda onoga oficira kanadskog bataljona koji je potanko ispricao o "sprzenoj zemlji" u Medackom dzepu, kada govnoljubi ni macku nisu ostavili u zivotu.
Moram naci to stivo.

ne treba....
11-06-2006, 22:02
.. ga traziti stovani kolega, ono se odavno nalazi u Haagu - posl´o cika Savo! :))

vidis kolega,
17-04-2007, 10:13
nisu svi hrvati nacisti i najveci sljam na kugli zemaljskoj, ima i imalo je postenih, kao ovaj koji je uputio pismo sTepincu.
svaka mu cast.

E i ja
17-04-2007, 14:13
kazem svaka mu cast. Dobro da se ovo ponovo procita da nas podseti, da se pamti.

Pravo zboris
17-04-2007, 22:35
kolega, ima dobrih Hrvata, nije da nije, najvise onih koji nisu zadojeni mrznjom, odnosno oni koji zive u Srbiji.

cenco
18-04-2007, 20:11
daj sefe, raz×××× ove dvije tri, ××××××, ono kako to samo ti znas, da ne znaju ni ko su ni kako su. A za sve pametne je tvoj gromoviti jezik pravo "osvezenje", ciscenje ljudstva od bolesnih katolickih kamenjara.
(nije lose! Ucim!)

e moj VGSe
20-04-2007, 00:51
zamisli ti VGSe, da si ti jedan deseti deo ovakav covek kao ovaj posteni hrvat iz uvodnog topica, koliko bi te ljudi vise cenili, a ne te pljuvali, smejali ti se, rugali i zajebavali te na mrtvo ime! :))

koliko si puta
25-04-2007, 05:34
procitao ovaj uvodni clanak GOVNOCIDU? :))
Procitao, divio se coveku i rzmisljao: Jbt, zamisli da su mene roditelji odgajali da budem kao on, a ne kao ustaska bagra"! :))

GOVNOCIDu Bre!
27-04-2007, 00:28
Citas li ti ovo iz uvodnog posta GOVNOCIDE?

"U Njemackoj su veliki katolicki biskupi imali smjelosti da dignu svoj glas u korist progonjenih Zidova, akod nas nijedan biskup nije digao svoj glas u korist progonjenih krscana koji su strasnije progonjeni nego Zidovi u Njemackoj. "

Sta velis, svaka mu cast ovome koji je ovo napisao! :)
To je pravi Hrvat, a ne proliv hRvatski kao sto si ti bolesna ××××××tino jedna. :))

hajde
01-05-2007, 12:33
Hajde GOVNOCIDu, zahvali se ovom coveku na postenju, na onome sto ti neznas sta je. :))
Kazi: Hvala postena Hrvatino! :))
Svaka mu cast, ha?!

Nije ni cudo
04-05-2007, 01:41
...sto su ih se i sami NACISTI ZGRAZAVALI! :smile12:

citat iz uvoda:

Te nevine Srbe su nabijali na kolje, lozili im vatru na golim prsima, pekli ih zive na vatri, spaljivali u kucama i crkvama zive, polijevali kljucalom vodom i tada poliveno mjesto derali i solili, kopali zivim oci, rezali usi, jezik nos, svecenicima rezali nozevima brade i obrve skupa sa kozom i mesom, otsecali im spolovilo i zaticali u usta, vezivali ih odostraga za kamione i onda sa njima jurili, prebijali ljudima noge i ruke, zabijali im u glave ek××××,golemim ekserima zakivali ih za pod kroz slijepo oko,bacali zive u bunare i provalije,a odozgo na njih bacali bombe, razbijali im gvozdenim cekicima glave, djecu bacali u vatru, u vrelu vodu, u krecane, rastrzavali djecu za noge, razbijali im glave o zidove, prebijali kicme o kamenje i klade i jos mnoga uzasna mucenja izvrsavali, kakva normalni ljudi ne mogu ni zamisliti.

.

Takvih odpadaka ljudskog roda, takvih zveri nema nigde na kugli zemaljskoj!

NEMA!

divlja stoka
05-05-2007, 21:47
nikakvo cudo .......... :smile12: potpuno si u pravu. :smile17:

06-05-2007, 15:16
..sve sto si naveo mozes naci u najvelicanstvenijoj poemi i nas i svjetske literature, u JAMI, velikog HRVATSKOG pjesnika Ivana Gorana Kovacica.
To je bio posteni Hrvat, veliki Hrvat...za Hrvate dnasnjice velika rijetkost..
Problem je da ova danasnja katolicko-koljacka banda nije u stanju ni procitati, a kamo li shvatiti tog velikana i njegovo vrijeme. Sta vise u novo-rvackom nije moguce JAMU ni pisati.
KOVACIC, SENOA, CESARIC, KRLEZA, PRERADOVIC, DRZIC, TADIJANOVIC, NAZOR..... i mnogi drugi.
Zbogom hrvatski velikani!
Novorvacka skutorija vam je u fasistickom nacionalnom zanosu ODUZELA JEZIK.
To je nova, RVACKA interpretacija slobode govora, pisanja, misljenja...

nove reci
09-05-2007, 05:40
nemoj tako ti sa zvezdicama, meni se bas svidja novo ime koje su dali kurtonu...."udna tuljica", vrlo lepa rec, nekako odise hrvatizmom i svime za sta ti i takvi stoje! :))

to je
09-05-2007, 11:09
jedan od tvojih (kao i kompletno srpskoh "naroda") - problem...

Uopce ne razlikujes stvarmnost od fikcije...

majke Yugovica od Kosova polja

Jame od Jazovke

Smetlista od jednog sela...

itd, itd...

To se zove kolektivno srpsko

LUDILO,
PARANOJA,
Shizofrenija...

blesane ustaski
09-05-2007, 11:36
... u jame su bacali nevine ljude ustase po zapovjedi "hrvatskog vodje" Dr.Ante Pavelica, a u Jazovku su bacali nevine ljude partizani po zapovjedi "hrvatskog vodje" Dr. Franje Tudjmana!
E sad ti pavelicevsko-tudjmanska ustaso trazi i nadji razliku.
Zlocin ne moze zastariti. Zato je onaj "poglavnikov" isto tako strasan kao ovaj "predsjednikov", ali narod katolicki je ostao isti.

GOVNOCIDu Bre!
09-05-2007, 14:47
To se zove kolektivna hRvatska ....

.................................................. .

"srpskoh"
"stvarmnost"

+

nacin na koji pises, tvoji zarezi, zagrade, navodnici ...

.................................................. .

...... Daklem, kolektivna hRvatska - NEPISMENOST! :))

09-05-2007, 15:23
HRVATSKA je nesto sasvim drugo od RVACKE. Hrvatska je zemlja Ljudevita Gaja, Petra Preradovica, Senoe, Krleze, Cesarica, zemlja postenih Hrvata....moja zemlja, a Rvacka je otpad iz skutorije, zemlja koljaca, pljackasa, Pavelica,Francetica, Artukovica, Bobana,Tudjmana, Gotovine, praznovjerja, medjugorke,crkve, gluposti, nepismenosti......zemlja JASENOVCA,Gradiske,Gline,Lepoglave,
Heliodroma, Dretelja...zemlja ocaja,nesigurnosti.......
...zemlja "zadarskog turizma", zemlja kreatura kao sto si ti i takvi.
RAZUMIS!
Travogrizu iz "NE MOJE HRVATSKE"!

HAHAHAHAHAHAHAHAHA
09-05-2007, 21:11
?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ? :))

mater svima
09-05-2007, 21:59
:smile06: :smile06: :smile06:

Ovo pismo
22-09-2007, 02:30
iz Zemuna ij ×××× opasno.