PDA

Pogledaj cijelu verziju : HRVATSKA PRVAK EUROPE U KOŠARCI

ISTOK VK
23-09-2005, 11:57
SRPSKE PIČKICE LEPO SE OBUCITE DA POZDRAVITE PRVAKE EUROPE U KOŠARCI I POSLUŠATE 'LIJEPU NAŠU' U 'ARENI' A MALO I DA POGLEDATE KAKO SE IGRA KOŠARKA!!!!!!

Aco Srbine
23-09-2005, 12:57
polako GOVNOLJUBE, polako, zar si zaboravio da imate Spaniju veceras? Pa ako njih prebrodite .... polufinale, pa .... finale. Znaci jos tri moguce utakmice ..... a ti si vec Evropski Prvak :smile17: :smile17: :smile17:
A ako se i to desi, sad cu ti otkriti jednu malu tajnu o razlici izmedju nas i vas ..... ako se to desi, onda bi zelio (vecina nas) da se u finalu nadjete vi i Slovenci! Vidis, mi nismo ni zluradi, ni zavidni, ni zli, ni ljubomorni! Ako stignete tako daleko - Svaka Cast!
Slovenci su igrali najbolju kosarku do sada i zasluzuju medalju.

Ali, ××××××tino, cekaj jos malo pre nego sto se proglasis prvakom, mozda je pametnije i logicnije, neznam .... sta ti mislis? :))

Samo da napomenem, mi smo JOS aktuelni Svetski Sampioni .... a vi? :))

Budalo
23-09-2005, 13:14
Aco Srbine, ne slazem se sa tim hrvatom , koji vec slavi kao sampion, jer prvo se kaze HOP i onda se skoci. Nisam mislio, da bi se ikad slozio sa nekim od vas, ali ××××ga, nemozete ni vi biti, tolike ××××××.
Dakle, ti bi htio da finale bude, to je ako, HR i SLOV? Budalo jedna, ti neznas, da to finale nemoze biti, zbog toga sto dvije momcadi trebaju igrati u polufinalama ako pobjede u cetverofinalama, dakle kako vidis, ×××××ne, jedan od njih, mora izgubiti prvo finala.
Kao sportas, ja se divim sa srpskim uspjesima, u svim sportovima, narocito u kosarci i vaterpolu, jer to je dokaz, da smo mi dobri ucitelji i vi dobri ucenici, narocito u vaterpolu. Nemoj zaboraviti, glupi gedjo, da smo vas naucili tim sportovima.
Zbilja je zalosno, da nemozete tako dobro uciti o ljudskom ponasanju, ali ne krivim vas, jer ste zbilja zajebani cigani i nemate mozga za te stvari. To se narocito odnosi, na one glupe KRAJISNIKE koji jos uvijek ×××× i jedu.
USLAST. :smile16:

opet ova ameba
23-09-2005, 20:36
Ahahahahahaa!

"ti neznas, da to finale nemoze biti, zbog toga sto dvije momcadi trebaju igrati u polufinalama ako pobjede u cetverofinalama, dakle kako vidis, ×××××ne, jedan od njih, mora izgubiti prvo finala."

Moze li iko krsten da mi objasni sta je u stvari ovaj debil pokusao da kaze? :))

Hahahahahaha!

Ajoj ××××te, svasta li dragi bog drzi u zivotu bre bre! :))

Ej Ej
23-09-2005, 20:47
BRE BRE, ×××× te magarac u dupe, ××××ni glupi hehehe. Ne ameba ali govno jesi najgluplji ×××××ne. :smile16:

stvarno ne vidis ...
23-09-2005, 21:18
koliko si glup ××××te?

....... ovo gore kaze kaze blesimetar koji je izjavio ono gore, koje niko normalan nemoze da razume .... da bi se to razumelo, moras biti GLUP kao sto si ti ameboidni gmazu, nastao ukrstanjem magarca i kokoske (zasto si onda gmaz? priroda radi na cudan nacin ×××× ga) :))

mars bre dzukelo, ne treba se sa tobom raspravljati, ne treba se spustati na tvoj nivo gmazu glupi - treba te ignorisati, to cu od sada da cinim, a ti, samo nastavi, koliko si glup samo dizes jos cesce nase teme na vrh, a to nam je i cilj. ×××× ga to je za tebe analfabetu vec visa matematika! :))

Mars bre! :))

TRRRRRT
23-09-2005, 22:47
100 : 85 TRRRRT

vlada
24-09-2005, 00:00
Bok Jurice, Regice, domoljubi, domobrani i ostala boranijo! Lepo ste se proveli u Areni protiv Spanaca! Nastavite da trenirate pa cete mozda za jedno 50 godina nesto i da osvojite! Cao MISEVI ISKOMPLEKSIRANI

hehehe
24-09-2005, 00:08
hej konjusar ne ponavljaj sve zamnom kao priparana ploca.Ja ako tebi ili vama konjusarima kazem da ste pravi cigani ti toga se peres sto drugog optuzujes koji nema stim veze, :smile06: :smile06: :smile06: to je znak da te to debelo drma.Ili ja ako kazem da ××××s i ujedno i jedes ti te rijeci moje drugom trpas . :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Znaci da te ubodem bas gdje teba. :smile06: :smile06: :smile06: A koliki si niski kompleks to pokazujes i stim sto proglasavas prvakom ono sto jos nije ni uradjeno.Zec u sumi a razanj pred debilovom kucom.
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Licno bi volio da budete prvaci da bar nesto dozivite pozitivno u Novoj Povijesti :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Navaro Bre :o)
24-09-2005, 00:56
"Bok Jurice, Regice, domoljubi, domobrani i ostala boranijo!"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :))

JEL BRE GDE JE ONO MAJMUNCE KOJE JE VEC POSTALO PRVAK EVROPE DA GA NESTO PRIUPITAM? :))

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :))

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Mile Rugalica
26-09-2005, 18:56
Hahahahahahaha! :))

".... DA POZDRAVITE PRVAKE EUROPE U KOSˇARCI I POSLUSˇATE 'LIJEPU NASˇU' U 'ARENI' A MALO I DA POGLEDATE KAKO SE IGRA KOSˇARKA!!!!!!"

Ciji si ti mali? :))

-

"ti neznas, da to finale nemoze biti, zbog toga sto dvije momcadi trebaju igrati u polufinalama ako pobjede u cetverofinalama, dakle kako vidis, ×××××ne, jedan od njih, mora izgubiti prvo finala."

A ciji si ti leba ti? :))

-

Sta je ovo bre ××××te, okupila se sva hr. inteligencija na ovom forumu?! :))

Hahahahahahahahahahaha! :))

- Ovome prvom, zivota ti kako si proslavio zlato? Jeli bilo veselo ..... drustvo, pice, navijanje ..... svi sretni i zadovoljni posle? :))

- Ovome drugom, tebe treba zatvoriti u skolu i ne dati ti da izadjes na svetlo dana dok ne naucis da pises, mislis, razgovaras .... i tako to .... :))

Hahahahahahahahaha! :))

Mile-Mile
26-09-2005, 20:04
sine od kobile, jesi jos ziv?
Budalo jedna. Dodji po mamicu, vec smo je dosta posevili, daj da se odmori malo.
:smile16: :smile16: :smile16:

zar se .......
28-09-2005, 22:42
...... balavci ovde mogu javljati? Zar nije ogranicenje na 18 god?

sto ovaj iznad mene lupeta, bez da pominjem onu magarcinu iz prvog posta.

hrvatska prvak evrope u kosarci, hahahahaha, sta je bilo kad si se probudio? :)) :smile06: :smile16: