PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jos jedna u nizu tema, specijalno i samo za naseg VGSa!

Mile Kapetan
18-09-2005, 02:24
Vasiljkovic´ u Beogradu!

17. septembar 2005. | 16:17
Beograd -- Dragan Vasiljkovic´, poznatiji kao kapetan Dragan, doputovao je u Beograd, gde zˇeli da razgovara s drzˇavnim zvanicˇnicima.Kapetan Dragan (desno)Samo desetak dana posˇto su hrvatski mediji preneli navode da c´e ministarka pravde te zemlje Vesna Sˇkare Ozˇbolt od Australije trazˇiti izrucˇenje Dragana Vasiljkovic´a, poznatog kao Kapetan Dragan, zbog zlocˇina u Hrvatskoj, Vasiljkovic´ je stigao u Beograd.
List Australijen objavio je tekst u kom je Vasiljkovic´ opisan kao vo?a srpskih paravojnih jedinica, a Vasiljkovic´, koji sada koristi ime Danijel Sniden i radi kao intruktor golfa, zbog toga je od lista trazˇio 200.000 australijskih dolara na ime odsˇtete.
Pred dolazak u Srbiju, Vasiljkovic´ je hrvatskim medijima izjavio da c´e se u Beogradu sastati s drzˇavnim zvanicˇnicima i kako ocˇekuje da c´e trosˇkove su?enja s navedenim novinama snositi Vlada Srbije jer, kako je objasnio, nije recˇ samo o njemu, vec´ o svakom Srbinu.
Na beogradskom aerodoromu, Vasiljkovic´ je objasnio da ne namerava da ode u Hrvatsku. "Jedini razlog sˇto sam u beogradu je velika konferenecija za medioje u sredu, a vec´cˇ u cˇetvrtak se vrac´am u Australiju. Ja sam ministraki pravosu?a Hrvatske poslao pismo s brojem svog mobilnog telefona i rekao da c´u doc´i kad god zˇele, samo da mi plate povratnu avionsku kartu, ali sam zaboravio da napisˇem da mi daju dovoljno vremena da bih mogao da se vakcinisˇem protiv besnila. Samo se besnila bojim, Hrvata ne", kazˇe on.

Kako ono rece ti VGS u jednoj od tvojih ××××××stiz i umobolnih tema? "Kapetan Dragan uhicen"! E, uhitis ti i mene i njega za muda! :)) Budalo bolesna ameboidna! :))

PAZI VGSe! Jos jedno govno na putu ka tvojoj njusci! :))

Hehehe hehe ehehe he! :))

Bre, bre, bre, bre, bre ....... :)) :smile16: :smile06:

Jeste, VGS
18-09-2005, 02:37
voli podmetati Srbima da su lazovi, ili ti podmetati kukavicje jaje.

Postiranjem lazi o nekakvom uhicenju kap Dragana dokazano je ko laze.

Medjutim sta mene uveseljava ovih dana u vezi slucaja i cele prasine oko kap Dragana, je to sto su u HR pravosudju ispali velike seprtlje pa tako nisu uspeli da ubodu ni kako se covek zove!!!
Da li je Vasiljevic ili Vasiljkovic, ××××× li ga, elem zavrsilo se poternicom za mrtvim covekom.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Hebi ga, VGS-e, mozda je to zato sto sve radite u TRKU. A ja sam ti rekao sta se radi u trku. U trku se muhe hvataju.

sompipopusiikapetanu
20-09-2005, 03:52
Kazu da je Dragan ovoj iz hrvatskog pravosudja (?!? sta je to?!?!) poslao broj telefona, pa ako ga ona kontaktira (Jeah Right! :)) ), on ce joj poslati mobilnu poruku sa slikom svoje vrlo razvijene Srpske kare! :))
Kaze da gleda i uziva! :))