PDA

Pogledaj cijelu verziju : Samo za VGSa: Zagreb: Eksplozija u Ambasadi VB!

Mile SecretService
19-09-2005, 11:05
Zagreb: Eksplozija u Ambasadi VB

19. septembar 2005. | 11:35
Zagreb -- Jedna osoba je laksĦe povre?ena u danasĦnjoj eksploziji u zgradi Ambasade Velike Britanije u Zagrebu.ZagrebKako je rekla portparolka Ambasade Tesa Fras, naprava je eksplodirala me?u posĦtanskim posĦiljkama oko 7.30, a jedna osoba laksĦe povre?ena. "Podigli smo nivo bezbednosti, a lokalne vlasti vrsĦe istragu", rekla je Tesa Fras za Rojters.
Na zgradi Ambasade nisu vidljiva bilo kakva osĦtec´enja, a policija obezbe?uje Ambasadu, u centru Zagreba.

-

Kako ono kazu englezi: Vot gouz araund - kams araund bre bre! :))

Terorizam je stigao na prag onih koji su ga izumili! :))
Stigao kod onih koji su jos pre Arafata otimali avione i ubijali ambasadore! :))

BRE! :))

hrvat !!!
19-09-2005, 11:34
di si mile šekret servis
jel ti to nešto promaklo ili je promaja u tu srpsku glavundaru
gavrilo princi-poznato ??? :smile12: :smile12: :smile12:
atentat u sarajevu-poznato??? :smile12: :smile12: :smile12:
crna ruka-poznato ??? :smile12: :smile12: :smile12:
tko će da se javi nego
srpski šekret servis
stvarno ste koma

Za Mileta lingvistu
19-09-2005, 12:07
Ala volem pa volemmmm, so svolovi da oremmmm.....De der bre Mile prevedi nam to i speluj po Vukovom english, da te ceo svet razume. No?!

:smile06: :)) :)

Alaj volem
19-09-2005, 15:25
pa volem kad se u Beogradu igra kosarka a u Zagrebu igra Alkaida (mislim, odjekuju bombe).

Kad poredim ta dva grada, lici mi kao dupe (Zg) i oko (Bgd). Crno beli sve, jbga.

E moram nesto da popijem za ovu vest.
Hajde Mile, ziveli!!! :) :) :)

sompipopusibinladenu
20-09-2005, 03:12
Trenutacno stanje je:

Al Kaida - hRvatska 1 : 0

Ajd´ ziveli! :))

p.s. Sada ce valjda i hRvati da odgovore i eksplodiraju po Al Kaidi, njima (hRvatima) to nije strano jer su se prvi poceli baviti terorizmom na tlu Evrope. :))

Bre! :))

Mile Antiterorist
20-09-2005, 12:19
Ajd zivio kolega! :))

Kakvo je stanje u selendri? Dimi li se jos? :))

××××× li ga, kod nas se igra kosarka, ljudi se vesele, druzenje medju Evropskom mladezi, zurke, splavovi, Skadarlija ..... ma uzivancija bre! :)) Sinoc sam oplodio jednu malu Slovenku ..... ×××× ga malo se popilo, a ona oce li oce ...... meniiiii neeeeeprijatno, ali velim ..... dobro ajde, da ne bude "ovi domacini nece da nam ugode" :))

A u SELENDRI se eksplodira po ambasadama ..... ××××× li ga ..... sta ti je zivot ..... nekome svane, dok se drugome smrkne ..... i tako to .....

Pozdrav kolega bre bre! :))

Mili-Pederu
20-09-2005, 12:25
A da nije neki slovenac naguzio tebe?
Guzicaru, ti niti znas gdje je ×××××.
Naravno osim one ispod tvojeg nosa.
Druga stvar Mile, ti neznas dje je Beograd bre idiota.
:smile16: