PDA

Pogledaj cijelu verziju : znaš me

Prava tema
23-09-2005, 00:18
Jel vam se kad dogodilo da vas netko s kim želite biti najviše na svijetu jednostavno "od××××" (isprika na izrazu), a vi kad ga/ju vidite ili čujete ime poludite, srce vam okameni i duša vas boli ali ste nemoćni. Možete samo gledat kako se ta osoba ljubi s drugim. e pa meni se je to dogodilo. Osoba koju volim me od...je...ba...la, a ja sam je gledo i plako kako se ljubi s več tri dečka. GDJE ČEŠ GORE BOLI OD TE!!!!!! PIŠITE I VI SVOJE DOGAĐAJE PA DA ZAJEDNO TUGUJEMO

anđeo
23-09-2005, 22:04
ev kad ti se nitko nece javiti javljam ti se ja bez brige i meni se nesto tako slicno dogodilo.ali ja ne odustajem od tog decka pa nemoj onda ni ti odustat od te cure.et javi se!!!!!!

sdffv
23-09-2005, 22:31
I meni se to često puta događa, neki čudan osjećaj me obuzme i sve mi padne u vodu, želio bi da više ne postojim na ovom svijetu, ali nakon nekog vremena opet se prikupim i idem dalje, i tak se sve vrti u kurug dok ne nađem pravu curu.Tražim je. :smile08: :smile08: :smile08:

Prava tema
26-09-2005, 22:01
Za "anđeo":daj mi e-mail adresu pa da si budemo rame za plakanje. Ja bi sad dao svoju ali mi otkriva Ime i prezime. Ako ne e-mail onda bar broj moba ako ne ni to reci bar od kud si!!!!!!!PLIZ

anđeo
28-09-2005, 20:39
ej,decko ja sam ti iz vrbovca!ej ovako daj ti meni svoj broj mobitela pa,ti se ja javim???ok!

Za anđela
30-09-2005, 10:13
Ovo ti je br od mojeg drugog moba za kojeg nitko nezna, a posluži za ovak nekaj. Ja mislim da znam tko si ti. pošalji na ovaj br poruku pa ti se javim.×××/783/9367, ali sad mi poruku može poslati bilo tko kak ću znati da si to ti???????? I.M. pošalji mi ime ovih inicijala??? OK???

anđeo
30-09-2005, 20:39
no,daj vec jednom upali taj mobitel poslala sam ti poruku