PDA

Pogledaj cijelu verziju : NE STVARNO .... HRVATI - KOJI SU ONI ×××××??

sompipolizimimuda
30-09-2005, 02:13
NE STVARNO .... HRVATI - KOJI SU ONI ×××××??

××××× li ga ..... Slaveni, Arijski Iranci, Laponci .... sta su i ko su? :)) Koje su pasmine i odakle su se dovukli na Balkan? :))

Ne mogu vise da gledam njihove frustracije i da slusam njihovo lupetanje i trazenje svoga divlje-ubilackog gena, mozda ce ovaj tekst da pomogne tom potpuno izgubljenom pucanstvu :)) :

-

Nalazi hrvatskih biogeneticara (dr Dragana Primorca i dr Mladena Marcikica) koji su skupljali uzorke o Hrvatima naveli su domace istoricare i antropologe na neobican zakljucak. Evropski narodi uglavnom su medjusobno slicni, ali postoje i izuzetne nacije.

Osim stanovnika ostrva Sardinija i severnoevropskih Laponaca, u najizuzetnije narode svakako spadaju Hrvati. Ne samo zato sto su biogenetski najbolje profilisan evropski narod, nego i zato sto poseduju barem trecinu genotipa koji je toliko poseban da je ostalim Evropljanima prakticno i nepoznat. Da se i ne pominje da su rastom visi od ostalih Evropljana, osim, mozda Skandinavaca. To je zato sto su stanovnici moderne Hrvatske potomci antickih Ilira, ali sa indoarijskim poreklom koje ih svrstava u "rigvedsko doba" ili razdoblje od 34. do 31. veka pre Hrista.

Ovo nesvakidasnje otkrice treba da potvrde arheoloski nalazi iz Pakistana, pod planinom Tahti Dinarah. Radi se o veoma starom zapisu koji pominje rigvedska plemena Haraljuati i Haraxvati koja su pre 30 vekova zivela uz reku Kupha u danasˇnjem Pakistanu. Ova plemena pravi su i najstariji preci savremenih, evropskih Hrvata. Cudima biogenetike, antropologije, arheologije i etnografije ovde nije kraj. Bas kao i slavna egipatska princeza Nefretete i Hrvati su, jednim svojim delom, potomci pranaroda iz legendarne Mitanije. Mada, za razliku od Nefretete, njihove statue nisu izlozene u Egipatskom muzeju u Berlinu, poznato je da se radi o narodu Hurrunjuhe koji je ziveo u Kurdistanu od 17. do 14. veka pre Hrista. Posto su tajnoviti Hurrunjuhe, prilikom dolaska Iranaca u Kurdistan, nestali u nepoznatom pravcu, domaci istrazivaci bez oklevanja tvrde da je ova egzoticna civilizacija utociste pronasla na Jadranu i tamo podigla niz drevnih gradova koji se zabunom pripisuju antickim praziteljima domace obale.

Udarac koji su ovim neverovatnim hipotezama morali da pretrpe zagovornici iranskog porekla Hrvata pokusava da se ublazi nategnutom pretpostavkom da je persijska pokrajina Harauvatdza samo manje vazan ogranak prahrvata. Pod tim se podrazumevaju sunarodnici modernih evropskih Hrvata koji nisu na vreme iselili iz stare Persije, pa su se vremenom pretvorili u Irance.

Ko god da su, Hrvati prema ovakvim teorijama niposto nisu Sloveni pa nemaju ni znacajnijih veza sa velikom seobom naroda koja je Slovene od 4. do 8. veka posle Hrista vodila na Balkansko poluostrvo. Sto se Cirila i Metodija tice, nije jos razjasnjeno kako su uspeli da medju drevne Hrvate, koji su se sluzili svojim izvornim domacim klinastim pismom, proguraju slovenske oblike pisma i govora. Ovu dilemu zaostrile su i dve mermerne ploce koje su iz slavnog petrogradskog muzeja Ermitaz nedavno stigle u Zagreb. Poticu iz 2. i 3. veka i na njima su grcki napisi koji su ovde protumaceni kao "Hrvat - nacelnik Tanaisa" i "Zbor Hrvata". Ploce su u 19. veku nadjene negde kraj Crnog mora, a bas tamo su, tvrdi se, pre blizu dve hiljade godina zivela indovedska plemena Sindhi, Maeoti i Horoathi. Pretpostavlja se da su upravo oni upisali u mermer znamenite recenice o Hrvatima i to stotinama godina pre nego sto su Sloveni uopste naucili da pisu.

Ne samo zato sto su Sloveni niski i zdepasti, a Hrvati medju najvisima u danasnjoj Evropi, nego i zato sto se, tvrde, vecina Hrvata biohemijsko-genetski znacajno razlikuje od istocnoevropskih Slovena. Znaci li to da dinarci samo genima mogu da zahvale sposobnost sviranja na rustikalnim hercegovackim "gangama" kojima ih vuce njihovo pakistansko-indijsko poreklo? I kako onda da se objasni cuvena svilena masna pod vratom prve hrvatske gospode kad u indijskim "Rigvedama" ni maharadze jos nisu nosile kravate? A bas je kravata, opste je ovdasnje misljenje, ono sto Hrvate najbolje i najpotpunije predstavlja modernom svetu. Sto se davne istorije tice nije sasvim jasno ni gde se, recimo, tacno nalaze "prakeltski" koreni danasnjih stanovnika Hrvatske. Da li u Kamelotu, drevnoj prestonici legendarnog keltskog kralja Artura, ili na mitskom ostrvu Avalon gde je navodno sahranjen, ili u juznom Sibiru iz koga su "prakelti" odselili u Spaniju pre nego sto su stigli u Hrvatsku? Kako to da egipatski hijeroglifi nigde ne pominju Hrvate a veoma dobro su poznavali kulturu obliznje Mitanije iz koje poticu hrvatski preci?

-

:)) :)) :))

sompiljubismeusupak
30-09-2005, 15:14
Citas li ti ovo VGSe bre bre breee??

Citas li ovu smejuriju bre bre? :)) :smile06:

Ajde lepo priznaj ti nama, kako se ti osecas, koji si ti ×××××?

Jesi li Slaven?

Arijski Iranac? :smile06:

Laponac mozda? :smile06:

Da li ste zahvaljujuci vasem arijskom genu tako talentovani da udarate u "gange"? :smile06:

Da li se tvoji "prakeltski" koreni nalaze u Kamelotu Kralja Artura, kao sto autor rece u gornjem tekstu? :smile06:

Ili se koreni nalaze u juznom Sibiru iz koga su "prakelti" odselili u Spaniju pre nego sto su stigli u Hrvatsku? :smile06:

Kako to da egipatski hijeroglifi nigde ne pominju Hrvate a veoma dobro su poznavali kulturu obliznje Mitanije iz koje poticu hrvatski preci? :smile06:

(××××te PISIJADA! :smile06: )

Ili ... ili ste vi jedna zbunjena divlja banda koja nema PO-JI-MA ni ko su ni odakle su, znate samo da ste na Balkanu i znate samo vase novije ×××××× od istorije, koje je pocelo tabelom "Sacuvaj nas Boze, kuge, gladi i Hrvata"!? :smile06: :smile06: :smile06:

:)) :smile06: :smile06: :))

Odgovori bre bre ! :)) :smile06:

bre bre
01-10-2005, 11:21
Odgovori bre bre VGSe bre!

Koji si ×××××?

Cekaj .... let mi rifrejz kvescen bre bre .... mozda ti ne razumes Srpski .... daklem, KOJI SI TI NJEZNIK? :))

Sa interesovanjem ocekujemo tvoj "inteligentan" odgovor! :))

Bre! :smile06:

@tomic
01-10-2005, 19:13
Hahahahahahaha! :))

" let mi rifrejz kvescen bre bre" :)) :)) :))

VGSe BRE BRE ........ citas li ti ovo najgornje bre?

Daj jedan VGS-odgovor - daj nesto strucno, neki poucak mozda ....... koji si BRE BRE ××××× ti? :))

Osim sto si Vreca Govana Svedskih .... kazi nam nesto o tvojim korenima BRE BRE BRE! :)) Nisi valjda Vreca Govana od kada si se rodio BRE BRE?! :)) Zar nikada nisi bio normalan? :)) Sta sa tvojim roditeljima BRE BRE ..... polazeci od naslednih gena i oni su neke Vrece Govana, samo odakle BRE BRE? :)) Da li se staramajka ustasica oseca Arijskom Irankom ili je pak Laponka BRE BRE? :))
A tajo? Zna li tajo u "gange" udarati? Sta on misli o ovome da vas nigde nema u Egipatskim hijeroglifima BRE BRE? :))

Daj nam obrazlozi i prosiri nam vidike BRE BRE!!!! :)) :smile06:

Hehehehehehehehe! :smile06:

Hrvati-koji su oni K
01-10-2005, 21:07
To su, budalo jedna, kurci, koji su vas jebali u to posrano dupe.
Ja uvijek kazem, da imas slamu u glavi, i ti mi dokazujes da imam pravo.
Vidis kakav si ××××××, ma i svi tvoji paezani na ovom forumu, kad ste vec zaboravili OLUJU bre i one puste traktore, sto ste ukrali za bezanje bre bre bre gedjovici. ××××n li vam majke, kako zaboravljate bre bre bre srpska govna. I TI SE PITAS: KOJI SU ××××× HRVATI?
Jadna tvoja majka, koja te podbacila kroz dupe bre bre bre gedjo.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

ZAISTA
01-10-2005, 22:41
ISPADA DA IM JE GLAVNI CILJ DA SEVE SRBADIJU U MOZAK TE DA IM NABIJAJU KOMPLEXE U NEDOGLED!

