PDA

Pogledaj cijelu verziju : PRAVA TEMA-------------_________LJUBAV

ZNAŠ ME
23-09-2005, 00:20
Jel vam se kad dogodilo da vas netko s kim želite biti najviše na svijetu jednostavno "od××××" (isprika na izrazu), a vi kad ga/ju vidite ili čujete ime poludite, srce vam okameni i duša vas boli ali ste nemoćni. Možete samo gledat kako se ta osoba ljubi s drugim. e pa meni se je to dogodilo. Osoba koju volim me od...je...ba...la, a ja sam je gledo i plako kako se ljubi s več tri dečka. GDJE ČEŠ GORE BOLI OD TE!!!!!! PIŠITE I VI SVOJE DOGAĐAJE PA DA ZAJEDNO TUGUJEMO

I JA SAM TU
23-09-2005, 00:23
JA SAM S TOBOM!!! GAD KOJI VOLI TU CURU KOJU JA VOLIM, VOLI JE RADI SEXA, ALI JA JE STVARNO VOLIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

6.6.6.
23-09-2005, 15:45
Ljudi suosječam s vama i meni se događa nešto slično!!! :( :( :smile20:

picek
23-09-2005, 16:18
decko me nakon 4 god veze ostavio bez rijeci...putem poruke...hmmm...boljelo je...jer ne znas zasto...godina je prosla ...jos uvijek ne znam...