PDA

Pogledaj cijelu verziju : Citaj VGSe bre: Ko je patentirao "etnicko ciscenje"!

John Cornwell
23-09-2005, 02:13
Citaj VGSe mamu ti ××××× u dupe bre: Ko je patentirao "etnicko ciscenje"!

"(It was) an act of 'ethnic cleansing' before that hideous term came into vogue, it was an attempt to create a 'pure' Catholic Croatia by enforced conversions, deportations, and mass exterminations. So dreadful were the acts of torture and murder that even hardened German troops registered their horror. Even by comparison with the recent bloodshed in Yugoslavia at the time of writing, Pavelic's onslaught against the Orthodox Serbs remains one of the most appalling civilian massacres known to history" (p 249)

by John Cornwell in his book "Hitler's Pope: The Secret History of Pius XII", p. 249 (London, UK, 1999)

" .... an act of 'ethnic cleansing' before that hideous term came into vogue ...." .... stoko ustaska, kome ti umobolnice nesto da kazes, citav bre forum smrdi od tvog bolesnog, ubudjalog ustaskog mozga. procitaj kako vas drugi gledaju i kako o vama pisu u ovoj drugoj temi. kako kolega rece, nemoze vas oprati jadransko more, zajedno sa italijanskim delom, sramota ste za Balkan, Evropu i Svet. Jedino nebi bili sramota za one divljake vase pretke u Iranu, njih boli ×××××, oni su navikli da se sramote ....

Mars bre bolesna i odvratna Vreco Govana iz Svedske, kredibilitet tvoj i kredibilitet onoga o cemu pises je isti kao da bi umesto tebe postavio onog "cetveronoznog travopasa" iz tvog zavicaja i dao mu da cepa papcima po tipkovnici i ostavlja brabonjake po forumu.

Smradu ljudski ....

:smile16:

Pa vidis
23-09-2005, 11:52
da vas jos ima?
Koji ××××× hoces?
Umjesto, da vas svih koknu svih, a oni ostavili nekoliko gedja, da se mozu mnoziti. Vidis, zato mi imamo problema, moramo zavrsiti posao, kojeg su oni zapoceli a to uzme vremena, mopj posrani bre gedjo. Uzivaj dok mozes, ali neces predugo, tako mi Alaha.
hehehehe
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: hehehehhehehe :)) :)) :)) :)) :)) :)) hehehehehe

Hehehehehehehe
23-09-2005, 13:04
:smile06:

"da se mozu mnoziti"

Hahahahahahahahahaha! :smile06:

Trebalo bi izglasati novi zakon u hr. Samo oni koji ZNAJU da pisu i GRAMATIKA im je u redu, mogu na INTERNET, ostali u skolu! :)) Da ne sramote hrvatsku, kao sto ti radis ameboidni liku, nastao ukrstanjem magarca i kokoske! :))

Budlo hehehe
23-09-2005, 13:17
daj idi u skolu malo, ×××××ne jedan. :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Koju skolu
23-09-2005, 13:39
hehehehe. Oni imaju cirkus od skole gde uce da su poreklom od Laponaca.

Ajde begaj bre!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

bosanac.
23-09-2005, 15:48
po htvatski se kaze da se kotu, jer hrvati su ti sastavljeni od srednjoistocnog skarta :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Kad se tamo istom pocela uspostavljati civilizacija ujedinjeni imirati su prvo uradili ciscenje od raznih parazita , cigana, kurdi i divljanera tako da su to sve gurnuli ovamo gdje ima previse vode da se barem podjakad brckaju da zrak ne zaudara od njihivoog mirisa. :smile17: :smile17: :))

Jebote
23-09-2005, 16:01
bosanska svinja u krajisnicka ××××××?
Nema bolje kombinacije, zasluzili ste jedan drugoga.
Sad se ××××te u dupe smrdljiva stoko.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile18:
Svunje i Alah, idu skupa.

bosanac.
23-09-2005, 18:48
Jao koji si ti debil da valjas gluposti sto nema nikakve logike nisacim , toliko si plitak da ni ti sam nemas pojma sta meljes .Sve te pogadja u tintaru pa tu se samo provaljujes kao marsovas van svih zbivanja. :smile17: :)) :smile18: :smile15:

VSG-U(P)
23-09-2005, 19:00
U svoj ovoj pedagogiji i izzivljavanju nad jednim zakrzljalim i pererznim srpskim mozgom (ako bi se to tako uopce mogla zvati??), je postignuto to da si od muke i jada POTPUNO izgubio ono malo?? ako je i ikad bilo sta) pameti...

