PDA

Pogledaj cijelu verziju : Citas li ti ovo VGSe bre bre? Opet samar od teta Karle bre!

sompipodudlajmikurac
01-10-2005, 11:08
GLAVNA HASˇKA TUZˇITELJICA JU?ER U ZAGREBU NIJE REKLA SˇTO ?E KAZATI VIJE?U MINISTARA EU, ALI JE SVOJU OCJENU DALA JASNO NASLUTITI

Del Ponte: Razo?arana sam

ZAGREB – Ne mozˇete zamisliti koliko sam razo?arana – to je glavna hasˇka tuzˇiteljica ju?er u Zagrebu prvo kazala novinarima poslije sastanka s premijerom Ivom Sanaderom i predsjednikom Republike Stjepanom Mesi?em.

.......

Sta kazes VGSe bre bre, mlogo bre nezgodna ova starka bre? :))

Hehehehe! :smile06:

@tomic BRE BRE
01-10-2005, 19:27
Jes vala .... ne voli nas, ali bas se nesto u zadjih nekoliko godina na vas okomila, sigurno joj smeta vasa "herojsko-govnoljubni odbrambeni rat", medju pucanstvom popularno nazvan "govnovinski rat", u kojem ste se vi samo branili ..... i bili kao bubice .... i bas ni jednu jedinu babu niste ubili, ni s ledja budi Bog s nama, kakvi .... ma jok ...... BRE! :))

Ma pusti .... ona je takva, ne razume ona ni "govnoljube" ni "govnovinski rat", a jos je povrh svega zasigurno placena od Srpske Tajne Sluzbe, koja nema sta drugo da radi nego sede i razmisljaju kako da vam naude! :))

Sve su to pajtasi moj VGSe, sve zbog love .... para vrti gde burgija nemoze BRE BRE! :)) :smile06:

Imas pravo
01-10-2005, 20:49
@tomic bre bre, ××××te, zasto nismo svih vas s×××××li, tako da teta Carla ima ozbiljnog razloga da nas nevoli. Znas @tomicare da je Gotovina nas s××××, kao vas, i mi bi govorili govnoljubov rat. Ali vidis i sam, da nije napravio dobar posao, ima vas jos, umjesto da vas je svih potamanio, srbociganska gamad. Idi @tomicare u ××××× materinu i ne seri tako ×××××v, bre bre bre smrdljivi gedjo. Jedi govna.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Teta Karlica
02-10-2005, 11:32
VGSe bre bre bre???

Citas li bre ti ovo???? :))

Jes opasna ova starka bre ××××te! :))

Nesto vas izela na zub i ne pusta ××××× li joj materina. :)) Radi nje ce EU ponovo doneti istu odluku kao i ranije, pa cete jos cekati bre bre! :)) Zamisli vi koji ste "dio Europske civilizacije" ( :smile17: ) da cekate i gledate kako Bugari, Rumuni i ostali ulaze u EU .... dok vi, koji ste ""dio te iste Europske civilizacije" ( :smile17: ) morate cekati nas .... pa cemo kao u stara dobra vremena kao "bratstvo-jedinstveni" narodi - zajedno u EU! :))

Sta mislis ti o svemu ovome VGSe bre bre????

Da li je to pravedno?

Hehehehehehehehehehehehe! :)) :smile06:

Mozda
02-10-2005, 13:44
da udjete sa nama u EU, ako vas prvo ne istr××××mo.
To se mora napraviti, kad Ante nije mogao.
Jebat ceno vas cigani i vase keve, BRE BRE BRE govnjari.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Nesmete
02-10-2005, 15:44
vi vise ni da prdnete sto se HR Srba tice, jer vas svet pomno gleda, zavrce usi i uvrce jajca! Kapis?

Evropa ne zeli da ima takva ××××××, pa ce da vam sisa krv na cevcicu.

Nesmete vi vise ni da pisnete.
Sta je bilo bilo je, rat u BiH je zavrsen.
Svaki incident nad Srbima posmatra se kroz debela leca.

Boga mi moga, bice vam rogovi meksi i od puza.

pushenje fratrima
02-10-2005, 15:54
Kako su ono fratri rekli Karli ...... da im svima zaviri ispod mantije???

Hehehehehehe! :)) :)) :))

A ..... sta gotovina radi ispod FRATARSKE MANTIJE ...... PUSHI FRATRIMA ........ STA DRUGO, BRE BRE BRE! :)) :)) :smile06: :smile06:

Hahahahahahahahaha! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Zasto ne?
02-10-2005, 16:20
Moze Carla da pusi svima, a ne samo fratrima.
A vi srbocigani, mozete da pusite nama, kao sto ste pusili, ××××× vam materina.
Bre bre bre smrdljivi gedje.
Opalim vasu kevu neobrijanu sa tovarevim kurcem.

govnoljubna pusiona
02-10-2005, 19:39
:smile06:

"A ..... sta gotovina radi ispod FRATARSKE MANTIJE ...... PUSHI FRATRIMA ........ STA DRUGO, BRE BRE BRE!"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Eto vidis
03-10-2005, 20:36
kako je teta Carla popusila u Zagrebu, zato je rekla, da Hrvatska suradjuje sa Haggom. Vidite bre bre bre cigani, sto znaci dobra kara? A vi srbicici, cekajte dok ne popusite (opeta) nama i onda mozemo vam mi dati zeleno svjetlo, da vas prime medju kulturne nacije. ××××× vam materina, to je zalosno, da takva stoka udje u EU. Opet ce biti ciganjenja po Evropi, od vas srbocigana. Ali neka, ovako cemo imati pregled nad vama i mozemo da vas ×××××o kad god hocemo. Uzivajte posrani cigani. :smile16:

Cestitam Srbima
04-10-2005, 04:45
iz Hrvatske i svima onima koji imaju nameru vratiti se svojim kucama, na svoja imanja u HR! :) Cestitam im sto ih je tracak nade konacno obasjao da ce ziveti zivot dostojan coveka bez sikaniranja i diskriminacije, i sto ce krckati svoje penzije u evrima a ne u nekakvim kunicam. :) :) :)
Matica je takodje na putu za EU, i eto svih Srba ponovo na okupu.

Moji Srbi, ziveli i neka vam je srecno i bericetno :) :) :)

ne zaboravi
04-10-2005, 08:44
Da vise prodavanja srpstva u HR nema! To je PROSLO SVRSENO vrijeme... od 1991!!

4-ever! Tako je to moja orijentalno/opancarska grupica...

NIJE VSG-U(P)
04-10-2005, 10:10
To nije nezanm kakva vijest! Hr je pozvana neutralno na pregovore...

neznam da li je to bilo dovoljno dostojanstveno samo tako prihvatiti... ALI, ja nisam politicar u HR, neka im bude...

Stvar je u tome da Gotovina NIKAD problem bio nije..nego vas lobi...vase spletke, lazi, bombardiranje SVIH mogucih EU i vaznijih svjetskih institucija sa svakakvim VASIM "vijestima" i "cinjenicama"...
To sam ja uvjek priznavao... Tu ste vi nenadmasni za nas, jer vas naivna Evropa i svijet ne poznaje dovoljno...

Kako se moze jedan Gotovina?! koji je branio zemlju (I CASNO JE OBRANIO!), od agresije i zavojevaca, kako se on? moze staviti u istu vrecu sa MEGA KOLJACIMA, Mladicem i Karadjicem? KAKO??? optuzen navodno??? za smrt 155 civila - negdje? od nekog koji je bio pod njegovom komandom?? HEJ!!! NE, oni su prihvatili vase vijesti - da se je tu dogodio "gradjanski rat", te se OBAVEZNO krivnje podijeliti MORA!!

AGRESORA I OSLOBODIOCA se baca u istu vrecu! SJEDINJUJE! Pa gdje toga ima?

HR je podnjela tolike nepravde i stete za vrijeme agresije - pa onda jos poslije ovo...

EU se treba - UVJERN sam IPAK da ce se to dosta uskoro dogoditi - DUBOKO ISPRICATI Hrvatima za sve te nepravde (kad sve relevantne cinjenice dodju na vidjelo, kad se vase dugorocne i dobro organizirane spletke prepoznaju) i da cemo zato dobiti extra povoljne uvjete za clanstvo!

HR SE NIKAKO ne smije Evropi prodati jeftino... Mi imamo previse za dati...vise nego sta je ta EU zasluzila...ali kako rekoh...nadam se da ce se EU obratiti...

VGS-e BRE
04-10-2005, 11:50
sta ××××s koji moj, protiv Govnovine je podignuta optuznica pred medjunarodnim sudom u Hagu, i ta optuznica ostaje na snazi.
Hrvatska i dalje ima obavezu da Govnovinu uhiti i isporuci Hagu, i to ce da vas kolje u toku pregovora sa EU.
Nemojte da jedete govna vec ga uhapsite i predajte, da oni moji sunarodnici u HR zaista pocnu zivot dostojan coveka, bez diskriminacije, bez sikaniranja, bez da budu tretirani kao gradjani drugog reda.

A Govnovina mora odgovarati, u to sam potpuno siguran.

Tvoji
04-10-2005, 12:59
SUNARODNICI mozu da nam pusu karine, govno krajisnicko. Nikad vise cirlica na podrucju HRVATSKE, gospodske drzave za vas srbocigane.
Mars u tri pizde materine i to preko Drine, da vas ne vidimo govnjari jedni.
:smile16: :)) :smile06:

VGSe bre bre
04-10-2005, 15:12
Hahahahahahahaha! :smile06: :smile06:

"EU se treba - UVJERN sam IPAK da ce se to dosta uskoro dogoditi - DUBOKO ISPRICATI Hrvatima za sve te nepravde..."

VGSe VGSe VGSe bre bre????

Joj kako si luckast ××××te bre bre! :smile06:

Jedino ti tvojom bolesnom glavom "citas izmedju redova" ono sto niko drugi nemoze da procita! :))

Hahahahahahahaha! :smile06: :smile06:

GOTOVINA
04-10-2005, 23:00
jedan od najboljih generala (ako ne i najbolji) koje je HR imala, vam je svima dao magareci - pa vi sa njim trceci na Drinu - i to bez okretanja...

Da, kad je sud u Hagu osnovan, razlog je bio da se sudi na neutralnom terenu, jer? navodno na domacem NEMA sanse da sudjenje bude pravedno. Sad je HR i sluzbeno pregovarac za punopravno clanstvo u EU, dakle njen pravni sustav je zadovoljavajuci da dijeli pravdu posteno (prema svim uvjetima za pristupne pregovore itd). Dakle sad HR moze sudjenje izvesti kod kuce .. a Gotovina je obecao da ce se odmah predati HR pravosudju, a HR bi dozvolila svakom uvid u najsitnije detalje sudjenja...

Isto kao sto je bilo sa onim sefom Jasenovca kojeg su izrucili Argentinci... koji je potvrdio pred cijelim svijetom na sudjenju u HR da su zacerecili 1,5 miliuna Srba, Samo eto - nije bilo dokaza da je bilo i najmanje rijeci o genocidu...pa je dobio?? nenzmakoliko? Ti se mozda sjecas...

Jao TO bi bilo PREDIVNO...

BOGA bi zamolio da se to dogodi - da se od Evrope napravi SPRDACINA, da se velik dio srpskih spletki, lazi, polusitina rasvjetli...

A i to ce se SIGURNO dogoditi...
JOJ...koliko cete onda tek propasti??? AUUU..

Je li
04-10-2005, 23:28
to onaj heroj koga jos proganjate po sumama i gorama vase ustasije ponosne???

E izem ti takvog generala kad ga svi odreda jure kao zeca. Zeca zato sto se junacki krije kao zec.

Pravi heroj bi bio onaj koji bi se isprsio pred sudom i rekao "Evo tu sam, sta sam kriv?", a ne skrivati svoje dupe kao ×××××, samo misleci na sebe A NI TRUNKE NA NACIONALNE INTERESE SVOJE ZEMLJE.

Dakle izmedju heroja i zeca, ja mislim da je ipak ZEC.

P.S. Lako je bilo biti heroj pucajuci nezasticenim babama u potiljak. Za to ne treba herojstvo, nego beskurpuloznost i neljudskost.

Samo da ti
04-10-2005, 23:38
skrenem paznju na jednu stvar, da opet po ko zna koji put ne po××××s se sebi u usta.

Zeleno svetlo za otpocinjanje pregovora, ne znaci oslobadjanje Gotovine. Slobodno izbij to iz te tvoje lude glavuse.

Gotovina tek ima da vam zagorcava zivot u toku pregovora, ako ga u medjuvremenu ne uhapsite i privedete licu pravde.
Tek ce da bude uvrtanja ushiju.

A on da nije chicken-heart, prijavio bi se sam u Hag, a sada bi se verovatno setkao po HR do sudjenja, kao sto se setkaju generali Lukic i Lazarevic po Srbiji.

Sto se bre taj Govnovina ne ugleda na onoga vasega general Ajdemi Pushija, koji se momentalno odazvao???

A
05-10-2005, 00:13
Mladic i karadzic?
××××× ti materina.

sompiajdemipushi
05-10-2005, 00:48
Mislim da je od svih hrvata-heroja ipak najveci taj Ajdemi Pushi! :)) Sam se bre prijavio, prava junacina, nije ni cudo sto su ga uveli u Nacionalovu listu "Najvecih Hrvata"! :))

Da se zna: Ajdemi Pushi je najveci Govnoljub! :)) :smile06:

Jeste vala
05-10-2005, 01:24
VGS-e, Ajdemi Pushi je daleko veci Govnoljub i heroj od tog chicken-heart Gotovine.