PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatskim navijačima zabranjen ulaz u beogradsku Arenu

sompompirovi
23-09-2005, 14:02
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">HRVATSKI navijači bi, prema informacijama iz stožera naše reprezentacije, mogli ostati izvan beogradske Arene. Beogradom kruži priča da je izbornik Obradović otkaz dobio kako bi na njegovo mjesto "uskočio" Aleksander Đorđević.

Beogradska Arena prima 18.000 gledatelja, a kako su Srbi ispali iz natjecanja očekuje se protuhrvatsko navijanje, što bi moglo dovesti do atmosfere neprikladne sportskom natjecanju. Utakmica je na rasporedu u 21 sat, a ukoliko se plasiramo u polufinale, igrat ćemo u subotu u 15 sati.

Hrvatskim se navijačima stoga ne preporuča dolazak na utakmice, a glavni tajnik HKS-a Željko Draškić kaže da će hrvatskim navijačima bez karte biti onemogućen ulazak u Srbiju.

"Hrvatskim navijačima, koji odluče doći na utakmice naše reprezentacije u Beograd, bit će onemogućen ulazak u Srbiju i Crnu Goru ako nemaju kupljenu ulaznicu." - prenosi Novi list Draškićevu izjavu.

"Zaključak je to proizašao iz suradnje HKS-a s hrvatskom policijom i SiCG-a, koja će sama na granici imati pravo procijeniti tko je navijač, a tko nije." - dodao je Draškić.
</font>

sompompirovi
23-09-2005, 14:02
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">
Sve su ulaznice za četvrtfinalni susret u Beogradu rasprodane, a mogu se nabaviti jedino od preprodavača i onih koji su ih kupili očekujući da će igrati njihova reprezentacija, koja je ispala iz natjecanja već u osmini finala.

Indexova novinarka javlja kako se u Beogradu večerašnja utakmica sa Španjolcima najavljuje kao spektakl i poslastica, a da po Beogradu kruži priča kako je izbornik Obradović dobio otkaz da bi Aleksandar Đorđević mogao doći na njegovo mjesto.

Podsjetimo, Đorđević se nedavno oprostio od košarke na spektakularnoj utakmici u beogradskoj dvorani Pionir, a na oproštaju su igrali Toni Kukoč i Dino Rađa.

Navodno su Španjolci od organizatora dobili karte, no hrvatskim su navijačima one uskraćene.

Izbornik Spahija nezadovoljan je time što su Španjolci mogli neometano trenirati u beogradskoj Areni, dok je našim košarkašima omogućen tek jedan termin i to ranojutarnji, što smo odbili. Treba napomenuti i da su Španjolci imali pet dana pauze.
</font><br><hr>

sompompirovi
23-09-2005, 14:03
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">
Kontrole na hrvatsko-srpskoj granici su stroge i hrvatski navijači bez karte neće moći u Srbiju, a pitanje je hoće li moći ući u dvoranu i bodriti naše košarkaše koji bi plasmanom u polufinale osigurali nastup na Svjetsko prvenstvo u Japanu.

MUP poziva navijače da bez karata ne idu u Beograd

MINISTARSTVO unutarnjih poslova pozvalo je danas hrvatske navijače da bez karata ne putuju na košarkašku utakmicu u Beograd jer neće moći prijeći granicu.

"Pozivamo navijače koji su nabavili karte i odlučili otići na utakmicu da budu korektni, izbjegavaju incidente, te da dostojno navijaju za hrvatsku reprezentaciju", rekao je zamjenik glasnogovornika MUP-a Igor Štefanac.

MUP nema informacije o organiziranom odlasku navijača na četvrtfinalnu utakmicu između Hrvatske i Španjolske, no očekuju da će ih dio otputovati u privatnim aranžmanima.