A SRBADIJI NIKAD DOSTA...
HOCE JOS... PA IM HR DAJE MAGARCE..

MILOKLIZ RADI VEC DORIH 10-AK+GODINA

VGSe bre bre bre
02-10-2005, 11:41
Joj bre ××××××sti "sompipopusimilevojaje" u narodu poznat jos i kao Vreca Govana iz Svedske, ili skraceno VGS ..... sto se bre bre javljas "inkognito" bre? Sto se ne potpises, isti ti je ××××× .... tvoj ×××××vi stil se lako raspoznaje, bez obzira sta koristis kao nadimak! :))

Jos nisi odgovorio bre bre koji si njeznik bre bre? :))

Idemo redom:

- Jesi li SLAVEN bre bre?

- Jesi li ARIJSKI IRANAC bre bre?

- Jesi li LAPONAC bre bre?

- A hijeroglifi, zasto vas ne pominju?

- Kak se oseca gospoja MAMA?

- Kak se oseca gospon TATA?

Daj bre VGSe bre bre .... odgovori nam bre ..... umresmo bre od znatizelje bre bre! :))

I majmune ..... ne kaze se "DORIH" .... nego vec smo zakljucili da ti o pravopisu nemas blagog PO-JI-MA! :))

I leba ti ..... nemoj o KOMPLEKSIMA .... nemoj ..... ne pase ti budalo iskompleksirana! :)) :smile06: :smile16:

Djoko
02-10-2005, 13:33
kad ce tvoja mama, da ti kaze tko ti je cale?
Uos nesto, dali ces uopste, da nam kazes, kako si postao tako velika ××××××?
Kako ti ono kazes?
Oprem te BFE BRE BRE GEDJO, mamicu ti nas tovar ××××, isto kao onaj put kad je tebe napravio, bre bre bre govno.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

VGSe BRE BRE BRE
02-10-2005, 20:39
VGSe BRE BRE, tu si ..... odjednom forum smrdi kao kanalizacija BRE BRE ..... znaci da si trenutno na njemu ..... ZAHTEVAMO odgovor?

Koji si ti BRE BRE ×××××, od ovih gore navedenih opcija BRE? :smile06:

:smile16:

obicna Vreca Govana
04-10-2005, 18:41
Ja mislim da je VGS bio ArijskoIranskoLaponska Vreca Govana dok nije otisao u Svedsku, gore mu se gen razvodnio pa je od njega samo ostala obicna Vreca Govana! :))

Grga GN.
04-10-2005, 18:52
Stvarno vam je i ova tema i ovi vasi dopisi na njoj na slavu i cast.

Cega se pametan stidi time se ×××××× ponose.

TKO KOGA OVDJE POKUSAVA UVRIJEDITI I ZASTO...?!

TKO JE OVDJE RASPLAKANI I NEMOCNI GUBITNIK...?!

KOGA NA KRAJU KRAJEVA OVO OCRNJUJE..?!

A JESTE STVARNO I PAMETNI I PONOSNI PRIMJERCI SVOGA RODA I KULTURE.

HVALA VAM NA OVIM ZORNIM ILUSTRACIJAMA TKO STE I STO STE I POSTO STE SE OVDJE UGURALI.

ZAR NE VIDITE ZASTO NITKO SA VAMA NE ZELI NISTA DJELITI.

SA OVIM POKAZUJETE i DOKAZUJETE DA STE SRAMOTE LJUDSKOG RODA...No..?!

Mile Arheolog
04-10-2005, 18:59
Opet, stovani (opet se salim, naravno :)) ) Grgo GN,

Ovde se govori o suludim, bolesnim i nadasve idiotskim postavkama i tezama VASIH naucnika i nedavnoj izjavi vaseg ministra (ona o Laponcima :smile06: ) ....

U gornjem tekstu stoji ...... "Nalazi hrvatskih biogeneticara (dr Dragana Primorca i dr Mladena Marcikica) koji su skupljali uzorke o Hrvatima ..... "

Sta tebi nije jasno?

Nama je ovo sve histericno smesno ×××× ga, sta mozemo! :smile06:

NO?!

zalosno moj kolega
05-10-2005, 11:35
Njemu ti nista nije jasno moj Mile! Nista! :)) Ostareo bre mloooogo, izlapeo, nezna sta blja! :)) :smile06:

VGSe bre .....
07-10-2005, 16:29
VGSe bre bre?!?!