...zamisli, sad ces ti´...poslije svih bljuvotina, perverzije, zlocina, genocida, kulturocida, urbocida, etnocida i sve sta smo mi, muslimani, albanci - i indirektno cijela Evropa i svijet gledali - GLEDALI i dozivlajvali, sa slikama i filmovima i zivim (nazaloist vecinom mrtvim) svjedocima...

Sad ces TI, SMRDLIVA VRECA SRPSKIH GOVANA- PROLJEVU, i tu cinjenicu pokusavati okretati na Hrvate...

Definitivno si POTPUNO neuracunjiv i APSOLUTNO NEMAS NIAKKAV OBJEKTIVAN KONTAKT I DODIE SA STVARNOSCU!!

Izbljuvali smo tebe, maticu i svu tu sprdacinu od Srbije i srpstva kao nikad do sad...

sad vise to nema smisla... jer - izdrzao si batine, koza ti je odebelila 5 puta vise od krokodilske, ali si POTPUNO IZGUBIO OSJECAJ ZA STVARNOST-i ako si ikad imao ista u ludari - vise nemas!

ovoj dvojici majmuna
23-09-2005, 20:14
Hehehehehehe! :))

Pogledaj zivotati sta je ovaj debil uspio da napise u samo 3 kratka posta:

"da se mozu mnoziti"

"Budlo hehehe"

"Svunje i Alah"

Hahahahahahahaha! :))

Ej mamlaze, ti si izgleda stvarno nastao "ukrstanjem magarca i kokoske", kako je to kolega slikovito objasnio! :))

Hahahahaha! "Svunje"! :)) " Mozu"! :)) Ahahahaha! :))

Bezi bre seljacino nepismena, bezi bre hrvaticu ×××××vi, bezi bre bre bre i ne okreci se sine ..... dok ne dobijes diplomu za zavrsenu Osnovnu Naobrazbu bre bre bre! :))

A tatica tvoj ..... ×××××k ×××× ga, umesto (ako zeli dobro detetu svom) da investira u ekstra casove, dok ne naucis da pises .... on ti kupi "tipkovnicu", ××××× ga glupog ..... koji ce tebi ××××× tipkovnica? :))

Joj, ovo je stvarno pravo mesto za razonodu, ovaj forum. Toliko hrvatskih majmuna na jednom mestu bre bre! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

.............
.............
.............

Sta je Vreco Govana iz Svedske bre? Sta se zestis? Sta se penis bre bre? Ludis, ludis bre bre bre, ha? Iskljuci "Caps lock" koji ce ti ×××××, ionako niko ne zarezuje sta ti pises i ××××s ..... znas li zasto? Zato sto su ljudi navikli .... kad god se ti javis i nasvrljas nesto, svi znaju da demant dolazi uskoro i da si se ponovo usrao u svoja rodjena usta! :)) Hehehe! :))

Kakvi bre Pesticidi, Urbocidi bre bre? O cemu to muljas? Sta to klepeces? Sta to lupetas bre:))
Lepo ti cika John Cornwell pise ko je izmislio GENOCID, jos mnogo pre upotrebe tog izraza ..... i sta se ti tu gicas i batrgas? :)) :smile06:
Ne pomaze to smradu, ne pomaze .... ×××× ga! :))
Kako i zasto ne pomaze? Evo ovako:

John Cornwell je John Cornwell ..... a ti si jedna pokvarena ustaska magarcina, popularno nazvana ovde Vrecom Govana iz Svedske ..... sad .... kome verovati? Tebi ljudska nakazo ili Johnu?