Stoga su kontaktirali MUP Republike Srbije i Crne Gore od kojeg su dobili informaciju da navijači bez karata neće biti pušteni preko granice.
http://www.index.hr/images2/HrvnavijaciV.jpg</font>

sompompirovi
23-09-2005, 14:09
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Nas VSG(P)... koliko ti patis...sad, a kako glumis da to nije tocno, da zelis HR i Sloveniju u finalu itd...

Tocno znamo kako ti srce kuca... i svim Srbima... tesko je zivjeti sa takvim komplexom... ali JOS KAD TO MORAS GLEDATI KOD KUCE, U SUVERENOJ SRBIJI!!?? To je malo previse...
Znam da cete napraviti sve sta budete mogli da nam naudite i napakostite...ali sta nas jos ceka?? Neznamo...vidjet cemo... I ZATO MI JE OVAJ PUTA VAZNO DA SE HR PLASIRA CIM BOLJE!!!</font>

OPET CE
23-09-2005, 19:48
HR pobijediti! Ima da se izjedu, Srbadija, zavidna, iskomplexirana, divlja stoka..- kako kaze nase VELIKO SRPSKO GOVNO - proljev, Sportski, fer, prijateljski...

MRS, tamo gdje vam je mjesto...

jedite se od muke...kad ste takvi
znam da VELIKO SRPSKO GOVNO-proljev, sav trese od muke i neizvjesnosti...

da li ce biti JOS jedan popusak (od miliona dosad) ili ce mozda SAD! biti triumf!!!

HRVATSKA IZGUBILA!!...

ALEJANDRO DUMAS
23-09-2005, 19:50
ALEJANDRO DUMAS, poznati španjolski novinar budnim je okom pratio utakmicu talijanske i hrvatske košarkaške reprezentacije. Nakon tijumfa naših potražio je Mirka Novosela kako bi mu uputio čestitke, ali i porazgovarao s njim o svojim dojmovima.

"Prvi put od zlatnog košarkaškog doba koje su obilježili Dražen Petrović, Toni Kukuč, Dino Rađa i Stojko Vranković, Hrvatska ima ujedinjenu momčad kakvu je priželjkivala cijelu jednu dekadu. Kako vi, kao čovjek koji je s reprezentacijom Jugoslavije i Cibonom osvojio gotovo sve što se moglo, gledate na susret Hrvatske i Španjolske?" - upitao je Dumas Novosela.

"Bez uvrede, ali mislim da će Hrvatska dobiti tu utakmicu. Već sam naglašavao kako imate dobre igrače, ali ono što mi imamo vrlo lako može vas pokopati. Mladost i kvaliteta; to je naše najjače oružje. Idemo na medalju i ja nas vidim u polufinalu. Superiorna pobjeda nad Italijom potvrđuje ono o čemu govorim. Nisu nas mogli zaustaviti i to me čini jako zadovoljnim." - obrazložio je naš košarkaški stručnjak.

No, Dumas je od Novosela očekivao malo detaljnije obrazloženje. Kao da je htio u njegovu glasu osjetiti trunku straha, a ako već to nije išlo, onda razotkriti namjere našeg izbornika. No, za takve stvari sasvim sigurno za sugovornika nije smio odabrati Mirka Novosela. Stara je to škola, mnogo je to utakmica...

ALEJANDRO DUMAS
23-09-2005, 19:50
"Izgubili ste Gasola i mnogo vam nedostaje. No, bili ste sjajni u utakmici sa Srbima. Kako prvenstvo sve dalje odmiče, sve se više vidi i koliko vam fali vaš uvjerljivo najbolji igrač. Stalno spominjete naše NBA zvijezde Planinića i Giričeka, ali vama prijete naši centri Vujčić i Kasun. Ovaj potonji na Eurobasketu je dokazao kako zaslužuje mnogo više minuta u momčadi Orlanda. No, svi naši igrači napreduju iz utakmice u utakmicu, kao što svi oni to žele i dokazati." - odgovorio je Novosel i još više zamislio španjolskog novinara, koji je temu tada prebacio na neočekivani debakl Srba.

"Imaju jako dobre individualce, ali nemaju zajedništvo. To je osnovni razlog njihovog neuspjeha. No, vi ste prikazali sjajnu igru, to je sigurno. Obradović je priznao kako među njegovim igračima vlada nemir. Ako se cijela momčad ne može nostiti s istaknutim pojedincima, debakl je neizbježan. Znam o čemu pričam, jer sam istu situaciju imao u Ciboni kad je Dražen postao ono što jest." - kazao je Novosel.

"Kad sam mu spomenuo Dražena, Mirko mi je potiho rekao kako je Spahija bio najbolji prijatelj košarkaškog velikana. Kakva opasnost!" - zaključio je Dumas, a prenosi as.com.

Oprem dobro bre VGSe
23-09-2005, 21:12
Profesore (u××××m ti se u diplomu i na onoga ko ti je dao ili prodao :)) ) Oreskovicu,

Ti nakazo ljudska nebi ovde bio prozvan Vrecom Govana iz Svedske da za to nema razloga ..... ne?! :))

Velika slova, blebeces, lupetas, muljas ...... a sve se svodi na tvoj bolesni kompleks koji u slobodnom govoru ide pod: Srbi i Srbija! :))

U svom tom blebetanju i muljanju si zaboravio da napises jednu bitnu stvar:

"Sprema li se invazija hrvatskih navijacˇa danas u Beograd? To je jucˇer bila top-tema u nasˇoj bazi, hotelu Intercontinental, gdje se smjesˇtena reprezentacija. Rezervacije stizˇu sa svih strana, taman sam bio u drusˇtvu kolege Rivettija kad ga je sa molbom za ulaznice nazvao... Blazˇ Slisˇkovic´. Za neke svoje prijatelje....
- U kontaktu su nasˇ i srbijanski MUP, a poruka je vrlo jasna: navijacˇi koji nemaju ulaznice, nec´e biti pusˇteni na granici SiCG.
Kako c´e se identificirati tko su navijacˇi, a tko obicˇni putnici?
- To je diskrecijsko pravo srbijanske policije, oni c´e odlucˇivati koga pustiti, koga - ne.
Tako kazˇe glavni tajnik HKS-a Zˇeljko Draksˇic´.
- Sluzˇbeno, karata nema, sve su rasprodane odavno. E, sad, sve se mijenja zbog ispadanja domac´ina, preko TV-a, oglasnika, masovno se prodaju ranije kupljene karte, veliki broj razocˇaranih navijacˇa SiCG odustao je od dolaska u Arenu. Mi radimo na otkupu tih ulaznica, nastojat c´emo ih tijekom dana distubuirati u Hrvatsku. Koliko? Ne znamo zasad, niti mozˇemo okvirno procjenjivati broj navijacˇa koji c´e se zaputiti prema Beogradu. No, ovim upuc´ujemo apel svima koji nemaju kartu: ostanite kuc´i! - porucˇuje Draksˇic´.

Svi znamo da je Beograd - grad otvorene dusˇe i srca. Gostoprimstvo je poznato u cijelom svijetu, a i sˇire. Ipak, ozracˇje nam ponegdje nije basˇ jako sklono. Jucˇer je u listu "Sport" objavljena pricˇa o hrvatskim novinarima, koji su na utakmici s Italijom "vrisˇtali, pravili nered" i, uopc´e stvarali neregularne uvjete za rad u dvorani Moracˇa i press-centru. Ponasˇali se necivilizirano.
Sram nas mozˇe biti...

(Slobodna Dalmacija, glavni tajnik HKS-a Zˇeljko Draksˇic´.)

Ljudska kanalizacijo, ovo stoji u vasim novinama, nisam ga ja izmislio .... pokvarena povracotino izrigana posle jedne neprospavane noci, zalinvene sa litrama viskija, konjaka i piva! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: