PDA

Pogledaj cijelu verziju : shar-pei



forum
22-10-2001, 12:40
Zanima me nešto o naravi tih pasa. Jesu li agresivni ili ne, te općenito nešto o njihovim osobinama, pa ako mi netko može pomoći...... :smile10:

Darka
22-10-2001, 19:26
:) jesu li to oni psi što imaju viška kože,ako jesu čula sam da su miroljubivi,
ali savkom psu znači kako ga se nauči na ponašanje,ja ih imam dva-jednog pinča i labradora

Puky
23-10-2001, 23:47
Malo su tvrdoglavi , posebno mužjaci ali su stabilne i miroljubive naravi .
Ma sve zavisi kako se pas odgoji ali je pravilo ; ŠTO OD PSA NAPRAVIŠ U PETNAEST MJESECI TO ĆEŠ IMATI PETNAEST GODINA .
Hoću reći kako ga uvijek stigneš razmaziti .

Darka
27-10-2001, 22:22
moj mlađi pas u prvih 15 mj. se družio s drugim psima a sad ih ne podnosi a ima 4 godine ,puky da li možda imaš kakvo ideju :smile11:

FORUM
31-10-2001, 13:51
PUKY, HVALA NA ODGOVORU, NO ZANIMA ME JOŠ NEŠTO ZNAŠ LI MOŽDA KAKVU KNJIGU VEZANU BAŠ ZA SHAR-PEIE ? :smile10:

Puky
06-11-2001, 21:54
Kao prvo moja isprika što nisam svraćao na ove stranice , nemam neki opravdan razlog i utoliko je moja isprika veća .
Dakle , kada je literatura u pitanju tu pomoći nema , barem ne što se tiče izbora u knjižarama ali srećom postoji Net gdje ćeš uz malo truda pronaći klub ljubitelja Shar-pei a tada su ti sve informacije na dohvat ruke .
Pozdrav tebi i i psu !

Puky

Puky
06-11-2001, 22:06
Darka , teško mi je pretpostaviti što je stvarni problem jer ne poznajem vrstu psa ili ako je "striter" koja mu je osnova . Pas često treba više pažnje no što mi mislimo i postaje posesivan a njegov odgovor na to je uvijek napad . Ako je u pitanju mužjak ti su problemi još izražajniji ali u osnovi relativno lako riješivi . To što pas ima 4 godine nebi trebalo biti od neke važnsti .
Javi se sa malo više detalja , biti će mi drago ako ću moći pomoći.
Isprika zbog nejavljanja i pozdrav .

Puky

mony
15-05-2002, 20:37
Bok,tek sam danas vidjela ovu stranicu.Ali,ako Vam mogu nekako pomoći....mislim imam uzgajivačnicu Shar peia ,pa ako V as nešto zanima možete me pitati rado ću V am odgovoriti.
Monika, monika.morman@inet.hr :) null

dhdh
21-06-2002, 18:38
http://www.mysmilies.de/Diablo1 2.gif:/img:

ANTOLIĆ
04-11-2003, 02:11
IMA LI TKO ZA PRODATI ŠTENE ????????HITNO

zara007
06-11-2004, 19:28
Imam shar-peia starog 6 god.Ne podnosi druge mužjake iako sam se nemilo trudila oko njegove socijalizacije.Do svoje 3.god nije bio takav a onda je nastupila faza zrelosti kad njegov karakter počinje dolaziti do izražaja.To je mali pas velikog srca,nepovjerljiv i hrabar,ustrajan i nepokolebljiv.Divna beštija.

maxy
20-11-2004, 22:34
Ja imam stene Shar peia (30/10/2004)ako te interesira nešto, javi mi se na email: maxy_peis@yahoo.com

Ella
12-06-2005, 23:21
Pronađen je shar-pei,mužjak, crne boje, prije cca 2 mjeseca. Bio je u užasno lošem stanju, naravno da je sada posve O.K.
Trenutno se nalazi kod jedne predivne obitelji, koja i sama traži za njega novi topli dom.
Obzirom da ta obitelj ima još pasa, nije im lako balansirati
Zato ako netko voli tu pasminu, neka se javi na tel. 01/23 29 663

mihaela_zg
28-11-2005, 18:30
zanima me njega kože kod shar pei-a..
imam štene staro mjesec i pol i čula sam da postoje razne \\\"četke\\\" za čišćenje tip nabora i da ukoliko se to ne radi dolazi do infekcije..
zanima me dali je to istina i ukoliko je gdje se mogu bolje posavjetovati o tome..

Adry
11-03-2006, 20:27
Shar pei su vrlo mirni stabilni psi koji traže socijalizaciju kao i svi drugi.Nabore i kožu što manje dirati jer se time ulazi u njihov prirodni balans i to cesto izaziva onda prekomjerno lucenje sebuma i ostale probleme. Imam mladu curu koja je za sada vec na 4 izlozbe (2 specijalke)osvojila vrlo perspektivan a sada u Zgb oba dana proglasena Prvakom mladih. To mi je vec druga cura i ako nekoga zanima vise o njima predlazem da dodje u Hrv.kinološki savez cetvrtkom od 20-22h kada imamo sastanak bez obaveze da se uclani!!! Samo na pricu...