Aj sed vi hev tu trast John ..... ×××× ga! :))
Tebi se ne smije i nemoze verovati ..... samo te treba zajebavati i smejati se tebi i tvom ubudjalom mozgu, kao sto uostalom i radimo vec dugi niz godina! :))

Oprem dobro ljudska kanalizacijo! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ovo
23-09-2005, 20:57
nije tipkovnica, ×××××ne jedan. Nebi mogaso sam zamisliti, bre bre, da pokusavam kopirati budalu kao sto si ti? Ali ne uspijevam, jer takva ×××××× se radja jednom u sto godina. Ajde seljacino hehehe, odi×××× i prcaj svoju usranu kevu.
Ako se je obrijala i ja cu ti dati ruku. Za sada mars u ××××× materinu,
. :smile16:

bosanac.
26-09-2005, 14:25
hej pa stvarno si ti opaljen debelom prljavom carapom, ne znas izgovarati kako treba a tu bi se jos uzdizao.
Hajde covjek da ispisti slovo ili doda kao ti u mogaso :smile16: to ti nisi dodao vec to je tvoj intelelt.Ali da se zaista toliko neko prikazuje javno ne pismen kao sto si ti ......i jos uporan u svojo gluposti to nisam jos sreo ni na jednom forumu.
Ponavljati iste rijeci nepravilno non stop , zaista se mnogo podcjenjujes .
Kakva li je to gramatika u hrvatskoj da te Bog sacuva. :smile20:

Bosancero
26-09-2005, 17:23
Aj bolan, procitaj sto si napisao i kako si napisao i tek onda mi reci tko je ××××××?
Nepismena svinjo, ti i tvoji srbicici, koji se duvaju na ovom forumu, niste nista drugo nego velike ××××××.
Da sam ja dobio po picki, kao vi, mozda bi i ja ispadao ×××××× kao vi, buneci se na srpskom forumu.
Nema spasa za vas srbocigane, jednom ××××××, uvijek ××××××. To se odnosi i na tebe, ×××××ne bosancero. (ali mislim, da je to ×××××× hehehe, jedini on moze biti tako glup).
hehehe :smile16: :smile16: :smile16:

Mile Cornwellovac
26-09-2005, 19:17
Ajooooj VGSe bre bre bre bre bre breeeeeeeeee!

"an act of 'ethnic cleansing' before that hideous term came into vogue"

Ma boli tebe ×××××, pisi ti o Pesticidima, DDT, BNP, FAP (Priboj), .... i ostalim sranjima .... ti se citas i tebi se veruje! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

:smile17:

Dali
26-09-2005, 20:00
si ti bre bre bre Mile normalan?
Izgleda da nisi. ×××× te Sv, Sava,
sto nemozu naci lijeka za tebe?
Mozda ima ljijeka, ali ne dovoljno.
Steta da moras ici kroz zivot tako glup.
Tjesi se, netko mora da bude glup i
u ovom slucaju si ti.
Uzivaj ×××××ne dok mozes, bre bre bre Mile, govno od kobile.

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile18: :smile18: :smile18: :smile16: :))

hehehee
27-09-2005, 16:02
a sto mene prozivas gdje me nema grgo kulturo hrvata :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: pa ja priznam da ne provjeravam ono sto napisem i zato cesto ispustim neko slovo. Ali bar izgovaram pravilno i zato i kad ispustim svi znaju da rijec ima svoje znacenje a niti mi je briga sta ce mi raci jedan maloumni prstavnik koji je ibisao cijeli svijet da bi se skrasio na nacionalnim frustracijama :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: zato me ni najmanje ne brine sta ce mi reci takvi kao ti ili onak zekan iz svedske jer vi ste moji pacjenti a ne ja vas. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Sasvim je normalno slusati svakakve gluposti i umisljana od psihicki bolesni komleksasa. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ali zato ste anonimni kako se tu lijecite jer da to ne utice mnogo na vasu karijeru. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Milojce
27-09-2005, 17:02
Istina boli? Jelda bre bre bre guzico?
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile18: :o

zamisli ....
28-09-2005, 22:49
...... da te neko tako okarakterise:

"an act of 'ethnic cleansing' before that hideous term came into vogue, it was an attempt to create a 'pure' Catholic Croatia by enforced conversions, deportations, and mass exterminations."

zanci radili su to mnogo pre nego se taj termin "etnicko ciscenje" poceo upotrebljavati :smile16:

cestitam na patentu, ako niste zvanicno patentirali, trebali bi, radi autorskih prava. :smile06: ako necete, isto vam se pise, svi na celom svetu to ionako znaju. istorija je to zapisala (ne ona istorija pisana od krivoustog budjmana), a kao sto znamo, istorija sve pamti, sve zna i nikome ne oprasta. ;)

jesi li?
24-12-2005, 00:52
Jesi li procitao gornji tekst VGSe? Povecaj malo slova prosim! :))

sompompirovi
24-12-2005, 01:53
<font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">OSVAJANJE zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Ateni 2004. godine proglašen je sportskim najdogađajem u neovisnoj Hrvatskoj u izboru koji su organizirale Hrvatska televizija i Sportske novosti.

Naj-događaj su birali gledatelji HTV-a i čitatelji SN koji su slali svoje SMS poruke s nazivom događaja koji su smatrali najvećim dostignućem od hrvatske samostalnosti.

Prilično neočekivano najvećim dometom proglašeno je zlato rukometaša iz Atene, drugo mjesto pripalo je Janici Kostelić koja je na Zimskim olimpijskim igrama 2002. godine u Salt Lake Cityju osvojila tri zlatne i jednu srebrnu medalju, dok je treće mjesto pripalo brončanoj medalji nogometaša sa Svjetskog prvenstva 1998. u Francuskoj.
http://www.index.hr/images2/RUkometSlavi5V.jpg</font>

HR. USPESI
24-12-2005, 11:20
IMATE VI JOS DA TAPKATE ZA NAMA, JOS STOLJECIMA MOJA VRECO GOVANA. :smile16:
DA NAS IZBACE IZ SVIH SPORTOVA U SLEDECIH 100 GODINA, NEBI NAS STIGLI! :))
LEPI USPESI, NEMA STA, SVAKA CAST, NAJBOLJE OD SVEGA JE TO STO SE OVI VASI SPORTISTI,KADA SLAVE NEKI USPEH, VESELE UZ SRPSKE NARODNJAKE, HARMONIKE, FRULICE I TRUBACE! :))

××××S TO, TO NIJE TEMA, TEMA JE OVO:

""(It was) an act of 'ethnic cleansing' before that hideous term came into vogue"

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

STA MISLIS VGSe KOJI JE VAS USPEH JACI, OVAJ MRSAVI NA SPORTSKOM POLJU, ILI OVAJ KOLJACKI "USPEH" KOJIM STE POZNATI CELOME SVETU?

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

NE POSTOJI
24-12-2005, 14:05
NISTA- (SKORO)NISTA!! u cem ste vi boilji od nas!

NISTA...OK, da bolji ste u humoru, mozda i filmu...ali nisma siguran...

mozda poneki sport... ali to nije toliko bitno...

SVE OSTALO JE KOD VAS SRBA - MRAK!!
Bijeda, zaostalost, divljina, mucka, laz, blato, ludost, glupost, smijurija...KAOS...itd!!

I toga smo se mi rijesili - ZAUVJEK....

TO SE RACUNA, TO!!! TO JE NAJBITNIJE, ZA HRVATE I SRBE...

NIKAD VISE ZAJEDNO...

ZA HR. USPESI
24-12-2005, 14:32
Veci su nam uspesi u sportu bre nego u klanju.
Vidis, govnjaru, da smo dobri u klanju, nebi danas bilo zivog srbocigana, ali da ga ××××s, moramo da naucimo taj zanat malo bolje, samo imamo mali problem, svi ste govnjari pobegli i to sa nasim traktorima, tako da nemamo stoke da treniramo. Ali vracate se vi i bit ce jos vjesanje prsuta na vrbe, bre govnjari.

a ovo VGSe?
17-01-2006, 23:27
Sta velis ti VGSe o ovome iz uvodnog posta?

