PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zašto mrzim Židove

Linuc
30-09-2005, 13:02
Židovi vole da naturaju "jednakost" za koju se tupavo misli da je lijek za sve svjetske bolesti. Takva "jednakost" je već bila isprobana i ona je, normalno, propala. Komunizam je samo još jedna riječ za "jednakost". Preko 200 miliona ljudi je bilo poubijano tijekom komunističke potrage za jednakošću! Koliko još krvi mora biti proliveno u ime "jednakosti", prije nego što se utoli Židovska žeđ?

Ja ne mrzim Židove zato što su krpelji. Pa ipak, mrzim Židove zato što oni vjeruju da imaju moralno pravo i dužnost da reformiraju svog domaćina. Nije im dovoljno što sišu domaćinovu krv; Židovi moraju da transformiraju samog domaćina. Židovi ozbiljno vjeruju u to da moraju da unište domaću naciju da bi je konačno spasili. Židovski glavni plan je da sruše sve tradicije i vrijednosti naroda-domaćina, a zatim da ih zamjene sa Židovskim prosvjetljenjem; opirati se ovome Židovskom "prosvjetljenju" je zločin mržnje. Sve što pomaže narodu-domaćinu za njih je zločin mržnje.

Taj i takav "zločin mržnje" je napad na Bijelog muškarca. Ako se Bijeli momak potuče sa nekim Čamugarem i tada ga nazove njegovim pravim imenom, tj. Crnčugom ili Čamugom ili Mandovom ili Smrdljom, onda je to zločin mržnje. Ali inter-rasno silovanje, što je većinski zločin obojenih govnobalja protiv naše Bijele Rase, se ne vidi kao nikakva mržnja. Provaljivanje kuća, krađa kola, oružane pljačke, dzeparenje, itd, itd… sve su to zločini Crnčuga protiv Bijelih ljudi - i prema tome, Židovi ih ne vide kao zločin mržnje. Kada bi inter-rasno silovanje bio zločin izvršen od strane Bijelih muškaraca protiv Crnkinja, onda bi to Ješe pažljivo promatrale i pisali bi beskonačne izvještaje o tome. U svojoj knjizi "Soul on Ice" (Duša na ledu), crnčuga Eldridge Cleaver piše o tome kako je Crnačko silovanje Bijelih žena ratni čin. 1960-ih "odabrani" su Cleavera uzdizali kao "političkog zatvorenika", i pored toga što je njegov jedini zločin bio silovanje Bijele žene. Židovi smatraju da Čamuge imaju pravo da siluju naše Bijele žene zbog ropstva. Židovski ljevičari su Eldridge Cleavera pretvorili u Američkog narednog heroja. U njegovoj knjizi Čamuga Cleaver tvrdi da svaki zločin koji Crnci izvrše protiv Bijelaca je čin rata i naplata za ropstvo. Židovi nemaju nikakve probleme sa ovim.

Mrzim Židove jer su stvorili jaz generacija. 1960-ih Židovima nije bilo dovoljno što su okrenuli Arijevske muškarce i žene jedno protiv drugih uz pomoć "feminističkog pokreta". Oni su morali da natjeraju mlade Arijevce protiv starih. Bio je to Jerry Rubin, naravno Čivutin, koji je savjetovao mlade Arijevce svuda po svijetu da "ubiju svoje roditelje" i da "nikada ne vjeruju nikome starijem preko 30 godina".

Židovi prave veliku galamu zato što "Central Intellegence Agency" (CIA) donosi kokain u SAD., gdje ga Crnačke bande pretvaraju u CRACK i prodaju ga među Crnačkom zajednicom. Ovo, po Židovima, je dokaz da Bijela Rasa nameće drogu Crncima. Pa ipak, Židovi vam nikada neće reći, niti priznati da CIA nije pro-bijela organizacija, već čisto Židovska alatka. Niti Židovi pričaju da se većina kokaina ne prodaje Crnim Krek dilerima. Većina CIA kokaina ostaje kao koka u prahu i prodaje se Bijelom Narodu. ZOG je stvorio kulturu-droge da bi snizio koficijent inteligencije Bijeloj djeci da bi bila jednaka i izjednačena sa Čamugama. Sjetite se kako su Dr. Timothy Leary i Dr. Richard Albert (koji je kasnije postao Ram Dass-a) oboje bili unajmljeni od CIA-e da izvode eksperimente sa LSD-om nad Arijevskim studentima po Američkim koledžima. Timotuy Leary i Ram Dass su postali guru-i LSD-a šezdesetih i navukli su Arijevsku omladinu na:"Turn on, Turn in and Drop out". Američka CIA je ta koja je toliku Bijelu djecu pretvorila u bezvrijedne bijele Čamuge mrtvog mozga, ali koga je briga za to... sve za "jednakost". Primijetili ste kako je ZOG-ova kultura-droge prvo krenula na najbolje Arijevske umove. LSD je prvo krenuo po fakultetima, a odakle je krenuo ka manje obrazovanijim Bijelcima. I ne zaboravite, CIA je bila prva koja je koristila takozvani "Peyote Buttons", koji je blagi halucogen i stvorila je drogu za proždiranje-svijesti "Meskalin", koji je rasturio neke od najboljih Arijevskih umova moje generacije. Gadi mi se kada čujem ZOG kako traži još policijske sile i još taksi da bi vodila rat protiv droge, a kada je poznato da je upravo ZOG stvorio taj problem.

Mrzim Židove jer su počinili toliko zlodjela, da ne mogu da ih nabrojim u jednom vrlo dugačkom tekstu. U stvari, ne biste mogli da stavite svu Židovsku zlobu ni u jednu knjigu. Jedan ljudski vijek ne bi bio dovoljan da se zapiše svo zločinstvo koje Židove vrše.

Pa ipak pored svega, nisam mogao da uperim prst u najveći razlog zbog koga mrzim Židove, sve dok nisam vidio film "Michael Collins". U ovome filmu se radi o nevoljama koje su izbile u Irskoj sredinom 1920-ih godina. Postoji jedna scena u ovome filmu gdje Michael Collins kaže da on ne mrzi Engleze zbog njihove nacije, niti zbog njihove tradicije, ali ih mrzi zato što oni samu mržnju čine neophodnom. On ih je mrzio zato što su teror i nasilje učinili ne izbježnim. Michael Collins je mrzio samog sebe što je stavio pištolje i bombe u ruke mladih ljudi, i mrzio je Engleze zato što mu nisu dali drugog izbora osim da se koristi nasiljem i mržnjom. Kada sam čuo ovaj njegov govor, bilo je to kao da mi je neko otvorio dušu. Zbog ovoga i JA ponajviše mrzim Židove, zato što oni čine mržnju neophodnom! Oni su stigli u Ameriku kao gosti, a rasturili su Američku naciju i preokrenuli su SAD demokraciju u Policijsku Državu koja je objavila rat Bijeloj Rasi svuda u svijetu. Mrzim ih zato što su oni učinili svaku reformu društva ne mogućom i što su nasilje, teror i krvoproliće postali jedini mogući izlaz. Ja sam po svojoj prirodi vrlo dobar čovjek. Ne volim da gledam filmove ispunjene nasiljem. Ne volim lov i ubijanje životinja. Ne volim bezrazložno huligansko nasilje na mnogim sportskim utakmicama, ali kada sam čuo na TV vijestima za podmetanje bombe u gradu Oklahomi, osjetio sam se oslobođenim. Osjetio sam slobodu. Ja mrzim ovu Američku vladu. Mrzim sve simpatizere ZOG-a. Mrzim čak i njihovu djecu!

Jedini način za spasenje Bijele Rase je kroz nasilje. Ne možemo reformirati ZOG; moramo ga ubiti! Bijelci koji se pokoravaju zakonu, morat će da nauče da postanu kriminalci. Obiteljski čovjek mora naučiti da ubija. Mi moramo naučiti da mrzimo. Mrzim činjenicu da je nasilje jedini način. Mrzim činjenicu da moramo naučiti našu djecu da mrze. Mrzim situaciju da ako mi je stalo do moje rase i ako sam izabrao da volim svoj narod, onda moram da mrzim i ubijam. Ja mrzim činjenicu da je Amerika postala toliko s...ana, da ako hoćemo da spasimo Bijelu Rasu moram da učim moj vlastiti narod da mrzi ostale obojene rase. Ali najviše od svega, JA mrzim Čivute zato što oni čine mržnju neophodnom...

