PDA

Pogledaj cijelu verziju : GOD. POSLE NACIONALOVOG IZBORA ZA NAJVECEG HRVATA-REAGOVANJA

sompipopusimigovno
30-09-2005, 02:19
GODINA POSLE NACIONALOVOG IZBORA ZA NAJVECEG HRVATA - REAGOVANJA!

-

Kako javlja CNN, Vlada SCG u Beogradu je, kao svojevrsni izraz dobre volje, poslala ponudu vlastima u Zagrebu, a sve zbog proslogodisnjeg izbora za Najveceg Hrvata u Nacionalu!

U ponudi se navodi:

Beograd, 30.09.2005

"Postovani susedi,

Zbog obilja drugih tema i zadataka kojima se moramo baviti ovde pre svega mislimo na nase skore pregovore o pridruzivanju sa EU, novu listu svetske banke na kojoj smo u vrhu, najbolje organizovanog EP u Kosarci, itd. itd. mi vam se ranije nismo mogli javiti u vezi ove teme, ali kako mi to kazemo - bolje ikad, nego nikad - pa vam se sada javljamo.

Sa velikim smo interesovanjem pratili vasu anketu, koja je naisla na veliki odziv u Hrvatskoj a i sire.
Gradjani SCG su isto pomno pratili rezultate vase ankete, citajuci u novinama i prateci je preko malih ekrana. Tu i tamo je bilo padanja u nesvest zbog preteranog smeha, ali rezultati ankete su vecinom protekli u redu i miru.
Zbog dobrosusedskih odnosa i velikog uzajamnog postovanja medju nasim drzavama, vlada SCG je na sinocnoj vanrednoj sednici, jednoglasno odlucila da vam ponudi jos nekolicinu Srba za vasu listu Najveceg Hrvata, kako bi se ista jos vise oplemenila i uravnotezila, jer po nasem jednoglasnom misljenju, tih 60% Srba u izboru za Najveceg Hrvata je posteno govoreci premalo.

Ulazeci velike napore da bi se nase dve drzave jos vise razvijle u dobrosusedskim odnosima i medjusobnom postovanju i toleranciji, vlada SCG vam nudi sledeca imena:

1. Vuk Stef. Karadzic
2. Petar P. Njegos
3. Laza Kostic
4. Dositej Obradovic
5. Marko Kraljevic
6. Draza Mihajlovic
7. Sava Kovacevic
8. Slobodan Milosevic
9. Radovan Karadzic
10. Ratko Mladic

Gore navedene licnosti mozete slobodno staviti na Top 20 Listu, uz vec postojece Srbe, a ukoliko vam zatreba, mi vam mozemo ponuditi i jos nekoliko Siptara iz nase pokrajine, a njih mozete staviti negde izmedju 80-tog i 90-tog mesta!
Lista ponudjenih Siptara:

1. Skender Beg
2. Ajdemi Pushi
3. Izmet Fekalji
4. Imbrahim Rugova
5. Fadilj Vokri
6. Adem Demaci
7. Krezub Muljalji
8. Agim Maljoku
9. Anus Miljizi
10. Istref Majmuni

Koji uz vec navedenog Velikog Hrvata Rahima Ademija, ne samo da bi jos vise oplemenili vas izbor, nego doprineli istinskom zadovoljstvu kod obicnog gradjanina Hrvatske.

Najiskrenije vas molimo da nam konacnu listu, sa svim navedenim izmenama, posaljete pre izlaska u medijima, kako bi je mi pregledali, u slucaju da su neophodne jos neke izmene i dopune.

S postovanjem,
Vlada SCG

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

sompiugrizimezajaje
30-09-2005, 15:05
Citas li ti ovo VGSe bre bre?????

Kakav velicanstven gest vlade SCG! :)) To samo DOBRE komsije mogu da urade! :))

Reagovanja???

Reci nesto, promuljaj kao i obicno, hajde cekamo, da se malo smejemo! :)) :)) :)) :smile06:

Mislim da bi trebali uzurpirati sve ove siptarcine, jer ste njima najslicniji, nek vam oplemene du divlju bolesnu rasu! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Bre! :smile06:

Pa nije slucajno
30-09-2005, 15:11
sto se oni i siftari gotive, i sto imaju toliko frapantne slicnosti.

Eto, od ministra Primorca otkrivamo da su ×××××ti poreklom negde izmedju Pakistana i Azerbejdzana odeakle su i siftari dosli.

Zato mislim da je na mestu odluka Vlade Srbije da im udeli pobrojane siftarcine.
Jbga, na kraju, posle smucanja po pustarama i iranskim pustinjama, red je svak svome na kraju.

Amen!
02-10-2005, 20:28
U potpunosti se slazem sa sugovornikom! :)) :smile06:

Sta ti mislis VGSe BRE BRE BRE?