"(It was) an act of 'ethnic cleansing' before that hideous term came into vogue,..."

Ha? :))

:smile16:

Slavoljub
17-01-2006, 23:45
<font size="+1" color="red">Najveci dio srpskih Zidova ubijen je u logoru Sajmiste. Tocnih podataka nema, dokumentacija skoro da i ne postoji, ali se pretpostavlja da je broj zrtava najmanje 11.000. Logor je formiran na lijevoj strani Save kod zeljeznickog mosta na ulazu u Beograd, gdje su se nalazili paviljoni predratnog beogradskog velesajma, pa odatle i naziv Sajmiste. To zemljiste, tada pusto, nenaseljeno i mocvarno, bilo je dio teritorija NDH - nekoliko kilometara od Zemuna, pa su Nijemci trazili da im se ustupi. Medjutim, potpuna je neistina da je to bio ustaski logor, kako srpska promidzba i do danas ponekad tvrdi, iako nijedan ustasa nikada nije ni nogom stupio u taj logor. Zapovjednik je bio esesovac Androfer, kao i njegov pomocnik, unutarnji red i disciplinu odrzavao je po odluci Gestapo-a Odbor logora, sastavljen iskljucivo od logorasa, u prvo vrijeme samo od Zidova, jer drugih jos nije bilo, bili su i neki agenti srpske policije, a “Odsek za socijalno staranje i socijalne ustanove Gradskog poglavarstva u Beogradu” trebao je logor opskrbljivati namirnicama. Pocetkom prosinca 1941 srpski zandari raznosili su po Beogradu pozive Zidovima da se moraju javiti Specijalnoj policiji i predati tamo kljuceve svojih stanova. Prebacivanje Zidova, uglavnom zena i djece, trajalo je od 8. do 12. prosinca. Uvjeti zivota u logoru bili su vrlo teski - vlaga, hladnoca, epidemije i glad. Zidovski izvor kaze: “Hrana je bila uzasna. Ali se cesto dogadjalo da Gradsko poglavarstvo nije isporucilo ni minimalne kolicine hrane. </font>

Slavoljub
17-01-2006, 23:45
<font size="+1" color="red">Medju Nedicevim organima bilo je ljudi nista boljih od samih Nemaca”. Zbog takvog opskrbljivanja prosvjedovalo je (a to je skoro nevjerojatno!) i njemacko zapovjednistvo logora, ali je i odgovor Gradskog poglavarstva Beograda Nijemcima bio isto tako nevjerojatan, cak drzak: “Za jevrejski logor mogu se izvrsiti isporuke tek onda kad su podmirene sve druge potrebe”.

Logorasi su umirali od gladi i hladnoce i prebacivani su preko zaledjene Save u Beograd, gdje su pokapani. Mnogi (ne zna se koliko) su odvedeni na strijeljanje isto u Beograd, a ubijani su na isti nacin, na istim mjestima i od istih kao i banjicki zatocenici. Jedan dio ugusili su Nijemci u specijalnom plinskom kamionu putem za Beograd i pokopali na Jajincima, ali ni taj broj nije poznat. Jedno srpsko poduzece “Obnova” kupovalo je odjecu ugusenih. Neki su odvedeni u logore u drugim zemljama (nepoznato koliko i kuda). Kad se poceo smanjivati broj zatocenih Zidova, poceli su stizati u logor zatocenici Srbi i drugi. Jedan od njih se sjeca: “Zlocinci su bili isti kao na Banjici. Isti su bili i gospodari - Nijemci, nedicevci i ostali srpski fasisti”. Prema nekim podacima svi su Zidovi u tom logoru likvidirani do 9. svibnja 1942. Beograd je postao “Judenfrei”...
</font><br><hr>