Napisao Wyatt Kaldenberg

Preuzeto iz "WAR" - br. iz juna 2001"

VIDIS
30-09-2005, 13:40
VSG-u(P). Ja ne mrzim Zidove... dapace! Oni su za mene vrlo simpatican narod! Sa mnogo njih sam imao prisne i prijateljske odnose. Oni NIKAD ne bi proizveli - recimo - Srebrnicu...ili Keraterm, ili Omarsku...ili Vukovar itd...

Ali manje vise sve sta si pripisao njima tu, su ustvari srpski specialiteti. I sta je najgore... te specialitete smo mi Hrvati a i drugi, iskusali na vlastitoj kozi...I zato ja (u najmanju ruku) - ne volim Srbe!

"Sa mnogo
30-09-2005, 14:45
njih sam imao prisne i prijateljske odnose." Mmmmmmmmm, prisne odnose znaci ;) ;)

VSG-u(P)
30-09-2005, 18:18
...SELJACINO....primitivno, zacahurena opancarsko/pasuljasko/odmetnicka, degenericna, luda... veliko/sovinisticko/nacisticko/srpska!

Prisni odnosi su na pr: Da te nakon duzeg prijateljevenja i rastanka (overseas, Israeel isl) pozove kuci u goste.

Da se sa njim nakon rastanka u vezi jos barem nekoliko godina...ako se ne uspijete sresti...

Da ga se uvjek rado sjecas

itd...

Sumnjam da si ti ikad sa ikim bio u prisnim vezama...

kocilan
03-10-2005, 07:57
Pa tko će voleti Jevreje, kada sipaju mržnju i zlo.

NIJE ISTINA
03-10-2005, 10:42
....Upravo suprotno!

Oni uglavnom odoljevaju 150 milina arapa...

VGSe bre bre bre bre
03-10-2005, 12:18
Sve ovo ....

"Prisni odnosi su na pr: Da te nakon duzeg prijateljevenja i rastanka (overseas, Israeel isl) pozove kuci u goste.

Da se sa njim nakon rastanka u vezi jos barem nekoliko godina...ako se ne uspijete sresti...

Da ga se uvjek rado sjecas"

..... moze se reci o onome ko ti je zabio kurcinu do balcaka nekoliko puta! :))

- pozoves ga kuci i goste (pa ti ga zabije kod tebe kuci :)) )

- p´ da .... pisanje ljubavnih HOMO pisama, slanje poruka mobilnim, SMS ..... (slanje golih slika tvoje guzice i tvojeg hemoroidnog cmara :)) )

- da uvek ga se rado secas, to je tip koji te je dooobro izjebao u guzu, tako dobro da ga nikada neces zaboraviti (ostavio je hemoroidno seme u tvojoj bulji, koje jos uvek uzgajas :)) )

VGSe bre bre bre, ta prisnost se i tako moze objasniti, zar ne bre bre ? :))

Ajde PRIZNAJ, da si na to mislio! :))

PRIZNAJ bre bre! :)) Jeli razlika osetiti u bulji njegov obrezani jevrejski kuac, u odnosu na one koji su te jebali ranije, a koji su imali kozicu? :))

Odgovori bre bre! :)) :smile06: :smile16:

Ajde ti
03-10-2005, 13:15
odgovori, budalo. Zar su te oni toliko guzili, da znas sve detalje?
Ali jos nisi odgovorio, kako si postao tolika ××××××. Daj reci nam vec jednom, da i mi znamo. Jos nesto: Dali ti je keva napokon rekla tko ti je cale bre bre bre budalo.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Zidovska zavjera
03-10-2005, 13:34
je tu temu temeljito obradila!