PDA

Pogledaj cijelu verziju : Srbi Popusili

Mile-Kosarkas
20-09-2005, 23:08
Od Francuza. ××××× im materina, zasto smo igrali u inostranstvu, mislim u Novom Sadu a mogli smo bre da igramo u Beogradu i da tamo izgubimo. ××××n francuze u dupe, neki nasi saveznici. Strpam im kevama moju kurcinu.

obicno ne
21-09-2005, 08:35
...komentiram sport, ali ovo zalazi malo i u mentalni sklop Srba koji odredjuje politiku... zato dodajem...:

"NAKON što je reprezentacija SiCG spektakularno ispala s Europskog prvenstva, srpsko-crnogorski izbornik osuo je paljbu po svojim igračima, optuživši ih za krajnje nesportsko i neodgovorno ponašanje.

Podsjetimo, aktualni prvaci Europe ispali su s EP-a i prije četvrtfinala, bolja od njih bila je reprezentacija Francuske uz konačni rezultat od 74:71.

Na press konferenciji održanoj nakon debakla reprezentacije SiCG, izbornik Željko Obradović žestoko se obrušio na svoje igrače.

"Ovi igrači nisu ljudi. Gore ljude nikad nisam vidio. Čekao sam da se možda dogovore ili ujedine. Oni među sobom ne govore. Svatko je gledao svoj interes i radio što je htio, dolazio u hotel u pet ujutro. Nitko nije slušao ono što smo se dogovarali na treninzima." - kazao je Obradović, čiji je govor prekidan pljeskom okupljenih novinara.

"Igrači ne znaju što je reprezentacija i dres koji nose, ali za njih nema sramote jer nemaju obraza. Većina je nepoštena i moja je greška što ih nisam šestoricu potjerao s priprema, ali šestorica su morala otići." - dodao je razočarani srpski izbornik.

Obradović je ustvrdio kako nikad nije vidio takve odnose u nekoj reprezentaciji, te se novinarima požalio kako nije uspio "ubiti ego" u svoji igračima. Srpski izbornik još uvijek nije podnio ostavku nakon debakla svoje momčadi, ali je istu najavio."

di si Mile Trpimire
21-09-2005, 13:49
majci vi ga spalim. Hajde nesto nam ovo malo prokomentarisi. NO...?!

hej
21-09-2005, 15:48
blebetalo bas si jadan i mizeran a toliko si glup pa ti sve jedno kolika si ××××××tina , cime se sve sluzis a kakve sve slamcice spasa hvatas.Toga po hrvatskoj ima na izvoz i to u vasim medijima prolazi kao najveci trend , kultura i ponos . :)) :)) i ti bi nam sad tu nesto izmisljao i uporedjivao po svome shablonu. :)) :smile06: :smile06: :smile06:

Hrvatska istina je Misu do ramena Zabi do koljena.!!!!!! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Pa VSG-u(P)
21-09-2005, 19:48
...pa pitam se ja - pa de si ti odrastao??

Odakle si ti?

Da li ti to znas?

Ponasas se kao da si u Limbou? - ni na zemlji ni u zraku...

Pa ××××× ti...kako mozes toliko ludo da se zatelebas u tako propalu stvar kao sto je Srbija...

Reci mi - KAD si prvi put u zivotu tamo bio?

I da li si uopce??...tamo prozivio koji dan?? U njihovim uvjetima?

sompipolizimicev
22-09-2005, 01:28
Da, izgubili pa sta? Svadja u ekipi .... pa sta? Pa mi smo Balkanci, nikada se nismo sramili da to kazemo! :))

ludi Balkanci .... end dem praud ov it bre bre! :))

Nego, ocete da vam iznajmimo koju medalju pa da i vi vidite kako je imati je oko vrata? :)) Imamo ih na kila, a vi nemate, pa reko´ .... :))

××××s ti to, trebali smo valjda da podivljamo i da razvalimo celu halu zbog toga, kao sto biste i jeste radili (pomenut cu samo Maltu, samo Maltu ....), ne bato ..... onda bi nas to stavilo na isti nivo sa vama, a to ..... tenks, bat no tenks bre bre! :))

A inace, EP nije zavrsen nasim ispadanjem, jos se igra i to u SCG, ne u "hr", ljudi se provode, zive, uzivaju .... Evropa u malom, rece jedan Nemac juce .... zurke, pice, zene ..... SLAVLJE SPORTA I MLADOSTI! :))
Cemu se vi veselite?

Verovatno tome sto smo mi ispali! :))

Ili .... time sto je Vatikan rekao "ne" Karli de Ponte danas, na njene optuzbe da hrvatski fratri kriju gotovinu u nekom samostanu? :))
(nadam se da ga ovi fratri-pedofili tretiraju bolje nego sto tretiraju vasu decu. prim.aut :)) )

Alal vam veselje! :))

Bre! :))

Srbija
22-09-2005, 06:09
Srbija je majka njenih naroda.

Srbija je zemlja cuda , ko nas ne voli neka nas za mm.
Srbija je zemlja snova ,narod njen je narod od najboljih kvaliteta samo nas mogu mrziti oni koji ne mogu biti kao mi Srbi.
Iz dana u dan dokazi govore sve ko je ko i kakav je ko.Dokazi sve govore . :))

Sirena
22-09-2005, 07:55
Hahaha...kako ste vi smijesni narod srbi..hahaha...nemogu vjerovat. Stanje je gore nego sto sam mislio :smile06: :smile06: . Hahahaha....uuuuu....krepat cu....Vi stvarno zivite u nekom vasem filmu...Da cujem jos malo...bas mi se jos smije...hehehe.... :smile06: :)) :smile06: