PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ucite sta je gostoprimstvo!

STANKO1
21-09-2005, 13:55
HR novinari: "Tjedan u Podgorici nam je bio - super. O tome ste sigurno već čitali i u Mosorovim rubrikama. Na takvu, (iskrenu) ljubaznost i prijateljstvo teško je igdje naići. Crnogorci su nam se pokazali pravi prijatelji. I zbilja sam siguran kako to nije bio blef."
(D Trumbic)

Ma rekao sam ti ja Svede, trebali ste poslati neku delegaciju navijaca sa olovkama i sveskama i da beleze, pa da posle diljem HR drze predavanje o gostoprimstvu, toleranciji, respektu prema tudjim drzavnim i klupskim sibolima i drugoj naciji.

Ne samo da novinarima nije poletela dlaka sa glave, nego su jos i odusevljeni BRE BRE BRE

Kako ono prodjose SiCG novinari u HR, pa trener Partizana, pa sudija (zena) iz SiCG, pa navijaci....

SLUSAJ STANKO1
21-09-2005, 14:10
Nemoj da mjesas Crnu Goru sa Srbijom.
Pogledaj tvoje heroje u Novom Sadu, ne mislim kosarkase, oni nisu ni ljudi, to kaze njihov trenar, vec mislim na onu rulju, koja je pretukla 2 (DVA) Latvijca, zamisli rulja cetnicka protiv DVA (2) mladica koja su dosla uzivati u srpskom gostoprimstvu.
Stanko, govno jedno, i drugi kao ti, prestanite govoriti o srpsko-ciganskom ponasanju, jer ste zbilja zivotinje.
Jos nesto: IDI BRE U ××××× MATERINU, GOVNO JEDNO
:smile16:

"Skoro
21-09-2005, 14:13
tisuću hrvatskih navijača (većinom iz Dalmacije i Hercegovine) izvršilo je jučer "invaziju" na Podgoricu. Odjeveni u dresove "vatrenih" i hrvatske zastave, stvorili su zaista domaće ozračje u Morači, kao da igramo na svom terenu."

Dobro bre VGS-e, kako bre da te zajebu tako? Jel ti radis nesto? Ja sam ocekivao , jbga, da se isprecis tamo na Debelom brijegu, da mlataras rukama kao strasilo i da se dernjas "VIZE, VIZE, VIZE, VIZE....".

E nista od tebe, jbt, niti od tvog biznisa sa vizama :(

HAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHA

Ej, pretucena
21-09-2005, 14:33
dvojica!!!! Au ××××× materinu, pa to je strasno. Ja bi to uveo u Ginisovu knjigu rekorda, a glasilo bi: "Na jednom EP pretucena dvojica."

HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

Tu provalu mogao je da lansira jedino Vreca Govana iz Svedske koji pomno prati da li ce neki navijaca drugoga da pljune ili udari pa onda na sva zvona da bi se skinuo deo velike sramote sa dogadjaja na Malti.

Naravno nemile dogadjaje na Malti i tuca sa dvojicom Litvanaca vise nego glupo i nadasve besmisleno za porediti.

Uzgred budi receno, ja o slucaju sa dva Litvanca nisam nigde procitao. To je VGS u grcu iskopao iz HR novina, a HR novinari kao i Vreca Govana iz Svedske, ne propustaju niti malu sitnicu, pa tako danas u Slobodnoj Dalmaciji pise u naslovu:
"Polomljen brisač,
s kombija skinute ZG-registracije" (!!!)

Pa da li je ovaj banalni incident vredan paznje jednog novinara, ××××m mu se na nvinarski poziv?

Kad je Vreca Govana iz Svedske otvorijo topik na temu premplacivanja dvojice Litvanaca, ispod casti mi je bilo da uopste odgovorim.

Sad sam dao moj komentar samo da znate sta mislim o tome, a narocito o pokretacu teme, koji se kao potopljenik hvata za slamku, i pri tome ispadne smesan i jadan kao i obicno.

Inace naslov ovoga topika nije potpun. Trebao je da glasi:
"Ucite sta je gostoprimstvo, kultura i civilizacija!"

Operm vrlo dobro!

Oprem
21-09-2005, 17:23
ja tebe, ciganine.
Ti sudis incidenat po broju zrtva?
E gedjo, dolijat ces ti opet, ako ne ti ali tvoja djeca sigurno. Naucio si ti njih kako je Krajina srpska, ××××× ti materina, ali i oni ce dobiti po picki, ako im ne izbijes te ideje iz onih glupih tintara. Prepostavljam da su glupi, jer su tvoja dijeca bre cigancino jedna.
Za sada, idi u ××××× materinu i da vise ne gubim vrijeme sa tobom ×××××nom prve klase.
MARS PREKO DRINE U TRI PIZDE MATERINE.
:smile16: :)) :smile16: :)) :smile16: :)) :smile16: :)) :smile16: :)) :smile16: :)) :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

Da majmune
22-09-2005, 00:29
ja i svako normalan ocenjuje tezinu incidenta po broju aktera, zrtava, ili cega hoces... i naravno po tome da li su se desili u areni, stadionu, i ko je meta napada i kolika je materijalna steta i koliko je narusena bezbednost aktera sportske priredbe i njihovog vodjstva.
Naravno, sve se to uzima u obzir.

I definitivno jeste, ako je broj zrtava veci, incident je veci.

Sta sad, jesi li ti pao sa Marsa da ti ja sad otkrivam nesto novo???

Pao si ti sa mog njeznika.

Blekmauntinac bre
22-09-2005, 00:43
Slusaj magarac ..... podudlaj nam nase kurceve Srpske velike i lepe! :)) Jadnice, srce ce te tresnuti od mrznje velike .... postaces bolesnik zavistan od PLIVE isto kao nas VGS bre bre (ako vas dvojica niste ista osoba ;) )

Toliko o tebi jer .... ne zavredjujes vise, nego cug sa moga pise!

××××te - rimuje se! :))

....

Dalje,

Majmunu ustaskome koji nebi mesao Srbiju i Crnu Goru ..... ne, valjda cemo mi tebe da poslusamo, jer ti bolje znas, jel´ tako?!
Isto kao da si rekao: "Ne mesajte nas hrvate i naciste" ..... kako da ne mesamo bre bre .... to je isto!

Jel´ ces ti mene Crnogorca da ucis ko je i sta je Crnogorac ili ko je i sta je Srbin?!

Mi smo istog srca iste duse, kome se ne svidja - neka nam ga puse!

Hehehe .... i ovo se rimuje bre! :))

Nego, taj brisac je najgroznije sto ste mogli naci o nasem gostoprimstvu?

Alal vam vera .....

E, jadne li nacije u nju vam se onako cisto crnogorski - po××××m!
Jadnijeh zavidnih, ljubomornih govana .... jadnoga iskompleksiranoga pucanstva, nesrece ××××ne!

Znate li vi hrvati "uopce", sta je to OBRAZ? Znate ×××××! :))

Mrs govna bre bre bre bre bre bre ojha! :))

Da jbte,
22-09-2005, 02:04
koji ustaski skot ce da nam prica o Srbima i Crnogorcima?!

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Hajde, dolazite u Beograd; pripremite se, ko zna, moze da pukne takva bruka pa umesto jednog brisaca, bude dva brisaca ostecena, jel tako Svede?
HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Jebote
22-09-2005, 12:54
budalo krajisnicka, pitaj crnogorca kakva je razlika izmedju njih i srba?
Zasto oni hoce da se rastave od Srbije?
Zato sto nitko nece da zivi sa pisljivim ciganima.
A sto se tice njeznika, ti si pusio mojega pa ces ga pusiti opet i ja cu da ga guram duboko u tvoje grlo, cigo bezkucnice.
Idi u ××××× materinu.

hej
22-09-2005, 16:51
konjusaru, ne koprcaj se djaba kad si vec odavno popusio do cigaspica :)) Glup si da bi shvatio koliko si glup i nizak, vanjas tu gluposti samo da ne puknes od muke :))

Mi Srbi nikoga ne tjeramo na silu da bi zivio sa nama mi nismo tutori kao vi , kod vas je sve nesto na silu i pod smrtnom pretnjom i kontrolim.
Dalmacija bi se davno odvojila , Istra isto ali posto ste vi okorjele ustase koje drzite sve u okovu kao u kameno doba ali kad to sve podje pucati na sve strane pod pritiskom ima da vas bue jos manje u toj vasoj lijepoj praznoj. :smile16:

Jebote
22-09-2005, 19:51
hej
Dali si ti normalan?
Mora da si iz Bukovice, mamlaze jedan.