Jos nisi odgovorio koji si ti njeznik od ovih ××××××stina navedenih gore? :))

Odgovori bre bre, ne srami se! :))

kolege bre
08-10-2005, 00:51
kolege, molim vas ne zajebajite vise naseg VGSa, previse je, mozda bi jadnik i pristao da kaze kako se oseca i ko je da ga vi tako ne ××××te u onu rupu u glavi gde kod normalnih ljudi stoji mozak.
molim vas, dajte mu neka se malo sabere ........... :))

.......

.......

.......

.......

.......

e, dosta je!

VGSe BRE BRE, priznaj ××××× ti materina koji si ti ×××××? Jel si Laponac ili Arijskoiranski majmun Talibanac? :smile16: koji si bre njeznik? :smile06:

nista?
24-12-2005, 00:50
VGSe mi jos cekamo odgovor! :)) Koje si ti mudo od labuda? :))

Hrvati koji su oni k
24-12-2005, 02:20
Dakle, hrvati su narod, koji ×××× srbe i stavlja ih na vrbe.
Posle toga, srbi dodju na ovaj forum i zapocnu:

Oooooh majko moja, hrvati nas jebu.

Ajjjjjmeeee sto nas tucu ti hrvati.

Hrvati nisu dobri, oni nas napadaju i jebu u dupe.

Vaaaaau moj sused hrvat ×××× moju kevu.

Moja seka voli hrvatskog tovara sa velikim kurcem.

Oooooooh najebali smo mi srbocigani od tih hrvata.

Bezmo bre preko Drine u tri picke materine.

Nesmes bre, da se zajebavas sa ovim hrvatima, beju te bre odmah i jebu nam nase posrane keve.

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :)) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

a kako su
27-12-2005, 16:46
jos prosti bre...

skoro bre kao mi...

nemas vise nista i nicim da ih lupis...

jebu na sve strane
...neprekidno

...bez predaha...

DOIKLE CEMO MOCI?? ...da sve to izdrzimo?

Mr. Svedojeb!
30-12-2005, 05:21
Fekalijo ljudska smrdljiva, od "milja" zvan i "Vreca Govana iz Svedske", jos nam nisi odgovorio, koji si ti ×××××?

a) Sloven?

b) Arijski Iranac?

c) Laponac?

I molimo da nam das tvoje "strucno" misljenje na: Zasto Egipatski hijeroglifi nigde ne pominju Hrvate? :))

:smile16: :smile16: :smile16:

hahahahaha!!!!!!
01-01-2006, 17:42
kolega, on nezna koji je ×××××, on je, tako nekako malo smusen! :))

iz uvodnog teksta:

"Znaci li to da dinarci samo genima mogu da zahvale sposobnost sviranja na rustikalnim hercegovackim "gangama" kojima ih vuce njihovo pakistansko-indijsko poreklo?"

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha hahahahahaha ahahahaha hahahahaha ha ha ha haha haha! :)) :)) :)) :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ali dobro
01-01-2006, 17:49
su te nabijali na ×××××, jelda vlajo?

Slusaj hahahahaha
01-01-2006, 18:10
Ima dosta vremena, da te pitam, dali je tvoja keva obrijala brkove? ××××× ti materina, ti nista ne odgovaras. Znas, da cu te dati na sud, jer sam potrosio dosta love, da bi ulepsao bre mojeg tovara da ti krkne kevu, jer znas nebi htio da moj tovar za×××× situaciju sa tvojom kevom. Da si covek bre (ma je ×××××), javio bi da ne trosim lovu uzalud, zato ces da platis, smrdljivi VLAJO. Tako si me naljutio, nema vise usluge za tvoju kevu sa mojim tovarom, a ti ×××××ne, nemoj da mi se vise javljas niti na ulici, blesava stoko. Ja i ti smo zavrsili biti prijatelji, govno jedno.
THE END, FINE, FINITO, KRAJ, FERTIK i idi u ××××× materinu.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

ili ovo:
03-01-2006, 05:23
"Ovo nesvakidasnje otkrice treba da potvrde arheoloski nalazi iz Pakistana, pod planinom Tahti Dinarah. Radi se o veoma starom zapisu koji pominje rigvedska plemena Haraljuati i Haraxvati koja su pre 30 vekova zivela uz reku Kupha u danasˇnjem Pakistanu. Ova plemena pravi su i najstariji preci savremenih, evropskih Hrvata. Cudima biogenetike, antropologije, arheologije i etnografije ovde nije kraj. Bas kao i slavna egipatska princeza Nefretete i Hrvati su, jednim svojim delom, potomci pranaroda iz legendarne Mitanije. Mada, za razliku od Nefretete, njihove statue nisu izlozene u Egipatskom muzeju u Berlinu, poznato je da se radi o narodu Hurrunjuhe koji je ziveo u Kurdistanu od 17. do 14. veka pre Hrista."

Hahahahahahahahahahahahaaaaaaaaahahahaahhhhhhhaaa hah ah ha ha ha hha! :)) :smile06: :smile16: